jukola.com
Jukola 1975, Jukolan Viesti
Limit results
Allocation on legs 1-2 and 5-6 - no individual results
Club
-- Choose club
Ahlaisten Urheilijat
Akilles OK
Alavuden Urheilijat
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Arboga OK
Asikkalan Raikas
Auran Vannas
Backaksen Isku
Botne SK
Boxholms OK
Eksjö SOK
Enebybergs IF
Enonkosken Urheilijat
Epilän Esa
Esbo IF
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Farsta OK
Fiskarin Työväen Urheilijat
Fredrikshofs IF
Friitalan Yritys
Gamlakarleby IF
Gustavsbergs IF
Gävle OK
Haapajärven Kiilat
Halikon Hakoniskat
Hammarby IF
Hankasalmen Hanka
Hartolan Voima
Hauhon Sisu
Haukiputaan Veikot
Heinolan Isku
Heinäveden Hyrske
Helsingfors IFK
Helsingin Jyry
Helsingin Kisa-Toverit
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin NMKY
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Työv. Hiihtäjät
Hiidenkiertäjät
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
Hollolan Urheilijat -46
Hyvinkään Ponteva
Hyvinkään Rasti
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
IF Brahe
IF Femman
IF Lovisa Tor
IF Sibbo-Vargarna
IF Sturla
IF Tjalve
IF Åland
IFK Lidingö
IFK Södertälje
Iisu
IK Falken
IK Hakarpspojkarna
IK Hellas
IK Kronan
IK Örnen
Ikaalisten Nouseva Voima
IL BUL Tromsö
Ilmajoen Kisailijat
Ilomantsin Urheilijat
Imatran Suunnistajat
Ingå IF
Inkeroisten Terho
Itä-Päijänteen Rasti
Joroisten Urheilijat
Joutsenon Kullervo
Juvan Urheilijat
Jyväskylän Kisa-Toverit
Jämsänkosken Retki-Veikot
Järfälla OK
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Kaarelan Karhut
Kajaanin Suunnistajat
Kalevan Rasti
Kalevan Rasti / Wärtsilä
Kangasalan Kisa
Kangasniemen Kalske
Kankaantaan Kisa
Karhulan Korvenkiertäjät
Karijoen Tappara
Karjaan Ura
Karkkilan Pojat
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Visa
Kaustisen Pohjan-Veikot
Kauvatsan Ponteva
Keimolan Kaiku
Keljon Nuorisoseuran Urheilija
Keravan Urheilijat
Keuruun Kisailijat
Kimito SF
Kiukaisten Urheilijat
Kokemäen Kova-Väki
Kokkolan Suunnistajat
Koo-Vee
Korian Ponsi
Koskelankylän Riento
Kouvolan Rasti-72
Kruunuhaan Reima
Kuopion Suunnistajat
Kuoreveden Kärki
Kuortaneen Kunto
Kurikan Ryhti
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Kyrön Voima
Kyröskosken Ponsi
Köyliön Lallit
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Laitilan Jyske
Lammin Säkiä
Lappajärven Veikot
Lappeen Riento
Lapuan Virkiä
Lauritsalan Kisa
Lehtimäen Jyske
Lemin Eskot
Leppävaaran Sisu
Liedon Parma
Liperin Taimi
Littoisten Loiske
Lohtajan Veikot
Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Luvian Kisa-Toverit
Lynx
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Uudenmaan Suunnist.
