jukola.com

    Jukola 1987, Venlojen Viesti

    Tulosten rajaus

    Suurten matkaerojen vuoksi osuustulokset ovat vain suuntaa antavia.
    Seura  ja
    Parhaat  
      Alfta Ösa OK
      Almby IK
      Angelniemen Ankkuri
      Arboga OK
      Asker SK
      Auran Vannas
      Avesta OK
      Bjursås OK
      BUL Tromsö IL
      Byåsen IL
      Domnarvets IF
      Drangedal OL
      Dröbak-Frogn ID
      Eidsvoll OL
      Eksjö SOK
      Enebybergs IF
      Enköpings AIF
      Enon Kisa-Pojat
      Epilän Esa
      Espoon Rasti
      Eurajoen Veikot
      FET OL
      Finspångs AIK
      Fjärås AIK
      FK Herkules
      Fredrikstad SK
      Frol IL
      Gamlakarleby IF
      Gjerdrum OL
      Gotlands Bro OK
      Grycksbo IF
      Gävle OK
      Haagan Terä
      Haapamäen Urheilijat
      Hagaby GoIF
      Halden SK
      Haminan Tarmo
      Hankasalmen Hanka
      Hartolan Voima
      Hauhon Sisu
      Haukiputaan Veikot
      Heinolan Isku
      Helsingin Jyry
      Helsingin Metsänkävijät
      Helsingin NMKY
      Helsingin Poliisi-Voimailijat
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Työv. Hiihtäjät
      Hiidenkiertäjät
      Hirvensalon Heitto
      HJS-Vansbro OK
      Hyvinkään Ponteva
      Hyvinkään Rasti
      Hämeenlinnan Suunnistajat
      Hämeenlinnan Tarmo
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Minken
      IF Sibbo-Vargarna
      IF Sturla
      IF Tjalve
      IFK Göteborg
      IFK Lidingö
      IFK Linköping
      IFK Södertälje
      IFK Tumba
      IFK Umeå
      Iisu
      IK Falken
      IK Fyris
      IK Hakarpspojkarna
      IK Hellas
      IK Jarl
      IK Kronan
      Ikaalisten Nouseva-Voima
      IL Heming
      IL Tyrving
      Ilomantsin Urheilijat
      Imatran Suunnistajat
      Insjöns IF
      Itä-Päijanteen Rasti
      Ivosport
      Jokkmokk SK
      Joutsenon Kullervo
      Jyväskylän Kisa-Toverit
      Jämsän Retki-Veikot
      Järfälla OK
      Järvenpään Palo
      Järvensivun Kisa
      Kajaanin Suunnistajat
      Kalevan Rasti
      Kangasalan Kisa
      Kankaanpään Suunnistajat
      Kankaantaan Kisa
      Karhulan Korvenkiertäjät
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Visa
      Kemijärven Urheilijat
      Kensu
      Keravan Urheilijat
      Keuruun Kisailijat
      Kimito SF
      Kiukaisten Urheilijat
      Kjula IF
      Kokemäen Kova-Väki
      Kokkolan Suunnistajat
      Kolbotn IL
      Kongsberg og Omegn OL
      Koovee
      Kortesjärven Järvi-Veikot
      Kosken Kaiku
      Kouvolan Rasti-72
      Kovlands IF
      Krokeks OK
      Kuhmon Peurat
      Kuopion Suunnistajat
      Kuortaneen Kunto
      Kuusamon Erä-Veikot
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kvarnsvedens GoIF
      Kymin Suunnistajat
      Kärkölän Kisa-Veikot
      Köpings OK
      Lahden Taimi
      Lahden Työväen Hiihtäjät
      Laihian Liitto-Urheilijat
      Lammin Säkiä
      Lappajärven Veikot
      Lappeen Riento
      Lauttakylän Luja
      Leppävaaran Sisu
      Liedon Parma
      Lieksan Rasti
      Lillomarka OL
      Linköpings OK
      Loimaan Jankko
      Ludvika OK
      Luumäen Rasti
      Lynx
      Länsi-Lavian Loiske
      Länsi-Rajan Rasti
      Länsi-Saimaan Rasti
      Länsi-Uudenmaan Suunnist.
      Maarian Mahti
      Majornas IK
      Malax IF
      Malmby IF
      Matinkylän Akilles
      Mesikämmenet
      Mikkelin Suunnistajat
      Modum OL
      Mynämäen Suunnistajat -52
