jukola.com

    Jukola 1974, Venlojen Juoksu

    VE

    Smart Follow

            Starting time Finish
    6,2 km
     
    1.   Liisa Veijalainen Liedon Parma  FIN  12:00:00   43:53  
    2.   Helena Mannervesi Pyhrannan Myrsky  FIN  12:00:00   51:45  
    3.   Outi Borgenstrm Hyvinkn Rasti  FIN  12:00:00   51:48  
    4.   Ritva Hiekkala Saarijrven Pullistus  FIN  12:00:00   51:52  
    5.   Elisabeth Hedlf Rimbo IF  SWE  12:00:00   51:57  
    6.   Britt Lagerqvist IF Tjalve  SWE  12:00:00   52:00  
    7.   Agneta Mnsson IFK Mora  SWE  12:00:00   52:04  
    8.   Sinikka Enqvist Jmsn Retki-Veikot  FIN  12:00:00   52:07  
    9.   Elli Luoma Mesikmmenet  FIN  12:00:00   52:11  
    10.   Elli Kuisma Rastihaukat  FIN  12:00:00   52:13  
    11.   Marja-Leena Herva Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:00:00   52:15  
    12.   Ing-Britt Sjkvist Arboga OK  SWE  12:00:00   52:16  
    13.   Viveca Sderstrm Kimito SF  FIN  12:00:00   52:17  
    14.   Maria Sjlin IFK Liding  SWE  12:00:00   52:20  
    15.   Margareta Pihl Rotebro IS  SWE  12:00:00   52:24  
    16.   Margit Ampuja Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   52:29  
    17.   Barbro Mllberg Arboga OK  SWE  12:00:00   52:36  
    18.   Kaija Turku Hely  FIN  12:00:00   52:41  
    19.   Paula Nrhi Jmsn Retki-Veikot  FIN  12:00:00   52:44  
    20.   Sinikka Pohjaniemi Valkeakosken Retkeilijt  FIN  12:00:00   52:49  
    21.   Taru Sandstrm Helsingin Jyry  FIN  12:00:00   52:50  
    22.   Sirpa Puputti Hiidenkiertjt  FIN  12:00:00   52:51  
    23.   Leena Helin Kuopion Suunnistajat  FIN  12:00:00   52:54  
    24.   Saini Koskiaho Vehkalahden Veikot  FIN  12:00:00   52:59  
    25.   Tuija Enqvist Jmsn Retki-Veikot  FIN  12:00:00   53:00  
    26.   Irja Niemel XYZ  FIN  12:00:00   53:08  
    27.   Kaija Matikainen Alavuden Urheilijat  FIN  12:00:00   53:09  
    28.   Birgitta Almqvist OK Enen  SWE  12:00:00   53:12  
    29.   Pirkko Eriksson Kymin Suunnistajat  FIN  12:00:00   53:13  
    30.   Hannele Uotila Hinnerjoen Yritys  FIN  12:00:00   53:14  
    31.   Riitta Talka Suunta -57  FIN  12:00:00   53:15  
    32.   Eila Ruisaho Kangasalan Kisa  FIN  12:00:00   53:16  
    33.   Gun Hellen Pargas IF  FIN  12:00:00   53:22  
    34.   Ingmari Andersson Gustavsbergs IF  SWE  12:00:00   53:24  
    35.   Gunilla Lyckman OK Enen  SWE  12:00:00   53:26  
    36.   Eeva Kivinen Rasti-Lukko  FIN  12:00:00   53:27  
    37.   Tuula Lehto Matinkyln Akilles  FIN  12:00:00   53:28  
    38.   Cristine Moline Gustavsbergs IF  SWE  12:00:00   53:29  
    39.   Ritva Kajava Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   53:36  
    40.   Hilkka Salmenkyl Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   53:37  
    41.   Nro 180?? FIN  12:00:00   53:41  
    42.   Hilkka Tolvanen Tarvasjoen Urheilijat  FIN  12:00:00   53:42  
    43.   Anneli Nuutinen Suonenjoen Vasama  FIN  12:00:00   53:45  
    44.   Aune Kurtelius Kainuun rjy  FIN  12:00:00   53:46  
    45.   Erja Pivinen Jmsn Retki-Veikot  FIN  12:00:00   53:49  
    46.   Aila Fjjt KuhKi  FIN  12:00:00   53:52  
    47.   Jill Dagarsson Gustavsbergs IF  SWE  12:00:00   53:57  
    48.   Anita Carsson OK sterker  SWE  12:00:00   53:58  
    49.   Helena Orbinsky Juvan Urheilijat  FIN  12:00:00   53:59  
    50.   Ann-Marie Fehrstrm Enebybergs IF  SWE  12:00:00   54:05  
    51.   Leena Ylikoski Angelniemen Ankkuri  FIN  12:00:00   54:07  
    52.   Laila Bissman Gvle OK  SWE  12:00:00   54:10  
    53.   Raili Sallinen Vihdin Viesti  FIN  12:00:00   54:12  
    54.   Tuula Elmi Turun Suunnistajat  FIN  12:00:00   54:13  
    55.   Riitta Puhjo Leppvaaran Sisu  FIN  12:00:00   54:15  
    56.   Hennariikka Lonka Kalevan Rasti  FIN  12:00:00   54:16  
    57.   Lisbeth Westerlund Gvle OK  SWE  12:00:00   54:17  
    58.   Raili Keskinarkaus Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:00:00   54:18  
    59.   Pivi Salpakivi Kuusankosken Urheiluseura  FIN  12:00:00   54:20  
    60.   Marianne Uusikumpu Kervo IB  FIN  12:00:00   54:23  
    61.   Susanna Wolf OK Jrven  FIN  12:00:00   54:25  
    62.   Ritva Vrri Virolahden Sampo  FIN  12:00:00   54:26  
    63.   Eivor Wilkman IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:00:00   54:27  
    64.   Eija Sinkkil Vakka-Rasti  FIN  12:00:00   54:30  
    65.   Eva Dahlberg Norrkpings AIS  SWE  12:00:00   54:34  
    66.   Helena Kattelus Sippolan Kunto  FIN  12:00:00   54:35  
    67.   Aune Jalava Mntsln Urheilijat  FIN  12:00:00   54:39  
    68.   Reija Kotamki Tarvasjoen Urheilijat  FIN  12:00:00   54:41  
    69.   Sisko Antikainen Riistaveden Urheilijat  FIN  12:00:00   54:49  
    70.   No184 ?? FIN  12:00:00   54:50  
    71.   Ulla Louhivuori Tampereen Poliisi-Urheilijat  FIN  12:00:00   54:52  
    72.   Riitta Suominen Hirvensalon Heitto  FIN  12:00:00   54:57  
    73.   Eeva-Liisa Marttinen Ruokolahden Suunnistajat  FIN  12:00:00   54:58  
    73.   Seija Korhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   54:58  
    75.   Taimi Kaijanen Piikkin Karhu  FIN  12:00:00   54:59  
    76.   Marja Lepist Hmeenlinnan Tarmo  FIN  12:00:00   55:00  
    76.   Tyyne Muhonen Kalevan Rasti  FIN  12:00:00   55:00  
    78.   Tuula Keskinarkaus Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:00:00   55:05  
    79.   Mirja Vitikainen Mntyharjun Urheilijat -50  FIN  12:00:00   55:09  
    80.   Leena Taimisto Alavuden Urheilijat  FIN  12:00:00   55:10  
    81.   Tuula Hovi Haminan Tarmo  FIN  12:00:00   55:17  
    82.   Eleine Jansson OK sterker  SWE  12:00:00   55:18  
    83.   Marjatta Heinonen Hartolan Voima  FIN  12:00:00   55:25  
    84.   Helena Blomberg OK Jrven  FIN  12:00:00   55:30  
    85.   Eija Keskinarkaus Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:00:00   55:31  
    86.   Marja Suomalainen Leppvaaran Sisu  FIN  12:00:00   55:32  
    87.   Paula Lepist Hmeenlinnan Tarmo  FIN  12:00:00   55:36  
    88.   Sirkka-Liisa Koskela Keuruun Kisailijat  FIN  12:00:00   55:37  
    89.   Eija Kilponen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:00:00   55:38  
    90.   Satu Loukkalahti Kankaanpn Urheilijat  FIN  12:00:00   55:47  
    91.   Marja-Liisa Ruusunen Kangasalan Kisa  FIN  12:00:00   55:49  
    92.   Rose Hirvonen IF Femman  FIN  12:00:00   55:58  
    93.   Eeva Lempiinen Liedon Parma  FIN  12:00:00   56:00  
    94.   Marianne Sderberg IFK Liding  SWE  12:00:00   56:03  
    95.   Arja Savolainen Juvan Urheilijat  FIN  12:00:00   56:04  
    95.   Irmeli Annunen Iisalmen Visa  FIN  12:00:00   56:04  
    95.   Kaarina Ojajrvi XYZ  FIN  12:00:00   56:04  
    95.   Ann-May Carlson IF Femman  FIN  12:00:00   56:04  
    99.   Tuula Makkonen Jmsn Retki-Veikot  FIN  12:00:00   56:14  
    100.   Britt-Mari Danell Tullinge SK  SWE  12:00:00   56:17  
    101.   Lea Salmi Suunta -57  FIN  12:00:00   56:18  
    102.   Sirpa Lilja Piikkin Karhu  FIN  12:00:00   56:22  
    103.   Ebba Frilund Kervo IB  FIN  12:00:00   56:32  
    104.   Helena Nurminen Laitilan Jyske  FIN  12:00:00   56:34  
    105.   Ann Moline Gustavsbergs IF  SWE  12:00:00   56:43  
    106.   Sirkka Penttinen Mntyharjun Urheilijat -50  FIN  12:00:00   57:02  
    107.   Eva Tysk Gustavsbergs IF  SWE  12:00:00   57:07  
    108.   Airi Kattelus Sippolan Kunto  FIN  12:00:00   57:18  
    109.   Sinikka Oikarinen Kangasniemen Kalske  FIN  12:00:00   57:25  
    110.   Ritva Kouki Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   57:55  
    111.   Eine Laine XYZ  FIN  12:00:00   1:00:00  
    112.   Anneli Kantola Iisu  FIN  12:00:00   1:00:02  
    113.   Hilkka Karjalainen Kouvolan Rasti-72  FIN  12:00:00   1:00:08  
    114.   Marita Ruoho Jrvenpn Isku  FIN  12:00:00   1:00:11  
    115.   Jaana Vilpponen Savon Suunta  FIN  12:00:00   1:00:13  
    116.   Lena Molander Arboga OK  SWE  12:00:00   1:00:16  
    117.   Leila Viljander Askolan Kisa-Toverit  FIN  12:00:00   1:00:17  
    118.   Pirkko Latvasto Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:00:20  
    119.   Pirkko Kiviharju Turun Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:00:21  
    120.   Ina Hellstrm Pargas IF  FIN  12:00:00   1:00:23  
    121.   Kaisa Raunio Kymin Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:00:25  
    122.   Viveka Johansson Tullinge SK  SWE  12:00:00   1:00:26  
    123.   Maria Hoff Tullinge SK  SWE  12:00:00   1:00:27  
    124.   Cristina Pettersson IK Westmannia  SWE  12:00:00   1:00:28  
    125.   Pivi Kokkonen Keravan Urheilijat  FIN  12:00:00   1:00:30  
    126.   Hannele Rikkinen Saarijrven Pullistus  FIN  12:00:00   1:00:43  
    127.   Brita Degerholm Piikkin Karhu  FIN  12:00:00   1:00:45  
    128.   Rauni Saarinen Tarvasjoen Urheilijat  FIN  12:00:00   1:00:47  
    129.   Leena Suomela IF Lovisa Tor  FIN  12:00:00   1:00:52  
    130.   Sonja Hansson IF Tjalve  SWE  12:00:00   1:00:53  
    131.   Kirsti Holttinen Keuruun Kisailijat  FIN  12:00:00   1:00:55  
    132.   Raili Vilonen Askolan Kisa-Toverit  FIN  12:00:00   1:01:17  
    133.   Raija Heimala Lappeen Riento  FIN  12:00:00   1:01:24  
    134.   Helena Kajaala Askolan Kisa-Toverit  FIN  12:00:00   1:01:25  
    135.   Pivi Marttinen Vihdin Viesti  FIN  12:00:00   1:01:27  
    136.   Pirkko Salmenkyl Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:01:30  
    137.   Anja Junttila Valkeakosken Koskenpojat  FIN  12:00:00   1:01:34  
