Lahti-Hollola Jukola 2018, Venlojen Viesti - | Resultat |




	

	

jukola.com

    Strcktider

    Alla Nsta 200 >
    Nr Lag Vlj etapp
    1 Alfta SA OK, SWE 1 2 3 4
    2 Ol Norska, SUI 1 2 3 4
    3 Stora Tuna OK, SWE 1 2 3 4
    4 Tampereen Pyrint, FIN 1 2 3 4
    5 Paimion Rasti, FIN 1 2 3 4
    6 Halden SK, NOR 1 2 3 4
    7 OK Kre, SWE 1 2 3 4
    8 IFK Moras OK, SWE 1 2 3 4
    9 MS Parma, FIN 1 2 3 4
    10 SK Pohjanthti, FIN 1 2 3 4
    11 Koovee, FIN 1 2 3 4
    12 Tampereen Pyrint 2, FIN 1 2 3 4
    13 Gteborg Majorna OK, SWE 1 2 3 4
    14 Lillomarka OL, NOR 1 2 3 4
    15 NTNUI, NOR 1 2 3 4
    16 Jrla Orientering, SWE 1 2 3 4
    17 Rastikarhut, FIN 1 2 3 4
    18 IFK Liding SOK, SWE 1 2 3 4
    19 Gteborg Majorna OK 2, SWE 1 2 3 4
    20 Pan-Kristianstad, SWE 1 2 3 4
    21 IGTISA, LTU 1 2 3 4
    22 Nydalens SK, NOR 1 2 3 4
    23 Kangasala SK, FIN 1 2 3 4
    24 OK Linne, SWE 1 2 3 4
    25 Jmsn Retki-Veikot, FIN 1 2 3 4
    26 OK Tisaren, SWE 1 2 3 4
    27 Hiisirasti, FIN 1 2 3 4
    28 IFK Liding SOK 2, SWE 1 2 3 4
    29 Kalevan Rasti, FIN 1 2 3 4
    30 MS Parma 2, FIN 1 2 3 4
    31 Hiidenkiertjt, FIN 1 2 3 4
    32 OK Orion, SWE 1 2 3 4
    33 NTNUI 2, NOR 1 2 3 4
    34 Pargas IF, FIN 1 2 3 4
    35 Rajamen Rykmentti, FIN 1 2 3 4
    36 Sdertlje Nykvarn Orienter, SWE 1 2 3 4
    37 Paimion Rasti 2, FIN 1 2 3 4
    38 Domnarvets GoIF, SWE 1 2 3 4
    39 Lynx, FIN 1 2 3 4
    40 Espoon Suunta, FIN 1 2 3 4
    41 Koovee 2, FIN 1 2 3 4
    42 Tullinge SK, SWE 1 2 3 4
    43 OK Sdertrn, SWE 1 2 3 4
    44 Halden SK 2, NOR 1 2 3 4
    45 IF Femman, FIN 1 2 3 4
    46 Nord West, RUS 1 2 3 4
    47 Angelniemen Ankkuri, FIN 1 2 3 4
    48 OK Tisaren 2, SWE 1 2 3 4
    49 Jrla Orientering 2, SWE 1 2 3 4
    50 Anttolan Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    51 IK Hakarpspojkarna, SWE 1 2 3 4
    52 Suunta Jyvskyl, FIN 1 2 3 4
    53 IK Hakarpspojkarna 2, SWE 1 2 3 4
    54 Helsingin Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    55 Kuopion Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    56 Raja-Karjalan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    57 OK Orion 2, SWE 1 2 3 4
    58 Kangasala SK 2, FIN 1 2 3 4
    59 Turun Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    60 IL Tyrving, NOR 1 2 3 4
    61 SK Pohjanthti 2, FIN 1 2 3 4
    62 Tampereen Pyrint 3, FIN 1 2 3 4
    63 Vaasan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    64 Fossum IF, NOR 1 2 3 4
    65 IFK Gteborg, SWE 1 2 3 4
    66 Lynx 2, FIN 1 2 3 4
    67 OK Ravinen, SWE 1 2 3 4
    68 Svedalens AIK, SWE 1 2 3 4
    69 Jmsn Retki-Veikot 2, FIN 1 2 3 4
    70 Vittjrvs IK, SWE 1 2 3 4
    71 Espoon Akilles, FIN 1 2 3 4
    72 Black Sea OK, RUS 1 2 3 4
    73 Kouvolan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    74 Frol IL, NOR 1 2 3 4
    75 Domnarvets GoIF 2, SWE 1 2 3 4
    76 Asker SK, NOR 1 2 3 4
    77 Rajamen Rykmentti 2, FIN 1 2 3 4
    78 Rehns BK, SWE 1 2 3 4
    79 Rasti-Kurikka, FIN 1 2 3 4
    80 Omega, RUS 1 2 3 4
    81 OK Trian, FIN 1 2 3 4
    82 OK Linne 2, SWE 1 2 3 4
    83 Vehkalahden Veikot, FIN 1 2 3 4
    84 Leksands OK, SWE 1 2 3 4
    85 Hmeenlinnan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    86 Bkkelagets SK, NOR 1 2 3 4
    87 Turun Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    88 OK77, FIN 1 2 3 4
    89 Keuruun Kisailijat, FIN 1 2 3 4
    90 OK Raseborg, FIN 1 2 3 4
    91 Hiidenkiertjt 2, FIN 1 2 3 4
    92 Kangasala SK 3, FIN 1 2 3 4
    93 Svedalens AIK 2, SWE 1 2 3 4
    94 Kangasala SK 7, FIN 1 2 3 4
    95 Sundsvalls OK, SWE 1 2 3 4
    96 IFK Gteborg 2, SWE 1 2 3 4
    97 Bysen IL, NOR 1 2 3 4
    98 Tampereen Pyrint 5, FIN 1 2 3 4
    99 Hiiltomiehet, FIN 1 2 3 4
    100 rla IF, SWE 1 2 3 4
    101 Northern Wind, RUS 1 2 3 4
    102 Helsingin Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    103 Freidig SPK, NOR 1 2 3 4
    104 Linkpings OK, SWE 1 2 3 4
    105 IL Tyrving 2, NOR 1 2 3 4
    106 Tampereen Pyrint 4, FIN 1 2 3 4
    107 Gteborg Majorna OK 3, SWE 1 2 3 4
    108 Kalevan Rasti 2, FIN 1 2 3 4
    109 IFK Moras OK 2, SWE 1 2 3 4
    110 Angelniemen Ankkuri 2, FIN 1 2 3 4
    111 Rastivarsat, FIN 1 2 3 4
    112 Pan-Kristianstad 2, SWE 1 2 3 4
    113 Espoon Suunta 2, FIN 1 2 3 4
    114 IFK Liding SOK 3, SWE 1 2 3 4
    115 OK Hllen, SWE 1 2 3 4
    116 OK Kapa, LAT 1 2 3 4
    117 OK Roslagen, SWE 1 2 3 4
    118 OK Pan rhus, DEN 1 2 3 4
    119 Rasti-Lukko, FIN 1 2 3 4
    120 Ikaalisten Nouseva-Voima, FIN 1 2 3 4
    121 Kangasala SK 4, FIN 1 2 3 4
    122 Konnerud IL, NOR 1 2 3 4
    123 Espoon Suunta 6, FIN 1 2 3 4
    124 Nrpes OK, FIN 1 2 3 4
    125 Kokkolan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    126 Kouvolan Suunnistajat 3, FIN 1 2 3 4
    127 Rasti-Kurikka 2, FIN 1 2 3 4
    128 OK Hammaren Sandviken, SWE 1 2 3 4
    129 IK Kronan, FIN 1 2 3 4
    130 Halden SK 3, NOR 1 2 3 4
    131 Hagaby GoIF, SWE 1 2 3 4
    132 OUSA, USA 1 2 3 4
    133 OK Kape, EST 1 2 3 4