Maarian Mahti
Malax IF
Matinkylän Akilles
Mellunkylän Kontio
Merikarvian Into
Mesikämmenet
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Suunnistajat
Mikkelin Vauhti
Mynämäen Suunnistajat -52
Mälarhöjdens IK
Mäntsälän Urheilijat
Mäntyharjun Urheilijat -50
Mäntän Seudun Eräpirkat
Nastolan Terä
Nivalan Urheilijat
Nokian Urheilijat
Nordstrand IF Oslo
Norrköpings AIS
Nykarleby IK
Närpes OK
OK Järven
OK Stigfinnarna
OK Tor
OK Vetlanda
OK Österåker
Olavin Rasti
Orimattilan Jymy
Oulun Suunnistajat
Ounasvaaran Hiihtoseura
Outokummun Partio
Pargas IF
Parkanon Urheilijat
Pellon Ponsi
Perttelin Peikot
Petäjäveden Petäjäiset
Pieksämäen Veikot
Pielaveden Sampo
Pihkaniskat
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pitäjänmäen Tarmo
Porin Tarmo
Porvoon Urheilijat
Punkalaitumen Kunto
Pusulan Urheilijat -58
Pyhäjärven Pohti
Pylkönmäen Yrittävä
Päijät-Rasti
Rajamäen Rykmentti
Rasti-Jussit
Rasti-Lukko
Rastihaukat
Riihimäen Suunnistajat
Riistaveden Urheilijat
Rimbo SOK
Ristiinan Urheilijat
Rotebro IS
Rovaniemen Lappi
Ruokolahden Suunnistajat
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Savitaipaleen Urheilijat
Savon Suunta
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
Sipoon Nousu
Sippurasti
SK Slavia
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Someron Esa
Stora Tuna IK
Suomenniemen Urheilijat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Surahammars IF
Suunta -57
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Säkylän Urheilijat
Taipalsaaren Veikot
Tampereen Poliisi-Urheilijat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tarpian Suunta
Tarvasjoen Urheilijat
Teuvan Rivakka
Tikkakosken Suunnistajat
Tjöck IK
Tranås AIF
Tullinge SK
Turebergs IF
Turun Poliisien Urh.Seura
Turun Suunnistajat
Tuusulan Voima-Veikot
Tyresö SOK
Ulricehamns OK
Ulvilan Ura
Urjalan Urheilijat
Uuraisten Urheilijat
Vaajakosken Terä
Vaasan Suunnistajat
Vahdon Tuisku
Vakka-Rasti
Valkeakosken Retkeilijät
Vallan Suunta
Vehkalahden Veikot
Veitsiluodon Metsäurheilijat
Vetelin Urheilijat
Vihdin Viesti
Vihtavuoren Pamaus
Viialan Viri
Viipurin Reipas
Viitasaaren Viesti
Virtain Urheilijat
Vähäkyrön Viesti
Väsby OK
XYZ
Ylikiimingin Nuijamiehet
Åby IF
Ähtärin Urheilijat
Ärla IF
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Best
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Ahlaisten Urheilijat
Akilles OK
Alavuden Urheilijat
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Arboga OK
Asikkalan Raikas
Auran Vannas
Backaksen Isku
Botne SK
Boxholms OK
Eksjö SOK
Enebybergs IF
Enonkosken Urheilijat
Epilän Esa
Esbo IF
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Farsta OK
Fiskarin Työväen Urheilijat
Fredrikshofs IF
Friitalan Yritys
Gamlakarleby IF
Gustavsbergs IF
Gävle OK
Haapajärven Kiilat
Halikon Hakoniskat
Hammarby IF
Hankasalmen Hanka
Hartolan Voima
Hauhon Sisu
Haukiputaan Veikot
Heinolan Isku
Heinäveden Hyrske
Helsingfors IFK
Helsingin Jyry
Helsingin Kisa-Toverit
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin NMKY
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Työv. Hiihtäjät
Hiidenkiertäjät
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
Hollolan Urheilijat -46
Hyvinkään Ponteva
Hyvinkään Rasti
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
IF Brahe
IF Femman
IF Lovisa Tor
IF Sibbo-Vargarna
IF Sturla
IF Tjalve
IF Åland
IFK Lidingö
IFK Södertälje
Iisu
IK Falken
IK Hakarpspojkarna
IK Hellas
IK Kronan
IK Örnen
Ikaalisten Nouseva Voima
IL BUL Tromsö
Ilmajoen Kisailijat
Ilomantsin Urheilijat
Imatran Suunnistajat
Ingå IF
Inkeroisten Terho
Itä-Päijänteen Rasti
Joroisten Urheilijat
Joutsenon Kullervo
Juvan Urheilijat
Jyväskylän Kisa-Toverit
Jämsänkosken Retki-Veikot
Järfälla OK
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Kaarelan Karhut
Kajaanin Suunnistajat
Kalevan Rasti
Kalevan Rasti / Wärtsilä
Kangasalan Kisa
Kangasniemen Kalske
Kankaantaan Kisa
Karhulan Korvenkiertäjät
Karijoen Tappara
Karjaan Ura
Karkkilan Pojat
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Visa
Kaustisen Pohjan-Veikot
Kauvatsan Ponteva
Keimolan Kaiku
Keljon Nuorisoseuran Urheilija
Keravan Urheilijat
Keuruun Kisailijat
Kimito SF
Kiukaisten Urheilijat
Kokemäen Kova-Väki
Kokkolan Suunnistajat
Koo-Vee
Korian Ponsi
Koskelankylän Riento
Kouvolan Rasti-72
Kruunuhaan Reima
Kuopion Suunnistajat
Kuoreveden Kärki
Kuortaneen Kunto
Kurikan Ryhti
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Kyrön Voima
Kyröskosken Ponsi
Köyliön Lallit
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Laitilan Jyske
Lammin Säkiä
Lappajärven Veikot
Lappeen Riento
Lapuan Virkiä
Lauritsalan Kisa
Lehtimäen Jyske
Lemin Eskot
Leppävaaran Sisu
Liedon Parma
Liperin Taimi
Littoisten Loiske
Lohtajan Veikot
Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Luvian Kisa-Toverit
Lynx
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Uudenmaan Suunnist.