    138.   Gunlis Larsson OK Enen  SWE  12:00:00   1:01:45  
    138.   Ing-Marie senlund Gvle OK  SWE  12:00:00   1:01:45  
    140.   Ella Karvonen PyhjPo  FIN  12:00:00   1:01:51  
    141.   Maj Boudrie Vsby OK  SWE  12:00:00   1:01:52  
    142.   Monica Pettersson IK Westmannia  SWE  12:00:00   1:02:02  
    143.   Marjatta Soini Kymin Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:02:06  
    144.   Siv Hult Rotebro IS  SWE  12:00:00   1:02:09  
    145.   Eva Lundqvist Skogsluffarnas OK  SWE  12:00:00   1:02:20  
    145.   Eva Ormberger Skogsluffarnas OK  SWE  12:00:00   1:02:20  
    147.   Virpi Mononen Rastihaukat  FIN  12:00:00   1:02:33  
    148.   Irja Satri Koo-Vee  FIN  12:00:00   1:02:43  
    149.   Maija Kallio Hinnerjoen Yritys  FIN  12:00:00   1:02:51  
    150.   Ulla Huisman Rastihaukat  FIN  12:00:00   1:02:52  
    151.   Kaija Halonen Olavin Rasti  FIN  12:00:00   1:03:03  
    152.   Pirjo Launila Askolan Kisa-Toverit  FIN  12:00:00   1:03:12  
    153.   A-C. Jonsson IF Tjalve  SWE  12:00:00   1:03:28  
    154.   Mirjam Ahonen Nokian Urheilijat  FIN  12:00:00   1:03:31  
    155.   Maine Ohlsson IF Tjalve  SWE  12:00:00   1:03:38  
    156.   Laila Rehn Kalevan Rasti  FIN  12:00:00   1:03:42  
    156.   Anna-Leena Halinen Vallan Suunta  FIN  12:00:00   1:03:42  
    158.   Marja-Liisa Jokela Kyrn Voima  FIN  12:00:00   1:03:46  
    159.   Sinikka Viinikainen Saarijrven Pullistus  FIN  12:00:00   1:03:47  
    159.   Sirkka Ketola Saarijrven Pullistus  FIN  12:00:00   1:03:47  
    159.   Vappu Ketola Saarijrven Pullistus  FIN  12:00:00   1:03:47  
    162.   Mona Bodin Rotebro IS  SWE  12:00:00   1:03:53  
    163.   Ulla Tervonen Tarpian Suunta  FIN  12:00:00   1:03:55  
    164.   Helena Tarkiainen Juvan Urheilijat  FIN  12:00:00   1:03:56  
    165.   Taina Pulkkinen Juvan Urheilijat  FIN  12:00:00   1:03:58  
    166.   Sirkka-Liisa Palomki Alavuden Urheilijat  FIN  12:00:00   1:04:26  
    167.   Vuokko Pesonen Olavin Rasti  FIN  12:00:00   1:04:27  
    168.   Marja Nenonen Anttolan Urheilijat  FIN  12:00:00   1:04:48  
    169.   Susanne Hultberg IF Tjalve  SWE  12:00:00   1:04:58  
    170.   Anne-Christine Ludvik Turebergs IF  SWE  12:00:00   1:05:09  
    171.   Karin Olsson IFK Liding  SWE  12:00:00   1:05:23  
    172.   Eva-Britt Holmer IFK Mora  SWE  12:00:00   1:05:31  
    173.   Pirkko Nummela Hyvinkn Rasti  FIN  12:00:00   1:05:43  
    174.   Katri Toivonen Ruokolahden Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:05:44  
    175.   Seija Muttilainen Juvan Urheilijat  FIN  12:00:00   1:05:48  
    176.   Irmeli Annunen Iisu  FIN  12:00:00   1:05:50  
    177.   Lena Erikson Skogsluffarnas OK  SWE  12:00:00   1:05:57  
    178.   Anita Jakobsson Rotebro IS  SWE  12:00:00   1:06:02  
    179.   Sinikka Ahokainen Esbo IF  FIN  12:00:00   1:06:06  
    180.   Ingrid Carlsson Tby SOK  SWE  12:00:00   1:06:08  
    181.   Eeva Tanska Rastihaukat  FIN  12:00:00   1:06:09  
    182.   Gun-Britt Mattsson Kimito SF  FIN  12:00:00   1:06:10  
    183.   Kaija Hyvrinen Hiidenkiertjt  FIN  12:00:00   1:06:14  
