jukola.com

    Hiisi-Jukola 1999, Venlojen Viesti

    Limit results

    Club  and
    Best  
      Akilles OK
      Alatornion Pirkat
      Alavieskan Viri
      Alfta-sa OK
      Almby IK
      Angelniemen Ankkuri
      Arboga OK
      Asikkalan Raikas
      Askolan Urhelijat
      Auran Vannas
      Bredaryds SOK
      Brnnans IF
      Bkkelagets SPK
      Dalaportens OL
      Delta
      Domnarvets GoIF
      Eduskunnan urheilukerho
      Eerot
      Eiker O-Lag
      Eksj SOK
      Enebybergs IF
      Enen Orienteringsklubb
      Epiln Esa
      Eskilstunafors IL
      Espoon Akilles
      Espoon Etanat
      Espoon Suunta
      Etel-Kymen Suunnistajat
      Evijrven Urheilijat
      Falkenbergs OK
      Falkpings AIK
      Farum-Tisvilde OK
      Finspngs AIK
      FK Friskus-Varberg
      FK Herkules
      Forsa Orienteringsklubb
      Fredrikstad Skiklubb
      Freidig SPKL
      Gvle OK
      Gteborg-Majorna OK
      Hagaby GoIF
      Halden SK
      Halmstad OK
      Hankasalmen Hanka
      Hauhon Sisu
      Helsingin Metsnkvijt
      Helsingin Poliisivoim.
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Varuskunnan Urh.
      Hiidenkiertjt
      Hiiumaa OK
      Hinnerjoen Yritys
      Hirvensalon Heitto
      Hollolan Urheilijat -46
      Honkajoen Seudun Urheilijat
      Hukka Suunta
      Hyvinkn Rasti
      Hmeenlinnan Suunnistajat
      Hmeenlinnan Tarmo
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Sibbo Vargarna
      IF Thor
      IF land
      IFK Enskede
      IFK Hedemora
      IFK Liding
      IFK Moras OK
      Iisalmen Visa
      Iisu
      IK Auseklis
      IK Falken
      IK Hakarpspojkarna
      IK Kronan
      Ikaalisten Kylpyl
      Ikaalisten Nouseva Voima
      IL Tyrving
      Ilomantsin Urheilijat
      Indre stfold OK
      Innotiimi
      It-Hmeen Rasti
      It-Pijnteen Rasti
      IVOSport
      Joutsenon Kullervo
      Juuan Jnne
      Jylhnrannan Jyske VU
      Jyvskyln Yliop.YK/KKS
      Jmsn Retki-Veikot
      Jrflla OK
      Jrvenpn Palo
      Kaakon Rasti
      Kajaanin Suunnistajat
      Kalajoen Junkkarit
      Kalevan Rasti
      Kangasala SK
      Kangasniemen Kalske
      Kankaanpn Suunnistajat
      Kannuksen Ura
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Keimolan Kaiku
      Kemijrven Urheilijat
      Kemi-Kimito
      Keravan Urheilijat
      Keuruun Kisailijat
      KFUM rebro OK
      Kils OK
      Kodisjoen Kaiku
      Kokemen Kova-Vki
      Kokkolan Suunnistajat
      Kolbotn & Skimt OL
      Kolding OK
      Kongliga Orienteringstekno.
      Konneveden Urheilijat
      Koo-Vee ry.
      Kortesjrven Jrvi-Veikot
      Kosken Kaiku
      Kouvolan Rasti-72
      Kristinehamns OK
      Kuhmon Peurat
      Kunglvs OK
      Kuopion Suunnistajat
      Kuoreveden Krki
      Kuortaneen Kunto
      Kuusamon Er-Veikot
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kvarnsvedens GOIF
      Kymin Suunnistajat
      Kyrs-Rasti
      Krkln Kisa-Veikot
      Lahden Suunnistajat -37
      Lahden Tyven Hiihtjt
      Laihian Luja
      Laitilan Jyske
      Lammin Ski
      Lapin Veikot
      Lappeen Riento
      Lapuan Virki
      Larvik OK
      Lauttakyln Luja
      Leiras Oy
      Leksands OK
      Leppvaaran Sisu
      Liedon Parma
      Lillehammer OK
      Lillomarka OL
      Linkpings OK
      Liperin Taimi
      Littoisten Loiske
      Littoisten Pirtapiiat
      Lohimaan Rasti
      Loimaan Jankko
      Lounais-Hmeen Rasti
      Luumen Rasti
      Lynx
      Lngvikens OK
      Lnsi-Lavian Loiske
      Lnsi-Rajan Rasti
      Lnsi-Uudenmaan Suunn.
      Maarian Mahti
      Malax IF
      Matin tytt
      Mesikmmenet
      Mikkelin Suunnistajat
      Modum O-Lag
      Motala AIF OL
      Mynmen Suunnistajat -52
      Mntsln Urheilijat
      Mntn Seudun Erpirkat
      Nastolan Ter
      NBS-ZS
      NCS-Sport Tampere
      Nilsin Nujakka
      Nivalan Urheilijat
      NLHI O-Gruppa
      NMP Roamers
      Norrkpings AIS
