jukola.com
Jukola 1987, Jukolan Viesti
Tulosten rajaus
Pelkät sijanumerot ovat keskeyttäneiden ja hylättyjen joukkeiden. Niiden osuustuloksia ei ole järjestäjän lopputuloksissa.
Seura
-- Valitse seura
Akilles OK
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Alastaron Urheilijat
Alatornion Pirkat
Alfta Ösa OK
Almby IK
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Arboga OK
Artjärven Ahjo
Asker SK
Auran Vannas
Avesta OK
Backaksen Isku
Bjursås OK
Bromma OK
BUL Tromsö
Byåsen IL
Bäkkelagets SK
Domnarvets IF
Dragsvik Idrottare
Drangedal OL
Dröbak-Frogn IK
Eidsvoll OL
Eksjö SOK
Elimäen Vauhti
Enebybergs IF
Energialaitoksen Ampujat
Enköpings AIF
Enon Kisa-Pojat
Enonkosken Urheilijat
Epilän Esa
Esbo IF
Eskilstuna OK
Espoo Rasti
Espoo Tapiot
Espoon Rasti
Espoon Tapiot
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Evijärven Urheilijat
Falköpings AIK
FET OL
Fiskarin Työväen Urheilijat
Fjärås AIK
FK Herkules
Fredrikstad SK
Frol IL
Gamlakarleby IF
Gotlands Bro OK
Grycksbo IF
Gustavsbergs IF
Gävle OK
Haagan Terä
Haapajärven Kiilat
Haapamäen Urheilijat
Haapaveden Urheilijat
Hagaby GoIF
Halden SK
Halikon Hakoniskat
Halsuan Toivo
Haminan Ponteva
Haminan Tarmo
Hanhelan veljekset
Hankasalmen Hanka
Hartolan Voima
Haugesund ID o-gruppe
Hauhon Sisu
Haukiputaan Heitto
Haukiputaan Veikot
Haukivuoren Kisailijat
Heinolan Isku
Heinolan Urheilukerho
Helsingborg SOK
Helsingin Jyry
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin NMKY
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Suunnistajat 14
Helsingin Suunnistajat 15
Helsingin Suunnistajat 16
Helsingin Työv. Hiihtäjät
Helsingin Yliopiston Urheilija
Hiidenkiertäjät
Himangan Urheilijat
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
HJS-Vansbro OK
Hollolan Urheilijat-46
Huhtasuon Kisa
Hyvinkään Ponteva
Hyvinkään Rasti
Hyytiälän Urheilijat
Hällefors OK
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
IBM Sport Club
IF Brahe
IF Femman
IF Minken
IF Sibbo-Vargarna
IF Sturla
IF Tjalve
IF Åland
IFK Enskede
IFK Göteborg
IFK Lidingö
IFK Linköping
IFK Mora
IFK Norrköping
IFK Södertälje
IFK Tumba
Iisalmen Visa
Iisu
Iitin Pyrintö
IK Falken
IK Fyris
IK Grane
IK Hakarpspojkarna
IK Hellas
IK Jarl
IK Kronan
IK Örnen
Ikaalisten Nouseva-Voima
IL Heming
IL Hövdingen
IL Stjördals-Blink
IL Tyrving
Ilomantsin Urheilijat
Imatran Suunnistajat
Inkeroisten Terho
Insjöns IF
Istrums SK
Itä-Päijänteen Rasti
Ivosport
Joensuun Työväen Suunnistajat
Joutsenon Kullervo
Jurvan Urheilijat
Jurvan Voima
Juvan Urheilijat
Jyväskylän Kisa-Toverit
Jyväskylän Suunnistajat
Jämsän Retki-Veikot
Järfälla OK
Järvenpään HS
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Järvensivun Kisa
Kaavin Kaiku
Kajaanin Kuohu
Kajaanin Suunnistajat
Kalajoen Junkkarit
Kalevan Rasti
Kalmar OK
Kalvolan Keihäs
Kangasalan Kisa
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Suunnistajat
Kankaantaan Kisa
Kannuksen Ura
Karhulan Korvenkiertäjät
Karijoen Tappara
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Varusk. Urheilijat
Kauhavan Visa
Kaustisen Pohjan-Veikot
Keimolan Kaiku
Keiteleen Kunto
Kemijärven Urheilijat
Kensu
Keravan Kisa-Veikot
Keravan Urheilijat
Keuruun Kisailijat
KFUM Örebro
Kihniön Urheilijat
Kiikoisten Kirma
Kimito SF
Kiteen Urheilijat
Kiuruveden Jänne
Kjula IF
Kodisjoen Kaiku
Kokemäen Kova-Väki
Kokkolan Suunnistajat
Kolarin Työväen Urheilijat
Kolbotn IL
Kongsberg og Omegn OL
Konneveden Urheilijat
Kontiolahden Urheilijat
Koovee
Korian Varusk. Urheilijat
Kortesjärven Järvi-Veikot
Korven Honka
Koskelankylän Riento
Kosken Kaiku
Kouvolan Rasti-72
Kovlands IF
Krokeks OK
Kuhmon Peurat
Kullaan Metsäpojat
Kuopion Poliisi-Urh.