Maarian Mahti
Malax IF
Matinkylän Akilles
Mellunkylän Kontio
Merikarvian Into
Mesikämmenet
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Suunnistajat
Mikkelin Vauhti
Mynämäen Suunnistajat -52
Mälarhöjdens IK
Mäntsälän Urheilijat
Mäntyharjun Urheilijat -50
Mäntän Seudun Eräpirkat
Nastolan Terä
Nivalan Urheilijat
Nokian Urheilijat
Nordstrand IF Oslo
Norrköpings AIS
Nykarleby IK
Närpes OK
OK Järven
OK Stigfinnarna
OK Tor
OK Vetlanda
OK Österåker
Olavin Rasti
Orimattilan Jymy
Oulun Suunnistajat
Ounasvaaran Hiihtoseura
Outokummun Partio
Pargas IF
Parkanon Urheilijat
Pellon Ponsi
Perttelin Peikot
Petäjäveden Petäjäiset
Pieksämäen Veikot
Pielaveden Sampo
Pihkaniskat
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pitäjänmäen Tarmo
Porin Tarmo
Porvoon Urheilijat
Punkalaitumen Kunto
Pusulan Urheilijat -58
Pyhäjärven Pohti
Pylkönmäen Yrittävä
Päijät-Rasti
Rajamäen Rykmentti
Rasti-Jussit
Rasti-Lukko
Rastihaukat
Riihimäen Suunnistajat
Riistaveden Urheilijat
Rimbo SOK
Ristiinan Urheilijat
Rotebro IS
Rovaniemen Lappi
Ruokolahden Suunnistajat
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Savitaipaleen Urheilijat
Savon Suunta
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
Sipoon Nousu
Sippurasti
SK Slavia
Skogsluffarnas OK
Solna OK
Someron Esa
Stora Tuna IK
Suomenniemen Urheilijat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Surahammars IF
Suunta -57
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Säkylän Urheilijat
Taipalsaaren Veikot
Tampereen Poliisi-Urheilijat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tarpian Suunta
Tarvasjoen Urheilijat
Teuvan Rivakka
Tikkakosken Suunnistajat
Tjöck IK
Tranås AIF
Tullinge SK
Turebergs IF
Turun Poliisien Urh.Seura
Turun Suunnistajat
Tuusulan Voima-Veikot
Tyresö SOK
Ulricehamns OK
Ulvilan Ura
Urjalan Urheilijat
Uuraisten Urheilijat
Vaajakosken Terä
Vaasan Suunnistajat
Vahdon Tuisku
Vakka-Rasti
Valkeakosken Retkeilijät
Vallan Suunta
Vehkalahden Veikot
Veitsiluodon Metsäurheilijat
Vetelin Urheilijat
Vihdin Viesti
Vihtavuoren Pamaus
Viialan Viri
Viipurin Reipas
Viitasaaren Viesti
Virtain Urheilijat
Vähäkyrön Viesti
Väsby OK
XYZ
Ylikiimingin Nuijamiehet
Åby IF
Ähtärin Urheilijat
Ärla IF
Selected clubs and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
|
< Competitions index page
|
<< Other Competitions
|
Feedback
|
Search from results
|
www.jukola.com
|
print $TEKSTIT['tulosten_muoto'] ?>:
Table
'Traditional'
Mobile devices
Press