jukola.com
Kangasala-Jukola 2019, Venlojen Viesti
Teams
VE
No
Team
1
Stora Tuna OK
2
Göteborg Majorna OK
3
MS Parma
4
Järla Orientering
5
Alfta ÖSA OK
6
Ol Norska
7
Koovee
8
Södertälje Nykvarn Orienter
9
IGTISA
10
OK Pan Århus
11
IFK Moras OK
12
SK Pohjantähti
13
Hiisirasti
14
Rastikarhut
15
Halden SK
16
OK Linne
17
NTNUI
18
OK Tisaren
19
IFK Göteborg
20
Hiidenkiertäjät
21
Göteborg Majorna OK 2
22
Fredrikstad SK
23
Tampereen Pyrintö
24
Paimion Rasti
25
IFK Lidingö SOK
26
Lynx
27
Lillomarka OL
28
OK Södertörn
29
Halden SK 2
30
Suunta Jyväskylä
31
IFK Göteborg 2
32
Kalevan Rasti
33
Domnarvets GoIF
34
Anttolan Urheilijat
35
Paimion Rasti 2
36
Angelniemen Ankkuri
37
Farum-Tisvilde OK
38
Koovee 2
39
IFK Lidingö SOK 2
40
Rajamäen Rykmentti
41
Lahden Suunnistajat -37
42
Eksjö SOK
43
Stora Tuna OK 2
44
Pargas IF
45
Hiidenkiertäjät 2
46
OK Orion
47
Black Sea OK
48
Fossum IF
49
IK Hakarpspojkarna
50
Pan-Kristianstad
51
OK Kåre
52
Byåsen IL
53
Helsingin Suunnistajat
54
OK Orion 2
55
Linköpings OK
56
IL Tyrving
57
Hiisirasti 2
58
Northern Wind
59
Tampereen Pyrintö 2
60
Kouvolan Suunnistajat
61
Sävedalens AIK
62
IF Femman
63
OK Roslagen
64
OK Linne 2
65
Kalevan Rasti 2
66
Tullinge SK
67
Espoon Suunta
68
Asker SK
69
IFK Göteborg 3
70
NTNUI 2
71
Kuopion Suunnistajat
72
Lynx 2
73
Järla Orientering 2
74
IFK Moras OK 2
75
OK Ravinen
76
Espoon Suunta 2
77
Nydalens SK
78
Lahden Suunnistajat -37 2
79
Nord West
80
Freidig SPK
81
Bredaryds SOK
82
Hämeenlinnan Suunnistajat
83
Södertälje Nykvarn Orienter 2
84
MS Parma 2
85
Ärla IF
86
USV TU Dresden
87
Koovee 3
88
Nyköpings OK
89
Tampereen Pyrintö 3
90
Rastikarhut 3
91
OK Denseln
92
Bäkkelagets SK
93
Pan-Kristianstad 2
94
Lahden Suunnistajat -37 3
95
Paimion Rasti 3
96
Jämsän Retki-Veikot
97
Turun Suunnistajat
98
Varegg IL
99
OK Tisaren 2
100
Vaasan Suunnistajat
101
Bäkkelagets SK 2
102
Helsingin Suunnistajat 2
103
Kuzmolovo OS
104
OK Trian
105
Ol Norska 2
106
Alfta ÖSA OK 2
107
Sundsvalls OK
108
Rasti-Kurikka
109
White Nights SPb
110
Göteborg Majorna OK 3
111
IFK Lidingö SOK 3
112
Turun Suunnistajat 2
113
OK Fortuna
114
OK77
115
Rastivarsat
116
Växjö OK
117
Leksands OK
118
Nemiga-Nord
119
Omega
120
SK Vuoksi
121
Koovee 4
122
Jämsän Retki-Veikot 2
123
Tidligere toppløpere
124
OK Milan
125
Halden SK 3
126
Lappeen Riento
127
OLV Baselland
128
Hollolan Urheilijat -46
129
Domnarvets GoIF 2
130
Lynx 3
131
Vittjärvs IK
132
Ounasvaaran Hiihtoseura
133
Västerås SOK
134
Kongsberg OL
135
Angelniemen Ankkuri 2
136
IK Hakarpspojkarna 2
137
OK Kapa
138
OK Rodhen
139
Halden SK 4
140
Tampereen Pyrintö 7
141
Espoon Akilles
142
Paimion Rasti 5
143
Köping-Kolsva OK
144
Hiidenkiertäjät 6
145
OK Kolmården
146
Lillomarka OL 2
147
KamratIdrottsföreningenKIF
148
Lahden Suunnistajat -37 4
149
NTNUI 3
150
OK Linne 3
151
IL Tyrving 2
152
Catalonia Team
153
OK Roxen
154
OK Meridians
155
Rasti-Lukko
156
OK Trian 2
157
Vehkalahden Veikot
158
Sheffield University Orient
159
Raja-Karjalan Suunnistajat
160
Nord West 2
161
Turun Suunnistajat 4
162
Vetelin Urheilijat
163
Oppsal orientering
164
Hiidenkiertäjät 3
165
Helsingin Suunnistajat 3
166
Kouvolan Suunnistajat 3
167
Hiiltomiehet
168
Tampereen Pyrintö 4
169
Alatornion Pirkat
170
Navi
171
OK Raseborg
172
Suunta Jyväskylä 2
173
Närpes OK
174
OK Rodhen 2
175
Tampereen Pyrintö 5
176
SK Pohjantähti 2
177
Ärla IF 2
178
Stavanger Orienteringsklubb
179
Olavin Rasti
180
Hämeenlinnan Suunnistajat 4
181
Kyrös-Rasti
182
OK77 2
183
Lillomarka OL 3
184
Lahden Taimi
185
Tullinge SK 2
186
Umeå OK
187
Kymin Suunnistajat
188
Söders-Tyresö
189
MS Parma 3
190
Keuruun Kisailijat
191
Lynx 5
192
RasTiimi
193
OK Södertörn 2
194
Kouvolan Suunnistajat 2
195
Nydalens SK 2
196
Anttolan Urheilijat 2
197
Konnerud IL
198
Sundsvalls OK 2
199
Tampereen Pyrintö 10
200
IFK Moras OK 3
201
Espoon Suunta 6
202
Ikaalisten Nouseva-Voima
203
Emblem IL
204
Frol IL
205
OK Ravinen 2
206
Linköpings OK 3
207
OK Tisaren 3
208
SK Pohjantähti 3
209
Someron Esa
210
IK Hakarpspojkarna 3
211
Rastivarsat 2
212
Attunda OK
213
NTNUI 4
214
Orienta SKI-O
215
OK Ravinen 3
216
Nord West 3
217
Iin Yritys
218
Kuopion Suunnistajat 2
219
Hämeenlinnan Suunnistajat 3
220
Pihkaniskat
221
Turun Suunnistajat 3
222
OK Linne 4
223
MS Parma 4
224
IFK Lidingö SOK 4
225
Värska OK Peko
226
Sävedalens AIK 2
227
Lappeen Riento 2
228
Jönköpings OK
229
OK Kåre 2
230
Nilsiän Nujakka
231
OK!Sport
232
Kärkölän Kisa-Veikot
233
Lytkarino
234
Fossum IF 2
235
Hämeenlinnan Suunnistajat 2
236
Baltiyskiy Bereg
237
KFUM Örebro OK
238
Suunta Jyväskylä 4
239
Rajamäen Rykmentti 2
240
Bailamama
241
OK Pölva Kobras
242
Kalevan Rasti 3
243
Snättringe SK
244
Leader PTZ
245
Espoon Akilles 2
246
O-girls
247
Rajamäen Rykmentti 3
248
Lahden Suunnistajat -37 5
249
Hagaby GoIF
250
Ganddal IL
251
Oriveden Ponnistus
252
Umeå OK 2
253
Lapuan Virkiä
254
SK Uusi
255
Konnerud IL 2
256
Pargas IF 2
257
Lahden Suunnistajat -37 6
258
Centrum OK Stockholm
259
Vihtavuoren Pamaus
260
Vehkalahden Veikot 2
261
Laihian Luja
262
Olavin Rasti 2
263
Suunta Jyväskylä 3
264
OK Botnia
265
Rento
266
IK Auseklis
267
Lynx 4
268
OK77 3
269
Omega 2
270
Ziemelkurzeme OK
271
Gävle OK
272
Lapin Veikot
273
Kongsberg OL 2
274
Hollolan Urheilijat -46 2
275
Hernemäen Porina
276
Sotkamon Jymy
277
Legenda
278
Markbygdens OK
279
Espoon Suunta 5
280
Kuopion Suunnistajat 4
281
Rasti-Jussit
282
Saloisten Reipas
283
Rasti-Kurikka 2
284
Vihdin Viesti hiihto
285
Vetelin Urheilijat 2
286
Eksjö SOK 2
287
SK Uusi 3
288
OK Vöru
289
Hestra IF
290
OK Trian 3
291
Vehkalahden Veikot 4
292
Kokkolan Suunnistajat
293
Espoon Akilles 3
294
ZVOC
295
Espoon Suunta 3
296
Angelniemen Ankkuri 3
297
Koovee 5
298
Falköpings AIK OK
299
WKS SLASK
300
Ylikiimingin Nuijamiehet
301
OLV Zug
302
Urheilu Mehiläinen
303
OK Kolmården 2
304
Espoon Suunta 4
305
Nivalan Suunnistajat
306
Rastikarhut 2
307
Stjördals-Blink Orientering
308
Lahden Suunnistajat -37 7
309
Suunta-Sepot
310
BOK-Kaukaa haettu 2
311
Kalajoen Junkkarit
312
Helsingin Suunnistajat 16
313
Tampereen Pyrintö 12
314
Jämsän Retki-Veikot 3
315
Tuplasiskot
316
Kouvolan Suunnistajat 5
317
Karkki-Rasti
318
Kunnon Urheilijat
319
Siilin Rasti
320
Kangasniemen Kalske
321
Vesaisen Pojat
322
Ounasvaaran Hiihtoseura 3
323
Eksjö SOK 3
324
Lammin Säkiä
325
Kalevan Rasti 4
326
Omega 3
327
O-Motion
328
Pihkaniskat 2
329
Keravan Urheilijat
330
IF Femman 2
331
Valkeakosken Haka
332
JOKA
333
SK Vuoksi 2
334
IK Kronan
335
Sukkelat Savolaiset
336
OK Trian 7
337
Saarijärven Pullistus
338
Sotkamon Jymy 4
339
Sonkajärven Pahka
340
Täby OK
341
Rasti-Jyry
342
Nastolan Terä
343
IF Brahe
344
Lounais-Hämeen Rasti
345
Lahden Suunnistajat -37 8
346
Ulvilan Ura
347
Helsingin Suunnistajat 8
348
Rastiketut
349
OK Pan Århus 2
350
Porsgrunn OL
351
Vehkalahden Veikot 5
352
Rastikarhut 4
353
Karjaan Ura
354
Rasti-Nokia
355
Kuzmolovo OS 3
356
Northern Wind 2
357
Mäntsälän Urheilijat
358
Espoon Suunta 9
359
Kokkolan Suunnistajat 4
360
Täby OK 2
361
Modum OL
362
Asikkalan Raikas
363
Tampereen Pyrintö Hiihto
364
Lauttakylän Luja
365
Rasti 88
366
Iisalmen Visa
367
Keuruun Kisailijat 2
368
Vang OL
369
Vaasan Suunnistajat 2
370
Hiidenkiertäjät 5
371
Neidot Itkosen
372
Helsingin Suunnistajat 4
373
Haapaveden Urheilijat
374
Leppävaaran Sisu
375
OZONS OK
376
IK Auseklis 2
377
Munageri Maksaa SK
378
Tumba-Mälarhöjden OK
379
MS Parma 5
380
TAKA TOK
381
Kymin Suunnistajat 3
382
Bailamama 2
383
Kankaanpään Suunnistajat
384
Paimion Rasti 4
385
Pellon Ponsi
386
IL Tyrving 3
387
IK Falken
388
Tampereen Pyrintö 6
389
Nyköpings OK 2
390
Tampereen Pyrintö 15
391
Tesla Brno CZE
392
Deaf russian team
393
Suomusjärven Sisu
394
RasTiimi 2
395
Hyvinkään Rasti
396
Ylistaron Kilpa-Veljet
397
Pyhäjärven Pohti
398
MS Parma 6
399
OK TON
400
Kyrös-Rasti 6
401
Navi 2
402
Måren OK Kolbotn Skimt OL
403
Nord West 4
404
Rasti-Kurikka 3
405
Hiisirasti 3
406
Laitasaaren Veto
407
Kongsberg OL 3
408
Eura-Kauttuan Urheilijat
409
SK Vuoksi 3
410
Joutsenon Kullervo
411
Närpes OK 2
412
Kouvolan Suunnistajat 4
413
Länsi-Rajan Rasti
414
Ounasvaaran Hiihtoseura 2
415
Rasti E4
416
Kymin Suunnistajat 2
417
Kauhavan Wisa
418
IFK Lidingö SOK 6
419
Linköpings OK 2
420
OK Saldus
421
Brice Vecenes
422
Espoon Suunta 10
423
Tampereen Pyrintö 13
424
MS Parma 7
425
Rakvere OK
426
Suunta Jyväskylä 8
427
Siskonmakkarakeitto
428
Kuusamon Erä-Veikot
429
Aluksne
430
Helsingin Suunnistajat 13
431
Tampereen Pyrintö 11
432
Lammin Säkiä 3
433
Ganddal IL 2
434
FK Göingarna
435
Rastivarsat 3
436
Gävle OK 2
437
Rasti-Pielinen
438
Helsingin Suunnistajat 10
439
Helsingin Suunnistajat 15
440
OK Trian 4
441
Skogslöparna
442
Tampereen Pyrintö 8
443
Gotlands OF
444
Angelniemen Ankkuri 4
445
IF Sturla
446
Malungs OK Skogsmårdarna
447
Ylivieskan Kuula
448
Laihian Luja 3
449
Raja-Karjalan Suunnistajat 2
450
PäinMäntyä
451
Attunda OK 2
452
Kokkolan Suunnistajat 2
453
Rastikisulit
454
Inkeroisten Terho
455
Tullinge SK 3
456
Suunta 2000
457
OK Trian 8
458
Pihkaniskat 5
459
Team TUOLI
460
Kuusankosken Urheiluseura
461
HiisirastiKöLa
462
IFK Lidingö SOK 5
463
Lounais-Hämeen Rasti 2
464
Turun Suunnistajat 6
465
Maarian Mahti
466
NTNUI 5
467
Espoon Suunta 8
468
NTNUI 6
469
Neva-Fox-SPB
470
Suomussalmen Rasti
471
Tampereen Pyrintö 1999 19
472
KFUM Örebro OK 2
473
SK Hanksu 2002
474
Vesta
475
Rasti-Lukko 2
476
Porsgrunn OL 2
477
IL Tyrving 6
478
Viitasaaren Suunta
479
Rasti 88 2
480
Lappeen Riento 3
481
Paimion Rasti 6
482
Vehkalahden Sienestäjät
483
SK Uusi 2
484
Kaustisen Pohjan-Veikot
485
LSF Pronoking Team
486
Perhon Kiri
487
Rasti-Nokia 2
488
SK Pohjanrinne
489
Åkermarcks
490
Pohjankyrön Rasti
491
Alajärven Ankkurit
492
Espoon Akilles 5
493
Huhta
494
Nokian Partiotytöt
495
FTA
496
Vehkalahden Veikot 7
497
Suonenjoen Vasama
498
Leader PTZ 2
499
Oulun Valppaat
500
SK Mercury
501
Ounasvaaran Hiihtoseura 4
502
Vehkalahden Veikot 3
503
Kajaanin Suunnistajat
504
Beach Girls
505
Rastihaukat
506
Pohjankyrön Rasti 2
507
Iisalmen Visa 2
508
Oriveden Ponnistus 2
509
Rasti-Perniö
510
Kortesjärven Järvi-Veikot
511
Kunnon mammat
512
Pirkkalan Hiihtäjät
513
Kalevan Rasti 5
514
Lapuan Virkiä 2
515
Saaremaa OK
516
SK Mercury 2
517
Östmarka OK
518
Nivalan Suunnistajat 2
519
Rasti-Hyry
520
Limingan Niittykärpät
521
Rasti-Vihti
522
Kuzmolovo OS 2
523
IF Femman 3
524
Kuusankosken Urheiluseura 2
525
Partiolpk Tampereen Lokit
526
Kymin Suunnistajat 4
527
B-Tiimi
528
Rasti-Jyry 2
529
Hyvinkään Rasti 2
530
Kalevan Rasti 6
531
OK Moss
532
Rasti-Jussit 2
533
Ounasvaaran Hiihtoseura 5
534
IF Minken
535
Jämsän Retki-Veikot 4
536
Maksimaiset
537
DEAF Sport - SPB
538
Petäjäveden Petäjäiset
539
OLV Baselland 2
540
Sporttimimmit
541
Itä-Hämeen Rasti
542
Sienestäjät
543
Hauhon Sisu
544
Koovee 6
545
Kuopion Suunnistajat 3
546
OK Raseborg 2
547
Siilin Rasti 2
548
Pudasjärven Urheilijat
549
Kainuun Prikaati
550
Jukola 2003 Sulkava
551
Laktaattiasidoosi
552
Jämsän Retki-Veikot 6
553
Siguldas Takas
554
Heming Orientering
555
Solf IK
556
Kuortaneen Kunto
557
Vaasan Suunnistajat 3
558
Keski-Karjalan Rasti
559
Espoon Suunta 11
560
Rasti-Jussit 3
561
Järfälla OK
562
Sähäkät Sutturat
563
Kauhajoen Karhu
564
Siilin Rasti 3
565
Ikaalisten Nouseva-Voima 2
566
Kangasniemen Kalske 2
567
Luumäen Rasti
568
Savon Suunta
569
Suunta Jyväskylä 5
570
Porvoon Urheilijat
571
Suunnaton Into
572
Team Karjalanpiirakat
573
SK Business Ladies
574
Turun NMKY
575
OK Kapa 2
576
Team VarmaNauru
577
Ziemelkurzeme OK 2
578
Järvenpään Palo
579
Jämsän Retki-Veikot 5
580
Kokkolan Suunnistajat 3
581
Keravan Urheilijat 3
582
Kouvolan Suunnistajat 6
583
Waxholms OK
584
Skellefteå OK
585
Sunistajat
586
Partiolpk Roineen Tytöt
587
Pihkaniskat 3
588
SK Pohjantähti 5
589
Numppi Sisters
590
Vogulisi Team ThunHondrich
591
Ounasvaaran Hiihtoseura 8
592
OK Trian 6
593
Nokian Torpedo
594
Rastikarhut 5
595
Maasotakoulu LPR
596
Tampereen Pyrintö 9
597
IK Auseklis 4
598
Hämeenlinnan Tarmo
599
OK Trian 10
600
Nummelan Salamat
601
Lastenklinikan haahuilijat
602
Espoon Suunta 7
603
LOSIny 53rus
604
Keski-Karjalan Rasti 2
605
Lapuan Virkiä 3
606
Länsi-Rajan Rasti 2
607
Kyrös-Rasti 2
608
Laitasaaren Veto 2
609
SK Mortis
610
RaKiNa
611
Rasti-Nokia 3
612
Lynx 6
613
Sotkamon Jymy 3
614
Sundbybergs IK
615
Valbo AIF
616
Kilpakonnat
617
Halsuan Toivo
618
Night Hawk
619
Valkeakosken Haka 2
620
Ulvilan Ura 2
621
Pannon Supersonics
622
Ehkä Leimaan Ehkä En
623
Tuupovaaran Sepot
624
Vyborg-orientir
625
Agored Bergamo
626
IK Auseklis 3
627
Tibro OK
628
EAgals
629
Modum OL 2
630
HiisirastiKiukU
631
Himangan Urheilijat
632
Lapin Sudet
633
Malax IF
634
Laihian Luja 2
635
Valkealan Kajo
636
Helsingin Suunnistajat 11
637
Hyvinkään Rasti 3
638
Rasti-Vihti 3
639
Nord West 5
640
Kuopion Suunnistajat 5
641
Epilän Esa
642
Oulunsalon Vasama
643
O-girls 2
644
Kouvolan Suunnistajat 7
645
IK Örnen
646
Radiosuuntaajat
647
OK77 4
648
Kodisjoen Kaiku
649
Hirvensalon Heitto
650
Punkalaitumen Kunto
651
Espoon Akilles 6
652
Hiidenkiertäjät 7
653
Vehkalahden Veikot 6
654
Borgenströmin Likat
655
Kuopion Suunnistajat 6
656
Rånäs OK
657
MS Parma 10
658
Pälkäneen Luja-Lukko
659
Keravan Urheilijat 2
660
Tullinge SK 4
661
Tuupovaaran Sepot 2
662
Kiimingin Urheilijat
663
OK Saldus 2
664
SK Uusi 4
665
Linköpings OK 4
666
Kalvolan Keihäs
667
OK West
668
Kuhmon Peurat
669
Suunta Jyväskylä 6
670
Kiikoisten Kirma
671
Team HLU
672
Unelmat
673
Päijät-Rasti
674
Nostars
675
Skogslöparna 2
676
Gallupkärki
677
Teuvan Rivakka
678
OK Botnia 2
679
Orionin Rastinkiertäjät1
680
Kalajoen Junkkarit 2
681
Hiiltomiehet 2
682
FK Herkules
683
Länsi-Lavian Loiske
684
IK Falken 2
685
Helsingin Suunnistajat 24
686
Ihan OK
687
Tarpian Suunta
688
Haukiputaan Heitto
689
Pargas IF 5
690
Suunta Jurva
691
Tönsberg og omegn OL
692
Vihtavuoren Pamaus 2
693
Sever
694
Ås-NMBU Orientering
695
Tullin ja Veron Venlat
696
Stavanger Orienteringsklubb 2
697
Lillomarka OL 6
698
Turun Suunnistajat 5
699
Linnunmaa
700
Lohtajan Veikot
701
IF Sturla 2
702
Helsingin Suunnistajat 14
703
Siikaisten Sisu
704
Rastivarsat 4
705
Rajamäen Rykmentti 4
706
Lammin Säkiä 2
707
SK Pohjantähti 4
708
KaHJoS
709
Kajaanin Suunnistajat 2
710
Mäntsälän Urheilijat 2
711
Helsingin Suunnistajat 12
712
Rasti-Jussit 4
713
Hämeenlinnan kehysläiset
714
Terästarpojat
715
Hauhon Sisu 2
716
Ultra
717
Pässinpökkimät
718
Enon Kisa-Tytöt
719
Angelniemen Ankkuri 7
720
Angelniemen Ankkuri 5
721
OK Djerf
722
IL Tyrving 4
723
Espoon Akilles 4
724
Pitkämäkiset
725
MS Parma 12
726
Rakvere OK 2
727
Tampereen Pyrintö 23
728
Vehkalahden Sienestäjät 2
729
Jalasjärven Jalas
730
Kyrös-Rasti 3
731
Luumäen Rasti 2
732
Kokkolan Suunnistajat 5
733
Tampereen Pyrintö 21
734
Kuhmalahden Kisa
735
OK Raseborg 3
736
Lapuan Virkiä 4
737
Tampereen Pyrintö 16
738
Jämsän Retki-Veikot 11
739
Kokkolan Suunnistajat 6
740
Rasti-Jyry 4
741
OK77 5
742
Nykyaikaiset 5-ottelijat
743
Itä-Päijänteen Rasti
744
Team SnowFlakes
745
Hihhulit
746
Tampereen Yritys
747
KFUM Örebro OK 3
748
Suuntavaisto SK
749
Koovee 7
750
Rasti-Vihti 4
751
Kuusamon Erä-Veikot 2
752
Tunkiomadot
753
Ulvilan Ura 4
754
Gimmewife Multisport
755
Maanmittauslaitos Lappi
756
RastiPiikkiö
757
Itä-Päijänteen Rasti 2
758
Liperin Taimi
759
INUS
760
Turun Suunnistajat 7
761
Alatornion Pirkat 2
762
Nivalan Suunnistajat 3
763
Ylikiimingin Nuijamiehet 2
764
Särkän putet
765
OK Trian 5
766
Tampereen Pyrintö 28
767
Viileät venlat
768
OK Pölva Kobras 2
769
Perämeren Rasti
770
Saloisten Reipas 2
771
OK77 6
772
Konneveden Urheilijat
773
Rajamäen Rykmentti 5
774
Angelniemen Ankkuri 6
775
TiRiElLo
776
Team RANE
777
OK Trian 12
778
Kuuran Kukkaset
779
Huipputiimi
780
Skrinnarit
781
Suonenjoen Vasama 2
782
SalamaSiskot
783
Freeport Cobalt
784
IF Femman 5
785
Salon Vilpas
786
Wiipurilainen Osakunta
787
Kompassikimmat
788
Von Ellit
789
Olavin Rasti 4
790
Väli-Klemelät
791
Panssariprikaati
792
Raja-Karjalan Suunnistajat 3
793
Vehkalahden Veikot 8
794
Navi 3
795
Mäntän Seudun Eräpirkat
796
OK77 9
797
Tuumin Siskokset (Hiisirast
798
Partiolpk Tampereen Lokit 3
799
Musta Neliö
800
Lahden Suunnistajat -37 12
801
Saarijärven Pullistus 3
802
Team Spiritual Saramäki
803
Paimion Rasti 8
804
ST4
805
SK Pohjantähti 6
806
Itä-Hämeen Rasti 2
807
Paimion Rasti 7
808
OK Meridians 3
809
Orienta SKI-O 5
810
Rasti-Nokia 5
811
IF Åland
812
Kaidan Tien Kulkijat
813
Anttolan Urheilijat 3
814
Vakka-Rasti
815
Hämeenlinnan Tarmo 2
816
Rasti-Pommi
817
Snättringe SK 2
818
Koovee 8
819
Kyröön kiiturit
820
Suunnaton Into 2
821
Takalaiton pummi
822
SK Aasa 5
823
OK Trian 9
824
Vakka-Rasti 3
825
IL Tyrving 8
826
Kadonneen Rastin Metsästäjä
827
OYS Vapari
828
Ylistaron Kilpa-Veljet 2
829
RS Käyhkää
830
Olavin Rasti 3
831
OZONS OK 2
832
Kymin Suunnistajat 5
833
Sahalahden Kunto
834
Gustavsbergs OK
835
B-Tiimi 2
836
Etelä-Kymen Suunnistajat
837
Kankaanpään Suunnistajat 2
838
Mustalammen Pallo
839
Kato Mihin Mä Meen
840
Kepsi-Kimmat
841
Valkeakosken Haka 5
842
Ajokoirat
843
Suunta Jyväskylä 7
844
Mulon Mantat
845
Someron Esa 2
846
Tampereen Pyrintö 30
847
Kaakon Rasti
848
Pitkät Hoikat Blondit
849
Etelä-Karjalan keskussairaa
850
MS Parma 8
851
Riihimäen Suunnistajat
852
Kouvolan Suunnistajat 8
853
Asikkalan Raikas 2
854
RastiPiikkiö 3
855
Miss Piggyt
856
IF Brahe 2
857
Kortesjärven Järvi-Veikot 3
858
Saarijärven Pullistus 2
859
Suunta-Sepot 2
860
Koovee 9
861
Tampereen Pyrintö 17
862
Espoon Akilles 13
863
Hauhon Sisu 3
864
Jämsän Retki-Veikot 12
865
Loimaan Jankko
866
Länsi-Rajan Rasti 3
867
RastiPiikkiö 4
868
Nitrokarhu
869
Karsu.fi
870
OK Botnia 3
871
Nastolan Terä 3
872
Tampereen Pyrintö 25
873
Muurlan Vihuri
874
Rastiketut 2
875
Puskapuumat
876
OK Södertörn 3
877
Hyvinkään Rasti 4
878
Alahärmän Kisa
879
Rässi-Rasti
880
Littoisten Pirtapiiat
881
Tyäret
882
Iisu
883
Ihan hukassa
884
Kauhavan Wisa 2
885
Virtain Urheilijat
886
Pargas IF 3
887
Helsingin Suunnistajat 21
888
Alatornion Pirkat 3
889
Keski-Karjalan Rasti 3
890
Orienta SKI-O 4
891
Fujitsu
892
Teho Tytöt
893
Loimaan Jankko 2
894
Navi 6
895
ESOn seniorit
896
TYKS Orto
897
Pajulahti Olympic Training
898
Rasti E4 3
899
Ähtärin Urheilijat
900
Täsmis-Team
901
OK Södertörn 4
902
Team Hame
903
Angelniemen Ankkuri 8
904
Rånäs OK 2
905
Kärsämäen Kataja
906
Rasti-Pielinen 2
907
Lapin Veikot 2
908
Järvenpään Palo 2
909
Lohimaan Rasti
910
Kauhavan Wisa 3
911
Kemijärven Urheilijat
912
IF Brahe 3
913
Outdoor Siskot
914
Kärkölän Kisa-Veikot 2
915
Tarpian Suunta 2
916
Team Vararavinto
917
Team Rantala
918
Gotlands OF 2
919
Tästä on joku muuki menny
920
Tampereen Pyrintö 29
921
Orienta SKI-O 3
922
Mäntsälän Urheilijat 4
923
Hyvinkään Nykyaikaiset 5-ot
924
Munuaiset Menossa
925
Ihanat Maisterit Baanalla
926
SK Vuoksi 4
927
Rajamäen Rykmentti 7
928
Firstbeat
929
Kalvolan Keihäs 2
930
Kajaanin Suunnistajat 3
931
Rasti-Nokia 4
932
OK TON 2
933
Navi 4
934
RastiPiikkiö 2
935
MissMä Oon
936
Calculadies
937
Suunnaton fiilis
938
Ambitious but Rubbish
939
Kaukaan Lyly
940
Telliksen Pamaus
941
Suunta 112
942
Pihkaniskat 4
943
Heinon leidit
944
Lahden Suunnistajat -37 9
945
Kaukametsän paholaiset
946
Partiolpk HHH
947
Tukki naiset
948
Espoon Suunta 15
949
Pihkaniskat 7
950
Korpisoturit
951
Etelä-Karjalan keskussairaa 2
952
Espoon Akilles 12
953
Stora Enso Rastiretkiläiset
954
Nastolan Terä 2
955
Pulkanrannan Pinnistys
956
Pihkaniskat 6
957
Fasaanipaistit
958
Stavanger Orienteringsklubb 3
959
Ulvilan Ura 3
960
Hirviniemen harhailijat
961
Lounais-Hämeen Rasti 3
962
MS Parma 11
963
SeNaatti
964
Kiriharakat
965
Vakka-Rasti 2
966
Metsästä pois ennen aamua
967
Annikin Voimailijat
968
Lamkazing
969
Siikaisten Sisu 2
970
Rasti E4 2
971
Oulun Tarmo
972
Iisu 3
973
Betonireidet
974
Koskelankylän Riento
975
Vakka-Rasti 4
976
Pedienteering Turku
977
OK Raseborg 5
978
Freidig SPK 2
979
Rastimamit
980
Helsingin Suunnistajat 5
981
Rasti-Kurikka 5
982
Kohta Kartalla
983
Närpes OK 3
984
Kaarinan Korpiklaani
985
Rastiketut 4
986
Hullulan Hortoilijat
987
Rastihaukat 3
988
Pilkut
989
Navi 7
990
Oulun Reipas
991
Gastrocnemius Ferreus
992
Leenan Leiri 1
993
Kodisjoen Kaiku 2
994
Jämsän Retki-Veikot 9
995
Karjaan Ura 4
996
Valkeakosken Haka 3
997
Jalkautuneet melojat
998
Kuumat Aallot
999
Helsingin Suunnistajat 26
1000
Pälkäneen Luja-Lukko 2
1001
Uuteen nousuun
1002
Angelniemen Ankkuri 9
1003
HiisirastiKiukU 2
1004
SK Vuoksi 5
1005
Ziemelkurzeme OK 4
1006
Leppälän suuntavaisto
1007
Lappeen leidit
1008
Navi 5
1009
Salon Viesti
1010
Hämeenlinnan Tarmo 3
1011
OK77 8
1012
Espoon Suunta 12
1013
Tampereen Yritys 2
1014
Atria
1015
Selkien Sisu
1016
Suunta 2000 3
1017
Perhon Kiri 2
1018
Partiolpk Tampereen Lokit 2
1019
Lyylit
1020
Saarijärven Pullistus 4
1021
Säyneisen Salpa
1022
Centrum OK Stockholm 2
1023
HEHKU
1024
Jämsän Retki-Veikot 14
1025
Kortesjärven Järvi-Veikot 2
1026
Litukan Huima
1027
Sallan Karhut
1028
Skogsluffarnas OK
1029
Herkut Serkut
1030
Tampereen Pyrintö 20
1031
Suunta 2000 2
1032
Helsingin Suunnistajat 25
1033
Rastiketut 3
1034
Suunta Jyväskylä 9
1035
Vielä kerran tytöt
1036
Kuumat kissat
1037
Saippuakuplat
1038
Perttelin Peikot
1039
Kaarinan Ristiritarit
1040
Puolangan Ryhti
1041
Ylihärmän Ylpeys
1042
Lauttakylän Luja 2
1043
Kuoreniemi Vilppulasta
1044
Lapuan Virkiä 6
1045
Erräät Oppaat
1046
Kadonneet kansankynttilät
1047
Tampereen Pyrintö 14
1048
Honkajoen Seudun Urheilijat
1049
Yläneen Kiri
1050
Team Elovena
1051
OK Meridians 2
1052
Kemijärven Urheilijat 2
1053
Juuan Jänne
1054
Paha rasti - etsikää meidät
1055
Lapuan Virkiä 7
1056
Jukolassa jo 2012
1057
ProLost
1058
Espoon Akilles 8
1059
Hevikisu
1060
IF Femman 4
1061
Espoon Suunta 16
1062
Functio Laesa
1063
OK Södertörn 5
1064
Hillan Kuiskaus
1065
Kaustisen Pohjan-Veikot 2
1066
Kauhajoen Karhu 2
1067
Kuhmon Peurat 2
1068
Epilän Esa 2
1069
Husulan Kunto
1070
HiisirastiKöLa 2
1071
SK Mortis 2
1072
Rasti-Perniö 2
1073
Hauhon Sisu 4
1074
Kässäkerho
1075
PVTUTKL
1076
Team Weckman
1077
Helsingin Suunnistajat 19
1078
Espoon Akilles 7
1079
Oravanmarjat
1080
Vaasan Suunnistajat 4
1081
Tarpian Suunta 3
1082
IF Minken 2
1083
SK Honkaharjun Harhailijat
1084
Kymin Suunnistajat 8
1085
Kuplasta karanneet
1086
Järvenpään Palo 3
1087
Kauhavan Wisa 4
1088
Suomussalmen Rasti 3
1089
Valkeakosken Haka 4
1090
IK Falken 3
1091
Säkkijärven Hyppälän Nuoris
1092
Laihian Luja 5
1093
SK Malmlund
1094
Metsään mahtuu
1095
OK Raseborg 4
1096
Luumäen Rasti 3
1097
Joutsenon Kullervo 3
1098
Rastimirrit
1099
Sitowise
1100
Suuntavaisto SK 2
1101
Orienta SKI-O 2
1102
Suuntaa vailla
1103
Tä(h)tisuunnistajat
1104
Espoon Akilles 9
1105
Hyvinkään Rasti 5
1106
Kyrös-Rasti 4
1107
Vähäkyrön Viesti
1108
Hukka-Rasti
1109
Lune Forening
1110
Rasti 88 3
1111
Fazer
1112
Ilichevo
1113
Lillomarka OL 5
1114
Jalasjärven Jalas 2
1115
Suomussalmen Rasti 2
1116
Koovee 10
1117
Rastiketut 5
1118
IL Tyrving 7
1119
Suunnaton yritys
1120
Geologian tutkimuskeskus
1121
Centrum OK Stockholm 3
1122
Rauman flikat
1123
Kiimingin Urheilijat 2
1124
Anttolan Urheilijat 5
1125
Tuusulan Voima-Veikot
1126
Suunnistuskoulun äidit
1127
Rastikarjut
1128
Wing OK
1129
Cervixin Koitto
1130
Kirisiskot
1131
Virvatulet
1132
Raisu Lumous
1133
Paha Rasti
1134
Kankaanpään Suunnistajat 5
1135
Keski-Karjalan Rasti 4
1136
Puunhallaajat
1137
Kesähovin Suunnistajat
1138
Hyvinkään Rasti 7
1139
Sammalnotkon Ladyt
1140
Rasti-Kurikka 4
1141
Suomusjärven Sisu 2
1142
Mestari-Eksyjät
1143
Suomusjärven Sisu 3
1144
Valkeakosken Haka 7
1145
Punkalaitumen Kunto 2
1146
Suunnistuskoulun äidit 2
1147
Rastikarhut 6
1148
Rastisankarittaret
1149
Vauhdilla ohi
1150
Pummin Suunta
1151
Rymättylän Märssyvahdit
1152
Rajamäen Rykmentti 6
1153
Teksasin Tarmo
1154
Suunta Jurva 3
1155
Riihimäen Suunnistajat 2
1156
Iisu 2
1157
Nivalan Suunnistajat 4
1158
Ylistaron Kilpa-Veljet 4
1159
Karkki-Rasti 3
1160
Gastrocnemius Ferreus 2
1161
HNR Suunnistus
1162
MS Parma 9
1163
IK Örnen 2
1164
Tesla Brno CZE 2
1165
Anttolan Urheilijat 4
1166
Rasti-Vihti 7
1167
Kuusamakiitäjät
1168
Koovee 11
1169
Muuramen Rasti
1170
Mega MESS
1171
PyaYkkönen
1172
Virastokeskuksen vikkelät
1173
Keravan Urheilijat 5
1174
Joutsenon Kullervo 2
1175
Eläinlääkärien kuntoseura V
1176
Helsingin Poliisi-Voimailij
1177
YLEn Suunta
1178
Team Lost and Found
1179
Liperin Taimi 2
1180
Ei kovaa, mutta täysillä!
1181
Lauri Rehnin perilliset
1182
Simpsakat Sulottaret
1183
Helminiemen helmet
1184
Kymin Suunnistajat 7
1185
Hiidenkiertäjät 9
1186
Rannan Compastelijat
1187
Hollolan Urheilijat -46 3
1188
JYY Jopa
1189
Serkkutiimi
1190
Rymy-Rasti
1191
Göteborg Majorna OK 4
1192
Neurorient
1193
Pohjanmaan Sisu
1194
Supervenlat
1195
OK Kristina
1196
Matrix
1197
Team SnowFlakes 2
1198
Kaskikeijut
1199
Huitojat
1200
Kavioura kateissa SK
1201
Eduskunnan Urheilukerho
1202
Kymin Suunnistajat 6
1203
Hagaby GoIF 2
1204
Kilon Kipinät
1205
Turun Suunnistajat 8
1206
Vauhti Vemmit
1207
Karkki-Rasti 2
1208
Ylivieskan Kuula 2
1209
OK77 7
1210
Neljä Suuntaa
1211
Luxus
1212
Santen
1213
Helsingin Suunnistajat 9
1214
Hiidenkiertäjät 4
1215
Helsingin Suunnistajat 23
1216
Siskonmakkarat
1217
Saarijärven Suunnattomat
1218
Auran Vannas
1219
Hiukkasen Hukassa
1220
Helsingin Suunnistajat 17
1221
Lost
1222
Haapaveden Urheilijat 2
1223
Helsingin Suunnistajat 6
1224
Pargas IF 4
1225
Tampereen Pyrintö 24
1226
Ilomantsin Urheilijat
1227
Kouvolan Suunnistajat 9
1228
Villit Vadelmat
1229
Karjaan Ura 2
1230
Jämsän Retki-Veikot 8
1231
Sotkamon Jymy 5
1232
Keravan Urheilijat 4
1233
Rasti-Vihti 5
1234
ÅF
1235
Tirpat
1236
#äläkääjättäkö
1237
Rymättylän soihtu
1238
Punkalaitumen Kunto 3
1239
Rasti-Vihti 2
1240
Ruokosen Rentukat
1241
Ounasvaaran Hiihtoseura 6
1242
Team Ambitus
1243
Virastokeskuksen vikkelät 2
1244
Himangan Urheilijat 2
1245
Tema Jano
1246
Hintsusti OK
1247
Rasti-Vihti 6
1248
Rasti 88 4
1249
Akuutin Harhailijat
1250
Selänpään Jäykät
1251
Boomat
1252
Jämsän Retki-Veikot 10
1253
Jämerän Naiset
1254
Vesaisen Pojat 2
1255
Puskista tullaan
1256
Marjanpoimijat
1257
Haukiputaan Heitto 2
1258
Loimaan Jankko 3
1259
Uuraisten Urheilijat
1260
Laihian Luja 4
1261
Halvatun Akat
1262
Kesäkertut
1263
Alajärven Ankkurit 2
1264
Hämeenlinnan Suunnistajat 5
1265
Hyvinkään Rasti 6
1266
Bredaryds SOK 2
1267
Kässäkerho 2
1268
Ylistaron Kilpa-Veljet 3
1269
Kymin Suunnistajat 9
1270
Ritaripuiston Rasti
1271
Aina on keretty
1272
Tapiiri
1273
Valkeakosken Haka 6
1274
Fc IhaNaisten rastijaos
1275
Pihka Pirkot
1276
Suunta Jurva 2
1277
Sonkajärven Pahka 2
1278
Rastimimmit
1279
Siskokset KK
1280
Tampereen Pyrintö 27
1281
Löytänen Rastit
1282
Tuusulan Voima-Veikot 2
1283
Retkeilymedia Ahola
1284
50villit
1285
Ylikiimingin Nuijamiehet 3
1286
Lynx 7
1287
Metsälän Mutsit
1288
Lillomarka OL 4
1289
Lahden Suunnistajat -37 10
1290
H3M
1291
Salarasti
1292
Suunta Jyväskylä 10
1293
Fantastic Four
1294
Sallan Karhut 3
1295
Hippa
1296
Harjiksen hikiveikot
1297
VLSK
1298
Keravan Urheilijat 6
1299
Hutittaret
1300
RaKiNa 2
1301
Haukiputaan Heitto 3
1302
Riemusta suunniltaan
1303
Asikkalan Raikas 3
1304
OK Trian 11
1305
SuunnallaSuohon
1306
Espoon Suunta 13
1307
Espoon Akilles 10
1308
Karhulan Kanttarellit
1309
Mäntän Seudun Eräpirkat 2
1310
Suuntavaisto SK 3
1311
Jarret
1312
Rastivarsat 5
1313
Asikkalan Raikas 4
1314
Naiset vailla varjoa
1315
Kaarinan Korpiklaani 2
1316
Riihimäen Suunnistajat 4
1317
SaNa-Ladyt
1318
IFK Lidingö SOK 7
1319
Karhunkaatajan kennel
1320
Vehkalahden Veikot 9
1321
Vihtavuoren Pamaus 3
1322
Stronger Together
1323
Korjataan tossulla
1324
Rasti-Vihti 8
1325
Näläkämoan Nalakuttajat
1326
Ramboll Finland
1327
London Ladies
1328
Sotkamon Jymy 6
1329
Kiven tytöt
1330
Kotkan Partio-Kotkat
1331
IK Falken 4
1332
Saloisten Reipas 3
1333
Lahden Suunnistajat -37 11
1334
AS Skinnarila
1335
IL Tyrving 5
1336
Team Hiesä
1337
Kokkolan Peikot
1338
Alpparin enkelit
1339
Kannuksen Ura
1340
Suutarin tyttöserkut
1341
Hankkija
1342
Linköpings OK 5
1343
Hukkahilkat
1344
Suppasiskot
1345
Lapuan Virkiä 8
1346
SuppaSuharit
1347
Solf IK 2
1348
Tökavan Tallaajat
1349
Kukakantaapoismetsästä
1350
Oulunsalon Vasama 2
1351
Turun Metsänkävijät
1352
Seikkailevat Sulkavat
1353
Riihimäen Suunnistajat 3
1354
Ounasvaaran Hiihtoseura 7
1355
Saarijärven Pullistus 5
1356
Rymättylän Märssyvahdit 2
1357
Urbaanit Eränkävijät
1358
Malax IF 2
1359
Puumamat
1360
Turskit ja trumantit
1361
Rasti-Jussit 5
1362
Jalasjärven Jalas 3
1363
Opet hukassa
1364
Pihkatytöt 8
1365
Dentina
1366
Tä(h)tisuunnistajat 2
1367
Maarian Mahti 2
1368
Littoisten Pirtapiiat 3
1369
Palopäät
1370
Gotlands OF 3
1371
Sallan Karhut 2
1372
Rastikertut
1373
Kyrös-Rasti 5
1374
Futurice
1375
Aron Haka
1376
Halsuan Mäkijussit
1377
Kun Kyyhkyset Katosivat
1378
Emitemut
1379
Saaremaa OK 2
1380
Louna KICK
1381
Olarin Omat Pojat
1382
Helsingin Metsänkävijät
1383
Tampereen Pyrintö 26
1384
Hirvensalon Heitto 2
1385
Helsingin Suunnistajat 22
1386
OK Pölva Kobras 3
1387
Ziemelkurzeme OK 3
1388
Tulin, Näin, Eksyin
1389
Helsingin Suunnistajat 18
1390
Ylä-Karjalan Neidot
1391
Littoisten Pirtapiiat 4
1392
Helsingin Suunnistajat 7
1393
Tampereen Pyrintö 22
1394
Salon Seudun Kanakoiraharra
1395
Oudot kummut
1396
Matrix 2
1397
Epilän Esa 3
1398
Metsään meni
1399
Mäntsälän Urheilijat 3
1400
Partiolpk Tampereen Lokit 4
1401
Kuplasta karanneet 2
1402
Lapuan Virkiä 5
1403
Minnepäin
1404
Ramboll Finland 2
1405
Hiidenkiertäjät 8
1406
Jämsän Retki-Veikot 13
1407
B-Tiimi 3
1408
Jämerän Naiset 2
1409
Lahden Taimi 2
1410
Rasti-Jyry 3
1411
Hämäläis-Osakunta
1412
Mantukiitäjät
1413
Santen 2
1414
Suunta Jyväskylä 11
1415
OK Sandensände
1416
Sotkamon Jymy 2
1417
Team-Tikkanen
1418
Olarinmäen Samoojat
1419
Villit Vuorikauriit
1420
Paha Rasti 2
1421
Minkit
1422
Naiset vailla varjoa 2
1423
Joensuun SuppaKetut
1424
Eksytään yhdessä
1425
RastiStrutsit
1426
Kartta väärinpäin
1427
Rastipurenta
1428
Salamapartio
1429
Tunarit
1430
SuppaSisters
1431
IK Tunnelflickorna
1432
Suomenniemen Urheilijat
1433
Urbaanit Eränkävijät 2
1434
Kankaanpään Suunnistajat 3
1435
Elmon terävin kärki
1436
Geologian tutkimuskeskus 2
1437
Hutittaret 2
1438
Valiokerho Jyväskylä
1439
Neurorient 2
1440
Helsingin Suunnistajat 20
1441
Leinikit
1442
Vantaan Metsänkävijät
1443
Mankkaa kartalla
1444
Rymättylän soihtu 2
1445
HaAn RaSti
1446
Rasti Daamit
1447
Hildat
1448
Konneveden Urheilijat 2
1449
Kanavan Kiertäjät
1450
Sauvon Urheilijat
1451
Kankaanpään Suunnistajat 4
1452
Östmarka OK 2
1453
Ramboll Finland 3
1454
Ski Team LähiTapiola Lännen
1455
John Deere
1456
METSÄn tähden
1457
Rauman flikat 2
1458
LLT-Beibet
1459
Kokemäen Kova-Väki
1460
Pelastuslaitos Päijät-Häme
1461
Laajat kurvit
1462
#ootkokartalla
1463
R41.0 Desorientatio NAS
1464
Pernoon Rajamiehet
1465
Ryöhkynät
1466
Tiirismaan Latu ry
1467
Espoon Akilles 11
1468
4 non blondes
1469
Rastiretkeilijät
1470
Jyväskylän amk
1471
Hämeenlinnan Maastomakkarat
1472
Talvisalon Sukuvika
1473
Nopsajalat
1474
Metsähiipijättäret
1475
Voitolla suohon
1476
Virastokeskuksen vikkelät 3
1477
Suunnattomat suharit
1478
Melkein Oikein
1479
Hyvinkään Rasti 9
1480
KÄKI
1481
Hyvinkään Rasti 8
1482
Emittimet
1483
Jyväskylän amk 2
1484
Espoon Suunta 14
1485
Enon tytöt eksyksissä
1486
Paha rasti - etsikää meidät 2
1487
Karjaan Ura 3
1488
Silkkijakkujengi
1489
Team Omaleimaiset
1490
Nomaji
1491
SK Oikoreitti
1492
Metsästä pois ennen aamua 2
1493
Ylämaan Pyrkijät
1494
Kummajaiset
1495
Jämsän Retki-Veikot 7
1496
ontrail.net
1497
AinaTosissaan
1498
Rastihaukat 2
1499
KantaLaukkaset
1500
Tampereen Pyrintö 18
1501
Sk Sipolandia
1502
Närpiön Neidot
1503
Vihman siskokset
1504
KaveritRistiinRastiin
1505
Suppasirpat
1506
Outdoor Siskot 2
1507
Ukkoskyykky
1508
Varmapummi
1509
CrossFit Rovaniemi
1510
Sitowise 2
1511
Soidenmenot
1512
Lintusparvi
1513
Suunta Mamat
1514
KuoLOn fuksit
1515
Sisä-Suomen syyttäjänvirast
1516
Voittofiilis
1517
MASS
1518
40 vuotta erämaassa
1519
Jaakon kullat
1520
metsäterapiaa
1521
Suunnattomat pykälät
1522
Koodi 30
1523
Ystävyyden voimalla
1524
Rastivainut
1525
Puunhallaajat 2
1526
MetsäMimmit
1527
Seinäjoen Hs biathlon
1528
PePe
1529
Metsähallitus
1530
Neljän naisen porukka
1531
SisuSistas
1532
Hurmaavat kimalaiset
1533
FÅX
1534
Valmet Tampere
1535
SkipoLikat
1536
Solita
1537
Team Armas
1538
Gardner Denver
1539
Aumot
1540
Outdoor Siskot 3
1541
Murmelit
1542
Suuntana Peräkunta
1543
Akanvirta
1544
Erun tytöt
1545
Hankkija 2
1546
Antikaisen Mamat ja Likat
1547
TosiUntoilijat
1548
Rannikolta Eksyneet
1549
TT226 Kurkon marjat
1550
Teme Ski Team
1551
Team Peesi
1552
TehoTeam
1553
Ankarat naiset
1554
Oman polun raivaajat
1555
Nomaji 2
1556
Läpilyönti
1557
Tampereen Maratonklubi
1558
R41.0 Desorientatio NAS 2
1559
Metsähallitus 2
1560
Fennia
1561
Team SaTuAnnEli
1562
Virastokeskuksen vikkelät 4
1563
Stadin tytöt
1564
Spektrum
1565
Kätilöiden ponnistus
1566
Voittajat 1989
1567
Petäjäveden Hieronta Relax
1568
Tähtikolibrit
1569
Vartiaisten Viikarit
1570
The Supremes
1571
Mehiläinen Seinäjoki 3
1572
Tunarit 2
1573
KanKi
1574
Männistön Muorit
1575
Ykssarviset
1576
Basware
1577
Kela
1578
Tehotiimi
1579
Team Alppivuohet
1580
Seinäjoen Hs biathlon 2
1581
Venla Racing
1582
Hespartto
1583
FTA 2
1584
Supankiertäjät
1585
Ykssarviset 2
1586
Tammero ry
1587
Firstbeat 2
1588
MILLOG
1589
Henkens Tjejer
1590
Heimoneuvosto
1591
sanna ja tytöt
1592
Harhakertut
1593
Kiikarit käsilaukussa
1594
Team Hukka
1595
Lyylit 2
1596
Summamutikka
1597
Boliden ja Vuorimieskilta
1598
Kiipulasäätiö
1599
Tampereen Ammattikorkeakoul
1600
WSP
1601
Siikajoen Soutajat
1602
Ota kiinni jos saat
1603
Pulkanrannan Pinnistys 2
1604
Kesäpäivä Kangasalla
1605
#mimmitkartalla
1606
Turkian Tuiske
1607
Nokian mamsellit
1608
Standard Errors
1609
Varpuviipottajat
1610
Pummin Suunta 2
1611
Sammun mimmit
1612
Illan viimeiset hitaat
1613
Kompassi hukassa
1614
Rastileidit
1615
Saarioinen
1616
Neljä Ässää
1617
Rastihukat
1618
Protector Vakuutus
1619
Kahvin Voima
1620
Mettäpöyrööt
1621
TSE for the Future
1622
Ryhmä Remu
1623
Epätoivoinen Yritys
1624
Emron Oyn erityisjoukot
1625
Suunnistan ja sienestän 1
1626
Mäkipartio
1627
SkipoLikat 2
1628
PVTUTKL 2
1629
MS VETA
1630
Rastipöllöt
1631
Kiilto Oy
1632
Lehtiliekit
1633
Kesäkertut 2
1634
Kälyset siskot Ponsasta
1635
Maailman matkaajat
1636
Pirkkalan Pirkot ry
1637
Korpisopraanot
1638
Edustusneitien comeback
1639
Team Peesi 2
1640
Mattilan muijat
1641
KaHJoS 2
1642
Maasotakoulu LPR 2
1643
The Giggling Mafia
1644
Littoisten Pirtapiiat 2
1645
RajakivenKiertäjät
1646
Harharetki
1647
Kaalimaan KaKaRat
1648
Eukot eksyksissä
1649
Dream Team
1650
Kaarnijärvi Girls
1651
Impivaaran eksyttäret
1652
Lahti Energia
1653
Lost Ladies
1654
Metsäninjat
1655
Team Hukkaneliö
1656
P-Haagan yhteiskoulu HanDy
1657
HIK - Haukku Pelasta!
1658
FTA 3
1659
Pääesikunta
1660
Åbo Klyx
1661
Valon lapset
1662
Nopee Mut Aina Eksyksissä
1663
Pirkkalan Pirkot ry 2
1664
Askelpiste
1665
Insta Sports Club
1666
Maavakio
1667
KiIRE
1668
Ikänäkö OK
1669
Alfta ÖSA OK / Rehns BK 3
1670
Team Sylvia
1671
Team Persikka
1672
Kaartin Naiset
1673
Accountor
1674
Wiipurilainen Osakunta 2
1675
Talvisalon Sukuvika 2
1676
Metsäniitty
1677
Kirmailijat
1678
Urheilu Mehiläinen 2
1679
Ruokonen OrienteringsKlubb
1680
KRIK Finland
1681
OK Irmat
1682
Supermamit ja kaks pummaaja
1683
Kymsote EH
1684
Raikun koulu kartalla
1685
Tacton Systems AB
1686
Metsästäjäliiton Hirviurhei
1687
OK Rasti-UFO
1688
Kymen Vetokoiraseura 1
1689
Iris
1690
4S
1691
Veikottaret
1692
Teletapit
1693
OK kunto OK
1694
Nokian Tyres
1695
FISTA
1696
Iloiset Venlat
1697
Rymy-Rasti 2
1698
LLT-Beibet 2
1699
Polyteknikkojen Raittiusseu
1700
Ihan OK 2
1701
Team SaMaKaTe
1702
Cervixin Koitto 2
1703
Kainuun Rastiviikko
1704
Akilles OK
1705
Rajamäen Rykmentti 8
1706
Rajamäen Rykmentti 9
1707
Northern Wind 3
1708
Espoon Suunta 17
1710
Kuopion Suunnistajat 7
1711
Kuopion Suunnistajat 8
1712
Kuopion Suunnistajat 9
1713
Polkupirkot
1714
Exme
1715
OK Hammaren Sandviken
1716
Pälkäneen Luja-Lukko 3
1717
Järla Orientering 3
1718
Vetelin Urheilijat 3
1719
SisuHirvi
1720
Sävedalens AIK 3
1721
Fana IL
1722
SK Pohjantähti 7
1723
Grano
|
< Competitions index page
|
<< Other Competitions
|
Feedback
|
Search from results
|
www.jukola.com
|