jukola.com
Jukola 1989, Jukolan Viesti
Tulosten rajaus
Koska keskeyttäneistä/hylätyistä joukkueista on vain nimitiedot, niin joukkue- kuin osuustiedotkin ovat niitten osalta vajavaiset. Hajonnoista johtuen osuustulokset ovat suuntaa antavia.
Seura
-- Valitse seura
A.L. Trollo
After Sports Society
Akademicki Zwiazek Sporto POL
Akilles OK
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Alatornion Pirkat
Alfta-Ösa OK
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Arboga OK
Artjärven Ahjo
Asikkalan Raikas
Asker SK
Auran Vannas
Avesta OK
Baekkelagets SK
Bjursås OK
Bodens BK
Brandval OK
Bredarys SOK
Bromma-Vällingby SOK
Byåsen IL
Denseln OK
Domnarvets GOIF
Dragsvik Idrottare
Eduskunnan Urheilukerho
Eidsvoll OL
Eiker OL
Eksjö SOK
Elimäen Vauhti
Enebybergs IF
Energialaitoksen Ampujat
Enköpings AIK
Enon Kisa-Pojat
Enonkosken Urheilijat
Epilän Esa
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Espoon Tapiot
Etelä-Kymen Suunnistajat
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Evijärven Urheilijat
Finnspångs AIK
Fiskarin Työväen Urheilijat
FK Friskus
Fredrikstad SK
Frol IL
Frösö IF
Föreningsbankens IK
Gagnefs OK
Gamlakarleby IF
Gotlands Bro OK
Grycksbo IF
Gustavbergs IF
Gustavsbergs IF
Gårdsby IK
Gävle OK
Haagan Terä
Haapajärven Kiilat
Haapamäen Urheilijat
Haapaveden Urheilijat
Hagaby GoIF
Halden SK
Hallin varuskunnan Urheilijat
Halmstads OK
Halsuan Toivo
Haminan Ponteva
Haminan Tarmo
Haminan Varuskunnan Urheilijat
Hanhelan Veljekset
Hankasalmen Hanka
Haparanda OK
Hartolan Voima
Hauhon Sisu
Haukiputaan Heitto
Haukiputaan Veikot
Haukivuoren Kisailijat
Heinolan Isku
Heinolan Urheilukerho -85
Helsinborg SOK
Helsingin Jyry
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin NMKY
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Suunnistajat 14
Helsingin Työv. Hiihtäjät
Helsingör SOK
Heming OL
Hiidenkiertäjät
Hiiumaa Orienteerujate Kl
Himangan Urheilijat
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
HJS-Vansbro OK
Hollolan Urheilijat -46
Huhtasuon Kisa
Hyvinkään Ponteva
Hyvinkään Rasti
Hyytiälän Urheilijat
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Hämeenlinnana Suunnistajat
IBM Sport Club
IF Brahe
IF Femman
IF Hagen
IF Minken
IF Sibbo-Vargarna
IF Sturla
IF Tjalve
IF Åland
IFK Enskede
IFK Göteborg
IFK Lidingö OK
IFK Norrköping
IFK Strängnäs
IFK Södertälje
IFK Tumba
Iisalmen Visa
Iisu
IK Falken
IK Hakarpspojkarna
IK Hakarspojkarna
IK Hellas
IK Kronan
IK Myran
Ikaalisten Nouseva Voima
Ikaalisten Nouseva-Voima
IL Tyrving
Ilomantsin Urheilijat
Imatran Suunnistajat
Inkeroisten Terho
Itä-Päijänteen Rasti
Ivosport
Jiska Novy Bor
Jiskra Novy Bor
Joensuun Työväen Suunnistajat
Jurvan Urheilijat
Jurvan Voima
Juuan Jänne
Juvan Urheilijat
Jyväskylän Suunnistajat
Jämsän Retki-Veikot
Järfälla OK
Järla IF