Kuopion Suunnistajat
Kuoreveden Kärki
Kuortaneen Kunto
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
Kvarnsvedens GoIF
Kymin Suunnistajat
Kyrös-Rasti
Kälviän Tarmo
Kärkölän Kisa-Veikot
Köpings OK
Köyliön Lallit
L-100
Lahden Kaleva
Lahden Taimi
Lahden Työväen Hiihtäjät
Laihian Liitto-Urheilijat
Laitilan Jyske
Lammin Säkiä
Lapinlahden Veto
Lappajärven Veikot
Lappeen Riento
Lapuan Virkiä
Laukaan Urheilijat
Lauttakylän Luja
Lauttakylän Pyry
Lehtimäen Jyske
Leksands OK
Lemin Eskot
Leppävaaran Sisu
Lerums SOK
Liedon Parma
Lieksan Rasti
Lievestuoreen Kisa
Lillomarka OL
Linköpings OK
Liperin Taimi
Littoisten Loiske
Ljusdals OK
Lohimaan Rasti
Lohtajan Veikot
Loimaan Jankko
Lopen Laaka
Loten OL
Lounais-Hämeen Rasti
Luumäen Rasti
Luvian Kisa-Toverit
Lynx
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Rajan Rasti
Länsi-Rengon Esa
Länsi-Saimaan Rasti
Länsi-Uudenmaan Suunnist.
Löten OL
Maarian Mahti
Majornas OK
Malax IF
Malmby IF
Matinkylän Akilles
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Suunnistajat
Mikkelin Varusk. Urheilijat
Modum OL
Muurlan Kiri
Muurlan Vihuri
Mynämäen Suunnistajat -52
Myrskylän Myrsky
Mälarhöjdens IK
Mälarö SOK
Mäntsälän Urheilijat
Mäntän Eräpirkat
Nastolan Terä
Nilsiän Nujakka
Nivalan Urheilijat
Nokian Urheilijat
Nordpil
Norrköpings AIS
NTHI
Nurmeksen Sepot
Nydalens SK
Nyköpings OK
Närpes OK
O-52
Ockelby OK
Oddersjaa SSK
OK Berget
OK Denseln
OK Fyrismalm
OK Hammaren
OK Hedströmmen
OK Hällen
OK Illern
OK Järven
OK Jösse
OK Kristina
OK Kullingshof
OK Kåre
OK Milan
OK Moss
OK Måsen
OK Njudung
OK Nolaskogsarna
OK Orient
OK Orion
OK Orren
OK Ravinen
OK Rodhen
OK Skeidi
OK Skogsfalken
OK Skogshjortarna
OK Skogsvargarna/Vänersborg
OK Skuruhäll
OK Stigen
OK Södertörn
OK Terjärv
OK Tisaren
OK Tor
OK Triangeln
OK Tyr
OK Vargen
OK Vilse 87
OK Älvsjö-Örby
OK Österåker
OK77
OL Flaggtreff
OL Trollelg
OL Trollo
Olarin Eräkotkat
Olavin Rasti
Oppsal IF
Oriveden Ponnistus
Oulun Suunnistajat
Oulun Tarmo
Ounasvaaran Hiihtoseura
Outokummun Partio
Oxvretens SK
Paimion Rasti
Pan-Önos
Pargas IF
Parkanon Urheilijat
Pekolan Isku
Pellon Ponsi
Pelson Suo-Pojat
Perniön Urheilijat
Perttelin Peikot
Pertunmaan Ponnistajat
Petäjäveden Petäjäiset
Pieksämäen Pyrintö
Pieksämäen Veikot
Pielaveden Sampo
Pihkaniskat
Pihkaniskat 14
Pihkaniskat 15
Pihtiputaan Tuisku
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pirkkalan Hiihtäjät
Pitäjänmäen Tarmo
Pohjankyrön Rasti
Polvijärven Urheilijat
Polyteknikkojen Raittiuss.
Porin Pyrintö
Porin seudun Suunnistajat
Porsgrunn OL
Porvoon Urheilijat
Posion Pyrintö
Pudasjärven Urheilijat
Punkalaitumen Kunto
Puumalan Viri
Pyhtään Voima
Pyhäjärven Pohti
Päijät-Rasti
Raision Kuula
Raisu Lumous
Rajamäen Kehitys
Rajamäen Rykmentti
Rantasalmen Urheilijat
Ranuan Peura
Rasti-Hyry
Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Vihti
Rastihaukat
Rastikarhut
Rastiketut
Rastivarsat
Rauman Työväen Urh.
Rautalammin Urheilijat
Reima -34
Riihimäen Suunnistajat
Rimbo SOK
Ringerike OL
Rond OL
Rotebro IS
Ruokolahden Suunnistajat
Ruotsinpyhtään Riento
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sandefjord T & IF
Sandnes IL
Sarpsborg OL
Sauvon Urheilijat
Savitaipaleen Urheilijat
Savon Suunta
Selkien Sisu
Seskarö IF
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
Simpeleen Urheilijat
Sipoon Nousu
Sippurasti
SK Wing
Skogsluffarnas OK
Skogslöparna
Sodankylän Varusk. Urheilijat
SOK Viljan
Solna OK
Sotkamon Jymy
Steinkjer OK
Stockholms OK
Stora Tuna IK
Stord T & IL
Store Bergan IF
Stormin Teräs
Storviks IF
Sulkavan Urheilijat-41
Sumiaisten Kunto
Sundbybergs IF
Sundbybergs IK
Sundsvalls OK
Suolahden Urho
Suomenniemen Urheilijat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Suosmeren Salpa
Surahammars SOK
Suunta -57
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Svärdsjö IF
Sysmän Sisu
Säkylän Urheilijat
Säterbygdens OK
Säyneisen Salpa
Söderhamns OK
Södertälje IF
Taipalsaaren Veikot
Taivassalon Tahti
Tampereen NMKYn Urheilijat
Tampereen Poliisi-Urheilijat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tapanilan Tarmo
Tarpian Suunta
Tarvasjoen Urheilijat
Teijon Toverit
Tervakosken Pato
Teuvan Rivakka
Tikkakosken Suunnistajat
Tohmajärven Urheilijat
Tolereds AIK
Trollhättans SOK
Trosabygdens OK
Tullinge SK
Tuomarilan Urheilijat
Turebergs IF
Turengin Sarastus
Turun Metsänkävijät
Turun Poliisien Urheilus.
Turun Suunnistajat
Turun Visat
Tuupovaaran Ilves
Tuupovaaran Sepot
Tuusulan Voima-Veikot
Täby IS
Täby SOK
Töölön Luonnon Ystävät
Ulvilan Ura
Umeå OK
Urjalan Urheilijat
Utin Varusk. Urheilijat
Uuraisten Urheilijat
Vaajakosken Terä
Vaasan Suunnistajat
Vakka-Rasti
Valbo AIF
Valkeakosken Haka
Valkeakosken Koskenpojat
Valkealan Kajo
Vallan Suunta
Vallentuna OK
Varpaisjärven Vire
Vehkalahden Veikot
Veitsiluodon Metsä-Urheilijat
Verdal OK
Vesaisen Pojat
Vetelin Urheilijat
Vihtavuoren Pamaus
Viipurin Reipas
Viitasaaren Suunta
Vimmerby OK
Virtain-Ruoveden Suunnistajat
VRn Urheilijat Salo
Väddö OK
Väsby OK
Västerås OK
Växjö OK
Vörå IF
XYZ
Yhdyspankin Urheilukerho
Ylikiimingin Nuijamiehet
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylivieskan Kuula
Ylämaan Pyrkijät
Yläneen Kiri
Ylöjärven Urheilijat
Åby SOK
Åkers IF
Åmåls OK
Ås IL
Ähtärin Urheilijat
Älvsby IF
Ärla IF
Ärla IS
Äänekosken Urheilijat
Örkelljunga FK
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Parhaat
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Akilles OK
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Alastaron Urheilijat
Alatornion Pirkat
Alfta Ösa OK
Almby IK
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Arboga OK
Artjärven Ahjo
Asker SK
Auran Vannas
Avesta OK
Backaksen Isku
Bjursås OK
Bromma OK
BUL Tromsö
Byåsen IL
Bäkkelagets SK
Domnarvets IF
Dragsvik Idrottare
Drangedal OL
Dröbak-Frogn IK
Eidsvoll OL
Eksjö SOK
Elimäen Vauhti
Enebybergs IF
Energialaitoksen Ampujat
Enköpings AIF
Enon Kisa-Pojat
Enonkosken Urheilijat
Epilän Esa
Esbo IF
Eskilstuna OK
Espoo Rasti
Espoo Tapiot
Espoon Rasti
Espoon Tapiot
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Evijärven Urheilijat
Falköpings AIK
FET OL
Fiskarin Työväen Urheilijat
Fjärås AIK
FK Herkules
Fredrikstad SK
Frol IL
Gamlakarleby IF
Gotlands Bro OK
Grycksbo IF
Gustavsbergs IF
Gävle OK
Haagan Terä
Haapajärven Kiilat
Haapamäen Urheilijat
Haapaveden Urheilijat
Hagaby GoIF
Halden SK
Halikon Hakoniskat
Halsuan Toivo
Haminan Ponteva
Haminan Tarmo
Hanhelan veljekset
Hankasalmen Hanka
Hartolan Voima
Haugesund ID o-gruppe
Hauhon Sisu
Haukiputaan Heitto
Haukiputaan Veikot
Haukivuoren Kisailijat
Heinolan Isku
Heinolan Urheilukerho
Helsingborg SOK
Helsingin Jyry
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin NMKY
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Suunnistajat 14
Helsingin Suunnistajat 15
Helsingin Suunnistajat 16
Helsingin Työv. Hiihtäjät
Helsingin Yliopiston Urheilija
Hiidenkiertäjät
Himangan Urheilijat
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
HJS-Vansbro OK
Hollolan Urheilijat-46
Huhtasuon Kisa
Hyvinkään Ponteva
Hyvinkään Rasti
Hyytiälän Urheilijat
Hällefors OK
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
IBM Sport Club
IF Brahe
IF Femman
IF Minken
IF Sibbo-Vargarna
IF Sturla
IF Tjalve
IF Åland
IFK Enskede
IFK Göteborg
IFK Lidingö
IFK Linköping
IFK Mora
IFK Norrköping
IFK Södertälje
IFK Tumba
Iisalmen Visa
Iisu
Iitin Pyrintö
IK Falken
IK Fyris
IK Grane
IK Hakarpspojkarna
IK Hellas
IK Jarl
IK Kronan
IK Örnen
Ikaalisten Nouseva-Voima
IL Heming
IL Hövdingen
IL Stjördals-Blink
IL Tyrving
Ilomantsin Urheilijat
Imatran Suunnistajat
Inkeroisten Terho
Insjöns IF
Istrums SK
Itä-Päijänteen Rasti
Ivosport
Joensuun Työväen Suunnistajat
Joutsenon Kullervo
Jurvan Urheilijat
Jurvan Voima
Juvan Urheilijat
Jyväskylän Kisa-Toverit
Jyväskylän Suunnistajat
Jämsän Retki-Veikot
Järfälla OK
Järvenpään HS
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Järvensivun Kisa
Kaavin Kaiku
Kajaanin Kuohu
Kajaanin Suunnistajat
Kalajoen Junkkarit
Kalevan Rasti
Kalmar OK
Kalvolan Keihäs
Kangasalan Kisa
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Suunnistajat
Kankaantaan Kisa
Kannuksen Ura
Karhulan Korvenkiertäjät
Karijoen Tappara
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Varusk. Urheilijat
Kauhavan Visa
Kaustisen Pohjan-Veikot
Keimolan Kaiku
Keiteleen Kunto
Kemijärven Urheilijat
Kensu
Keravan Kisa-Veikot
Keravan Urheilijat
Keuruun Kisailijat
KFUM Örebro
Kihniön Urheilijat
Kiikoisten Kirma
Kimito SF
Kiteen Urheilijat
Kiuruveden Jänne
Kjula IF
Kodisjoen Kaiku
Kokemäen Kova-Väki
Kokkolan Suunnistajat
Kolarin Työväen Urheilijat
Kolbotn IL
Kongsberg og Omegn OL
Konneveden Urheilijat
Kontiolahden Urheilijat
Koovee
Korian Varusk. Urheilijat
Kortesjärven Järvi-Veikot
Korven Honka
Koskelankylän Riento
Kosken Kaiku
Kouvolan Rasti-72
Kovlands IF
Krokeks OK
Kuhmon Peurat
Kullaan Metsäpojat
Kuopion Poliisi-Urh.
Kuopion Suunnistajat
Kuoreveden Kärki
Kuortaneen Kunto
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
Kvarnsvedens GoIF
Kymin Suunnistajat
Kyrös-Rasti
Kälviän Tarmo
Kärkölän Kisa-Veikot
Köpings OK
Köyliön Lallit
L-100
Lahden Kaleva
Lahden Taimi
Lahden Työväen Hiihtäjät
Laihian Liitto-Urheilijat
Laitilan Jyske
Lammin Säkiä
Lapinlahden Veto
Lappajärven Veikot
Lappeen Riento
Lapuan Virkiä
Laukaan Urheilijat
Lauttakylän Luja
Lauttakylän Pyry
Lehtimäen Jyske
Leksands OK
Lemin Eskot
Leppävaaran Sisu
Lerums SOK
Liedon Parma
Lieksan Rasti
Lievestuoreen Kisa
Lillomarka OL
Linköpings OK
Liperin Taimi
Littoisten Loiske
Ljusdals OK
Lohimaan Rasti
Lohtajan Veikot
Loimaan Jankko
Lopen Laaka
Loten OL
Lounais-Hämeen Rasti
Luumäen Rasti
Luvian Kisa-Toverit
Lynx
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Rajan Rasti
Länsi-Rengon Esa
Länsi-Saimaan Rasti
Länsi-Uudenmaan Suunnist.
Löten OL
Maarian Mahti
Majornas OK
Malax IF
Malmby IF
Matinkylän Akilles
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Suunnistajat
Mikkelin Varusk. Urheilijat
Modum OL
Muurlan Kiri
Muurlan Vihuri
Mynämäen Suunnistajat -52
Myrskylän Myrsky
Mälarhöjdens IK
Mälarö SOK
Mäntsälän Urheilijat
Mäntän Eräpirkat
Nastolan Terä
Nilsiän Nujakka
Nivalan Urheilijat
Nokian Urheilijat
Nordpil
Norrköpings AIS
NTHI
Nurmeksen Sepot
Nydalens SK
Nyköpings OK
Närpes OK
O-52
Ockelby OK
Oddersjaa SSK
OK Berget
OK Denseln
OK Fyrismalm
OK Hammaren
OK Hedströmmen
OK Hällen
OK Illern
OK Järven
OK Jösse
OK Kristina
OK Kullingshof
OK Kåre
OK Milan
OK Moss
OK Måsen
OK Njudung
OK Nolaskogsarna
OK Orient
OK Orion
OK Orren
OK Ravinen
OK Rodhen
OK Skeidi
OK Skogsfalken
OK Skogshjortarna
OK Skogsvargarna/Vänersborg
OK Skuruhäll
OK Stigen
OK Södertörn
OK Terjärv
OK Tisaren
OK Tor
OK Triangeln
OK Tyr
OK Vargen
OK Vilse 87
OK Älvsjö-Örby
OK Österåker
OK77
OL Flaggtreff
OL Trollelg
OL Trollo
Olarin Eräkotkat
Olavin Rasti
Oppsal IF
Oriveden Ponnistus
Oulun Suunnistajat
Oulun Tarmo
Ounasvaaran Hiihtoseura
Outokummun Partio
Oxvretens SK
Paimion Rasti
Pan-Önos
Pargas IF
Parkanon Urheilijat
Pekolan Isku
Pellon Ponsi
Pelson Suo-Pojat
Perniön Urheilijat
Perttelin Peikot
Pertunmaan Ponnistajat
Petäjäveden Petäjäiset
Pieksämäen Pyrintö
Pieksämäen Veikot
Pielaveden Sampo
Pihkaniskat
Pihkaniskat 14
Pihkaniskat 15
Pihtiputaan Tuisku
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pirkkalan Hiihtäjät
Pitäjänmäen Tarmo
Pohjankyrön Rasti
Polvijärven Urheilijat
Polyteknikkojen Raittiuss.
