jukola.com
Napapiiri-Jukola 2021, Jukolan viesti
Limit results
Region in Finland / country
-- Choose region/country
Etelä-Pohjanmaa
Häme
Kaakko
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Lahti
Lappi
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Savo-Karjala
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSO
Denmark
Estonia
Finland
Lithuania
Norway
Russian Federation
Sweden
Switzerland
Germany
Latvia
Colombia
Austria
Poland
Hungary
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Media
-- Choose media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Club
-- Choose club
(fos)Siilit
#äläkääjättäkö
007Hyyppä
101. Kadettikurssi
2Einsteins
404 Path Not Found
7 Hintsalan veljestä
7 Oikein
86. Kadettikurssi
Aalto A!dventures
ABB SK
AC Harharetki
AFRY
Aivan Sama
Ajolinja
Alahärmän Kisa
Alatornion Pirkat
Angelniemen Ankkuri
Anjalan Liitto
Annikin Voimailijat
Anttolan Urheilijat
Anu Meininki
Ark United
Arktinen keskus
Armatuuri
Artjärven Ahjo
AS Skinnarila
AS Wassuttajat
Asikkalan Raikas
ATC EFHK
Atria
Attunda OK
Auran Vannas
Auringonlaskun Ratsastajat
Bardu IL
Basware
Beach Boys
Bemböle OC
Bergnäsets AIK
Bertelin pojat
Betonitukku Oy
Bona Fide
BRP Finland Oy
Burkanciems OK
Byåsen IL
Bäkkelagets SK
CA Rosé
Cadpool
Centrum OK Stockholm
cloudriven.fi
CSC
Deaf Russia
DG SataIT
Dirty Seven
Doranova Oy
Downtown 65
Droit
Earthpac Oy
Eduskunnan Urheilukerho
Ekokumppanit
Eksjö SOK
eLadies
eLadies Jr
Elimäen Reserviupseerikerh
Emit
Emitemut
Enga
Enonkosken Urheilijat
Enoon Eksyneet
Epilän Esa
Ericsson SK
Eränaali
ESE Tiimi
Espoo Expos
Espoon Akilles
Espoon Akilles Venlat
Espoon Suunta
Espoon Tapiot
Essity Finland
Etelä-Kymen Suunnistajat
Ette Löydä
Etulan veljekset
Eura-Kauttuan Urheilijat
Europcar Finland
Ex-Legends
Farum-Tisvilde OK
Fennia
FIN US ARMY JOINT TEAM
Firstbeat
Flatlight Creative
Fossum IF
Fredrikstad SK
Freeport Cobalt
Freidig SPK
FTA
Futurice
Gamlakarleby IF
Ganska OK
Gasum
Geodeesi
Geologian tutkimuskeskus
Get Lost
GG
GimmeFive Multisport
Glohair
Gofore
Granlund Lahti 1
Grano
GRK Infra Oy
Göteborg Majorna OK
Haanpää-Aebersold
Haapaveden Urheilijat
Hagaby GoIF
Haikkiheikit
Hal Bro
Halden SK
Happy feet
Harhaveikot
Harstad Orienteringslag
Hatarasti
HattikW
Hauhon Sisu
Haukijahtaajat
Haukiputaan Heitto
Havumetsän Veljet 287
Hellanmaan Teräs
HelppoRasti
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin Poliisi-Voimailij
Helsingin Suunnistajat
Hernemäen Porina
Herraseura
Herrasmies Suunnistajat
HeSeKeKo
HI-TEAM
Hiidenkiertäjät
Hiiltomiehet
Hiisirasti
HiisirastiKiukU
HiisirastiKöLa
Himangan Urheilijat
Hirveet Käyrät (Hemska Ku
Hiukkasen Hukassa
Hollolan Urheilijat -46
Holmback
Honkajoen Seudun Urheilijat
HRUP
HSV OL Wiener Neustadt
HTJ Suunnistajat
Humanitas-seura
HV-Heli Oy
Hyvinkään Rasti
Hyytiälän Huutajat
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Hämäläis-Osakunta
Hätäkeskuslaitos
Hääppöset
IBM Sport club
IF Brahe
IF Femman
IF Hagen
IF Minken
IF Åland
IFK Göteborg
IFK Kiruna
IFK Lidingö SOK
IFK Moras OK
IFK Umeå
Ihqumursuhuppelit4never
Iin Yritys
Iisalmen Visa
Iisu
Iitin Pyrintö
IK Falken
IK Hakarpsflickorna
IK Hakarpspojkarna
IK Kronan
IK Tunnelpojkarna
IK Örnen
Ikaalisten Nouseva-Voima
IL Koll
IL Tyrving
Ilmalan Hajonta
Ilmatorjunta
Ilmavoimat
Ilomantsin Urheilijat
Ilves-Jussit
Inbetweeners
Inkeroisen Pojat
Inkeroisten Terho
INnoVation brokERS
Insinöörit ASK
Insinööritoimisto Kompass
Insteam Oy
Intersport
INUS
Ison kirkon liha
Itä-Hämeen Rasti
Itä-Päijänteen Rasti
Jalasjärven Jalas
Joen Suunta
Joensuun SuppaKetut
John Deere
Jokikylän Pojat
Joosehukku
Jouluksi kotiin
Joutsenon Kullervo
Jukolan Lyömättömät
Juntit OK
Jussis seven
Juti-team
Juuan Jänne
Jyrkkä Kerake
Jyväskylän Yliopiston yli
Jämsän Retki-Veikot
Järjestelmäkeskus JÄRJK
Järla Orientering
Järvenpään Palo
Järvisen Pekat
Järviseudun Rasti
Jääkäriprikaati
Kaaderi Leijonat res
Kaakon Rasti
Kaarinan Ristiritarit
Kadettikurssi 67
Kaidan Tien Kulkijat
Kainuun Prikaati
Kajaanin Kuohu
Kajaanin Suunnistajat
Kalajoen Junkkarit
Kalevan Rasti
Kalvolan Keihäs
KamratIdrottsföreningenKIF
Kanavan Kiertäjät
Kangasala SK
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Suunnistajat
Kannuksen Ura
Karieksen porraus
Karjaan Ura
Karjalan Käki
Karjalan Prikaati
Karkki-Rasti
Karsu.fi
Karva-Team
Karvapallo
Kaslink
Kattilakosken kulkuttajat
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Kaukaa haettu
Kaukaan Lyly
Kaustisen Pohjan-Veikot
Keffin suunnistajat
Keisus Extreme Saunas
Kelpo Maisterit
Kemijoki Oy
Kemijärven Urheilijat
Kemilän Pihkaniskat
Kemira Vastus
Keravan Urheilijat
Kerkesix
Keski-Karjalan Rasti
Keuruun Kisailijat
Kiimingin Urheilijat
Kiinnostus Suunnistajat
Kilon Kipinät
Kilpparit
Kils OK
Kilsan keksijät
Kkinimäen Weljekset
Kokemäen Kova-Väki / Selk
Kokkolan Suunnistajat
Koneen Kerho
Koovee
KOP Pankki-Veikot
Kops
Korona
Korpelan veljekset
Kortesjärven Järvi-Veikot
Koskelankylän Riento
Koskenniskan Kiiturit
Kosmos Buran
Kotipojat
Kotirinteen Veljekset
Koutsi ja pojat
Kouvolan Suunnistajat
Kuhmon Peurat
Kungälvs OK
Kunta-asunnot
Kunto Kaverit
KuoLOn Kankeat
Kuopankiertäjät
Kuopion Reserviupseerikerho
Kuopion Suunnistajat
Kuortaneen Kunto
Kustavin Ahto
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
Kuusiston Jylhä
Kuzmolovo OS
Kymin Suunnistajat
Kyröön kiiturit
Kyssin Kollit
Käräjävuoren Kävyt
Könnin Kuokkamiehet
Köntit
Lahden Suunnistajat -37
Lahden Taimi
Laihian Lihavat
Laihian Luja
Laiskanpulskeet Jallit
Laitasaaren Veto
Laitilan Jyske
Lammin Säkiä
LAMU
Lankkuan Kyläjoukkue
Lapin raja1
Lapin Sudet
Lapin Veikot
LapIT Oy
Lapland Safaris
Lappeen Riento
Lappeen Siniset
Lapua-ketjut
Lapuan Virkiä
Lastenklinikan haahuilijat
Lateksii
Latujen kasvatit
Lauttakylän Luja
Lauttapartio
Lepatiittos2
Leppälän suuntavaisto
Lets get LOST
LETTONIA 150
Lieksan Rasti
Liikunnan Riemu
Lillomarka OL
Linköpings OK
Linnankiertäjät
Liperin Taimi
Littoisten Partabooat
Lohimaan Rasti
Lohtajan Veikot
Loimaan Jankko
Lopen Uupuneet
Lost Bastards
LostBoys
Louhelan Woima
Louho Edustus
Lounais-Hämeen Rasti
LSF Pronoking Team
LSHP
Luiskaotsat
Lukkari-Jukola 2022
Luonnontutkijat
Luonnonvarakeskus
Luumäen Rasti
Lynx
Lynx 6 - Rastihaukat
Lynx-ladyt
Långgubbarnas
Länsi-Rajan Rasti
Lääkintävarikko
Lääkitys kunnossa
Maanmittauslaitos Lappi
Maanmittauslaitos Oulu
Maanpuolustuskorkeakoulu
Maarian Mahti
Maaseutunuoret Kaakko
Maasillat
MAASK RUK Pioneerivoimaa
Maasotakoulu LPR
Maavoimien Esikunta
MacGregor
Malungs OK Skogsmårdarna
Mattersoft
ME Pummit
Medeina
Melassikatastrofi
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Metsä Board Kyro
Metsä Forest
METSÄn tähden
Metsäylioppilaat
Mhy Pirkanmaa
Mhy Suomenselkä
Miehikkälän Vilkas
MMK OK
MPK Pohjois-Suomi
MS Parma
MTK-Asikkala
murskacardio
Musta Neliö
Mustalammen Pallo
Muuramen Rasti
Mäntsälän Urheilijat
Mäntän Seudun Eräpirkat
Möbiuksen matka
Naantalin Seudun UA
NAIS Orienteringsklubb
Napapiirin Energia ja Vesi
Napapiirin Residuum
Napapiirin sankarit
Nastolan Terä
Naturo
Navi
Neliveto
Nelkyt ja hukassa
Nenosen veljekset
NetWorkio
Nilsiän Nujakka
Nivalan Suunnistajat
Noin seitsemän veljestä
Nord West
Nordbröden family
Nordea Urheilu
Nostars
NOT-OK PKS SK
Nousiaisten Alku
NTHI Old boys
NTNUI
Nurmeksen Sepot
Nydalens SK
Närpes OK
OC Puisto
OC Toffee
Off Course
OK Botnia
OK Bölja
OK Colombia
OK Computer
OK Denseln
OK EMitVit
OK Hällen
OK Ilves
OK Jorren
OK Kapa
OK Klemmingen
OK Kolmården
OK KPO
OK Kristina
OK kunto OK
OK Kåre
OK Linne
OK Meridians
OK Ogre
OK Orion
OK Pan Århus
OK Pojkarnas Natt
OK Põrgupõhja
OK Pölva Kobras
OK Raseborg
OK Rastipaukut
OK Ravinen
OK Rodhen
OK Saldus
OK Skogshjortarna
OK Suuntaa Ottavat
OK Södertörn
OK Terjärv
OK Tisaren
OK TON
OK Trian
OK Vivill
OK Vöru
OK!Sport
OK77
Ol Norska
OL Regio Olten
Olarin Omat Pojat
Olavin Rasti
OLC Kapreolo
OLG Bern
OLG Cordoba
OLG Stäfa
OLV Baselland
OLV Zug
OP
Oppsal orientering
Orienta SKI-O
Oriveden Ponnistus
Osuuskauppa Arina
Otaniemen Jyllääjät
Oulaisten Huima
Oulaisten Taru
Oulujoki
Oulun Poliisiurheilijat
Oulun Raksa
Oulun Reipas
Oulun Suunnistuskerho
Oulun Tarmo
Oulun Yliopiston Urheiluseu
Oulunsalon Vasama
Outotec
OYS Vapari
OZONS OK
P-K maakuntakomppania
Paha Rasti
Paikkaan orientoituneet
Paimion Rasti
Paksumahat
Palokka-Vesanka All But Sta
Pan-Kristianstad
Pannon Supersonics
Panssariprikaati
Pargas IF
Peab
Peikot Hiihto
Pekan Ponit
Pelastuslaitos Päijät-Hä
Pelikassit
Pellon Ponsi
Pellon Ponsi Dream Team-80
Pentinmäen Weljet
Perhon Kiri
Perttelin Peikot
PET orienteering Finland
Petolintu
Petsamon Aurinko-pilkkijät
Petäjäveden Petäjäiset
Pietarsaaren Hiihtäjät
Pietilän poppoo
Pihkaniskat
Pihkatapit Ambiotica
Piispan Pihkaniskat
Piispan poijjat
Pinkki Dynamo
Pirkanmaan mittauspalvelu
Pirkkalan Hiihtäjät
Pirtubears
Pitkäjärven Vaeltajat
Pitäjänmäen Tarmo
PK Racing Team
PKMAAKK
PohjaKosketus
Pohjankyrön Rasti
Pohjois-Haagan yhteiskoulu
Polar Electro
Polvisuunta OK
Polyteknikkojen Raittiusseu
Porin Prikaati
Porvoon Urheilijat
Posion Pyrintö
Pttk
Pudasjärven Urheilijat
Puijon Pojat
Punkalaitumen Kunto
Puolangan Ryhti
Puolustusvoimien johtamisj�
Puskasilimät OK
Pussin Kiristäjät
Puutteenperän Konkelot
PVJJK
PVTUTKL
Pyhät Miehet
Pyrinnön Riento
Pyrinnön tytöt
PYVMM
Pälkäneen Luja-Lukko
Päälliköt
Päässä Viiraa
Pönttövuoren Peikot
Pörssi ry
Qtamolla team
Raision UrheiluAutoilijat
Raisu Lumous
Raja-Karjalan Suunnistajat
Rajakylän Kuntogubbet
Rajamäen Rykmentti
Rajiksen uppopalloilijat
RaKiNa
Rakvere OK
Ramboll Finland
Ramboll Transport Norge
RaNcat ladyt
Rantasalmen Urheilijat
Raseborg 2 / Selkien Sisu
Rastaalan rasti I
Rasti 88
Rasti E4
Rasti Elmo
Rasti K18
Rasti-Hukat
Rasti-Hyry
Rasti-Jussit
Rasti-Jyry
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Nokia
Rasti-UHO
Rasti-Ukko Lauma
Rasti-Vihti
Rasti-Wäinöt
Rastihaukat
Rastihumppa
RasTiimi
Rastikarhut
Rastiketut
Rastiketut Team Leinonen
RastiPiikkiö
Rastipukit
RastiSpedet
Rastitykki
Rastivarsat
Rastiveljet
RaTro
Raudaskylän Sisu
RC Eemeli
Reaktor Innovations
Rehns BK
Reilut Miehet Havumetsien
Reiska
Rempsun Metalli
Retkiryhmä 06
Retkun Reipas
Riihimäen Suunnistajat
Riikku Runners Alavus
Riissaset
Ristiin Rastiin
Ristiinan Rasti-Reinot
Ristin Kilta
Ritariryhmä
Rovaniemen poliisiurheilija
Rymättylän soihtu
Ryttylän Visa
Rässi-Rasti
Saarijärven Pullistus
Sahtiserkut
Saimaa Trail Runners
Saimaan Sisäilma
Saipu Oy
Sallan Karhut
Saloisten Reipas
Salomonin pojat
Salon Vilpas
Santasport Finland Oy
Sappion Veikot
Satakunnan Lennosto
Sattajärven hukkautujat
Satunnaiskulkijat
Saviksen Rasti
Savon Kylähullut
Savon Suunta
Seitsemän ja varanumero
Seitsemän Suunnistajaa
Selijas mezs OSK
Selkien Sisu
Selviytyjät
SEPI
Sepontalon Vonkaus
Serkkujen yö
Sievin Sisu
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
