jukola.com
Jämsä-Jukola 2013, Venlojen viesti
Tulosten rajaus
Alue Suomessa / maa
-- Valitse alue
Etelä-Pohjanmaa
Häme
Kaakko
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Lahti
Lappi
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Savo-Karjala
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSO
Belgium
Denmark
Estonia
Finland
United Kingdom
Italy
Lithuania
Norway
Russian Federation
Sweden
Switzerland
Germany
Latvia
Czech Republic
Ukraine
France
Hungary
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Media
-- Valitse media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Seura
-- Valitse seura
Agrimarket
Ainot
Akanvirta
Akilles OK
Alajärven Ankkurit
Alastaron Reserviläiset
Alatornion Pirkat
Alfta ÖSA OK
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Aron Haka
AS Skinnarila
Asikkalan Raikas
Asker SK
Askolan Urheilijat
ASOP Erstein
Atria
Attunda OK
Aulangon joutsentytöt
Auran Vannas
Azimut
Baltiyskiy Bereg
Beach Girls
Bohuslän-Dals OF
Borgenströmin Likat
Brice Vecenes
Bristol OK
Bromma-Vällingby SOK/Järfäl
Bussola OK
Bäkkelagets SK
Cargotec
Centrum OK Stockholm
CRAFT Ladyt
Cursus alternus
CUS Bologna
Cutis
Domnarvets GoIF
Dream Team
Eduskunnan Urheilukerho
Ei ihan Suju
EKO O
Eksjö SOK
Eliaksen Eksyjät
Elonen Oy
Eläinlääkärien kuntoseura V
Emitemut
EmMiJoKi
Enon Kisa-Tytöt
Entiset sählääjät
Epilän Esa
Espoon Akilles
Espoon Hiihtoseura
Espoon Suunta
Etelä-Karjalan keskussairaa
Etelä-Kymen Suunnistajat
Etelän Murut
Eteläsuomalainen osakunta
Eukot eksyksissä
Eura-Kauttuan Urheilijat
Exme
Fantastic Four
FCG Finnish Consulting Grou
Firstbeat
Forsa OK
Fossum IF
Fredrikstad SK
Frol IL
FTA
Fujitsu
Functio Laesa
G
Ganddal IL
Geologian tutkimuskeskus
GNEIST
Gotlands OF
Gävle OK
Göteborg Majorna OK
Haapaveden Urheilijat
Hagaby GoIF
Halden SK
Halmstad OK
Halsuan Toivo
Hamar orienteringsklubb
Haninge SOK
Hankasalmen Hanka
Harjiksen hikiveikot
Haugesund IL Orientering
Hauhon Sisu
Haukiputaan Heitto
HBM-OK
HeiaVenlat
Heinon leidit
Hellanmaan Teräs
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin Poliisi-Voimailij
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Työväen Hiihtäjät
Herkut Serkut
Hernemäen Porina
Hestra IF
Hevikisu
Hiidenkadun Hurjat
Hiidenkiertäjät
Hiiltonaiset
Hiiltosiskot
Hiisirasti
HiisirastiKiukU
Hillan Kuiskaus
Himangan Urheilijat
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
HK
HNR Suunnistus
Hollolan Urheilijat -46
Honkajoen Seudun Urheilijat
Hookoo
Hovin neidit
HPP1
Huhta
Huipputiimi
Huitojat
HUS-Kuvantaminen
Husulan Kunto
Hutittaret
Hyvinkään Nykyaikaiset 5-ot
Hyvinkään Rasti
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Hämäläis-Osakunta
