Nikkari-Jukola 2001, Venlojen Viesti - | Results |




	

	

jukola.com

    Split times

    All Next 200 >
    No Team Choose leg
    1 Liedon Parma, FIN 1 2 3 4
    2 Baekkelagets SK, NOR 1 2 3 4
    3 Turun Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    4 OK Orion, SWE 1 2 3 4
    5 Nydalens SK, NOR 1 2 3 4
    6 Sundsvalls OK, SWE 1 2 3 4
    7 Domnarvets GoIF, SWE 1 2 3 4
    8 OK77, FIN 1 2 3 4
    9 IFK Liding SOK, SWE 1 2 3 4
    10 Stora Tuna IK, SWE 1 2 3 4
    11 Tampereen Pyrint, FIN 1 2 3 4
    12 Rajamen Rykmentti, FIN 1 2 3 4
    13 Helsingin Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    14 Suunta 101, FIN 1 2 3 4
    15 Rastikarhut, FIN 1 2 3 4
    16 Keravan Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    17 Pargas IF, FIN 1 2 3 4
    18 Liedon Parma 2, FIN 1 2 3 4
    19 Kangasala SK, FIN 1 2 3 4
    20 Kalevan Rasti, FIN 1 2 3 4
    21 IK Hakarpspojkarna, SWE 1 2 3 4
    22 Fredrikstad Skiklubb, NOR 1 2 3 4
    23 Domnarvets GoIF 2, SWE 1 2 3 4
    24 NTNUI, NOR 1 2 3 4
    25 Vehkalahden Veikot, FIN 1 2 3 4
    26 Sdertlje Orientering, SWE 1 2 3 4
    27 OK Ravinen, SWE 1 2 3 4
    28 Stora Tuna IK 2, SWE 1 2 3 4
    29 Lynx, FIN 1 2 3 4
    30 Espoon Suunta, FIN 1 2 3 4
    31 Farum Tisvilde OK, DEN 1 2 3 4
    32 Baekkelagets SK 1981 2, NOR 1 2 3 4
    33 Tampereen Pyrint 2, FIN 1 2 3 4
    34 Halden SK, NOR 1 2 3 4
    35 IFK Liding SOK 2, SWE 1 2 3 4
    36 Heming/Njrd O-lag, NOR 1 2 3 4
    37 Paimion Rasti, FIN 1 2 3 4
    38 PAN-Kristianstad, SWE 1 2 3 4
    39 Nydalens SK 2, NOR 1 2 3 4
    40 Rajamen Rykmentti 3, FIN 1 2 3 4
    41 Pihkaniskat, FIN 1 2 3 4
    42 Lappeen Riento, FIN 1 2 3 4
    43 OK Skogsfalken, SWE 1 2 3 4
    44 Ronneby OK, SWE 1 2 3 4
    45 Vehkalahden Veikot 2, FIN 1 2 3 4
    46 SK Pohjanthti, FIN 1 2 3 4
    47 Asikkalan Raikas, FIN 1 2 3 4
    48 Leksands OK, SWE 1 2 3 4
    49 Raja-Karjalan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    50 Almby IK, SWE 1 2 3 4
    51 Tullinge SK, SWE 1 2 3 4
    52 IF Thor, SWE 1 2 3 4
    53 OK Tisaren, SWE 1 2 3 4
    54 Kalevan Rasti 2, FIN 1 2 3 4
    55 Lillomarka O-lag, NOR 1 2 3 4
    56 FK Friskus Varberg, SWE 1 2 3 4
    57 OK TYR, SWE 1 2 3 4
    58 Jmsn Retki-Veikot, FIN 1 2 3 4
    59 Halden SK 2, NOR 1 2 3 4
    60 Skellefte OK, SWE 1 2 3 4
    61 Kangasala SK 2, FIN 1 2 3 4
    62 NTNUI 2, NOR 1 2 3 4
    63 IFK Hedemora OK, SWE 1 2 3 4
    64 Kymin Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    65 Rajamen Rykmentti 2, FIN 1 2 3 4
    66 IK Hakarpspojkarna 2, SWE 1 2 3 4
    67 Skogslparna-vik, SWE 1 2 3 4
    68 Gteborg-Majorna OK, SWE 1 2 3 4
    69 Sundbybergs IK, SWE 1 2 3 4
    70 Vsters SOK, SWE 1 2 3 4
    71 Pargas IF 2, FIN 1 2 3 4
    72 Lynx 2, FIN 1 2 3 4
    73 OK Ilves Tartu, EST 1 2 3 4
    74 Kalevan Rasti 3, FIN 1 2 3 4
    75 Helsingin Suunnistajat 3, FIN 1 2 3 4
    76 IF Thor 2, SWE 1 2 3 4
    77 Rastikarhut 2, FIN 1 2 3 4
    78 OK Hedstrmmen, SWE 1 2 3 4
    79 Liedon Parma 3, FIN 1 2 3 4
    80 Kangasniemen Kalske, FIN 1 2 3 4
    81 Keravan Urheilijat 2, FIN 1 2 3 4
    82 IFK Liding SOK 3, SWE 1 2 3 4
    83 Helsingin Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    84 Espoon Suunta 2, FIN 1 2 3 4
    85 Koo-Vee, FIN 1 2 3 4
    86 Hiisirasti, FIN 1 2 3 4
    87 Kunglvs OK, SWE 1 2 3 4
    88 Tampereen Pyrint 4, FIN 1 2 3 4
    89 Kouvolan Rasti -72, FIN 1 2 3 4
    90 IF Sibbo Vargarna, FIN 1 2 3 4
    91 Tby OK, SWE 1 2 3 4
    92 Halden SK 3, NOR 1 2 3 4
    93 Lnsi-Uudenmaan Suunnistaja, FIN 1 2 3 4
    94 Kortesjrven Jrvi-Veikot, FIN 1 2 3 4
    95 Leksands OK 2, SWE 1 2 3 4
    96 OK Kre, SWE 1 2 3 4
    97 Paimion Rasti 3, FIN 1 2 3 4
    98 Linkpings OK, SWE 1 2 3 4
    99 Epiln Esa, FIN 1 2 3 4
    100 Suunta 101 2, FIN 1 2 3 4
    101 Farum Tisvilde OK 2, DEN 1 2 3 4
    102 Rasti-Lukko, FIN 1 2 3 4
    103 Hankasalmen Hanka, FIN 1 2 3 4
    104 Nrpes OK, FIN 1 2 3 4
    105 Rastikarhut 3, FIN 1 2 3 4
    106 Rns OK, SWE 1 2 3 4
    107 Ballerup OK, DEN 1 2 3 4
    108 Tampereen Pyrint 3, FIN 1 2 3 4
    109 Sundsvalls OK 2, SWE 1 2 3 4
    110 Strngns-Malmby OL, SWE 1 2 3 4
    111 Lammin Ski, FIN 1 2 3 4
    112 Paimion Rasti 2, FIN 1 2 3 4
    113 Gvle OK, SWE 1 2 3 4
    114 Great Britain, GBR 1 2 3 4
    115 Nivalan Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    116 Hiiumaa OK, EST 1 2 3 4
    117 Scotland, GBR 1 2 3 4
    118 Hyvinkn Rasti, FIN 1 2 3 4
    119 Nykpings OK, SWE 1 2 3 4
    120 Hagaby GoIF, SWE 1 2 3 4
    121 Lahden Suunnistajat -37, FIN 1 2 3 4
    122 Suunta-Sepot, FIN 1 2 3 4
    123 Hauhon Sisu, FIN 1 2 3 4
    124 Kristinehamns OK, SWE 1 2 3 4
    125 Hmeenlinnan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    126 Pargas IF 3, FIN 1 2 3 4
    127 Navi, FIN 1 2 3 4
    128 Ylivieskan Kuula 2, FIN 1 2 3 4
    129 OK Botnia, FIN 1 2 3 4
    130 Jmsn Retki-Veikot 2, FIN 1 2 3 4
    131 Ikaalisten Nouseva Voima, FIN 1 2 3 4
    132 Someron Esa, FIN 1 2 3 4
    133 Hiisirasti 2, FIN 1 2 3 4
    134 Valtra OY, FIN 1 2 3 4
    135 Lynx 4, FIN 1 2 3 4
    136 IFK Hedemora OK 2, SWE 1 2 3 4
    137 Leppvaaran Sisu, FIN 1 2 3 4