    184.   Vieno Halme Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:00:00   1:06:17  
    185.   Tarja Kapanen Imatran Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:06:29  
    186.   Sirpa Eino Auran Vannas  FIN  12:00:00   1:06:45  
    187.   Pia Vikstrm Tby SOK  SWE  12:00:00   1:06:49  
    187.   Eila Lainema Mntn Seudun Erpirkat  FIN  12:00:00   1:06:49  
    189.   Ulla Haapamki Keuruun Kisailijat  FIN  12:00:00   1:08:30  
    190.   Terttu Nyqvist Pitjnmen Tarmo  FIN  12:00:00   1:11:47  
    191.   Karin Johansson Djurgrdens IF  SWE  12:00:00   1:12:32  
    192.   Kati Kalliokoski Vihdin Viesti  FIN  12:00:00   1:13:10  
    193.   Aila Rsnen Riistaveden Urheilijat  FIN  12:00:00   1:13:11  
    194.   Marja-Liisa Mustonen Rastihaukat  FIN  12:00:00   1:14:20  
    195.   Maija Viitanen Kuortaneen Kunto  FIN  12:00:00   1:15:13  
    196.   Raija Nurmi Rasti-Lukko  FIN  12:00:00   1:15:37  
    197.   Anne Arjamaa Rasti-Lukko  FIN  12:00:00   1:16:15  
    198.   Liisa Kivinen Rasti-Lukko  FIN  12:00:00   1:16:55  
    199.   Raakel Markki Iisu  FIN  12:00:00   1:18:22  
    200.   Liisa Kuvaja Kalevan Rasti  FIN  12:00:00   1:18:29  
    201.   Anja Vilen Koo-Vee  FIN  12:00:00   1:18:30  
    202.   Eija Valio Vakka-Rasti  FIN  12:00:00   1:18:44  
    203.   Kristina Pvall IF land  FIN  12:00:00   1:19:04  
    204.   Marja Jaakkonen Ilomantsin Urheilijat  FIN  12:00:00   1:19:30  
    205.   Sinikka Tuunainen Mesikmmenet  FIN  12:00:00   1:19:56  
    206.   Britt-Marie Eriksson Norrkpings AIS  SWE  12:00:00   1:20:57  
    207.   Liisa Turunen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:25:10  
    208.   Saimi Nummi Suunta-Veikot  FIN  12:00:00   1:25:38  
    209.   Eeva Heimala Lappeen Riento  FIN  12:00:00   1:26:22  
    210.   Vappu Vrri Virolahden Sampo  FIN  12:00:00   1:26:54  
    211.   Terttu Lehmus Mntn Seudun Erpirkat  FIN  12:00:00   1:28:25  
    212.   Eira Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  12:00:00   1:29:25  
    213.   Britt-Marie Johansson Skogsluffarnas OK  SWE  12:00:00   1:29:48  
    214.   Eeva-Kaarina Kolsi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:31:55  
    215.   Pirjo Tuomi Keravan Urheilijat  FIN  12:00:00   1:36:15  
    216.   Maija Koljonen Mntyharjun Urheilijat -50  FIN  12:00:00   1:45:28  
    217.   Elvi Eskelinen Kymin Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:46:01  
    218.   Leena Rikka Kymin Suunnistajat  FIN  12:00:00   1:46:20  
    219.   Marja-Liisa Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  12:00:00   1:55:01  
    220.   Kerstin rberg IK Westmannia  SWE  12:00:00   2:03:14  
    221.   Orvokki Karhinen Haminan Tarmo  FIN  12:00:00   2:03:32  
    222.   Agneta Gustavsson OK sterker  SWE  12:00:00   2:10:40  
    223.   Ann Olsson OK sterker  SWE  12:00:00   2:11:29  
    224.   Monica Rosenqvist Skogsluffarnas OK  SWE  12:00:00   2:16:32  
    224.   Lena Sellen Skogsluffarnas OK  SWE  12:00:00   2:16:32  
    226.   Seija Knknen Vihdin Viesti  FIN  12:00:00   3:00:11  
    227.   Anne Huhtala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   3:00:13