IF Brahe
IF Femman
IF Minken
IF Sibbo-Vargarna
IF Thor
IFK Göteborg
IFK Lidingö SOK
IFK Moras OK
IFK Umeå
IGTISA
Ihanat Maisterit Baanalla
Ihanat Naiset Metsässä
Iisalmen Visa
Iisu
IK Auseklis
IK Falken
IK Hakarpspojkarna
IK Kronan
IK Örnen
Ikaalisten Nouseva-Voima
IL Tyrving
Ilomantsin Urheilijat
IngPromTeam
Inkeroisten Terho
INUS
Itä-Hämeen Rasti
Itä-Päijänteen Rasti
Itä-Suomen Huoltorykmentti
Jalasjärven Jalas
Jalkautuneet melojat
JMFC
JOKA
Joutsenon Kullervo
Jukola 2003 Sulkava
Jukolassa jo 2012
Juridia Sports Club
Juuan Jänne
JYY Jopa
Jämerän Naiset
Jämsän kaupunki
Järla Orientering
Järvenpään Palo
Jönköpings OK
Kaakon Nappulat
Kaakon Rasti
Kaarinan Korpiklaani
Kaarinan Ristiritarit
Kadonneen Rastin Metsästäjä
KaHJoS
Kaidan Tien Kulkijat
Kainuun Prikaati
Kajaanin Suunnistajat
Kalajoen Junkkarit
Kalevan Rasti
Kalvolan Keihäs
Kangasala SK
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Suunnistajat
Karhulan Kanttarellit
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
KarttaKertut
Kato Mihin Mä Meen
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Kaukaan Lyly
Kaustisen Pohjan-Veikot
KAVo Ikaalinen
Kela
Kemira Espoo
Kemiön Kiilat
Kepsi-Kimmat
Keravan Urheilijat
Keski-Karjalan Rasti
Kesähovin Suunnistajat
Ketunlenkki
Keuruun Kisailijat
KFUM Örebro OK
Kiikoisten Kirma
Kiilto Oy
Kiimingin Urheilijat
Kilon Kipinät
Kilon Kyllikit
Kiriharakat
Kirisiskot
Kirmailijat
Kivenkiertäjät
KMKM
Kodisjoen Kaiku
Kohta Kartalla
Kokkolan Suunnistajat
Kongsberg OL
Konnerud IL
Konneveden Urheilijat
Koovee
Koppelot
Korsnäs IF OK
Kortesjärven Järvi-Veikot
KOS
Koskelankylän Riento
Kouvolan Suunnistajat
Kristiansand OK
Kuhmalahden Kisa
Kuhmon Peurat
Kunnon Urheilijat
Kuopion Suunnistajat
Kuoreniemi Vilppulasta
Kuortaneen Kunto
Kurkiniemen Kaiku
Kuumat Aallot
Kuusamon Erä-Veikot
Kuzmolovo 110
Kymin Suunnistajat
Kyrös-Rasti
Kärkölän Kisa-Veikot
Kärsämäen Kataja
Kässäkerho
Köping-Kolsva OK
Laajat kurvit
LADOGA-Kirishi
Lahden Suunnistajat -37
Lahden Taimi
Laihian Luja
Laitasaaren Veto
Laktaattiasidoosi
Lammin Säkiä
Lapin Sudet
Lapin Veikot
Lappeen Riento
Lapuan Virkiä
Lauri Rehnin perilliset
Lauttakylän Luja
Legenda
Lehtiliekit
Lehtosen likat
Leijona Tytöt
Leksands OK
Len obl
Leppävaaran Sisu
Ligue Lorraine de CO
Lillomarka OL
Limingan Niittomiehet
Limingan Niittykärpät
Linköpings OK
Lintusparvi
Liperin Taimi
Littoisten Pirtapiiat
Lohimaan Rasti
Lohtajan Veikot
Loimaan Jankko
LOMAJANO
Lost
Lounais-Hämeen Rasti
LSF Pronoking Team
Luumäen Rasti
Lynx
Lytkarino
Långhundra IF
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Maito
Länsi-Rajan Rasti
MAA-hi-set
Maarian Mahti
Maasotakoulu
Mainiot mimmit metsässä!