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Järvensivun Kisa
Kaavin Kaiku
Kajaanin Kuohu
Kajaanin Suunnistajat
Kalajoen Junkkarit
Kalajokilaakson Oravan Pojat
Kalevan Rasti
Kalvolan Keihäs
Kangasalan Kisa
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Suunnistajat
Kankaantaan Kisa
Kannuksen Ura
Karijoen Tappara
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Visa
Kaustisen Pohjan-Veikot
Keimolan Kaiku
Keiteleen Nuju
Kemijärven Urheilijat
Keravan Kisa-Veikot
Keravan Urheilijat
Keski-Karjalan Rasti
Kesälahden Urheilijat
Keuruun Kisailijat
KFUM Örebro
Kiikoisten Kirma
Kimito SF
Kiuruveden Jänne
Kjula-Standard OK
Kodisjoen Kaiku
Kokemäen Kova-Väki
Kokkolan Suunnistajat
Kongsberg OL
Kongsvinger IL
Konneveden Urheilijat
Kontiolahden Urheilijat
Koo-Vee
Korian Varuskunnan Urheilijat
Kortesjärven Järvi-Veikot
Korven Honka
Kouvolan Rasti –72
Kouvolan Rasti-72
Kovlands IF
Kristiansand OK
Kuhmon Peurat
Kuopion Poliisi-Urh.
Kuopion Suunnistajat
Kuoreveden Kärki
Kuortaneen Kunto
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusamon Eräveikot
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Kyrös-Rasti
Kälviän Tarmo
Kärkölän Kisa-Veikot
Köpings OK
Köyliön Lallit
Lahden Suunnistajat –37
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Lahden Työväen Hiihtäjät
Laihian Liitto-Urheilijat
Laitilan Jyske
Lammin Säkiä
Lapin Veikot
Lappajärven Veikot
Lappeenrannan Varuskunnan Urhe
Lapuan Virkiä
Laukaan Urheilijat
Lauttakylän Luja
Lehtimäen Jyske
Leksands OK
Lemin Eskot
Leppävaaran Sisu
Liedon Parma
Lieksan Rasti
Lievestuoreen Kisa
Lillomarka OL
Linköpings OK
Liperin Taimi
Littoisten Loiske
Ljusdals OK
Lohimaan Rasti
Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Luumäen Rasti
Luvian Kisa-Toverit
Lynx
Långhundra IF
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Rajan Rasti
Länsi-Rengon Esa
Länsi-Saimaan Rasti
Länsi-Uudenmaan Suunnist.
Maarian Mahti
Majornas IK
Malax IF
Malmby Strängnäs
Malmby Strängnäs IF
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Suunnistajat
Mikkelin varuskunnan Urheilija
Motala AIF
Muhoksen Urheilijat
Muurlan Vihuri
Mynämäen Suunnistajat -52
Mynämäen Suunnistajat –52
Mälarhöjdens IK
Mäntsälän Urheilijat
Mäntän seudun Eräpirkat
Nastolan Terä
Nilsiän Nujakka
Nivalan Urheilijat
Njurunda OK
Nokian Urheilijat
Norrköpings AIS
Notodden OL
NTHI
Nurmeksen Sepot
Nybro OK
Nydalens Skiklub
Nyköpings OK
Nynäshamns IF OK
Närpes OK
O-52
Ockelby OK
OK Fyrismalm
OK Hammaren
OK Hedströmmen
OK Hällen
OK Järven
OK Kolmården
OK Kullingshof
OK Kåre
OK Milan
OK Motala
OK Njudung
OK Nolaskogsarna
OK Orient
OK Orion
OK Orren
OK Ravinen
OK Rodhen
OK Skeidi
OK Skogsfalken
OK Skogshjortarna
OK Skogsströvarna
OK Skuruhäll
OK Stigen
OK Sting
OK Sör
OK Terjärv
OK Tervjärv
OK Tisaren
OK Tor
OK Tyr
OK Vargen
OK Vilse 87