    138 Sdertlje Orientering 2, SWE 1 2 3 4
    139 Rasti-Lukko 2, FIN 1 2 3 4
    140 Vehkalahden Veikot 3, FIN 1 2 3 4
    141 Lounais-Hmeen Rasti, FIN 1 2 3 4
    142 Espoon Suunta 3, FIN 1 2 3 4
    143 Kovlands IF - Njurunda OK, SWE 1 2 3 4
    144 Suunta 101 4, FIN 1 2 3 4
    145 Rajamen Rykmentti 4, FIN 1 2 3 4
    146 Kokkolan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    147 Stora Tuna IK 3, SWE 1 2 3 4
    148 SK Pohjanthti 2, FIN 1 2 3 4
    149 Uddevalla OK, SWE 1 2 3 4
    150 Raja-Karjalan Suunnistajat 5, FIN 1 2 3 4
    151 Vaasan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    152 Ruokolahden Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    153 Hmeenlinnan Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    154 Rasti-Perni, FIN 1 2 3 4
    155 Tampereen Pyrint 6, FIN 1 2 3 4
    156 Sders SOL-Tyres, SWE 1 2 3 4
    157 Valtra OY 2, FIN 1 2 3 4
    158 Sippurasti, FIN 1 2 3 4
    159 Pihkaniskat 2, FIN 1 2 3 4
    160 Sotkamon Jymy, FIN 1 2 3 4
    161 Rastiketut, FIN 1 2 3 4
    162 Rasti-Pielinen 2, FIN 1 2 3 4
    163 Skellefte OK 2, SWE 1 2 3 4
    164 Enen Orienteringsklubb, SWE 1 2 3 4
    165 Pihkaniskat 3, FIN 1 2 3 4
    166 OK Hammaren Sandviken, SWE 1 2 3 4
    167 Tullinge SK 2, SWE 1 2 3 4
    168 OK Plva Kobras, EST 1 2 3 4
    169 Krkln Kisa-Veikot, FIN 1 2 3 4
    170 Kuopion Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    171 Ylikiimingin Nuijamiehet, FIN 1 2 3 4
    172 Tampereen Pyrint 5, FIN 1 2 3 4
    173 OK Nolaskogsarna, SWE 1 2 3 4
    174 Keuruun Kisailijat, FIN 1 2 3 4
    175 IF Femman 2, FIN 1 2 3 4
    176 Turun Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    177 Rasti-Saimaa, FIN 1 2 3 4
    178 Koo-Vee 3, FIN 1 2 3 4
    179 Ilomantsin Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    180 OK77 2, FIN 1 2 3 4
    181 Pargas IF 4, FIN 1 2 3 4
    182 Alfta-sa OK, SWE 1 2 3 4
    183 Eksj SOK, SWE 1 2 3 4
    184 Delta 5, FIN 1 2 3 4
    185 Oulaisten Taru, FIN 1 2 3 4
    186 Hirvensalon Heitto, FIN 1 2 3 4
    187 rla IF, SWE 1 2 3 4
    188 Delta 2, FIN 1 2 3 4
    189 Koo-Vee 2, FIN 1 2 3 4
    190 IF Minken, FIN 1 2 3 4
    191 Delta, FIN 1 2 3 4
    192 IF Brahe, FIN 1 2 3 4
    193 OK Hllen, SWE 1 2 3 4
    194 Rasti-Kurikka, FIN 1 2 3 4
    195 Savon Rasti, FIN 1 2 3 4
    196 Ranuan Peura - Ounasvaaran, FIN 1 2 3 4
    197 Raja-Karjalan Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    198 Rasti-Saimaa 2, FIN 1 2 3 4
    199 Vakka-Rasti, FIN 1 2 3 4
    200 Navi 2, FIN 1 2 3 4
    All Next 200 >