Malax IF
MAP Medical Technologies
Marjanpoimijat
MatkaJaakot
Matrix
Mattilan muijat
Melkein kartalla
Melkein Oikein
MEME
Mesikämmenet
Messäntähen
Metso Automation Tampere
Metsähallituksen merinaiset
Metsälän Mutsit 1
Metsättäret
Mezmalas MTB
Mikkelin ammattikorkeakoulu
Mile-Sport
Miss rastit
MissMä Oon
Modum OL
Mona OK
MS Parma
Mulon Mantat
Muuramen Rasti
Muurlan Vihuri
Mäntsälän Urheilijat
Mäntän Seudun Eräpirkat
Nastolan Terä
Navi
Neidot Itkosen
Nilsiän Nujakka
Nitrokarhu
Nivalan Urheilijat
Njurunda OK
Nokian Partiotytöt
Nord West
Northern flowers
Northern Wind
Nostars
Notodden O-lag
Nousiaisten Alku
NTNUI
Nummelan Salamat
NVS Karhunpalvelus
Nydalens SK
Nykyaikaiset 5-ottelijat
Nyköpings OK
Närpes OK
O-girls
OK Botnia
OK Dacke
OK Denseln
OK Gulfstream
OK Hällen
OK Kapa
OK Kolmården
OK Kompas
OK Kåre
OK Linne
OK Meridians
OK Nolaskogsarna
OK Orient
OK Orion
OK Ostrobotnia
OK Pan Århus
OK Pölva Kobras
OK Raseborg
OK Ravinen
OK Rodhen
OK Saldus
OK Skogsfalken
OK Södertörn
OK Tisaren
OK TON
OK Tyr
OK Vöru
OK West
OK Älvsjö Örby
OK77
Ol Norska
Olarin Omat Pojat
Olavin Rasti
OLG Bern
OLG Kerkola
OLG Pfäffikon
OLV Zug
Omega
OMG
OOHO
OP-Pohjola
Opet Metsässä
Oppsal IF
Oravanmarjat
Orienta Moscow Compass
Oriveden Ponnistus
Oulaisten Huima
Oulaisten Taru
Oulun Reipas
Oulun Tarmo
Oulun Valppaat
Oulunsalon Vasama
Ounasvaaran Hiihtoseura
OYS Vapari
OZONS OK
Paha Rasti
Paimion Rasti
Painavat Naiset
Pargas IF
Partiolpk HHH
Partiolpk Roineen Tytöt
Partiolpk Tampereen Lokit
Pécsi Vasutas Sportkör
Pellon Ponsi
Pentin Suunta
Perhon Kiri
Pernoon Rajamiehet
Perttelin Peikot
Perämeren Rasti
Pihkaniskat
Pirkkalan Hiihtäjät
Pitkät Hoikat Blondit
Pohjankyrön Rasti
Popup Minna
Porsgrunn OL
Posion Pyrintö
Protacon Solutions Oy
Pudasjärven Urheilijat
Pukinvuoren Hukka
Pummin Suunta
Punkalaitumen Kunto
Puolangan Ryhti
Puujaan Suunta
Puumientappajat
PVTT
PyaYkkönen
Päijät-Rasti
Pälkäneen Lukko
Pölkin Perijättäret
Radiosuuntaajat
Raisu Lumous
Raja-Karjalan Suunnistajat
Rajamäen Rykmentti
Rakvere OK
Ramboll Finland
Rantasalmen Urheilijat
Rasti 88
Rasti E4
Rasti seinään
Rasti-Enkelit
Rasti-Hyry
Rasti-Jussit
Rasti-Jyry
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Nokia
Rasti-Perniö
Rasti-Pielinen
Rasti-Pommi
Rasti-Vihti
Rastihaukat
RasTiimi
Rastikarhut
Rastikertut
Rastiketut
RastiPiikkiö
Rastipöllöt
Rastivarsat
Rauman flikat
Raumar OL
REAL Team
Relator Oy
Riihimäen Suunnistajat
Ringsaker OK
Ritaripuiston Rasti
Rookies
RS Käyhkää
Rymy-Rasti
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Saint-Petersburg
Saippuakuplat
SalamaSiskot
Salarasti
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sandefjord OK
Sandnes IL
Santen
Sappi Kirkniemi
Sauvon Urheilijat
Savolaeset ruokapolliisit
Savon Rasti
Savon Suunta
Scotland
Selkien Sisu
Selänpään Jäykät
Sienestäjät
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
Sirolan Tytöt
SISKOT
Sive Team
SK Aasa 5
SK Hanksu 2002
SK Honkaharjun Harhailijat
SK Mercury
SK Mortis
SK Pohjantähti
SK Saue Tammed
SK Vuoksi
SK Väärät pois
SK- Mikä Koodi
Skattkärrs IF
Skrinnarit
SLAK
SLOK
Snättringe SK
Solf IK
Someron Esa
Sonkajärven Pahka
SOSE - Suunta Etelään
Sotkamon Jymy
Soutajat Kuivalla Maalla
Steinkjer OK
Stjördals-Blink Orientering
Stora Tuna OK
Strängnäs Malmby OL
Sukuvika
Sundsvalls OK
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Korvenpeikot
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Suopursut
Suopöllööt
Supervenlat
Suunnaton Ilo
Suunnaton Into
Suunta 112
Suunta 2000
Suunta Hukassa
Suunta Jurva
Suunta Jyväskylä
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Suuntapummit
Suuntavaisto SK
Suutarin tyttöserkut
Suvilintu
Sävedalens AIK
Säyneisen Salpa
Söders SOL-Tyresö
Södertälje Nykvarn Orienter
Taipaleen HaJu
Talvisalon Sukuvika
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tapiiri
Tarpian Suunta
Tavastia
Team Ampparit
Team Azure
Team Germany
Team KiKi
Team Koonit
Team Lost and Found
Team Omaleimaiset
Team Rasti
Team RistiinRastiin
Team SnowFlakes
Team Ventus
Teksasin Tarmo
Tetsaajat
Teuvan Rivakka
Tihilän Tytöt
Tikkakosken Suunnistajat
Tjällmo-Godegårds Ok
Toivosen Tyttäret
Torrin tytöt ja Ritva
Trollhättans SOK
Tullin urheilukerho
Tullinge SK
Tumba-Mälarhöjden OK
Turkian Tuiske
Turku Multisport
Turku-Pesis
Turun Metsänkävijät
Turun NMKY
Turun Suunnistajat
Tuumin Siskokset (Hiisirast
Tuupovaaran Sepot
Tuusulan Voima-Veikot
Tykistöprikaati
Tytäryhtiö
Tyynen Tytöt
Täby OK
Täysillä metsään
Tönsberg og omegn OL
Ulricehamns OK
Ulvilan Ura
Umeå OK
Utin Haukat
Vaalan Karhu
Vaaran Vaeltajat
Vaasan Suunnistajat
Vakka-Rasti
Valiokerho Jyväskylä
Valkeakosken Haka
Valkealan Kajo
Vantaan Metsänkävijät
Vantaan Salamat
Varalan Venlat
Varegg IL
Varmapummi
Varsinaissuomalainen osakun
Vartiaisten Viikarit
Vehkalahden Veikot
VeKara OK
Vesaisen Pojat
Vesta
Vetelin Urheilijat
Vielä kerran tytöt
Vihdin Viesti hiihto
Vihtavuoren Pamaus
Viileet venlat
Viitasaaren Suunta
Villit Vuorikauriit
VoiVenlat
Von Ellit
VSK Mendelu Brno
Vyborg-orientir
Vähäkyrön Viesti
Väli-Klemelät
White Nights SPb
Wiipurilainen Osakunta
Wing OK
Yarkiy Mir
Ydinsuuntaajat - Fortum
YIT Rakennus
Yksi elämä
YLEn Suunta
Ylihärmän Ylpeys
Ylikiimingin Nuijamiehet
Yliklaavun Viestisiskot
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylivieskan Kuula
Ylläksen Rasti
Ylä-Karjalan Neidot
Yläneen Kiri
Ylöjärven Uutiset
Ziemelkurzeme OK
ÅF
Åkermarcks
Ähtärin Urheilijat
Äireet
Ärla IF
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Parhaat
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Etelä-Pohjanmaa
Alajärven Ankkurit
Atria
Ei ihan Suju
Hellanmaan Teräs
Jalasjärven Jalas
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Kortesjärven Järvi-Veikot
Kuortaneen Kunto
Laihian Luja
Lapuan Virkiä
Pohjankyrön Rasti
Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
Rastiketut