SK Huvin Vuoksi
SK K3
SK Kanantaluttajat
SK Mortis
SK Määrämiehet
SK Pohjantähti
SK Porrassalmi
SK SK
SK Suokukot
SK Uranus
SK Uusi
SK Vuoksi
Skellefteå OK
Skogslöparna
Snättringe SK
SO:n Suunnattomat Opettajat
Soisalon Saaren Pummiveikot
Solf IK
Solita
Sonkajärven Pahka
Soopa
Sotkamon Jymy
Spektrum
Sports by LUT
SRD
Stjördals-Blink Orienterin
Stora Enso Metsä
Stora Tuna OK
Stronger Together
Stögiksen enkelit
SukUdd
Sulzer
Sundbybergs IK
Suomen Suunnistusliitto
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Suonsalmen Suunta
Suosmeren Salpa
Superkompensaatio
Supertalentit
SuppaMurmelit -17
Surahammars SOK
Surikati
Suunnaton Into
Suunnaton YliValta
Suunnistajat Sitaateissa
SuunnisTREYstajat
Suunta 2000
Suunta Jurva
Suunta Jyväskylä
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Suuntavaisto SK
Suutarin Serkut
Suvun suunnistajat
Sweco
Sysmän Papan LastenLapset
Syvä Pääty
Sävedalens AIK
Säyneisen Salpa
Södertälje Nykvarn Orient
Sölleröd OK
Tacton Systems AB
Taikametsän Seikkailijat
Takalaiton pummi
Tampereen Kotkat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tamro - Tarmolla ja sydäme
Tamrock
Tapiolan kehonrakentajat ry
Tarpian Suunta
Taxi Team
TEAM M65 WESTSWEDEN
Team Baden-Wuerttemberg
Team Carillo
Team Electrofit
Team Gulo gulo
Team Karjalanpiirakat
Team Keisanen
Team Kolppasen Betoni
Team Koo
Team Kuraporras
Team Kymppiremontit
Team Käenpesä
Team Laardi
Team Lactic Acid
Team Lost
Team Maha
Team Mapitare
Team Nordbröden
Team Olli Jokinen
Team Proxion
Team Puomitutut
Team Sipilä
Team Spiritual Saramäki
Team Supponen
Team Tiuraniemi
Team Torrkulla
Tervot 100
Teuvan Rivakka
The Elvis Challenge
Thinkers
Tibro OK
Tiedeyhteisö 95-97
TietoEVRY
Tietokilta ry
Tio Rättens Män
Tippausmonsterit
Toimen Pojat
Tommin virheet
Tosimiähet
Tosisissit
Tosta Lähtee-Team
TP Gourp
TreSeven
Trimap
Trimble Weikot
TSE for the Future
Tukikohdan Suunnistajat
Tullinge SK
Tunturimuro
Tuomenmarjat
Tuoreet jalat
Turengin RC
Turengin Sarastus
Turun Eränkävijät
Turun Metsänkävijät
Turun NMKY
Turun Partio-Sissit ry
Turun Puristus
Turun Suunnistajat
Tuurihaukat
Tuuripellet
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Voima-Veikot
Täby OK
Täsmämätäs
Törmän Eranto
Ulricehamns OK
Ultra
Ultra Sisu
Ulvilan Ura
Umeå OK
UNO SK
Urheilukauppa Duncan.fi
Urheilukoulu III81
UrhK II08
Urjalan Urheilijat
Urjalan Varstat
Uroskarhut
Urpon Rytky
Utin Jääkärirykmentti
UV SISSIT
Vaajakosken Terä
Vaalan Karhu
Vaaran Metsä Oy
Vaasan Suunnistajat
Valkeakosken Haka
Valkealan Kajo
Vallentuna /Össeby OL
Valmet Technologies
Vang OL
Varma Peesi
Varnitsa
Varsinaissuomalainen osakun
Varvarin Lepsaus
Vauhtiveijarit
Vehkalahden Heikot
Vehkalahden Veikot
Veikkaus
Veljekset Heiskanen
Veljekset Vaara Oy
Vennin Velhot
Vertex Search Engines
Vertikaalimato
Verttuun Namika
Vesaisen Pojat
Vesikämmenet
VesiPerä
Vetelin Urheilijat
Victorious Secret
Vierestäohi
Viertolan saunaporukka
Vihman Veljekset
Vihtavuoren Pamaus
Viimeinen Rastiretki
Viimeiset pirkkalaiset
Viitasaaren Suunta
Villit Vuorikauriit
Virtain Urheilijat
ViVi Master
Vogulisi Team ThunHondrich
VR Suunnistajat
VTT
Vuokkijärven Saalistajat
Vyborg-orientir
Vähäkyrön Viesti
Väli-Mikkolan Voima
Vänkypannu
Värska OK Peko
Västerviks OK
Växjö OK
Väärälän Veto
Wiipurilainen Osakunta
Wonkamiehet
Würth Oy
YIT Suomi
Yle Åboland
Ylikiimingin Nuijamiehet
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylivieskan Kuula
Ylläksen Rasti
Ylämaan Pyrkijät
Yläneen Kiri
ZesOLNak
Ziemelkurzeme OK
Zoneatlas
Ålgård Orientering
Ås-NMBU Orientering
Ärla IF
Äänekosken Sarjakuvaseura
Ök-94
Övertorneå IF
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Best
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Etelä-Pohjanmaa
Alahärmän Kisa
Atria
Get Lost
Hellanmaan Teräs
Jalasjärven Jalas
Järvisen Pekat
Järviseudun Rasti
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Kortesjärven Järvi-Veikot
Kuortaneen Kunto
Kyröön kiiturit
Laihian Lihavat
Laihian Luja
Lapua-ketjut
Lapuan Virkiä
Lepatiittos2
Lääkintävarikko
Mhy Suomenselkä
Peab
Pohjankyrön Rasti
Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
Rastiketut
Rastiketut Team Leinonen
Reilut Miehet Havumetsien
Reiska
Riikku Runners Alavus
Salomonin pojat
Sappion Veikot
Stronger Together
Suunta Jurva
Team Tiuraniemi
Teuvan Rivakka
Tippausmonsterit
TreSeven
Vaasan Suunnistajat
Viertolan saunaporukka
Vähäkyrön Viesti
Ylistaron Kilpa-Veljet
Häme
Annikin Voimailijat
Anu Meininki
Ark United
Dirty Seven
Ekokumppanit
Epilän Esa
Eränaali
Essity Finland
Fennia
FTA
GG
Glohair
Granlund Lahti 1
Haanpää-Aebersold
Haikkiheikit
Hatarasti
HattikW
Hauhon Sisu
Hiiltomiehet
Hiukkasen Hukassa
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Hämäläis-Osakunta
Ikaalisten Nouseva-Voima
Ilmatorjunta
Ilmavoimat
Inbetweeners
Kalvolan Keihäs
Kangasala SK
Karvapallo
Kilsan keksijät
Koovee
Korona
Käräjävuoren Kävyt
Laiskanpulskeet Jallit
Lets get LOST
Louho Edustus
Lounais-Hämeen Rasti
Luonnontutkijat
Långgubbarnas
Mattersoft
Metsä Board Kyro
Mhy Pirkanmaa
MTK-Asikkala
Musta Neliö
Mäntän Seudun Eräpirkat
Möbiuksen matka
Oriveden Ponnistus
Paha Rasti
Pekan Ponit
Pelikassit
Pirkanmaan mittauspalvelu
Pirkkalan Hiihtäjät
Pirtubears
PK Racing Team
Pyrinnön tytöt
Pälkäneen Luja-Lukko
RaNcat ladyt
Rasti-Nokia
RastiSpedet
RC Eemeli
Retkun Reipas
Ristiin Rastiin
Satakunnan Lennosto
Selviytyjät
SEPI
Sepontalon Vonkaus
SK K3
Solita
Suunnistajat Sitaateissa
SuunnisTREYstajat
Suuntavaisto SK
Takalaiton pummi
Tampereen Kotkat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tamro - Tarmolla ja sydäme
Tamrock
Tarpian Suunta
Team Lost
Team Puomitutut
Team Sipilä
TietoEVRY
Tommin virheet
Tosta Lähtee-Team
Tuomenmarjat
Turengin RC
Turengin Sarastus
Urjalan Urheilijat
Urjalan Varstat
Valkeakosken Haka
Vehkalahden Heikot
Vertex Search Engines
Vertikaalimato
Viimeiset pirkkalaiset
Virtain Urheilijat
Vuokkijärven Saalistajat
Zoneatlas
Kaakko
101. Kadettikurssi
Anjalan Liitto
Anttolan Urheilijat
DG SataIT
Elimäen Reserviupseerikerh
Enonkosken Urheilijat
Etelä-Kymen Suunnistajat
Ette Löydä
GimmeFive Multisport
Havumetsän Veljet 287
HI-TEAM
Ihqumursuhuppelit4never
Inkeroisten Terho
INUS
Joutsenon Kullervo
Juntit OK
Kaakon Rasti
Karjalan Prikaati
Kaslink
Kaukaan Lyly
Kops
Kouvolan Suunnistajat
Kunto Kaverit
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Kyssin Kollit
Lappeen Riento
Lappeen Siniset
Lateksii
Leppälän suuntavaisto
Lost Bastards
Luumäen Rasti
Maaseutunuoret Kaakko
Maasillat
Maasotakoulu LPR
Maavoimien Esikunta
Metsä Forest
Miehikkälän Vilkas
MMK OK
murskacardio
Mustalammen Pallo
Napapiirin sankarit
Navi
NetWorkio
Nostars
Olavin Rasti
Raja-Karjalan Suunnistajat
Rantasalmen Urheilijat
Ristiinan Rasti-Reinot
Saimaa Trail Runners
Saimaan Sisäilma
Serkkujen yö
SK Porrassalmi
SK Vuoksi
Sports by LUT
Stora Enso Metsä
Sulzer
Superkompensaatio
Team Karjalanpiirakat
Utin Jääkärirykmentti
Valkealan Kajo
Varma Peesi
Vehkalahden Veikot
Ylämaan Pyrkijät
Kainuu
Kainuun Prikaati
Kajaanin Kuohu
Kajaanin Suunnistajat
Kuhmon Peurat
Puolangan Ryhti
Rasti-Hyry
Sotkamon Jymy
Suomussalmen Rasti
Väärälän Veto
Keski-Pohjanmaa
Freeport Cobalt
Gamlakarleby IF
Himangan Urheilijat
Kalajoen Junkkarit
Kanavan Kiertäjät
Kannuksen Ura
Kaustisen Pohjan-Veikot
Kemilän Pihkaniskat
Kokkolan Suunnistajat
Lohtajan Veikot
METSÄn tähden
Nivalan Suunnistajat
OK KPO
Perhon Kiri
Pietarsaaren Hiihtäjät
RasTiimi
Sievin Sisu
Team Kolppasen Betoni
Tosimiähet
Vetelin Urheilijat
Ylivieskan Kuula
Keski-Suomi
Firstbeat
Gasum
Grano
Hernemäen Porina
Herraseura
Hirveet Käyrät (Hemska Ku
Insinööritoimisto Kompass
Itä-Päijänteen Rasti
Jyväskylän Yliopiston yli
Jämsän Retki-Veikot
Kangasniemen Kalske
Keuruun Kisailijat
Kotirinteen Veljekset
Lankkuan Kyläjoukkue
Liikunnan Riemu
Lohimaan Rasti
Muuramen Rasti
Palokka-Vesanka All But Sta
PET orienteering Finland
Petsamon Aurinko-pilkkijät
Petäjäveden Petäjäiset
Pihkatapit Ambiotica
Puolustusvoimien johtamisj�
PVJJK
Pyhät Miehet
Pönttövuoren Peikot
Pörssi ry
Ramboll Finland
Rasti E4
Rempsun Metalli
Saarijärven Pullistus
Seitsemän Suunnistajaa
Suunta Jyväskylä
Team Kymppiremontit
Tuoreet jalat
Vaajakosken Terä
Valmet Technologies
Vihtavuoren Pamaus
Viimeinen Rastiretki
Viitasaaren Suunta
VTT
Vänkypannu
Lahti
Artjärven Ahjo
Asikkalan Raikas
Hollolan Urheilijat -46
Iitin Pyrintö
Itä-Hämeen Rasti
Kuopankiertäjät
Lahden Suunnistajat -37
Lahden Taimi
Lammin Säkiä
Nastolan Terä
Pelastuslaitos Päijät-Hä
Rastivarsat
SK Kanantaluttajat
Thinkers
UrhK II08
YIT Suomi
Lappi
7 Hintsalan veljestä
Alatornion Pirkat
Arktinen keskus
BRP Finland Oy
Flatlight Creative
HV-Heli Oy
Jääkäriprikaati
Karva-Team
Kattilakosken kulkuttajat
Kaukaa haettu
Keisus Extreme Saunas
Kemijoki Oy
Kemijärven Urheilijat
Kosmos Buran
LAMU
Lapin raja1
Lapin Sudet
Lapin Veikot
LapIT Oy
Lapland Safaris
Latujen kasvatit
LSHP
Länsi-Rajan Rasti
Maanmittauslaitos Lappi
ME Pummit
MPK Pohjois-Suomi
Napapiirin Energia ja Vesi
Napapiirin Residuum
Oulun Raksa
Pellon Ponsi
Pellon Ponsi Dream Team-80
Piispan Pihkaniskat
Posion Pyrintö
Rovaniemen poliisiurheilija
Sallan Karhut
Santasport Finland Oy
Sattajärven hukkautujat
SukUdd
Suunta 2000
Team Kuraporras
Team Mapitare
Vaaran Metsä Oy
Veljekset Vaara Oy
Vennin Velhot
Ylläksen Rasti
Pohjois-Pohjanmaa
Betonitukku Oy
Droit
Earthpac Oy
Geodeesi
Haapaveden Urheilijat
Haukiputaan Heitto
Hätäkeskuslaitos
Hääppöset
Iin Yritys
Iisu
Inkeroisen Pojat
Juti-team
Karieksen porraus
Kiimingin Urheilijat
Korpelan veljekset
Koskelankylän Riento
Koskenniskan Kiiturit
Kuusamon Erä-Veikot
Laitasaaren Veto
Maanmittauslaitos Oulu
Nelkyt ja hukassa
OK kunto OK
OK Rastipaukut
OK Suuntaa Ottavat
Osuuskauppa Arina
Oulaisten Huima
Oulaisten Taru
Oulujoki
Oulun Poliisiurheilijat
Oulun Reipas
Oulun Suunnistuskerho
Oulun Tarmo
Oulun Yliopiston Urheiluseu
Oulunsalon Vasama
OYS Vapari
Paksumahat
Pietilän poppoo
Polar Electro
Pudasjärven Urheilijat
Rastiveljet
Raudaskylän Sisu
Retkiryhmä 06
Ritariryhmä
Saloisten Reipas
SK Huvin Vuoksi
SK Mortis
SK Pohjantähti
SK Suokukot
SK Uranus
Soopa
Stögiksen enkelit
Team Carillo
Tervot 100
Törmän Eranto
Vaalan Karhu
Varvarin Lepsaus
Vesaisen Pojat
Vierestäohi
Ylikiimingin Nuijamiehet
Satakunta
Eura-Kauttuan Urheilijat
Hiisirasti
HiisirastiKiukU
HiisirastiKöLa
Honkajoen Seudun Urheilijat
Kankaanpään Suunnistajat
Kokemäen Kova-Väki / Selk
Lauttakylän Luja
Neliveto
NOT-OK PKS SK
Porin Prikaati
Punkalaitumen Kunto
Rasti-Lukko
Rasti-Ukko Lauma
Rastikarhut
Siikaisten Sisu
Suosmeren Salpa
Suunnaton YliValta
Suunta-Sepot
Ulvilan Ura
Verttuun Namika
Savo-Karjala
Armatuuri
Auringonlaskun Ratsastajat
Enoon Eksyneet
ESE Tiimi
Geologian tutkimuskeskus
Iisalmen Visa
Ilomantsin Urheilijat
INnoVation brokERS
Joen Suunta
Joensuun SuppaKetut
John Deere
Juuan Jänne
Kaidan Tien Kulkijat
Kalevan Rasti
Karjalan Käki
Karsu.fi
Keski-Karjalan Rasti
KuoLOn Kankeat
Kuopion Reserviupseerikerho
Kuopion Suunnistajat
Kuusiston Jylhä
Lieksan Rasti
Liperin Taimi
Louhelan Woima
Luonnonvarakeskus
Lääkitys kunnossa
Melassikatastrofi
Nenosen veljekset
Nilsiän Nujakka
Nurmeksen Sepot
OK Pojkarnas Natt
P-K maakuntakomppania
Pentinmäen Weljet
Piispan poijjat
PKMAAKK
Pttk
Puijon Pojat
Puskasilimät OK
Pussin Kiristäjät
Rastihumppa
Rässi-Rasti
Savon Kylähullut
Savon Suunta
Selkien Sisu
Siilin Rasti
Soisalon Saaren Pummiveikot
Sonkajärven Pahka
Suonenjoen Vasama
Suonsalmen Suunta
Supertalentit
SuppaMurmelit -17
Suvun suunnistajat
Säyneisen Salpa
Team Koo
Team Olli Jokinen
Team Proxion
Tukikohdan Suunnistajat
Ultra Sisu
Varnitsa
Veljekset Heiskanen
Vihman Veljekset
Väli-Mikkolan Voima
Uusimaa
404 Path Not Found
7 Oikein
86. Kadettikurssi
Aalto A!dventures
ABB SK
AFRY
Aivan Sama
Ajolinja
ATC EFHK
Basware
Beach Boys
Bemböle OC
Bertelin pojat
Cadpool
cloudriven.fi
CSC
Downtown 65
Eduskunnan Urheilukerho
eLadies
eLadies Jr
Ericsson SK
Espoo Expos
Espoon Akilles
Espoon Akilles Venlat
Espoon Suunta
Espoon Tapiot
Europcar Finland
Ex-Legends
GRK Infra Oy
Happy feet
Harhaveikot
Haukijahtaajat
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin Poliisi-Voimailij
Helsingin Suunnistajat
Herrasmies Suunnistajat
HeSeKeKo
Hiidenkiertäjät
HRUP
HTJ Suunnistajat
Humanitas-seura
Hyvinkään Rasti
Hyytiälän Huutajat
IBM Sport club
IK Tunnelpojkarna
Ilmalan Hajonta
Ilves-Jussit
Insinöörit ASK
Intersport
Ison kirkon liha
Joosehukku
Jukolan Lyömättömät
Jussis seven
Jyrkkä Kerake
Järvenpään Palo
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Keffin suunnistajat
Kelpo Maisterit
Keravan Urheilijat
Kiinnostus Suunnistajat
Kilon Kipinät
Kkinimäen Weljekset
Koneen Kerho
KOP Pankki-Veikot
Kotipojat
Kunta-asunnot
Köntit
Lastenklinikan haahuilijat
Lauttapartio
Linnankiertäjät
Lynx
Lynx 6 - Rastihaukat
Lynx-ladyt
Maanpuolustuskorkeakoulu
MAASK RUK Pioneerivoimaa
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Metsäylioppilaat
Mäntsälän Urheilijat
Naturo
Noin seitsemän veljestä
Nordea Urheilu
OC Puisto
OC Toffee
Off Course
OK Bölja
OK Computer
Olarin Omat Pojat
OP
Otaniemen Jyllääjät
Outotec
Panssariprikaati
Petolintu
Pihkaniskat
Pinkki Dynamo
Pitkäjärven Vaeltajat
Pitäjänmäen Tarmo
Polvisuunta OK
Polyteknikkojen Raittiusseu
Porvoon Urheilijat
Puutteenperän Konkelot
Pyrinnön Riento
PYVMM
Päälliköt
Päässä Viiraa
Qtamolla team
Raisu Lumous
Rajakylän Kuntogubbet
Rajamäen Rykmentti
Rajiksen uppopalloilijat
Rastaalan rasti I
Rasti K18
Rasti-Jyry
Rasti-Vihti
Rasti-Wäinöt
Rastihaukat
Rastitykki
RaTro
Reaktor Innovations
Riihimäen Suunnistajat
Riissaset
Ristin Kilta
Ryttylän Visa
Sahtiserkut
Saipu Oy
Satunnaiskulkijat
Saviksen Rasti
Seitsemän ja varanumero
SK SK
SK Uusi
SO:n Suunnattomat Opettajat
Spektrum
Suomen Suunnistusliitto
Suunnaton Into
Suunta-Veikot
Sysmän Papan LastenLapset
Syvä Pääty
Taikametsän Seikkailijat
Taxi Team
Team Electrofit
Team Gulo gulo
Team Laardi
Team Lactic Acid
Team Supponen
The Elvis Challenge
Tiedeyhteisö 95-97
Tietokilta ry
Toimen Pojat
Tosisissit
Trimble Weikot
Tunturimuro
Tuurihaukat
Tuuripellet
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Voima-Veikot
Täsmämätäs
Urheilukoulu III81
Varsinaissuomalainen osakun
Veikkaus
VesiPerä
Villit Vuorikauriit
ViVi Master
VR Suunnistajat
Wiipurilainen Osakunta
Wonkamiehet
Würth Oy
Äänekosken Sarjakuvaseura
Varsinais-Suomi
(fos)Siilit
Angelniemen Ankkuri
Auran Vannas
Hal Bro
Insteam Oy
Jokikylän Pojat
Jouluksi kotiin
Järjestelmäkeskus JÄRJK
Kaarinan Ristiritarit
Kustavin Ahto
Könnin Kuokkamiehet
Laitilan Jyske
Littoisten Partabooat
Loimaan Jankko
Luiskaotsat
Lukkari-Jukola 2022
Maarian Mahti
MacGregor
MS Parma
Naantalin Seudun UA
Nousiaisten Alku
OK EMitVit
OK Jorren
Paikkaan orientoituneet
Paimion Rasti
Peikot Hiihto
Perttelin Peikot
PohjaKosketus
Raision UrheiluAutoilijat
RaKiNa
Rasti 88
Rasti-UHO
RastiPiikkiö
Rymättylän soihtu
Salon Vilpas
SK Määrämiehet
Suomusjärven Sisu
Tapiolan kehonrakentajat ry
Team Käenpesä
Team Maha
Trimap
TSE for the Future
Turun Eränkävijät
Turun Metsänkävijät
Turun NMKY
Turun Partio-Sissit ry
Turun Puristus
Turun Suunnistajat
UNO SK
Urpon Rytky
Yläneen Kiri
FSO
IF Brahe
IF Femman
IF Minken
IF Åland
IK Falken
IK Kronan
IK Örnen
Närpes OK
OK Botnia
OK Kristina
OK Raseborg
OK Terjärv
OK Trian
OK77
Pargas IF
Raseborg 2 / Selkien Sisu
Solf IK
Team Torrkulla
Victorious Secret
Yle Åboland
Denmark
Farum-Tisvilde OK
OK Pan Århus
Sölleröd OK
Estonia
Bona Fide
LSF Pronoking Team
OK Ilves
OK Põrgupõhja
OK Pölva Kobras
OK TON
OK Vöru
Rakvere OK
SRD
Urheilukauppa Duncan.fi
Värska OK Peko
Finland
#äläkääjättäkö
007Hyyppä
2Einsteins
AC Harharetki
AS Skinnarila
AS Wassuttajat
Doranova Oy
Emitemut
Etulan veljekset
Futurice
Gofore
HelppoRasti
Holmback
Kaaderi Leijonat res
Kadettikurssi 67
Kemira Vastus
Kerkesix
Kilpparit
Koutsi ja pojat
Lopen Uupuneet
LostBoys
Pohjois-Haagan yhteiskoulu
PVTUTKL
Rasti Elmo
Rasti-Hukat
Rastipukit
Suutarin Serkut
Sweco
Team Keisanen
Team Spiritual Saramäki
Tio Rättens Män
TP Gourp
Uroskarhut
UV SISSIT
Vauhtiveijarit
Vesikämmenet
Lithuania
Medeina
Norway
Bardu IL
Byåsen IL
Bäkkelagets SK
Emit
Enga
Fossum IF
Fredrikstad SK
Freidig SPK
Halden SK
Harstad Orienteringslag
IL Koll
IL Tyrving
Lillomarka OL
Nordbröden family
NTHI Old boys
NTNUI
Nydalens SK
Oppsal orientering
Ramboll Transport Norge
Stjördals-Blink Orienterin
Team Nordbröden
Vang OL
Ålgård Orientering
Ås-NMBU Orientering
Ök-94
Russian Federation
Deaf Russia
Kuzmolovo OS
Nord West
Orienta SKI-O
Ultra
Vyborg-orientir
Sweden
Attunda OK
Bergnäsets AIK
Centrum OK Stockholm
Eksjö SOK
Ganska OK
Göteborg Majorna OK
Hagaby GoIF
IF Hagen
IFK Göteborg
IFK Kiruna
IFK Lidingö SOK
IFK Moras OK
IFK Umeå
IK Hakarpsflickorna
IK Hakarpspojkarna
Järla Orientering
KamratIdrottsföreningenKIF
Kils OK
Kungälvs OK
Linköpings OK
Malungs OK Skogsmårdarna
NAIS Orienteringsklubb
OK Denseln
OK Hällen
OK Klemmingen
OK Kolmården
OK Kåre
OK Linne
OK Orion
OK Ravinen
OK Rodhen
OK Skogshjortarna
OK Södertörn
OK Tisaren
OK Vivill
Pan-Kristianstad
Rehns BK
Skellefteå OK
Skogslöparna
Snättringe SK
Stora Tuna OK
Sundbybergs IK
Surahammars SOK
Sävedalens AIK
Södertälje Nykvarn Orient
Tacton Systems AB
TEAM M65 WESTSWEDEN
Tibro OK
Tullinge SK
Täby OK
Ulricehamns OK
Umeå OK
Vallentuna /Össeby OL
Västerviks OK
Växjö OK
Ärla IF
Övertorneå IF
Switzerland
CA Rosé
Ol Norska
OL Regio Olten
OLC Kapreolo
OLG Bern
OLG Cordoba
OLG Stäfa
OLV Baselland
OLV Zug
Vogulisi Team ThunHondrich
ZesOLNak
Germany
FIN US ARMY JOINT TEAM
Team Baden-Wuerttemberg
Latvia
Burkanciems OK
LETTONIA 150
OK Kapa
OK Meridians
OK Ogre
OK Saldus
OZONS OK
Selijas mezs OSK
Surikati
Ziemelkurzeme OK
Colombia
OK Colombia
Austria
HSV OL Wiener Neustadt
Poland
OK!Sport
Hungary
Pannon Supersonics
Selected clubs and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
|
< Competitions index page
|
<< Other Competitions
|
Feedback
|
Search from results
|
www.jukola.com
|
print $TEKSTIT['tulosten_muoto'] ?>:
Table
'Traditional'
Mobile devices
Press