OK Öst Birkeröd
OK Österåker
OK77
OL Flaggtreff
OL Flaggträff
OL Pan
OL Trollelg
Olarin Eräkotkat
Olavin Rasti
Oppsal IF
Oriveden Ponnistus
Oulaisten Huima
Oulun NMKYn Urheilijat
Oulun Suunnistajat
Oulun Tarmo
Oulun Yliopiston Urheiluseura
Ounasvaaran Hiihtoseura
Paimion Rasti
Pan/Önos Kristianstad
Pargas IF
Parkanon Urheilijat
Pekolan Isku
Pellon Ponsi
Pelson Suo-Pojat
Perhon Kiri
Perttelin Peikot
Pertunmaan Ponnistajat
Petäjäveden Petäjäiset
Pieksämäen Pyrintö
Pieksämäen Veikot
Pielaveden Sampo
Pihkaniskat
Pihkaniskat 14
Pihkaniskat 15
Pihtiputaan Tuisku
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pirkkalan Hiihtäjät
Pitäjänmäen Tarmo
Pohjankyrön Rasti
Polvijärven Urheilijat
Polyteknikkojen Raittiusseura
Porin Pyrintö
Porin Seudun Suunnistajat
Porkkalan Varuskunnan Urheilij
Porsgrunn OL
Porvoon Urheilijat
Posion Pyrintö
Pudasjärven Urheilijat
Punkalaitumen Kunto
Puolangan Ryhti
Puumalan Viri
Pyhtään Voima
Pyhäjärven Pohti
Päijät-Rasti K
Pönttövuoren Peikot
Raision Kuula
Raisu Lumous
Rajamäen Kehitys
Rajamäen Rykmentti
Rantasalmen Urheilijat
Ranuan Peura
Rasti 88
Rasti-Hyry
Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Perniö
Rasti-Vihti
Rastihaukat
Rastikarhut
Rastiketut
Rastivarsat
Rauman Työväen Urh.
Rautalammin Urheilijat
Rautjärven Urheilijat
Riihimäen Suunnistajat
Riikan Dynamo
Rimbo SOK
Ringerike OK
Ringsaker IL
Rotebro IS
Rovaniemen Lappi
Rovaniemen varuskunnan Urheili
Ruokolahden Suunnistajat
Ruotsinpyhtään Riento
Rånäs OK
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sandefjor OK
Santahaminan varuskunnan Urhei
Sarpsborg OL
Sauvon Urheilijat
Savitaipaleen Urheilijat
Savon Suunta
Selbu OK
Selkien Sisu
Seskarö IF
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
Simpeleen Urheilijat
Sipoon Nousu
Sippurasti
SK Freidig
Skarpnäcks OL
Skogsluffarnas OK
Skogslöparna
Skoynar
Slovan Praha
Snättringe SK
SOL Tranås
Solna OK
Someron Esa
Sotkamon Jymy
Stjördals-Blink
Stockholms OK
Stora Tuna IK
Stormin Teräs
Storviks IF
Sulkavan Urheilijat
Sumiaisten Kunto
Sundbybergs IK
Sundsvalls OK
Sundvalls OK
Suolahden Urho
Suomen Hiihtoliitto
Suomenniemen Urheilijat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Suosmeren Salpa
Surahammars SOK
Suunta -57
Suunta -941
Suunta –57
Suunta –941
Suunta 2000
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Svärdsjö IF/Stora Skedvi
Sysmän Sisu
Säffle OK
Säkylän Urheilijat
Säterbygdens OK
Sävedalens AIK
Säyneisen Salpa
Söderhamns OK
Södertälje IF
Taipalsaaren Veikot
Taivassalon Tahti
Tallinnan Kalev
Tallinnan Tiedeakatemian Urhei
Tampereen NMKYn Urheilijat
Tampereen Poliisi-Urheilijat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tapanilan Tarmo
Tarpian Suunta
Tarton Ilves
Tervakosken Pato
Teuvan Rivakka
Tikkakosken Suunnistajat
Tolereds AIK
Trollhättans SOK
Trosabygdens OK
Tullinge SK
Turebergs IF
Turengin Sarastus
Turun Metsänkävijät
Turun Poliisien Urh.Seura
Turun Suunnistajat
Turun Visat
Tuupovaaran Ilves
Tuupovaaran Sepot
Tuusulan Voima-Veikot
Tyresö SOK
Täby IS
Täby SOK
Töölön Luonnon Ystävät
Ulvilan Ura
Umeå OK
Urjalan Urheilijat
Utin Varuskunnan Urheilijat
Uuraisten Urheilijat
Vaasan Suunnistajat
Vakka-Rasti
Valbo AIF
Valkeakosken Haka
Valkeakosken Koskenpojat
Valkealan Kajo
Valkealan varuskunnan Urheilij
Vallan Suunta
Vallentuna OK
Varpaisjärven Vire
Vehkalahden Veikot
Verdal OK
Vesaisen Pojat
Vetelin Urheilijat
Vierumäen Jytinä
Vihtavuoren Pamaus
Viipurin Reipas
Viitasaaren Suunta
Virtain-Ruoveden Suunnistajat
Visborgs OK
Vittjärvs IK
Väddö OK
Väsby OK
Västerås SOK
Vörå IF
Wyborg OK
XYZ
Ylikiimingin Nuijamiehet
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylivieskan Kuula
Ylämaan Pyrkijät
Ylämyllyn varuskunnan Urheilij
Yläneen Kiri
Ylöjärven Urheilijat
ÅS IL
Ähtärin Urheilijat
Älvsby IF
Älvsjö Örby
Ärla IF
Äänekosken Huima
Äänekosken Urheilijat
Örkelljunga OK
Övertorneå IF/SK Gränsen
ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
Parhaat
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
A.L. Trollo
After Sports Society
Akademicki Zwiazek Sporto POL
Akilles OK
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Alatornion Pirkat
Alfta-Ösa OK
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Arboga OK
Artjärven Ahjo
Asikkalan Raikas
Asker SK
Auran Vannas
Avesta OK
Baekkelagets SK
Bjursås OK
Bodens BK
Brandval OK
Bredarys SOK
Bromma-Vällingby SOK
Byåsen IL
Denseln OK
Domnarvets GOIF
Dragsvik Idrottare
Eduskunnan Urheilukerho
Eidsvoll OL
Eiker OL
Eksjö SOK
Elimäen Vauhti
Enebybergs IF
Energialaitoksen Ampujat
Enköpings AIK
Enon Kisa-Pojat
Enonkosken Urheilijat
Epilän Esa
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Espoon Tapiot
Etelä-Kymen Suunnistajat
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Evijärven Urheilijat
Finnspångs AIK
Fiskarin Työväen Urheilijat
FK Friskus
Fredrikstad SK
Frol IL
Frösö IF
Föreningsbankens IK
Gagnefs OK
Gamlakarleby IF
Gotlands Bro OK
Grycksbo IF
Gustavbergs IF
Gustavsbergs IF
Gårdsby IK
Gävle OK
Haagan Terä
Haapajärven Kiilat
Haapamäen Urheilijat
Haapaveden Urheilijat
Hagaby GoIF
Halden SK
Hallin varuskunnan Urheilijat
Halmstads OK
Halsuan Toivo
Haminan Ponteva
Haminan Tarmo
Haminan Varuskunnan Urheilijat
Hanhelan Veljekset
Hankasalmen Hanka
Haparanda OK
Hartolan Voima
Hauhon Sisu
Haukiputaan Heitto
Haukiputaan Veikot
Haukivuoren Kisailijat
Heinolan Isku
Heinolan Urheilukerho -85
Helsinborg SOK
Helsingin Jyry
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin NMKY
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Suunnistajat 14
Helsingin Työv. Hiihtäjät
Helsingör SOK
Heming OL
Hiidenkiertäjät
Hiiumaa Orienteerujate Kl
Himangan Urheilijat
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
HJS-Vansbro OK
Hollolan Urheilijat -46
Huhtasuon Kisa
Hyvinkään Ponteva
Hyvinkään Rasti
Hyytiälän Urheilijat
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Hämeenlinnana Suunnistajat
IBM Sport Club
IF Brahe
IF Femman
IF Hagen
IF Minken
IF Sibbo-Vargarna
IF Sturla
IF Tjalve
IF Åland
IFK Enskede
IFK Göteborg
IFK Lidingö OK
IFK Norrköping
IFK Strängnäs
IFK Södertälje
IFK Tumba
Iisalmen Visa
Iisu
IK Falken
IK Hakarpspojkarna
IK Hakarspojkarna
IK Hellas
IK Kronan
IK Myran
Ikaalisten Nouseva Voima
Ikaalisten Nouseva-Voima
IL Tyrving
Ilomantsin Urheilijat
Imatran Suunnistajat
Inkeroisten Terho
Itä-Päijänteen Rasti
Ivosport
Jiska Novy Bor
Jiskra Novy Bor
Joensuun Työväen Suunnistajat
Jurvan Urheilijat
Jurvan Voima
Juuan Jänne
Juvan Urheilijat
Jyväskylän Suunnistajat
Jämsän Retki-Veikot
Järfälla OK
Järla IF
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Järvensivun Kisa
Kaavin Kaiku
Kajaanin Kuohu
Kajaanin Suunnistajat
Kalajoen Junkkarit
Kalajokilaakson Oravan Pojat
Kalevan Rasti
Kalvolan Keihäs
Kangasalan Kisa
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Suunnistajat
Kankaantaan Kisa
Kannuksen Ura
Karijoen Tappara
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Visa
Kaustisen Pohjan-Veikot
Keimolan Kaiku
Keiteleen Nuju
Kemijärven Urheilijat
Keravan Kisa-Veikot
Keravan Urheilijat
Keski-Karjalan Rasti
Kesälahden Urheilijat
Keuruun Kisailijat
KFUM Örebro
Kiikoisten Kirma
Kimito SF
Kiuruveden Jänne
Kjula-Standard OK
Kodisjoen Kaiku
Kokemäen Kova-Väki
Kokkolan Suunnistajat
Kongsberg OL
Kongsvinger IL
Konneveden Urheilijat
Kontiolahden Urheilijat
Koo-Vee
Korian Varuskunnan Urheilijat
Kortesjärven Järvi-Veikot
Korven Honka
Kouvolan Rasti –72
Kouvolan Rasti-72
Kovlands IF
Kristiansand OK
Kuhmon Peurat
Kuopion Poliisi-Urh.
Kuopion Suunnistajat
Kuoreveden Kärki
Kuortaneen Kunto
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusamon Eräveikot
Kuusankosken Urheiluseura
Kymin Suunnistajat
Kyrös-Rasti
Kälviän Tarmo
Kärkölän Kisa-Veikot
Köpings OK
Köyliön Lallit
Lahden Suunnistajat –37
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Lahden Työväen Hiihtäjät
Laihian Liitto-Urheilijat
Laitilan Jyske
Lammin Säkiä
Lapin Veikot
Lappajärven Veikot
Lappeenrannan Varuskunnan Urhe
Lapuan Virkiä
Laukaan Urheilijat
Lauttakylän Luja
Lehtimäen Jyske
Leksands OK
Lemin Eskot
Leppävaaran Sisu
Liedon Parma
Lieksan Rasti
Lievestuoreen Kisa
Lillomarka OL
Linköpings OK
Liperin Taimi
Littoisten Loiske
Ljusdals OK
Lohimaan Rasti
Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Luumäen Rasti
Luvian Kisa-Toverit
Lynx
Långhundra IF
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Rajan Rasti
Länsi-Rengon Esa
Länsi-Saimaan Rasti
Länsi-Uudenmaan Suunnist.
Maarian Mahti
Majornas IK
Malax IF
Malmby Strängnäs
Malmby Strängnäs IF
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Suunnistajat
Mikkelin varuskunnan Urheilija
Motala AIF
Muhoksen Urheilijat
Muurlan Vihuri
Mynämäen Suunnistajat -52
Mynämäen Suunnistajat –52
Mälarhöjdens IK
Mäntsälän Urheilijat
Mäntän seudun Eräpirkat
Nastolan Terä
Nilsiän Nujakka
Nivalan Urheilijat
Njurunda OK
Nokian Urheilijat
Norrköpings AIS
Notodden OL
NTHI
Nurmeksen Sepot
Nybro OK
Nydalens Skiklub
Nyköpings OK
Nynäshamns IF OK
Närpes OK
O-52
Ockelby OK
OK Fyrismalm
OK Hammaren
OK Hedströmmen
OK Hällen
OK Järven
OK Kolmården
OK Kullingshof
OK Kåre
OK Milan
OK Motala
OK Njudung
OK Nolaskogsarna
OK Orient
OK Orion
OK Orren
OK Ravinen
OK Rodhen
OK Skeidi
OK Skogsfalken
OK Skogshjortarna
OK Skogsströvarna
OK Skuruhäll
OK Stigen
OK Sting
OK Sör
OK Terjärv
OK Tervjärv
OK Tisaren
OK Tor
OK Tyr
OK Vargen
OK Vilse 87
OK Öst Birkeröd
OK Österåker
OK77
OL Flaggtreff
OL Flaggträff
OL Pan
OL Trollelg
Olarin Eräkotkat
Olavin Rasti
Oppsal IF
Oriveden Ponnistus
Oulaisten Huima
Oulun NMKYn Urheilijat
Oulun Suunnistajat
Oulun Tarmo
Oulun Yliopiston Urheiluseura
Ounasvaaran Hiihtoseura
Paimion Rasti
Pan/Önos Kristianstad
Pargas IF
Parkanon Urheilijat
Pekolan Isku
Pellon Ponsi
Pelson Suo-Pojat
Perhon Kiri
Perttelin Peikot
Pertunmaan Ponnistajat
Petäjäveden Petäjäiset
Pieksämäen Pyrintö
Pieksämäen Veikot
Pielaveden Sampo
Pihkaniskat
Pihkaniskat 14
Pihkaniskat 15
Pihtiputaan Tuisku
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pirkkalan Hiihtäjät
Pitäjänmäen Tarmo
Pohjankyrön Rasti
Polvijärven Urheilijat
Polyteknikkojen Raittiusseura
Porin Pyrintö
Porin Seudun Suunnistajat
Porkkalan Varuskunnan Urheilij
Porsgrunn OL
Porvoon Urheilijat
Posion Pyrintö
Pudasjärven Urheilijat
Punkalaitumen Kunto
Puolangan Ryhti
Puumalan Viri
Pyhtään Voima
Pyhäjärven Pohti
Päijät-Rasti K
Pönttövuoren Peikot
Raision Kuula
Raisu Lumous
Rajamäen Kehitys
Rajamäen Rykmentti
Rantasalmen Urheilijat
Ranuan Peura
Rasti 88
Rasti-Hyry
Rasti-Jussit
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Perniö
Rasti-Vihti
Rastihaukat
Rastikarhut
Rastiketut
Rastivarsat
Rauman Työväen Urh.
Rautalammin Urheilijat
Rautjärven Urheilijat
Riihimäen Suunnistajat
Riikan Dynamo
Rimbo SOK
Ringerike OK
Ringsaker IL
Rotebro IS
Rovaniemen Lappi
Rovaniemen varuskunnan Urheili
Ruokolahden Suunnistajat
Ruotsinpyhtään Riento
Rånäs OK
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sandefjor OK
Santahaminan varuskunnan Urhei
Sarpsborg OL
Sauvon Urheilijat
Savitaipaleen Urheilijat
Savon Suunta
Selbu OK
Selkien Sisu
Seskarö IF
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
Simpeleen Urheilijat
Sipoon Nousu
Sippurasti
SK Freidig
Skarpnäcks OL
Skogsluffarnas OK
Skogslöparna
Skoynar
Slovan Praha
Snättringe SK
SOL Tranås
Solna OK
Someron Esa
Sotkamon Jymy
Stjördals-Blink
Stockholms OK
Stora Tuna IK
Stormin Teräs
Storviks IF
Sulkavan Urheilijat
Sumiaisten Kunto
Sundbybergs IK
Sundsvalls OK
Sundvalls OK
Suolahden Urho
Suomen Hiihtoliitto
Suomenniemen Urheilijat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Suosmeren Salpa
Surahammars SOK
Suunta -57
Suunta -941
Suunta –57
Suunta –941
Suunta 2000
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Svärdsjö IF/Stora Skedvi
Sysmän Sisu
Säffle OK
Säkylän Urheilijat
Säterbygdens OK
Sävedalens AIK
Säyneisen Salpa
Söderhamns OK
Södertälje IF
Taipalsaaren Veikot
Taivassalon Tahti
Tallinnan Kalev
Tallinnan Tiedeakatemian Urhei
Tampereen NMKYn Urheilijat
Tampereen Poliisi-Urheilijat
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tapanilan Tarmo
Tarpian Suunta
Tarton Ilves
Tervakosken Pato
Teuvan Rivakka
Tikkakosken Suunnistajat
Tolereds AIK
Trollhättans SOK
Trosabygdens OK
Tullinge SK
Turebergs IF
Turengin Sarastus
Turun Metsänkävijät
Turun Poliisien Urh.Seura
Turun Suunnistajat
Turun Visat
Tuupovaaran Ilves
Tuupovaaran Sepot
Tuusulan Voima-Veikot
Tyresö SOK
Täby IS
Täby SOK
Töölön Luonnon Ystävät
Ulvilan Ura
Umeå OK
Urjalan Urheilijat
Utin Varuskunnan Urheilijat
Uuraisten Urheilijat
Vaasan Suunnistajat
Vakka-Rasti
Valbo AIF
Valkeakosken Haka
Valkeakosken Koskenpojat
Valkealan Kajo
Valkealan varuskunnan Urheilij
Vallan Suunta
Vallentuna OK
Varpaisjärven Vire
Vehkalahden Veikot
Verdal OK
Vesaisen Pojat
Vetelin Urheilijat
Vierumäen Jytinä
Vihtavuoren Pamaus
Viipurin Reipas
Viitasaaren Suunta
Virtain-Ruoveden Suunnistajat
Visborgs OK
Vittjärvs IK
Väddö OK
Väsby OK
Västerås SOK
Vörå IF
Wyborg OK
XYZ
Ylikiimingin Nuijamiehet
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylivieskan Kuula
Ylämaan Pyrkijät
Ylämyllyn varuskunnan Urheilij
Yläneen Kiri
Ylöjärven Urheilijat
ÅS IL
Ähtärin Urheilijat
Älvsby IF
Älvsjö Örby
Ärla IF
Äänekosken Huima
Äänekosken Urheilijat
Örkelljunga OK
Övertorneå IF/SK Gränsen
Valitut seurat ja
0 parasta
voittaja
3 parasta
5 parasta
10 parasta
20 parasta
50 parasta
100 parasta
200 parasta
300 parasta
400 parasta
500 parasta
1000 parasta
1500 parasta
Pitkät seuranimet
Lyhyet seuranimet
|
< Kilpailun etusivu
|
<< Muut kilpailut
|
Palaute
|
Haku tuloksista
|
www.jukola.com
|
print $TEKSTIT['tulosten_muoto'] ?>:
Taulukko
'Perinteinen'
Mobililaitteet
Lehdistö