Suopöllööt
Suunta Jurva
Teuvan Rivakka
Vaasan Suunnistajat
Vähäkyrön Viesti
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ähtärin Urheilijat
Äireet
Häme
Aulangon joutsentytöt
Cursus alternus
Enon Kisa-Tytöt
Epilän Esa
Fantastic Four
FTA
Fujitsu
G
Hauhon Sisu
Hevikisu
Hiidenkadun Hurjat
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Hämäläis-Osakunta
Ikaalisten Nouseva-Voima
Kalvolan Keihäs
Kangasala SK
KAVo Ikaalinen
Kohta Kartalla
Koovee
Kuhmalahden Kisa
Kuoreniemi Vilppulasta
Kyrös-Rasti
Lehtosen likat
Lounais-Hämeen Rasti
MAA-hi-set
Metso Automation Tampere
Mäntän Seudun Eräpirkat
Nokian Partiotytöt
Opet Metsässä
Oriveden Ponnistus
Paha Rasti
Partiolpk Roineen Tytöt
Partiolpk Tampereen Lokit
Pirkkalan Hiihtäjät
Puujaan Suunta
PyaYkkönen
Pälkäneen Lukko
Rasti-Nokia
Rymy-Rasti
Sahalahden Kunto
Santen
SK- Mikä Koodi
Suuntavaisto SK
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tarpian Suunta
Team Rasti
Tytäryhtiö
Valkeakosken Haka
Varalan Venlat
Varmapummi
Yksi elämä
Ylöjärven Uutiset
Kaakko
Anttolan Urheilijat
Eläinlääkärien kuntoseura V
Etelä-Karjalan keskussairaa
Etelä-Kymen Suunnistajat
Huitojat
Husulan Kunto
Inkeroisten Terho
INUS
Joutsenon Kullervo
Jukola 2003 Sulkava
Kaakon Nappulat
Kaakon Rasti
Karhulan Kanttarellit
Kaukaan Lyly
Kivenkiertäjät
Kouvolan Suunnistajat
Kymin Suunnistajat
Kässäkerho
Laktaattiasidoosi
Lappeen Riento
Lehtiliekit
Luumäen Rasti
Maasotakoulu
Metsähallituksen merinaiset
Mikkelin ammattikorkeakoulu
Navi
Nostars
NVS Karhunpalvelus
Olavin Rasti
OOHO
Pernoon Rajamiehet
Puumientappajat
Raja-Karjalan Suunnistajat
Rantasalmen Urheilijat
RS Käyhkää
Selänpään Jäykät
SK Vuoksi
Suutarin tyttöserkut
Tetsaajat
Toivosen Tyttäret
Torrin tytöt ja Ritva
Turkian Tuiske
Täysillä metsään
Utin Haukat
Valkealan Kajo
Vehkalahden Veikot
Vielä kerran tytöt
Kainuu
Kainuun Prikaati
Kajaanin Suunnistajat
Kuhmon Peurat
Marjanpoimijat
Puolangan Ryhti
Rasti-Hyry
Sotkamon Jymy
Suomussalmen Korvenpeikot
Suomussalmen Rasti
Keski-Pohjanmaa
Aron Haka
Halsuan Toivo
Himangan Urheilijat
Kalajoen Junkkarit
Kaustisen Pohjan-Veikot
Kokkolan Suunnistajat
Lohtajan Veikot
Lost
Messäntähen
Nivalan Urheilijat
OMG
Perhon Kiri
RasTiimi
Suunta 112
Team RistiinRastiin
VeKara OK
Vetelin Urheilijat
Ylivieskan Kuula
Keski-Suomi
Elonen Oy
Firstbeat
Hankasalmen Hanka
Hernemäen Porina
Itä-Päijänteen Rasti
JYY Jopa
Jämsän kaupunki
Kangasniemen Kalske
Keuruun Kisailijat
Konneveden Urheilijat
Kurkiniemen Kaiku
Lohimaan Rasti
MAP Medical Technologies
MatkaJaakot
Miss rastit
Muuramen Rasti
Protacon Solutions Oy
Pukinvuoren Hukka
Pölkin Perijättäret
Ramboll Finland
Rasti E4
Relator Oy
Saarijärven Pullistus
Savon Rasti
SISKOT
SK Hanksu 2002
Soutajat Kuivalla Maalla
Sukuvika
Suunta Jyväskylä
Taipaleen HaJu
Team Ventus
Tikkakosken Suunnistajat
Valiokerho Jyväskylä
Vihtavuoren Pamaus
Viitasaaren Suunta
Lahti
Akanvirta
Asikkalan Raikas
Hollolan Urheilijat -46
Itä-Hämeen Rasti
Kärkölän Kisa-Veikot
Lahden Suunnistajat -37
Lahden Taimi
Lammin Säkiä
Nastolan Terä
Partiolpk HHH
Päijät-Rasti
Rastivarsat
Sive Team
Suunta Hukassa
YIT Rakennus
Lappi
Alatornion Pirkat
Kadonneen Rastin Metsästäjä
Lapin Sudet
Lapin Veikot
Länsi-Rajan Rasti
Neidot Itkosen
Ounasvaaran Hiihtoseura
Pellon Ponsi
Perämeren Rasti
Posion Pyrintö
Suunta 2000
Ylläksen Rasti
Pohjois-Pohjanmaa
Haapaveden Urheilijat
Haukiputaan Heitto
Iisu
Kiimingin Urheilijat
Koskelankylän Riento
Kuusamon Erä-Veikot
Kärsämäen Kataja
Laitasaaren Veto
Limingan Niittomiehet
Limingan Niittykärpät
Melkein kartalla
Oulaisten Huima
Oulaisten Taru
Oulun Reipas
Oulun Tarmo
Oulun Valppaat
Oulunsalon Vasama
OYS Vapari
Pudasjärven Urheilijat
Saloisten Reipas
SK Mortis
SK Pohjantähti
SK Väärät pois
Team Omaleimaiset
Vaalan Karhu
Vesaisen Pojat
Ylikiimingin Nuijamiehet
Yliklaavun Viestisiskot
Satakunta
Eura-Kauttuan Urheilijat
Harjiksen hikiveikot
Hiisirasti
HiisirastiKiukU
Hinnerjoen Yritys
Honkajoen Seudun Urheilijat
Kankaanpään Suunnistajat
Kiikoisten Kirma
Kodisjoen Kaiku
Lauttakylän Luja
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Maito
Punkalaitumen Kunto
Rasti-Lukko
Rastikarhut
Rauman flikat
Siikaisten Sisu
Suunta-Sepot
Tuumin Siskokset (Hiisirast
Tykistöprikaati
Ulvilan Ura
Vartiaisten Viikarit
Savo-Karjala
Geologian tutkimuskeskus
Iisalmen Visa
Ilomantsin Urheilijat
Itä-Suomen Huoltorykmentti
Jalkautuneet melojat
Juuan Jänne
Kaidan Tien Kulkijat
Kalevan Rasti
Keski-Karjalan Rasti
Kuopion Suunnistajat
Leijona Tytöt
Lintusparvi
Liperin Taimi
Mulon Mantat
Nilsiän Nujakka
Rasti-Pielinen
SalamaSiskot
Savolaeset ruokapolliisit
Savon Suunta
Selkien Sisu
Siilin Rasti
SK Honkaharjun Harhailijat
Sonkajärven Pahka
Suonenjoen Vasama
Suunnaton Ilo
Säyneisen Salpa
Talvisalon Sukuvika
Tuupovaaran Sepot
Ylä-Karjalan Neidot
Uusimaa
Agrimarket
Ainot
Askolan Urheilijat
Beach Girls
Borgenströmin Likat
Cargotec
CRAFT Ladyt
Cutis
Dream Team
Eduskunnan Urheilukerho
Eliaksen Eksyjät
EmMiJoKi
Entiset sählääjät
Espoon Akilles
Espoon Hiihtoseura
Espoon Suunta
Etelän Murut
Eteläsuomalainen osakunta
Eukot eksyksissä
Exme
FCG Finnish Consulting Grou
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin Poliisi-Voimailij
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Työväen Hiihtäjät
Hiidenkiertäjät
HK
HNR Suunnistus
Hovin neidit
HPP1
Huhta
Huipputiimi
HUS-Kuvantaminen
Hyvinkään Nykyaikaiset 5-ot
Hyvinkään Rasti
Ihanat Maisterit Baanalla
Ihanat Naiset Metsässä
JMFC
Jukolassa jo 2012
Juridia Sports Club
Jämerän Naiset
Järvenpään Palo
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
KarttaKertut
Kato Mihin Mä Meen
Kela
Kemira Espoo
Keravan Urheilijat
Ketunlenkki
Kilon Kipinät
Kilon Kyllikit
Kiriharakat
Kirisiskot
Kirmailijat
KMKM
Kunnon Urheilijat
Kuumat Aallot
Laajat kurvit
Lauri Rehnin perilliset
Leppävaaran Sisu
LOMAJANO
Lynx
Mainiot mimmit metsässä!
