jukola.com

    Salo-Jukola 2006, Venlojen Viesti

    Limit results

    Region in Finland / country  and
    Media  and
    Club  and
    Best  
    Etelä-Pohjanmaa
      Alajärven Ankkurit
      Atria Oyj
      Jalasjärven Jalas
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kortesjärven Järvi-Veikot
      Kuortaneen Kunto
      Laihian Luja
      Lapuan Virkiä
      Pohjankyrön Rasti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rastiketut
      Suunta Jurva
      Teuvan Rivakka
      Vaasan Suunnistajat
      Vähäkyrön Viesti
      Ylistaron Kilpa-Veljet
      Ähtärin Urheilijat
    Häme
      Epilän Esa
      Hauhon Sisu
      Hämeenlinnan Suunnistajat
      Hämeenlinnan Tarmo
      Hämäläis-Osakunta
      Ikaalisten Nouseva Voima
      Järvensivun Kisa
      Kangasala SK
      Koo-Vee
      Kyrös-Rasti
      Kääk
      Lounais-Hämeen Rasti
      Mäntän Seudun Eräpirkat
      Nokian Partiotytöt
      Nurmiset
      Oriveden Ponnistus
      Partiolpk Roineen Tytöt
      Partiolpk Tampereen Lokit r
      Pälkäneen Lukko
      Rasti-Nokia
      Sahalahden Kunto
      Tampereen Pyrintö
      Tampereen Yritys
      Tarpian Suunta
      Valkeakosken Haka
    Kaakko
      Eläinlääkärien kuntoseura V
      Etelä-Kymen Suunnistajat
      Huitojat
      INUS
      Joutsenon Kullervo
      Jukola 2003 Sulkava
      Kaakon Rasti
      Karhulan kanttarellit
      Kaukaan Lyly
      Kavakkojen ketju
      Kivenkiertäjät
      Kouvolan Rasti-72
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kymin Suunnistajat
      Lappeen Riento
      Leimataas
      Luumäen Rasti
      Metsänorsut
      Napan Päivänsäteet
      Navi
      Nostars
      Olavin Rasti
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rantasalmen Urheilijat
      RAPSU
      Sippurasti
      SK Vuoksi
      Valkealan Kajo
      Vehkalahden Veikot
    Kainuu
      Kajaanin Suunnistajat
      Kuhmon Peurat
      Puolangan Ryhti
      Rasti-Hyry
      Sotkamon Jymy
      Suomussalmen Rasti
    Keski-Pohjanmaa
      Alavieskan Viri
      Kalajoen Junkkarit
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Kokkolan Suunnistajat
      Nivalan Urheilijat
      OMG
      Perhon Kiri
      RasTiimi
      Vetelin Urheilijat
      Ylivieskan Kuula
    Keski-Suomi
      Hankasalmen Hanka
      Hernemäen Porina
      Itä-Päijänteen Rasti
      JYY
      Jämsän Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Keuruun Kisailijat
      Lohimaan Rasti
      Muuramen Rasti
      Petsamon Poikkitaiteilijat
      Rasti E4
      Saarijärven Pullistus
      Savon Rasti
      Suunta Jyväskylä
      Vihtavuoren Pamaus
      Viitasaaren Suunta
      VTT
    Lahti
      Asikkalan Raikas
      Hollolan Urheilijat -46
      Itä-Hämeen Rasti
      Kärkölän Kisa-Veikot
      Lahden Suunnistajat -37
      Lahden Taimi
      Lahden Työväen Hiihtäjät
      Lammin Säkiä
      Nastolan Terä
      Päijät-Rasti
      Rastivarsat
    Lappi
      Alatornion Pirkat
      Haku päällä
      Lapin Veikot
      Länsi-Rajan Rasti
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Pellon Ponsi
      Perämeren Rasti
      Ranuan Peura
      VMK United
    Pohjois-Pohjanmaa
      Iisu
      Koskelankylän Riento
      Kuusamon Erä-Veikot
      Kärsämäen Kataja
      Laitasaaren Veto
      Oulaisten Taru
      Oulun Tarmo
      Oulunsalon Vasama
      OYS Vapari
      Saloisten Reipas
      Sinkki-Sepot
      SK Pohjantähti
      Taivalkosken Kuohu
      Vesaisen Pojat
      Ylikiimingin Nuijamiehet
    Satakunta
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Euran Peurat
      Hiisi - Kokemäen Kova-Väki
      Hiisirasti
      Kankaanpään Suunnistajat
      Kodisjoen Kaiku
      Lauttakylän Luja
      Länsi-Lavian Loiske
      Maanmittauslaitos Pisa
      Punkalaitumen Kunto
      Rasti-Lukko
      Rastikarhut
      Rauman Työväen Urheilijat
      Siikaisten Sisu
      Suunta-Sepot
      Tuumin Siskokset (Hiisirast
      Ulvilan kaupunki
      Ulvilan Ura
      Vallan Suunta
      Vartiaisten Viikarit
    Savo-Karjala
      Geologian tutkimuskeskus
      Iisalmen Visa
      Ilomantsin Urheilijat
      Kalevan Rasti
      Kuopion Poliisi-Urheilijat
      Kuopion Suunnistajat
      Mulon Mantat
      Nilsiän Nujakka
      Pietikäisen tähtitiimi
      Rasti-Pielinen
      Savon Suunta
      Siilin Rasti
      Suonenjoen Vasama
      Suunnaton Ilo
      Säyneisen Salpa
      Tuupovaaran Sepot
    Uusimaa
      Borgenströmin Likat
      Cargotec
      David Hasselhoff Fanclub
      Delta
      Eduskunnan Urheilukerho
      Espoon Akilles
      Espoon hiihtoseura
      Espoon Suunta
      FFA Fortis
      Helsingin Metsänkävijät
      Helsingin Poliisi-Voimailij
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Työväen Hiihtäjät
      Hiidenkiertäjät
      HiSu-VoSut
      HLKS
      Hukka Suunta
      Hyvinkään Rasti
      JMFC
      Järvenpään Palo
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Keravan Urheilijat
      Kilon Kyllikit
      Kymenlaakson Osakunta
      Leppävaaran Sisu
      Lynx
      Länsi-Uudenmaan Suunnistaja
      M-real Kirkniemi
      Maanpuolustuskorkeakoulu
      Metsäkissat
      Metsäprinsessat
      Mäntsälän Urheilijat
      Nordea Urheilu ry
      Nykyaikaiset 5-ottelijat
      OK Kampen Ladies
      Olarin Omat Pojat
      OP-tiimi
      Pihkaniskat
      Pohjalainen Valtuuskunta
      Porvoon Urheilijat
      Pummin Suunta
      Radiosuuntaajat
      Raisu Lumous
      Rajamäen Rykmentti
      Rasti-Enkelit
      Rasti-Jyry
      Rastihaukat
      Rastipöllöt
      Riihimäen Suunnistajat
      Satakuntalainen Osakunta
      Savolainen Osakunta
      SysOpenDigia-OpenX
      Torppis
      Tuusulan Voima-Veikot
      Valio Oy
      Vantaan Metsänkävijät
      XY
      YLEn Suunta
      Äänekosken Sarjakuvaseura
    Varsinais-Suomi
      Auran Tytöt
      Auran Vannas
      BJP
      Halikon kunta
      Hirvensalon Heitto
      Kaarinan Korpiklaani
      Kosken Kaiku
      Liedon Eränkävijät
      Littoisten Pirtapiiat
      Loimaan Jankko
      Maarian Mahti
      MS Parma
      Naantalin Siniset
      Osuuspankin Flikat
      Paimion Rasti
      Partiolpk Hakkistytöt
      Perttelin Peikot
      RajakivenKiertäjät
      Rasti 88
      Rasti-Perniö
      RastiPiikkiö
      Salon kaupunki
      Sauvon Urheilijat
      Sohon Venlat
      Someron Esa
      Suomusjärven Sisu
      Turun Metsänkävijät
      Turun NMKY
      Turun Suunnistajat
      Turun Visat
      Vakka-Rasti
    FSO
      Akilles OK
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Minken
      IF Sibbo-Vargarna
      IF Åland
      IK Falken
      IK Kronan
      Kimito SF
      Malax IF
      Nagu IF
      Närpes OK
      OK Botnia
      OK Orient
      OK Raseborg
      OK77
      Pargas IF
      Solf IK
    Denmark
      OK Pan Århus
    Estonia
      Hiiumaa OK
      JOKA
      LSF Pronoking Team
      OK Ilves
      OK Kape
      OK Orvand
      OK Pölva Kobras
      OK West
      RAE ROK
      SK Mercury
      SK Saue Tammed
    Finland
      KaHJoS
      Lost and Found
      Nordkalk
      Salarasti
      Taimiston suvun naiset
      Åstens
    Great Britain
      Jesus Orienteering Club
    Lithuania
      OK Fortuna
    Norway
      Baekkelagets SK
      Byåsen IL
      Centrum OK
      FossumGrane
      Fredrikstad SK
      Halden SK
      Heming-Njård O-lag
      IL Gneist
      IL Gular
      IL Tyrving
      Kongsberg OL
      Larvik OK
      Lillomarka OL
      Löten OL
      Modum OL
      NTNUI
      Nydalens SK
      OSI - orientering
      Raumar OL
      Ringerike OL
      Sandefjord OK
    Russia
      MSU
      Nord West
      Northern Wind
      OK Gulfstream
      Orienta-Rost Moscow
      Saint-Petersburg
      Yarkiy Mir
    Sweden
      Alfta ÖSA OK
      Almby IK
      Bredaryds SOK/OK Tranan
      Bromma-Vällingby SOK
      Dalaportens OL
      Domnarvets GoIF
      Eksjö SOK
      Enen Orienteringsklubb
      FK Friskus Varberg
      Främmestads IK
      Gotlands Bro OK
      Gävle OK
      Göteborg Majorna OK
      Hagaby GoIF
      Halmstad OK
      Haninge SOK
      Hellas
      IF Hagen
      IF Thor
      IFK Enskede
      IFK Göteborg
      IFK Lidingö SOK
      IFK Moras OK
      IFK Umeå
      IK Hakarpspojkarna
      Istrums SK
      Järfälla OK
      Järla IF OK
      KFUM Örebro OK
      Kils OK
      Klyftamo
      Kristinehamns OK
      Köping-Kolsva OK
      Leksands OK
      Linköpings OK
      Ljungskile FK
      Lunds OK
      Långhundra IF
      Midälva OK
      Myggans OS
      OK 64 Torpa-Boxholm-Mjölby
      OK Denseln
      OK Gisle
      OK Gynge
      OK Hammaren Sandviken
      OK Hällen
      OK Kolmården
      OK Linne
      OK Orion
      OK Ravinen
      OK Rodhen
      OK Roslagen
      OK Skogsfalken
      OK Skogshjortarna-Kullingsh
      OK Södertörn
      OK Tisaren
      OK Tyr
      OK Älvsjö Örby
      Ronneby OK
      Rånäs OK
      Rävetofta OK OK Vilse 87
      Sidensjö IK
      Skarpnäcks OL
      Skattkärrs IF
      Skogslöparna
      Snättringe SK
      SOK Viljan/Kalmar OK
      Stora Tuna IK
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Sävedalens AIK
      Söders SOL-Tyresö
      Södertälje Nykvarn Orienter
      Tjällmo-Godegårds Ok
      Tullinge SK
      Tumba-Mälarhöjden OK
      Turebergs IF
      Täby OK
      Ulricehamns OK
      Umeå OK
      Vivill-Storvik
      Väsby OK
      Västerås SOK
      Västvärmlands OK
      Ärla IF
    Switzerland
      OLC Winterthur
      orienteering.ch
    Germany
      Braunschweiger MTV
    Latvia
      Briksnis
      IK AUSEKLIS
      Mona OK
      OK Purva Bridejs
      OK Saldus
      VIGA
    OTHER
      GoIF Tjalve
      IK Auseklis
      Nokia Roamers
      OK Alehof-Lessebo OK
      Ratian tytöt/Kemiön Kiilat
      Skien OK
      SSO-Venlat Kakkonen
      SSO-Venlat Ykkönen
      Team Yara/Köping-Kolsva
      Toivosen Flikat
      Ås-UMB orientering
    Ukraine
      SC Lider
    Spain
      Catalonia Team
    Selected clubs and
    
    
     | < Competitions index page | << Other Competitions | Feedback | Search from results | www.jukola.com | 
    :