Porin Pyrintö
Porin seudun Suunnistajat
Porsgrunn OL
Porvoon Urheilijat
Posion Pyrintö
Pudasjärven Urheilijat
Punkalaitumen Kunto
Puumalan Viri
Pyhtään Voima
Pyhäjärven Pohti
Päijät-Rasti
Raision Kuula
Raisu Lumous
Rajamäen Kehitys
Rajamäen Rykmentti
Rantasalmen Urheilijat
Ranuan Peura
Rasti-Hyry
Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Vihti
Rastihaukat
Rastikarhut
Rastiketut
Rastivarsat
Rauman Työväen Urh.
Rautalammin Urheilijat
Reima -34
Riihimäen Suunnistajat
Rimbo SOK
Ringerike OL
Rond OL
Rotebro IS
Ruokolahden Suunnistajat
Ruotsinpyhtään Riento
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sandefjord T & IF
Sandnes IL
Sarpsborg OL
Sauvon Urheilijat
Savitaipaleen Urheilijat
Savon Suunta
Selkien Sisu
Seskarö IF
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
Simpeleen Urheilijat
Sipoon Nousu
Sippurasti
SK Wing
Skogsluffarnas OK
Skogslöparna
Sodankylän Varusk. Urheilijat
SOK Viljan
Solna OK
Sotkamon Jymy
Steinkjer OK
Stockholms OK
Stora Tuna IK
Stord T & IL
Store Bergan IF
Stormin Teräs
Storviks IF
Sulkavan Urheilijat-41
Sumiaisten Kunto
Sundbybergs IF
Sundbybergs IK
Sundsvalls OK
Suolahden Urho
Suomenniemen Urheilijat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Suosmeren Salpa
Surahammars SOK
Suunta -57
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Svärdsjö IF
Sysmän Sisu
Säkylän Urheilijat
Säterbygdens OK
Säyneisen Salpa
Söderhamns OK
Södertälje IF
Taipalsaaren Veikot
Taivassalon Tahti
Tampereen NMKYn Urheilijat
Tampereen Poliisi-Urheilijat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tapanilan Tarmo
Tarpian Suunta
Tarvasjoen Urheilijat
Teijon Toverit
Tervakosken Pato
Teuvan Rivakka
Tikkakosken Suunnistajat
Tohmajärven Urheilijat
Tolereds AIK
Trollhättans SOK
Trosabygdens OK
Tullinge SK
Tuomarilan Urheilijat
Turebergs IF
Turengin Sarastus
Turun Metsänkävijät
Turun Poliisien Urheilus.
Turun Suunnistajat
Turun Visat
Tuupovaaran Ilves
Tuupovaaran Sepot
Tuusulan Voima-Veikot
Täby IS
Täby SOK
Töölön Luonnon Ystävät
Ulvilan Ura
Umeå OK
Urjalan Urheilijat
Utin Varusk. Urheilijat
Uuraisten Urheilijat
Vaajakosken Terä
Vaasan Suunnistajat
Vakka-Rasti
Valbo AIF
Valkeakosken Haka
Valkeakosken Koskenpojat
Valkealan Kajo
Vallan Suunta
Vallentuna OK
Varpaisjärven Vire
Vehkalahden Veikot
Veitsiluodon Metsä-Urheilijat
Verdal OK
Vesaisen Pojat
Vetelin Urheilijat
Vihtavuoren Pamaus
Viipurin Reipas
Viitasaaren Suunta
Vimmerby OK
Virtain-Ruoveden Suunnistajat
VRn Urheilijat Salo
Väddö OK
Väsby OK
Västerås OK
Växjö OK
Vörå IF
XYZ
Yhdyspankin Urheilukerho
Ylikiimingin Nuijamiehet
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylivieskan Kuula
Ylämaan Pyrkijät
Yläneen Kiri
Ylöjärven Urheilijat
Åby SOK
Åkers IF
Åmåls OK
Ås IL
Ähtärin Urheilijat
Älvsby IF
Ärla IF
Ärla IS
Äänekosken Urheilijat
Örkelljunga FK
Valitut seurat ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
|
< Kilpailun etusivu
|
<< Muut kilpailut
|
Palaute
|
Haku tuloksista
|
www.jukola.com
|
print $TEKSTIT['tulosten_muoto'] ?>:
Taulukko
'Perinteinen'
Mobililaitteet
Lehdistö