jukola.com
Jämi-Jukola 2004, Venlojen Viesti
Limit results
Region in Finland / country
-- Choose region/country
Etelä-Pohjanmaa
Häme
Kaakko
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Lahti
Lappi
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Savo-Karjala
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSO
OTHER
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Media
-- Choose media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Club
-- Choose club
Akateeminen Maanpuolustusyh
Akilles OK
Alatornion Pirkat
Alavieskan Viri
Alfta ÖSA OK
Almby Idrottsklubb
Angelniemen Ankkuri
Asikkalan Raikas
Asker Skiklubb
Atria Oyj
Auran Vannas
Baekkelagets SK
Bardu IL
Borgenströmin Likat
Briksnis
Bromma-Vällingby SOK
Bul-Tromsö
Byåsen IL
Centrum OK
Delta
Domnarvets GoIF
Eduskunnan Urheilukerho
Eksjö SOK
Enen Orienteringsklubb
Epilän Esa
Erräät Oppaat
Esasähkö
Eskilstunafors OL
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Etelä-Kymen Suunnistajat
Eura-Kauttuan Urheilijat
Fana IL
Fiskarin Urheilijat -47
FK Friskus Varberg
FK Göingarna
Fredrikstad Skiklubb
Frol IL
Geologian tutkimuskeskus
Gävle OK
Göteborg Majorna OK
Haapaveden Urheilijat
Hagaby GoIF
Halden SK
Halmstad OK
Hankasalmen Hanka
Hauhon Sisu
Hellas
Helsingborgs SOK
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin Poliisi-Voimailij
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Työväen Hiihtäjät
Hernemäen Porina
Hiidenkiertäjät
Hiisirasti
Hirvensalon Heitto
Hjobygdens OK
HLKS
Hollolan Urheilijat -46
Honkajoen Seudun Urheilijat
Hukka Suunta
Hyvinkään Rasti
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Hämäläis-Osakunta
Härnösands OK
IF Brahe
IF Femman
IF Sibbo-Vargarna
IF Thor
IF Åland
IFK Enskede
IFK Göteborg
IFK Lidingö SOK
IFK Moras OK
Iisalmen Visa
Iisu
IK AUSEKLIS
IK Falken
IK Hakarpspojkarna
IK Kronan
IL Gular
IL Tyrving
Ilomantsin Urheilijat
Iltarästit
INUS
Istrums SK
Itä-Hämeen Rasti
Itä-Päijänteen Rasti
Jalasjärven Jalas
JMFC
Joensuun metsäylioppilaat
Joutsenon Kullervo
Jukola 2003 Sulkava
Juuan Jänne
Jyväskylän Yliopiston yliop
Jämerän Naiset ry
Jämsän Retki-Veikot
Järfälla OK
Järla IF OK
Järvenpään Palo
Järvensivun Kisa
Jäätävä tihku
Jönköpings OK
Kaakon Rasti
Kajaanin Suunnistajat
Kalajoen Junkkarit
Kalevan Rasti
Kangasala SK
Kangasniemen Kalske
Kannonkiertäjät
Karhulan kanttarellit
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Kaukaan Lyly
Kaustisen Pohjan-Veikot
Kavakkojen ketju
Kemijärven Urheilijat
Kentalan kunto
Keravan Urheilijat
Keski-Karjalan Rasti
Keuruun Kisailijat
KFUM Örebro OK
Kiikoisten Kirma
Kilon Kyllikit
Kimito SF
Klyftamo
Kodisjoen Kaiku
Kokemäen Kova-Väki
Kokkola Zinc
Kokkolan Suunnistajat
Kongsberg O-lag
Konnerud IL
Koo-Vee
Kortesjärven Järvi-Veikot
Koskelankylän Riento
Kouvolan Rasti-72
Kristinehamns OK
Kuhmon Peurat
Kuopion Suunnistajat
Kuortaneen Kunto
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
Kuzmolovo OK
Kymenlaakson Osakunta
Kymin Suunnistajat
Kyrös-Rasti
Kärkölän Kisa-Veikot
Kärsämäen Kataja
KÄÄK
Köping-Kolsva OK
Lahden Suunnistajat -37
Lahden Taimi
Lahden Työväen Hiihtäjät
Laihian Luja
Laitasaaren Veto
Lammin Säkiä
Lapin Veikot
Lappeen Riento
Lapuan Virkiä
Larvik OK
Lauttakylän Luja
Leimataas
Leksands OK
Leppäsen Likat
Leppävaaran Sisu
Liedon Eränkävijät
Lillomarka O-lag
Linköpings OK
Liperin Taimi
Littoisten Pirtapiiat
Lohimaan Rasti
Lohjan Viuhu
Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Lunds OK
Luumäen Rasti
Lynx
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Rajan Rasti
Länsi-Uudenmaan Suunnistaja
M-real Kirkniemi
Maanmittauslaitos Pisa 2
Maarian Mahti
Malax IF
Mattila team
Mesikämmenet
Metsäkeskus Lounais-Suomi
Midälva OK
Modum O-lag
MS Parma
Mulon Mantat
Muuramen Rasti
Mäntsälän Urheilijat
Mäntän Seudun Eräpirkat
Naantalin Siniset
Nastolan Terä
Navi
Nilsiän Nujakka
Nivalan Urheilijat
NMP Roamers
Nordea Urheilu ry
Northern Wind
Nostars
NTNUI
Nuotio-vehkat
Nurmiset
Nydalens SK
Nykyaikaiset 5-ottelijat
Närpes OK
OK Botnia
OK Denseln
OK Denseln-OK Roxen
OK Djerf
OK Gisle
OK Hammaren Sandviken
OK Hedströmmen
OK Hällen
OK ILVES
OK Kampen Ladies
OK Kape
OK Kolmården
OK Kristina
OK Kåre
OK Linne
OK Milan Nora
OK Nackhe
OK Orient
OK Purva Bridejs
OK Raseborg
OK Ravinen
OK Roslagen
OK Skogsfalken
OK Skogshjortarna
OK Tisaren - Storviks IF
OK Tranan
OK Tyr
OK Älvsjö Örby
OK77
OL Trollelg
OMG
OP-tiimi
Orion Pharma Eläinlääkärit
Oriveden Ponnistus
OSI - orientering
Otaniemen Jyllääjät
Oulaisten Taru
Oulun Tarmo
Oulunsalon Vasama
Ounasvaaran Hiihtoseura
Paimion Rasti
Pan-Kristianstad
Pargas IF
Partiolpk Hakkistytöt
Partiolpk Helsingin Kotkat
Partiolpk Hollolan Hirvenhi
Partiolpk Nuotiotytöt
Partiolpk Roineen Tytöt
Partiolpk Tampereen Lokit r
Partiolpk Tarmontytöt
Partiolpk Tesoman Sinisisko
Perhon Kiri
Perttelin Peikot
Perämeren Rasti
Petsamon Poikkitaiteilijat
Pihkaniskat
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pohjankyrön Rasti
Porsgrunn O-Lag
Porvoon Urheilijat
Pummin Suunta
Punkalaitumen Kunto
Puolangan Ryhti
Päijät-Rasti
Radiosuuntaajat
RAE ROK
Raisu Lumous
Raja-Karjalan Suunnistajat
Rajamäen Rykmentti
Rakvere OK
Rantasalmen Urheilijat
Ranuan Peura
RAPSU
Rasti 88
Rasti E4
Rasti-Hyry
Rasti-Jussit
Rasti-Jyry
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Nokia
Rasti-Perniö
Rasti-Pielinen
Rasti-Saimaa
Rastienkelit
Rastihaukat
Rastihukat
RasTiimi
Rastikarhut
Rastiketut
Rastivarsat
Ratian Tytöt
Rauman Työväen Urheilijat
Riihimäen Suunnistajat
Ringerike O-Lag
Ronneby OK
Rånäs OK
Röyken O-lag
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Saint-Petersburg
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sauvon Urheilijat
Savon Rasti
Savon Suunta
Schering Oy
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
Sinkki-Sepot
Sippurasti
SK Pohjantähti
SK Savo
SK Vuoksi
Skarpnäcks OL
Skattkärrs IF
Skogslöparna
Snättringe SK
Sohon Venlat
SOK Viljan - OK Vivil - Sjö
Someron Esa
Sotkamon Jymy
Spring Cup OK
Stora Tuna IK
Sundbybergs IK
Sundsvalls OK
SuomU-Venlat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Suosmeren Salpa
Suunnaton Ilo
Suunta 2000
Suunta Jurva
Suunta-101
Suunta-Sepot
Sävedalens AIK
Säyneisen Salpa
Söders SOL-Tyresö
Södertälje Nykvarn Orienter
Taivalkosken Kuohu
Tampereen Almat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tarpian Suunta
Team AttackPoint
Team Austria
Team KUOLO
Teekkarireserviläiset Ry
Teepakki / Hyde
Teuvan Rivakka
Tistedalen FL
Tjällmo-Godegårds Ok
Toivosen Flikat 1
Trollhättans SOK
Tullinge SK
Tumba-Mälarhöjden OK
Tumpelon Tytöt
Turebergs IF
Turengin Sarastus
Turun Metsänkävijät
Turun NMKY
Turun Suunnistajat
Tuumin Siskokset (Hiisirast
Tuupovaaran Sepot
Tuusulan Voima-Veikot
Täby OK
Uddevalla OK
Ulricehamns OK
Ulvilan kaupunki
USV TU Dresden
Vaalan Karhu
Vaasan Suunnistajat
Vakka-Rasti
Valkeakosken Haka
Valkealan Kajo
Vallan Suunta
Vantaan Metsänkävijät
Vartiaisten Viikarit
Vehkalahden Veikot
Vetelin Urheilijat
VIGA
Vihtavuoren Pamaus
Viitasaaren Suunta
Vittjärvs IK
VTT Prosessit
Vähäkyrön Viesti
Vänersborgs SK
Västerås SOK
Yarky Mir
YLEn Suunta
Ylikiimingin Nuijamiehet
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylivieskan Kuula
Yläneen Kiri
Ås-NLH orientering
Ähtärin Urheilijat
Äänekosken Sarjakuvaseura
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Best
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Etelä-Pohjanmaa
Jalasjärven Jalas
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Kortesjärven Järvi-Veikot
Kuortaneen Kunto
Laihian Luja
Lapuan Virkiä
Pohjankyrön Rasti
Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
Rastiketut
Suunta Jurva
Teuvan Rivakka
Vaasan Suunnistajat
Vähäkyrön Viesti
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ähtärin Urheilijat
Häme
Epilän Esa
Hauhon Sisu
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Järvensivun Kisa
Kangasala SK
Koo-Vee
Kyrös-Rasti
Lounais-Hämeen Rasti
Mäntän Seudun Eräpirkat
Oriveden Ponnistus
Rasti-Nokia
Sahalahden Kunto
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tarpian Suunta
Turengin Sarastus
Valkeakosken Haka
Kaakko
Etelä-Kymen Suunnistajat
Joutsenon Kullervo
Kaakon Rasti
Kouvolan Rasti-72
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Lappeen Riento
Luumäen Rasti
Navi
Rantasalmen Urheilijat
RAPSU
Rasti-Saimaa
Savon Suunta
Sippurasti
Valkealan Kajo
Vehkalahden Veikot
Kainuu
Kajaanin Suunnistajat
Kuhmon Peurat
Puolangan Ryhti
Rasti-Hyry
Sotkamon Jymy
Suomussalmen Rasti
Keski-Pohjanmaa
Alavieskan Viri
Kalajoen Junkkarit
Kaustisen Pohjan-Veikot
Kokkolan Suunnistajat
Nivalan Urheilijat
Perhon Kiri
RasTiimi
Vetelin Urheilijat
Ylivieskan Kuula
Keski-Suomi
Hankasalmen Hanka
Itä-Päijänteen Rasti
Jämsän Retki-Veikot
Kangasniemen Kalske
Keuruun Kisailijat
Lohimaan Rasti
Muuramen Rasti
Rasti E4
Saarijärven Pullistus
Savon Rasti
Suunta-101
Vihtavuoren Pamaus
Viitasaaren Suunta
Lahti
Asikkalan Raikas
Hollolan Urheilijat -46
Itä-Hämeen Rasti
Kärkölän Kisa-Veikot
Lahden Taimi
Lahden Työväen Hiihtäjät
Lammin Säkiä
Nastolan Terä
Päijät-Rasti
Rastivarsat
Lappi
Alatornion Pirkat
Kemijärven Urheilijat
Lapin Veikot
Länsi-Rajan Rasti
Ounasvaaran Hiihtoseura
Ranuan Peura
Suunta 2000
Pohjois-Pohjanmaa
Haapaveden Urheilijat
Iisu
Koskelankylän Riento
Kuusamon Erä-Veikot
Kärsämäen Kataja
Laitasaaren Veto
Oulaisten Taru
Oulun Tarmo
Oulunsalon Vasama
Perämeren Rasti
Saloisten Reipas
Sinkki-Sepot
SK Pohjantähti
Taivalkosken Kuohu
Vaalan Karhu
Ylikiimingin Nuijamiehet
Satakunta
Eura-Kauttuan Urheilijat
Hiisirasti
Kiikoisten Kirma
Kodisjoen Kaiku
Kokemäen Kova-Väki
Lauttakylän Luja
Länsi-Lavian Loiske
Punkalaitumen Kunto
Rasti-Lukko
Rastikarhut
Siikaisten Sisu
Suosmeren Salpa
Suunta-Sepot
Vallan Suunta
Savo-Karjala
Iisalmen Visa
Ilomantsin Urheilijat
Juuan Jänne
Kalevan Rasti
Keski-Karjalan Rasti
Kuopion Suunnistajat
Liperin Taimi
Nilsiän Nujakka
Rasti-Pielinen
Siilin Rasti
SK Savo
Suonenjoen Vasama
Säyneisen Salpa
Tuupovaaran Sepot
Uusimaa
Delta
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Fiskarin Urheilijat -47
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin Suunnistajat
Hiidenkiertäjät
Hyvinkään Rasti
JMFC
Järvenpään Palo
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Keravan Urheilijat
Leppävaaran Sisu
Lynx
Mesikämmenet
Mäntsälän Urheilijat
Otaniemen Jyllääjät
Pihkaniskat
Porvoon Urheilijat
Raisu Lumous
Rajamäen Rykmentti
Rasti-Jyry
Rastihaukat
Riihimäen Suunnistajat
Tuusulan Voima-Veikot
Äänekosken Sarjakuvaseura
Varsinais-Suomi
Angelniemen Ankkuri
Auran Vannas
Hirvensalon Heitto
Loimaan Jankko
Maarian Mahti
MS Parma
Paimion Rasti
Perttelin Peikot
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Rasti 88
Rasti-Perniö
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sauvon Urheilijat
Someron Esa
Suomusjärven Sisu
Turun Metsänkävijät
Turun NMKY
Turun Suunnistajat
Vakka-Rasti
Yläneen Kiri
FSO
Akilles OK
IF Brahe
IF Femman
IF Sibbo-Vargarna
IF Åland
IK Falken
IK Kronan
Kimito SF
Malax IF
Närpes OK
OK Botnia
OK Kristina
OK Orient
OK Raseborg
OK77
Pargas IF
OTHER
Akateeminen Maanpuolustusyh
Alfta ÖSA OK
Almby Idrottsklubb
Asker Skiklubb
Atria Oyj
Baekkelagets SK
Bardu IL
Borgenströmin Likat
Briksnis
Bromma-Vällingby SOK
Bul-Tromsö
Byåsen IL
Centrum OK
Domnarvets GoIF
Eduskunnan Urheilukerho
Eksjö SOK
Enen Orienteringsklubb
Erräät Oppaat
Esasähkö
Eskilstunafors OL
Fana IL
FK Friskus Varberg
FK Göingarna
Fredrikstad Skiklubb
Frol IL
Geologian tutkimuskeskus
Gävle OK
Göteborg Majorna OK
Hagaby GoIF
Halden SK
Halmstad OK
Hellas
Helsingborgs SOK
Helsingin Poliisi-Voimailij
Helsingin Työväen Hiihtäjät
Hernemäen Porina
Hjobygdens OK
HLKS
Honkajoen Seudun Urheilijat
Hukka Suunta
Hämäläis-Osakunta
Härnösands OK
IF Thor
IFK Enskede
IFK Göteborg
IFK Lidingö SOK
IFK Moras OK
IK AUSEKLIS
IK Hakarpspojkarna
IL Gular
IL Tyrving
Iltarästit
INUS
Istrums SK
Joensuun metsäylioppilaat
Jukola 2003 Sulkava
Jyväskylän Yliopiston yliop
Jämerän Naiset ry
Järfälla OK
Järla IF OK
Jäätävä tihku
Jönköpings OK
Kannonkiertäjät
Karhulan kanttarellit
Kaukaan Lyly
Kavakkojen ketju
Kentalan kunto
KFUM Örebro OK
Kilon Kyllikit
Klyftamo
Kokkola Zinc
Kongsberg O-lag
Konnerud IL
Kristinehamns OK
Kuzmolovo OK
Kymenlaakson Osakunta
KÄÄK
Köping-Kolsva OK
Lahden Suunnistajat -37
Larvik OK
Leimataas
Leksands OK
Leppäsen Likat
Liedon Eränkävijät
Lillomarka O-lag
Linköpings OK
Littoisten Pirtapiiat
Lohjan Viuhu
Lunds OK
Länsi-Uudenmaan Suunnistaja
M-real Kirkniemi
Maanmittauslaitos Pisa 2
Mattila team
Metsäkeskus Lounais-Suomi
Midälva OK
Modum O-lag
Mulon Mantat
Naantalin Siniset
NMP Roamers
Nordea Urheilu ry
Northern Wind
Nostars
NTNUI
Nuotio-vehkat
Nurmiset
Nydalens SK
Nykyaikaiset 5-ottelijat
OK Denseln
OK Denseln-OK Roxen
OK Djerf
OK Gisle
OK Hammaren Sandviken
OK Hedströmmen
OK Hällen
OK ILVES
OK Kampen Ladies
OK Kape
OK Kolmården
OK Kåre
OK Linne
OK Milan Nora
OK Nackhe
OK Purva Bridejs
OK Ravinen
OK Roslagen
OK Skogsfalken
OK Skogshjortarna
OK Tisaren - Storviks IF
OK Tranan
OK Tyr
OK Älvsjö Örby
OL Trollelg
OMG
OP-tiimi
Orion Pharma Eläinlääkärit
OSI - orientering
Pan-Kristianstad
Partiolpk Hakkistytöt
Partiolpk Helsingin Kotkat
Partiolpk Hollolan Hirvenhi
Partiolpk Nuotiotytöt
Partiolpk Roineen Tytöt
Partiolpk Tampereen Lokit r
Partiolpk Tarmontytöt
Partiolpk Tesoman Sinisisko
Petsamon Poikkitaiteilijat
Porsgrunn O-Lag
Pummin Suunta
Radiosuuntaajat
RAE ROK
Raja-Karjalan Suunnistajat
Rakvere OK
Rastienkelit
Rastihukat
Ratian Tytöt
Rauman Työväen Urheilijat
Ringerike O-Lag
Ronneby OK
Rånäs OK
Röyken O-lag
Saint-Petersburg
Schering Oy
SK Vuoksi
Skarpnäcks OL
Skattkärrs IF
Skogslöparna
Snättringe SK
Sohon Venlat
SOK Viljan - OK Vivil - Sjö
Spring Cup OK
Stora Tuna IK
Sundbybergs IK
Sundsvalls OK
SuomU-Venlat
Suunnaton Ilo
Sävedalens AIK
Söders SOL-Tyresö
Södertälje Nykvarn Orienter
Tampereen Almat
Team AttackPoint
Team Austria
Team KUOLO
Teekkarireserviläiset Ry
Teepakki / Hyde
Tistedalen FL
Tjällmo-Godegårds Ok
Toivosen Flikat 1
Trollhättans SOK
Tullinge SK
Tumba-Mälarhöjden OK
Tumpelon Tytöt
Turebergs IF
Tuumin Siskokset (Hiisirast
Täby OK
Uddevalla OK
Ulricehamns OK
Ulvilan kaupunki
USV TU Dresden
Vantaan Metsänkävijät
Vartiaisten Viikarit
VIGA
Vittjärvs IK
VTT Prosessit
Vänersborgs SK
Västerås SOK
Yarky Mir
YLEn Suunta
Ås-NLH orientering
Selected clubs and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
|
< Competitions index page
|
<< Other Competitions
|
Feedback
|
Search from results
|
www.jukola.com
|
print $TEKSTIT['tulosten_muoto'] ?>:
Table
'Traditional'
Mobile devices
Press