jukola.com
Jukola 1980, Jukolan Viesti
Limit results
Club
-- Choose club
Aavasaksan Urheilijat
Akilles OK
Alajärven Ankkurit
Alatornion Pirkat
Alavuden Urheilijat
Alfta-Ösa OK
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Asikkalan Raikas
Asikkalan Raikas malli 1955
Avesta OK
Backaksen Isku
Bardu IL
Bergnäsets AIK
Bodö Og Omegns IF
CSTV
Enebybergs IF
Epilän Esa
Eräpirkat
Esbo Idrottsförening
Espoon Rasti
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Femman
Fiskarin Työväen Urheilijat
Fredrikstad SK
Gamlakarleby IF
Gustavsbergs IF
Haapajärven Kiilat
Hanhelan Veljekset
Hankasalmen Hanka
Hartolan Voima
Hauhon Sisu
Haukiputaan Heitto
Haukiputaan Veikot
Heinolan Isku
Helsingin Jyry
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin NMKY
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Työv. Hiihtäjät
Hiidenkiertäjät
Himangan Urheilijat
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
Hyrynsalmen Isku
Hyvinkään Ponteva
Hyvinkään Rasti
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
IF Brahe
IF Falken
IF Femman
IF Minken
IF Sibbo-Vargarna
IF Sturla
IF Åland
IFK Lidingö
IFK Södertälje
Iisalmen Visa
Iisu
Iitin Pyrintö
IK Hakarpspojkarna
IK Kronan
IK Örnen
Ikaalisten Nouseva Voima
IL BUL Tromsö
IL Bul-Tromsö
Imatran Suunnistajat
Inkeroisten Terho
Itä-Päijänteen Rasti
Joutsenon Kullervo
Juvan Urheilijat
Jyväskylän Kisa-Toverit
Jyväskylän Toverit
Jämsänkosken Retki-Veikot
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Kaavin Kaiku
Kajaanin Suunnistajat
Kalevan Rasti
Kangasalan Kisa
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Suunnistajat
Kankaantaan Kisa
Kannuksen Ura
Karihaaran Karu
Karijoen Tappara
Karkkilan Pojat
Karkkilan Urheilijat
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Visa
Kaustisen Pohjan-Veikot
Keimolan Kaiku
Keljon Nuorisoseuran Urheilija
Kemijärven Urheilijat
Kemin Into
Keminmaan Urheilijat
Keravan Urheilijat
Keuruun Kisailijat
Kils OK
Kimito SF
Kiuruveden Jänne
Kokkolan Suunnistajat
Kolarin Työväen Urheilijat
Koo-Vee
Koskelankylän Riento
Kouvolan Rasti –72
Kovlands IF
Kruununhaan Reima
Kuhmon Peurat
Kuopion Suunnistajat
Kuoreveden Kärki
Kuortaneen Kunto
Kurikan Ryhti
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Kyrön Voima
Kyröskosken Ponsi
Köyliön Lallit
Lahden Suunnistajat
Lahden Suunnistajat –37
Lahden Taimi
Laihian Liitto-Urheilijat
Laitilan Jyske
Lapin Sudet
Lapin Veikot
Lapinlahden Veto
Lappajärven Veikot
Lappeen Riento
Lapuan Virkiä
Leppävaaran Sisu
Liedon Parma
Lieksan Rasti
Lohtajan Veikot
Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Lovisa Tor
Lyn
Lynx
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Saimaan Rasti
Länsi-Uudenmaan Suunnist.