      Mälarhöjdens IK
      Mälarö SOK
      Mäntän Eräpirkat
      Nastolan Terä
      Nilsiän Nujakka
      Nivalan Urheilijat
      Nokian Urheilijat
      Norrköpings AIS
      NTHI
      Nurmeksen Sepot
      Nybro OK
      Nydalens SK
      Nyköpings OK
      Närpes OK
      O-52
      Oddersjaa SSK
      OK Berget
      OK Fyrismalm
      OK Hedströmmen
      OK Hällen
      OK Illern
      OK Järven
      OK Kristina
      OK Kullingshof
      OK Kåre
      OK Moss
      OK Måsen
      OK Nolaskogsarna
      OK Orient
      OK Orion
      OK Orren
      OK Ravinen
      OK Skogsfalken
      OK Skuruhäll
      OK Södertörn
      OK Sör
      OK Terjärv
      OK Tisaren
      OK Tor
      OK Tyr
      OK Vargen
      OK Vilse 87
      OK Älvsjö-Örby
      OK Österåker
      OK77
      OL Nordpil
      OL Trollelg
      OL Trollo
      Olavin Rasti
      Oulun Suunnistajat
      Oulun Tarmo
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Outokummun Partio
      Oxvretens SK
      Paimion Rasti
      Pan Önos
      Pargas IF
      Pelson Suo-Pojat
      Perttelin Peikot
      Petäjäveden Petäjäiset
      Pieksämäen Veikot
      Pihkaniskat
      Piikkiön Karhu
      Piikkiön Kehitys
      Porin Pyrintö
      Porsgrunn OL
      Posion Pyrintö
      Pudasjärven Urheilijat
      Raisu Lumous
      Rajamäen Rykmentti
      Ranuan Peura
      Rasti-Hyry
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rasti-Lukko
      Rasti-Vihti
      Rastihaukat
      Rastikarhut
      Rastiketut
      Raufoss IL
      Rauman Työväen Urh.
      Reima -34
      Reima-34
      Riihimäen Suunnistajat
      Rimbo SOK
      Ringerike OL
      Rotebro IS
      Ruokolahden Suunnistajat
      Rånäs OK
      Saarijärven Pullistus
      Sahalahden Kunto
      Saloisten Reipas
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Sandnes IL
      Sarpsborg OL
      Savitaipaleen Urheilijat
      Savon Suunta
      Siilin Rasti
      Simpeleen Urheilijat
      Sipoon Nousu
      Sippurasti
      Skarpnäcks OL
      Skogsluffarnas OK
      Skogslöparna
      SOK Viljan
      Steinkjer OK
      Stockholms OK
      Stora Tuna IK
      Store Bergan IF
      Storviks IF
      Sulkavan Urheilijat-41
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Suolahden Urho
      Suomenniemen Urheilijat
      Suomusjärven Sisu
      Surahammars OK
      Surahammars SOK
      Suunta -57
      Suunta-Sepot
      Suunta-Veikot
      Säffle OK
      Säterbygdens OK
      Sävedalens AIK
      Söderhamns OK
      Södertälje IF
      Tampereen Pyrintö
      Tampereen Yritys
      Tapanilan Tarmo
      Tarpian Suunta
      Tarvasjoen Urheilijat
      Tierps SOK
      Tolereds AIK
      Tullinge SK
      Turebergs IF
      Turun Suunnistajat
      Turun Visat
      Tuusniemen Tempaus
      Täby IS
      Täby SOK
      Umeå OK
      Vaajakosken Terä
      Vaasan Suunnistajat
      Vakka-Rasti
      Valbo AIF
      Valkeakosken Haka
      Vehkalahden Veikot
      Veitsiluodon Metsä-Urheilijat
      Verdal OK
      Viitasaaren Suunta
      Väsby OK
      Västerås OK
      XYZ
      Ylivieskan Kuula
      Ylämaan Pyrkijät
      Ylöjärven Urheilijat
      Åby SOK
      Åkers IF
      Åmåls OK
      Ähtärin Urheilijat
      Älvdalens IF
      Älvsby IF
      Ärla IF
    Valitut seurat ja
    
    
     | < Kilpailun etusivu | << Muut kilpailut | Palaute | Haku tuloksista | www.jukola.com | 
    Tulosten muoto: