jukola.com

    Nuorten Jukola 2002

    Limit results

    Club  and
    Best  
      Akilles OK
      Angelniemen Ankkuri
      DELTA
      Espoon Suunta
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Hagaby GoIF
      Hankasalmen Hanka Y
      Hauhon Sisu
      Helsingin Suunnistajat
      Hiisirasti
      Hyvinkn Rasti
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Sibbo-Vargarna
      IK Falken
      IK Kronan Y
      Ikaalisten Nouseva Voima
      Jalasjrven Jalas
      Jalasjrven Jalas Y
      Joutsenon Kullervo Y
      Jmsn Retki-Veikot
      Jrvenpn Palo
      Kajaanin Suunnistajat
      Kalevan Rasti
      Kangasala SK
      Kangasniemen Kalske
      Kankaanpn Suunnistajat
      Kauhajoen Karhu
      Kauhajoen Karhu 2 Y
      Kauhavan Wisa
      Kaustisen Pohjan-Veikot Y
      Keravan Urheilijat
      Keuruun Kisailijat
      Kokemen Kova-Vki
      Kokkolan Suunnistajat
      KooVee
      Koskelankyln Riento Y
      Kuhmon Peurat
      Kuhmon Peurat/PuolRy Y
      Kuopion Suunnistajat
      Kuortaneen Kunto
      Kymin Suunnistajat
      Kyrs Rasti
      Krkln Kisa-Veikot
      Lahden Alue Y
      Lahden Suunnistajat-37
      Laitasaaren Veto
      Lappeen Riento
      Lapuan Virki
      Liedon Parma
      Lounais-Hmeen Rasti
      Lynx
      Lynx 3/Suomusj Sisu 2 Y
      Malax IF
      Mile-Sport o-club
      Mynmen Suunnistajat
      Navi
      Nivalan Urheilijat
      Northern Wind
      Nrpes OK
      OK Botnia
      OK Orient
      OK Orvand
      OK Plva Kobras
      OK Tisaren
      OK Vru
      Oriveden Ponnistus
      Paimion Rasti
      Pankkiirit
      Perhojokilaakso Y
      Pihkaniskat
      Piikkin Kehitys
      Pohjankyrn Rasti
      Pohjois-Satakunnan Suunn. Y
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rajamen Rykmentti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rasti-Lukko
      Rasti-Nokia
      Rasti-Pielinen
      Rasti-Saimaa
      Rastiimi
      Rastikarhut
      Rastiketut
      Rastivarsat/Rasti-Reipas Y
      Saarijrven Pullistus
      SaPu 2/Rasti E4/ViiSu Y
      SATORA S-Petersburg
      Savon Suunta
      Sinkki-Sepot
      SK Pohjanthti
      SK Pohjanthti Y
      SK Savo
      SOLF IK
      Someron Esa
      SRD OK
      SSL - oravat
      Suomusjrven Sisu
      Suunta 101
      SUUNTA 2000
      Suunta-Sepot
      Tampereen Pyrint
      Team St.Petersburg Y
      Turun Suunnistajat
      TuS / RiSu / SuSi
      Vakka-Rasti
      Valkeakosken Haka
      Vehkalahden Veikot
      Vetelin Urheilijat
      Yhteislht
      Ylistaron Kilpa-Veljet
    Selected clubs and
    
    
     | < Competitions index page | << Other Competitions | Feedback | Search from results | www.jukola.com | 
    Form of the results: