jukola.com

    Jukola 1983, Venlojen Viesti

    Tulosten rajaus

    Hajonnan vuoksi osuustulokset suuntaa-antavia
    Seura  ja
    Parhaat  
      Akilles OK
      Alavuden Urheilijat
      Alfta-Ösa OK
      Almby IK
      Angelniemen Ankkuri
      Arboga OK
      Asikkalan Raikas
      Auran Vannas
      Avesta OK
      Baekkelagets SK
      Bromma OK
      Eidsvoll OL
      Enebybergs IF
      Enköpings AIF
      Enon Kisa-Pojat
      Epilän Esa
      Eräpirkat
      Espoon Rasti
      Fet OL
      Fredrikstad SK
      Gagnefs OK
      Gjerdrum OL
      Grycksbo IF
      Hagaby GoIF
      Halden SK
      Haminan Tarmo
      Hammarby IF
      Hankasalmen Hanka
      Hartolan Voima
      Haukiputaan Heitto
      Heinolan Isku
      Helsingin Jyry
      Helsingin Poliisi-Voimailijat
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Työväen Hiihtäjät
      Hiidenkiertäjät
      Hirvensalon Heitto
      Hyrynsalmen Isku
      Hyvinkään Ponteva
      Hyvinkään Rasti
      Hämeenlinnan Suunnistajat
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Hagen
      IF Minken
      IF Sibbo-Vargarna
      IFK Hedemora
      IFK Lidingö
      IFK Linköping
      IFK Mora
      IFK Tumba
      Iisalmen Visa
      Iisu
      IK Falken
      IK Fyris
      IK Hellas
      IK Jarl
      IK Örnen
      Ikaalisten Nouseva Voima
      Ilomantsin Urheilijat
      Imatran Suunnistajat
      Joensuun Työväen Suunnistajat
      Joutsenon Kullervo
      Juvan Urheilijat
      Jämsänkosken Retki-Veikot
      Järfälla OK
      Järla IF
      Järvenpään Palo
      Jönköpings OK
      Kajaanin Suunnistajat
      Kalevan Rasti
      Kangasalan Kisa
      Kankaantaan Kisa
      Karjaan Ura
      Karkkilan Pojat
      Karkkilan Urheilijat
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Visa
      Keljon Nuorisoseuran Urheilija
      Keravan Urheilijat
      Keuruun Kisailijat
      KFUM Orientering
      Kiukaisten Urheilijat
      Kokemäen Kova-Väki
      Kokkolan Suunnistajat
      Kolsva IF
      Koo-Vee
      Kuhmon Peurat
      Kuopion Suunnistajat
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kvarnsvedens GoIF
      Kymin Suunnistajat
      Kyrös-Rasti
      Lahden Suunnistajat-37
      Lahden Taimi
      Laihian Liitto-Urheilijat
      Laitilan Jyske
      Lammin Säkiä
      Lappajärven Veikot
      Lappeen Riento
      Leppävaaran Sisu
      Liedon Parma
      Lieksan Rasti
      Lindebygdens OK
      Lounais-Hämeen Rasti
      Lyn
      Länsi-Lavian Loiske
      Maarian Mahti
      Malmby IF
      Matinkylän Akilles
      Mesikämmenet
      Mikkelin Suunnistajat
      Mynämäen Suunnistajat -52
      Mälarhöjdens IK
      Nastolan Terä
      Nivalan Urheilijat
      Nokian Urheilijat
      Nurmeksen Sepot
      Närpes OK
      Nässjö OK
      OK Fryksdalen
      OK Fyrismalm
      OK Hällen
      OK Järven
      OK Kristina
      OK Kåre
      OK Måsen
      OK Orient
      OK Orren
      OK Ravinen
      OK Rodhen
      OK Skogsfalken
      OK Skogsmårdarna
      OK Skogsstjärnan
      OK Tisaren
      OK Tor
      OK Torfinn
      OK Tyr
      OK Älgen
      OK Österåker
      OK77
      OL Flaggtreff
      Olavin Rasti
      OS Svackan
      Oulun Suunnistajat
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Outokummun Partio
      Oxvretens SK
      Paimion Urheilijat
      Pargas IF
      Petäjäveden Petäjäiset
      Pieksämäen Veikot
      Pihkaniskat
      Pihtiputaan Tuisku
      Piikkiön Karhu
      Pohjankyrön Rasti
      Porin Pyrintö
      Porsgrunn OL
      Puolangan Ryhti
      Rajamäen Rykmentti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rasti-Lukko
      Rasti-Vihti
      Rastihaukat
      Rastikarhut
      Reima -34
      Riihimäen Suunnistajat
      Rimbo SOK
      Romerikslagets IL
      Rotebro IS
      Ruokolahden Suunnistajat
      Saarijärven Pullistus
      Saloisten Reipas
      Salon Viesti
      Savitaipaleen Urheilijat
      Savon Suunta
      Siilin Rasti
      Simpeleen Urheilijat
      Sipoon Nousu
      Sippurasti
      Skarpnäcks OL
      Skene SOIS
      Skogsluffarnas OK
      SOK Unden
      Solna OK
      Stora Tuna IK
      Suomusjärven Sisu
      Suunta-Sepot
      Suunta-Veikot
      Tampereen Pyrintö
      Tapanilan Tarmo
      Tarpian Suunta
      Tarvasjoen Urheilijat
      Tullinge SK
      Tunafors SK
      Turebergs IF
      Turun Suunnistajat
      Turun Visat
      Tuusniemen Tempaus
      Tyresö SOK
      Urjalan Urheilijat
      Vaasan Suunnistajat
      Vakka-Rasti
      Valbo AIF
      Valkeakosken Haka
      Vehkalahden Veikot
      Veitsiluodon Metsäurheilijat
      Viitasaaren Suunta
      Vähäkyrön Viesti
      Väsby OK
      Västerås OK
      XYZ
      Ylämaan Pyrkijät
      Ähtärin Urheilijat
      Älvdalens IF
      Ärla IF
    Valitut seurat ja
    
    
     | < Kilpailun etusivu | << Muut kilpailut | Palaute | Haku tuloksista | www.jukola.com | 
    :