Matrix
Mattilan muijat
Mesikämmenet
Metsälän Mutsit 1
Metsättäret
MissMä Oon
Mäntsälän Urheilijat
Nitrokarhu
Nummelan Salamat
Nykyaikaiset 5-ottelijat
OK Ostrobotnia
Olarin Omat Pojat
OP-Pohjola
Oravanmarjat
Pentin Suunta
Pihkaniskat
Pitkät Hoikat Blondit
Popup Minna
Pummin Suunta
Radiosuuntaajat
Raisu Lumous
Rajamäen Rykmentti
Rasti-Enkelit
Rasti-Jyry
Rasti-Pommi
Rasti-Vihti
Rastihaukat
Rastikertut
Rastipöllöt
REAL Team
Riihimäen Suunnistajat
Ritaripuiston Rasti
Rookies
Saippuakuplat
Sappi Kirkniemi
Sienestäjät
Sirolan Tytöt
Skrinnarit
SLAK
SOSE - Suunta Etelään
Suopursut
Supervenlat
Suunnaton Into
Suunta-Veikot
Suvilintu
Tapiiri
Tavastia
Team Ampparit
Team Azure
Team KiKi
Team Koonit
Team Lost and Found
Team SnowFlakes
Teksasin Tarmo
Tihilän Tytöt
Tuusulan Voima-Veikot
Tyynen Tytöt
Vaaran Vaeltajat
Vantaan Metsänkävijät
Vantaan Salamat
Varsinaissuomalainen osakun
Vihdin Viesti hiihto
Villit Vuorikauriit
VoiVenlat
Von Ellit
Väli-Klemelät
Wiipurilainen Osakunta
Ydinsuuntaajat - Fortum
YLEn Suunta
Ylihärmän Ylpeys
ÅF
Åkermarcks
Varsinais-Suomi
Alastaron Reserviläiset
Angelniemen Ankkuri
Auran Vannas
Functio Laesa
Hirvensalon Heitto
Hutittaret
Kaarinan Korpiklaani
Kaarinan Ristiritarit
Kemiön Kiilat
Littoisten Pirtapiiat
Loimaan Jankko
Maarian Mahti
MS Parma
Muurlan Vihuri
Nousiaisten Alku
Paimion Rasti
Painavat Naiset
Perttelin Peikot
Rasti 88
Rasti-Perniö
RastiPiikkiö
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sauvon Urheilijat
Someron Esa
Suomusjärven Sisu
Turku Multisport
Turku-Pesis
Turun Metsänkävijät
Turun NMKY
Turun Suunnistajat
Vakka-Rasti
Yläneen Kiri
FSO
Akilles OK
IF Brahe
IF Femman
IF Minken
IF Sibbo-Vargarna
IK Falken
IK Kronan
IK Örnen
Malax IF
Närpes OK
OK Botnia
OK Orient
OK Raseborg
OK77
Pargas IF
Solf IK
Belgium
SLOK
Denmark
OK Pan Århus
Estonia
JOKA
LSF Pronoking Team
OK Pölva Kobras
OK TON
OK Vöru
OK West
Rakvere OK
SK Aasa 5
SK Mercury
SK Saue Tammed
Finland
AS Skinnarila
Emitemut
HeiaVenlat
Heinon leidit
Herkut Serkut
Hiiltonaiset
Hiiltosiskot
Hillan Kuiskaus
Hookoo
KaHJoS
Kepsi-Kimmat
Kesähovin Suunnistajat
Kiilto Oy
Koppelot
Melkein Oikein
MEME
OLG Kerkola
PVTT
Rasti seinään
Salarasti
Suuntapummit
Tullin urheilukerho
Viileet venlat
United Kingdom
Bristol OK
Scotland
Italy
CUS Bologna
Lithuania
IGTISA
Norway
Asker SK
Bäkkelagets SK
Fossum IF
Fredrikstad SK
Frol IL
Ganddal IL
GNEIST
Halden SK
Hamar orienteringsklubb
Haugesund IL Orientering
IL Tyrving
Kongsberg OL
Konnerud IL
Kristiansand OK
Lillomarka OL
Modum OL
Notodden O-lag
NTNUI
Nydalens SK
Oppsal IF
Porsgrunn OL
Raumar OL
Ringsaker OK
Sandefjord OK
Sandnes IL
Steinkjer OK
Stjördals-Blink Orientering
Tönsberg og omegn OL
Varegg IL
Wing OK
Russian Federation
Azimut
Baltiyskiy Bereg
HBM-OK
IngPromTeam
Kuzmolovo 110
LADOGA-Kirishi
Legenda
Len obl
Lytkarino
Mile-Sport
Nord West
Northern flowers
Northern Wind
O-girls
OK Gulfstream
Omega
Orienta Moscow Compass
Saint-Petersburg
Vesta
Vyborg-orientir
White Nights SPb
Yarkiy Mir
Sweden
Alfta ÖSA OK
Attunda OK
Bohuslän-Dals OF
Bromma-Vällingby SOK/Järfäl
Centrum OK Stockholm
Domnarvets GoIF
Eksjö SOK
Forsa OK
Gotlands OF
Gävle OK
Göteborg Majorna OK
Hagaby GoIF
Halmstad OK
Haninge SOK
Hestra IF
IF Thor
IFK Göteborg
IFK Lidingö SOK
IFK Moras OK
IFK Umeå
IK Hakarpspojkarna
Järla Orientering
Jönköpings OK
KFUM Örebro OK
Korsnäs IF OK
Köping-Kolsva OK
Leksands OK
Linköpings OK
Långhundra IF
Njurunda OK
Nyköpings OK
OK Dacke
OK Denseln
OK Hällen
OK Kolmården
OK Kåre
OK Linne
OK Nolaskogsarna
OK Orion
OK Ravinen
OK Rodhen
OK Skogsfalken
OK Södertörn
OK Tisaren
OK Tyr
OK Älvsjö Örby
Skattkärrs IF
Snättringe SK
Stora Tuna OK
Strängnäs Malmby OL
Sundsvalls OK
Sävedalens AIK
Söders SOL-Tyresö
Södertälje Nykvarn Orienter
Tjällmo-Godegårds Ok
Trollhättans SOK
Tullinge SK
Tumba-Mälarhöjden OK
Täby OK
Ulricehamns OK
Umeå OK
Ärla IF
Switzerland
Bussola OK
Ol Norska
OLG Bern
OLG Pfäffikon
OLV Zug
Germany
Team Germany
Latvia
Brice Vecenes
EKO O
IK Auseklis
KOS
Mezmalas MTB
Mona OK
OK Kapa
OK Meridians
OK Saldus
OZONS OK
Ziemelkurzeme OK
Czech Republic
VSK Mendelu Brno
Ukraine
OK Kompas
France
ASOP Erstein
Ligue Lorraine de CO
Hungary
Pécsi Vasutas Sportkör
Valitut seurat ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
|
< Kilpailun etusivu
|
<< Muut kilpailut
|
Palaute
|
Haku tuloksista
|
www.jukola.com
|
print $TEKSTIT['tulosten_muoto'] ?>:
Taulukko
'Perinteinen'
Mobililaitteet
Lehdistö