Maarian Mahti
Malax IF
Matinkylän Akilles
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Suunnistajat
Mikkelin Varuskunnan Urheilija
Muonion Tunturi-Veikot
Mynämäen Suunnistajat –52
Mälarhöjdens IK
Mäntsälän Urheilijat
Nastolan Terä
Nivalan Urheilijat
Nokian Urheilijat
Nurmeksen Sepot
Närpes OK
OK Järven
OK Orren
OK Pan
OK Ravinen
OK Renen
OK Skogsmårdarna
OK Terjärv
OK Vargen
OK Älvsjö-Örby
OK77
Olavin Rasti
Oriveden Ponnistus
Oulujoen Kiekko
Oulun Suunnistajat
Oulun Tarmo
Oulunsuun Heitto
Paimion Urheilijat
Pargas IF
Pellon Ponsi
Pelson Suo-Pojat
Perttelin Peikot
Pertunmaan Ponnistajat
Petäjäveden Petäjäiset
Pieksämäen Veikot
Pielaveden Sampo
Pihkaniskat
Pihtiputaan Tuisku
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pitäjänmäen Tarmo
Porvoon Urheilijat
Posion Pyrintö
Pudasjärven Urheilijat
Pukkilan Vesa
Puolangan Ryhti
Pusulan Urheilijat –58
Pyhäselän Rasti-Veikot
Rajamäen Kehitys
Rajamäen Rykmentti
Ranuan Peura
Rasti-Jussit
Rasti-Lukko
Rasti-Vihti
Rastihaukat
Rastikarhut
Rastivarsat
Rautalammin Urheilijat
Rehns BK
Riihimäen Suunnistajat
Riistaveden Urheilijat
Rimbo SOK
Rotebro IS
Ruokolahden Suunnistajat
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sarpsborg OL
Savitaipaleen Urheilijat
Savon Suunta
Seskarö IF
Siilin Rasti
Simpeleen Urheilijat
Sipoon Nousu
Sippurasti
Skapnäcks OL
Skarpnäcks OL
Solna OK
Stora Tuna IK
Storsteinnes IL
Sulkavan Urheilijat –41
Sumiaisten Kunto
Suomenniemen Urheilijat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Surahammars SOK
Suunta –57
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Säkylän Urheilijat
Säyneisen Salpa
Taipalsaaren Veikot
Taivassalon Tahti
Tampereen Poliisi-Urheilijat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tapanilan Tarmo
Tapiot
Tarpian Suunta
Tarvasjoen Urheilijat
Tikkakosken Suunnistajat
Tullinge SK
Turun Metsänkävijät
Turun Suunnistajat
Tuusulan Voima-Veikot
Ulvilan Ura
Urjalan Urheilijat
Uuraisten Urheilijat
Vaajakosken Terä
Vaasan Suunnistajat
Vahdon Tuisku
Vakka-Rasti
Valkeakosken Retkeilijät
Vallan Suunta
Vehkalahden Veikot
Veitsiluodon Metsä-Urheilijat
Vesaisen Pojat
Vetelin Urheilijat
Vihtavuoren Pamaus
Viitasaaren Suunta
Virtain Urheilijat
Väsby OK
Västerås OK
Växjö OK
Wittjärvs IK
XYZ
Ylikiimingin Nuijamiehet
Ylivieskan Kuula
Ylläksen Hiihtäjät
Ylä-Kemijoen Urheilijat
Älvsby IF
Ärla IF
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Best
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Aavasaksan Urheilijat
Akilles OK
Alajärven Ankkurit
Alatornion Pirkat
Alavuden Urheilijat
Alfta-Ösa OK
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Asikkalan Raikas
Asikkalan Raikas malli 1955
Avesta OK
Backaksen Isku
Bardu IL
Bergnäsets AIK
Bodö Og Omegns IF
CSTV
Enebybergs IF
Epilän Esa
Eräpirkat
Esbo Idrottsförening
Espoon Rasti
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Femman
Fiskarin Työväen Urheilijat
Fredrikstad SK
Gamlakarleby IF
Gustavsbergs IF
Haapajärven Kiilat
Hanhelan Veljekset
Hankasalmen Hanka
Hartolan Voima
Hauhon Sisu
Haukiputaan Heitto
Haukiputaan Veikot
Heinolan Isku
Helsingin Jyry
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin NMKY
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Työv. Hiihtäjät
Hiidenkiertäjät
Himangan Urheilijat
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
Hyrynsalmen Isku
Hyvinkään Ponteva
Hyvinkään Rasti
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
IF Brahe
IF Falken
IF Femman
IF Minken
IF Sibbo-Vargarna
IF Sturla
IF Åland
IFK Lidingö
IFK Södertälje
Iisalmen Visa
Iisu
Iitin Pyrintö
IK Hakarpspojkarna
IK Kronan
IK Örnen
Ikaalisten Nouseva Voima
IL BUL Tromsö
IL Bul-Tromsö
Imatran Suunnistajat
Inkeroisten Terho
Itä-Päijänteen Rasti
Joutsenon Kullervo
Juvan Urheilijat
Jyväskylän Kisa-Toverit
Jyväskylän Toverit
Jämsänkosken Retki-Veikot
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Kaavin Kaiku
Kajaanin Suunnistajat
Kalevan Rasti
Kangasalan Kisa
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Suunnistajat
Kankaantaan Kisa
Kannuksen Ura
Karihaaran Karu
Karijoen Tappara
Karkkilan Pojat
Karkkilan Urheilijat
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Visa
Kaustisen Pohjan-Veikot
Keimolan Kaiku
Keljon Nuorisoseuran Urheilija
Kemijärven Urheilijat
Kemin Into
Keminmaan Urheilijat
Keravan Urheilijat
Keuruun Kisailijat
Kils OK
Kimito SF
Kiuruveden Jänne
Kokkolan Suunnistajat
Kolarin Työväen Urheilijat
Koo-Vee
Koskelankylän Riento
Kouvolan Rasti –72
Kovlands IF
Kruununhaan Reima
Kuhmon Peurat
Kuopion Suunnistajat
Kuoreveden Kärki
Kuortaneen Kunto
Kurikan Ryhti
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Kyrön Voima
Kyröskosken Ponsi
Köyliön Lallit
Lahden Suunnistajat
Lahden Suunnistajat –37
Lahden Taimi
Laihian Liitto-Urheilijat
Laitilan Jyske
Lapin Sudet
Lapin Veikot
Lapinlahden Veto
Lappajärven Veikot
Lappeen Riento
Lapuan Virkiä
Leppävaaran Sisu
Liedon Parma
Lieksan Rasti
Lohtajan Veikot
Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Lovisa Tor
Lyn
Lynx
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Saimaan Rasti
Länsi-Uudenmaan Suunnist.
Maarian Mahti
Malax IF
Matinkylän Akilles
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Suunnistajat
Mikkelin Varuskunnan Urheilija
Muonion Tunturi-Veikot
Mynämäen Suunnistajat –52
Mälarhöjdens IK
Mäntsälän Urheilijat
Nastolan Terä
Nivalan Urheilijat
Nokian Urheilijat
Nurmeksen Sepot
Närpes OK
OK Järven
OK Orren
OK Pan
OK Ravinen
OK Renen
OK Skogsmårdarna
OK Terjärv
OK Vargen
OK Älvsjö-Örby
OK77
Olavin Rasti
Oriveden Ponnistus
Oulujoen Kiekko
Oulun Suunnistajat
Oulun Tarmo
Oulunsuun Heitto
Paimion Urheilijat
Pargas IF
Pellon Ponsi
Pelson Suo-Pojat
Perttelin Peikot
Pertunmaan Ponnistajat
Petäjäveden Petäjäiset
Pieksämäen Veikot
Pielaveden Sampo
Pihkaniskat
Pihtiputaan Tuisku
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pitäjänmäen Tarmo
Porvoon Urheilijat
Posion Pyrintö
Pudasjärven Urheilijat
Pukkilan Vesa
Puolangan Ryhti
Pusulan Urheilijat –58
Pyhäselän Rasti-Veikot
Rajamäen Kehitys
Rajamäen Rykmentti
Ranuan Peura
Rasti-Jussit
Rasti-Lukko
Rasti-Vihti
Rastihaukat
Rastikarhut
Rastivarsat
Rautalammin Urheilijat
Rehns BK
Riihimäen Suunnistajat
Riistaveden Urheilijat
Rimbo SOK
Rotebro IS
Ruokolahden Suunnistajat
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sarpsborg OL
Savitaipaleen Urheilijat
Savon Suunta
Seskarö IF
Siilin Rasti
Simpeleen Urheilijat
Sipoon Nousu
Sippurasti
Skapnäcks OL
Skarpnäcks OL
Solna OK
Stora Tuna IK
Storsteinnes IL
Sulkavan Urheilijat –41
Sumiaisten Kunto
Suomenniemen Urheilijat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Surahammars SOK
Suunta –57
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Säkylän Urheilijat
Säyneisen Salpa
Taipalsaaren Veikot
Taivassalon Tahti
Tampereen Poliisi-Urheilijat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tapanilan Tarmo
Tapiot
Tarpian Suunta
Tarvasjoen Urheilijat
Tikkakosken Suunnistajat
Tullinge SK
Turun Metsänkävijät
Turun Suunnistajat
Tuusulan Voima-Veikot
Ulvilan Ura
Urjalan Urheilijat
Uuraisten Urheilijat
Vaajakosken Terä
Vaasan Suunnistajat
Vahdon Tuisku
Vakka-Rasti
Valkeakosken Retkeilijät
Vallan Suunta
Vehkalahden Veikot
Veitsiluodon Metsä-Urheilijat
Vesaisen Pojat
Vetelin Urheilijat
Vihtavuoren Pamaus
Viitasaaren Suunta
Virtain Urheilijat
Väsby OK
Västerås OK
Växjö OK
Wittjärvs IK
XYZ
Ylikiimingin Nuijamiehet
Ylivieskan Kuula
Ylläksen Hiihtäjät
Ylä-Kemijoen Urheilijat
Älvsby IF
Ärla IF
Selected clubs and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
|
< Competitions index page
|
<< Other Competitions
|
Feedback
|
Search from results
|
www.jukola.com
|
print $TEKSTIT['tulosten_muoto'] ?>:
Table
'Traditional'
Mobile devices
Press