    134 Olavin Rasti, FIN 1 2 3 4
    135 Tampereen Pyrint 6, FIN 1 2 3 4
    136 Kuzmolovo OS, RUS 1 2 3 4
    137 Kouvolan Suunnistajat 4, FIN 1 2 3 4
    138 Fredrikstad SK, NOR 1 2 3 4
    139 Helsingin Suunnistajat 16, FIN 1 2 3 4
    140 Espoon Suunta 3, FIN 1 2 3 4
    141 NTNUI 3, NOR 1 2 3 4
    142 Kymin Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    143 Ylikiimingin Nuijamiehet, FIN 1 2 3 4
    144 Lappeen Riento, FIN 1 2 3 4
    145 Stora Tuna OK 2, SWE 1 2 3 4
    146 Paimion Rasti 3, FIN 1 2 3 4
    147 Nord West 2, RUS 1 2 3 4
    148 OK Ravinen 2, SWE 1 2 3 4
    149 Ol Norska 2, SUI 1 2 3 4
    150 Ounasvaaran Hiihtoseura, FIN 1 2 3 4
    151 MS Parma 5, FIN 1 2 3 4
    152 SK Vuoksi, FIN 1 2 3 4
    153 Lahden Taimi, FIN 1 2 3 4
    154 Navi, FIN 1 2 3 4
    155 Pargas IF 2, FIN 1 2 3 4
    156 Suunta Jyvskyl 3, FIN 1 2 3 4
    157 OK Denseln, SWE 1 2 3 4
    158 Espoon Akilles 2, FIN 1 2 3 4
    159 Suunta Jyvskyl 2, FIN 1 2 3 4
    160 IF Femman 2, FIN 1 2 3 4
    161 Eksj SOK, SWE 1 2 3 4
    162 Ulvilan Ura, FIN 1 2 3 4
    163 Lynx 3, FIN 1 2 3 4
    164 Baltiyskiy Bereg, RUS 1 2 3 4
    165 Lytkarino, RUS 1 2 3 4
    166 Turun Suunnistajat 3, FIN 1 2 3 4
    167 Virtain Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    168 Lillomarka OL 2, NOR 1 2 3 4
    169 OK Meridians, LAT 1 2 3 4
    170 Rasti-Nokia, FIN 1 2 3 4
    171 Varegg IL, NOR 1 2 3 4
    172 KFUM rebro OK, SWE 1 2 3 4
    173 Helsingin Suunnistajat 3, FIN 1 2 3 4
    174 OLV Baselland, SUI 1 2 3 4
    175 Tullinge SK 2, SWE 1 2 3 4
    176 Ganddal IL, NOR 1 2 3 4
    177 Kangasala SK 5, FIN 1 2 3 4
    178 Hmeenlinnan Suunnistajat 4, FIN 1 2 3 4
    179 Someron Esa, FIN 1 2 3 4
    180 Espoon Suunta 5, FIN 1 2 3 4
    181 Anttolan Urheilijat 2, FIN 1 2 3 4
    182 Ume OK, SWE 1 2 3 4
    183 Vehkalahden Veikot 2, FIN 1 2 3 4
    184 Tidligere topplpere, FIN 1 2 3 4
    185 Hmeenlinnan Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    186 Kalevan Rasti 3, FIN 1 2 3 4
    187 Rajamen Rykmentti 3, FIN 1 2 3 4
    188 Tampereen Pyrint 10, FIN 1 2 3 4
    189 Vehkalahden Veikot 5, FIN 1 2 3 4
    190 Tby OK, SWE 1 2 3 4
    191 RasTiimi, FIN 1 2 3 4
    192 SK Vuoksi 4, FIN 1 2 3 4
    193 OK Sdertrn 2, SWE 1 2 3 4
    194 Angelniemen Ankkuri 3, FIN 1 2 3 4
    195 Stjrdals-Blink Orientering, NOR 1 2 3 4
    196 MS Parma 3, FIN 1 2 3 4
    197 IFK Ume, SWE 1 2 3 4
    198 Rastiketut, FIN 1 2 3 4
    199 OK Linne 3, SWE 1 2 3 4
    200 IF Brahe, FIN 1 2 3 4
    Alla Nsta 200 >