      NTNUI
      Nybro OK
      Nydalens SK
      Nykpings OK
      Nrpes OK
      Oddersjaa
      OK 77
      OK Botnia
      OK Denseln
      OK Gipen
      OK Hedstrmmen
      OK Hllen
      OK Ilves Tartu
      OK Kobras
      OK Kolmrden
      OK Kre
      OK Linn
      OK M.A.R.U.
      OK Milan
      OK Msen
      OK Nolaskogsarna
      OK Orient
      OK Orion
      OK Peko
      OK Raseborg
      OK Ravinen
      OK Rodhen
      OK Roslagen
      OK Skogsfalken
      OK Skogshjortarna
      OK Sdertrn
      OK Tisaren
      OK Tor
      OK Tyr
      OK Vru
      OK lvsj rby
      OK sterker
      OL Trollelg
      Oppsal IF
      Otaniemen Jylljt
      Oulun Suunnistajat
      Oulun Tarmo
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Paimion Rasti
      Pan-Kristianstad
      Pargas IF
      Partek
      Partiol. Tampereen Lokit ry
      Partiolippuk. Hakkistytt
      Perhon Kiri
      Perttelin Peikot
      Permeren Rasti
      Pihkaniskat
      Pihtiputaan Tuisku
      Piikkin Kehitys
      Pirkkalan Hiihtjt
      Pohjankyrn Rasti
      Porin Pyrint
      Porsgrunn O-lag
      Porvoon Urheilijat
      Pummin Suunta
      Punkalaitumen Kunto
      Puolangan Ryhti
      Pyhrannan Myrsky SK-25
      Pyttis IK
      Pijt-Rasti
      RAE RSK
      Raisu Lumous
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rajamen Rykmentti
      Rantasalmen Urheilijat
      Ranuan Peura
      RaPeX
      RAPSU
      Rasti 88
      Rasti E4
      Rasti-Hyry
      Rasti-Jussit
      Rasti-Jyry
      Rasti-Kurikka
      Rasti-Lukko
      Rasti-Nokia
      Rasti-Perni
      Rasti-Pielinen
      Rasti-Saimaa
      Rastihaukat
      RasTiimi
      Rastikarhut
      Rastiketut
      Rastivarsat
      Rauman Tyven Urhelijat
      Raumar O-Lag
      Riihimen Suunnistajat
      Ronneby OK
      Royken Orienteringslag
      Ruokolahden Suunnistajat
      Rns OK
      Saarijrven Pullistus
      Sahalahden Kunto
      Saloisten Reipas
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Sauvon Urheilijat
      Savon Rasti
      Savon Suunta
      Sievin Sisu
      Siikaisten Sisu
      Siilin Rasti
      Sippurasti
      Skarpncks OL
      Skattkrrs IF
      Skellefte OK
      Skogsluffarnas OK
      Skogslparna-rnskldsvik
      Sohon Venlat
      SOK Viljan/KalmarOK/NybroOK
      Solf IK
      Solna OK
      Someron Esa
      Sotkamon Jymy
      Spring Cup OK
      Stora Tuna IK
      Strngns-Malmby OL
      Sundbybergs IK
      Sundsvall OK
      Suomen Poliisi
      Suomusjrven Sisu
      Suomussalmen Rasti
      Suosmeren Salpa
      Suunta 101
      Suunta 2000
      Suunta-Jurva
      Suunta-Sepot
      Suur-Helsingin Sienestjt
      Sterbygdens OK
      Svedalens AIK
      Syneisen Salpa
      Sders SOL
      Sdertlje Orientering
      Taivalkosken Kuohu
      Tampereen Poliisiurh.
      Tampereen Pyrint
      Tampereen Yritys
      Tarpian Suunta
      Team Ericsson
      Teepakki
      Teuvan Rivakka
      Tjllmo-Godegrds OK
      Toivosen Flikat
      TU Braunschweig
      Tullinge SK
      Tumba-Mlarhjden OK
      Tunturi Oy
      Turengin Sarastus
      Turun NMKY
      Turun Suunnistajat
      Tuupovaaran Sepot
      Tuusulan Voima-Veikot
      Tytryhti
      Tby OK
      Ulricehamns OK
      Ulvilan Kunta
      Vaasan Suunnistajat
      Vakka-Rasti
      Valkeakosken Haka
      Valkealan Kajo
      Vallan Suunta
      VB OL
      Vehkalahden Veikot
      Vetelin Urheilijat
      Vihtavuoren Pamaus
      Viikin Ekotehoseura-MYY ry.
      Viitasaaren Suunta
      VTT Energia
      Vhkyrn Viesti
      Vsters SOK
      YLEn suunta
      Ylikiimingin Nuijamiehet
      Ylistaron Kilpa-Veljet
      Ylivieskan Kuula
      Yl-Savon Rasti
      Ylmaan Pyrkijt
      htrin Urheilijat
      rla IF
      nekosken Sarjakuvaseura
      stersunds OK
    Selected clubs and
    
    
     | < Competitions index page | << Other Competitions | Feedback | Search from results | www.jukola.com | 
    Form of the results: