jukola.com

    Nikkari-Jukola 2001, Jukolan Viesti

    Tulosten rajaus

    Alue Suomessa / maa  ja
    Media  ja
    Seura  ja
    Parhaat  
    Etel-Pohjanmaa
      Alahrmn Kisa
      Alajrven Ankkurit
      Evijrven Urheilijat
      Jalasjrven Jalas
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kortesjrven Jrvi-Veikot
      Kuortaneen Kunto
      Laihian Luja
      Lapuan Virki
      Lehtimen Jyske
      Pohjankyrn Rasti
      Rasti-Kurikka
      Rastiketut
      Teuvan Rivakka
      Vaasan Suunnistajat
      Ylistaron Kilpa-Veljet
      htrin Urheilijat
    Hme
      Ahvenat
      Epiln Esa
      Hauhon Sisu
      Hmeenlinnan Suunnistajat
      Hmeenlinnan Tarmo
      Ikaalisten Nouseva Voima
      Kangasala SK
      Koo-Vee
      Kuoreveden Krki
      Lounais-Hmeen Rasti
      Mntn Seudun Erpirkat
      Oriveden Ponnistus
      Pirkkalan Hiihtjt
      Plkneen Lukko
      Rasti-Nokia
      Tampereen Pyrint
      Tampereen Yritys
      Tarpian Suunta
      Turengin Sarastus
      Urjalan Urheilijat
      Valkeakosken Haka
      Yljrven Urheilijat
    Kaakko
      Enonkosken Urheilijat
      Etel-Kymen Suunnistajat
      Haukivuoren Kisailijat
      Imatran Suunnistajat
      Inkeroisten Terho
      Joutsenon Kullervo
      Juvan Urheilijat
      Kaakon Rasti
      Korven Honka
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kymin Suunnistajat
      Lappeen Riento
      Lemin Eskot
      Luumen Rasti
      Miehikkln Vilkas
      Mustalammen Pallo
      Navi
      Olavin Rasti
      Rantasalmen Urheilijat
      RAPSU
      Rasti-Saimaa
      Ruokolahden Suunnistajat
      Ruotsinpyhtn Riento
      Savon Suunta
      Sippurasti
      Valkealan Kajo
      Vehkalahden Veikot
      Ylmaan Pyrkijt
    Kainuu
      Kajaanin Kuohu
      Kajaanin Suunnistajat
      Kuhmon Peurat
      Puolangan Ryhti
      Rasti-Hyry
      Sotkamon Jymy
      Suomussalmen Rasti
    Keski-Pohjanmaa
      Alavieskan Viri
      Halsuan Toivo
      Himangan Urheilijat
      Kalajoen Junkkarit
      Kannuksen Ura
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Kokkolan Suunnistajat
      Klvin Tarmo
      Nivalan Urheilijat
      Perhon Kiri
      RasTiimi
      Sievin Sisu
      Vetelin Urheilijat
      Ylivieskan Kuula
    Keski-Suomi
      Hankasalmen Hanka
      It-Pijnteen Rasti
      Jmsn Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Karstulan Kiva
      Keuruun Kisailijat
      Konneveden Urheilijat
      Laukaan Urheilijat
      Lohimaan Rasti
      Muuramen Rasti
      Petjveden Petjiset
      Pihtiputaan Tuisku
      Rasti E4
      Rautalammin Urheilijat
      Saarijrven Pullistus
      Savon Rasti
      Tikkakosken Suunnistajat
      Vihtavuoren Pamaus
      Viitasaaren Suunta
    Lahti
      Artjrven Ahjo
      Asikkalan Raikas
      Hollolan Urheilijat -46
      It-Hmeen Rasti
      Krkln Kisa-Veikot
      Lahden Kaleva
      Lahden Taimi
      Lahden Tyven Hiihtjt
      Lammin Ski
      Nastolan Ter
      Pijt-Rasti
      Rasti Reipas
      Rastivarsat
      SOC Asikkala
    Lappi
      Alatornion Pirkat
      Kemijrven Urheilijat
      Kemin Into
      Lapin Veikot
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Pellon Ponsi
      Posion Pyrint
      Ranuan Peura
      Suunta 2000
      Yllksen Rasti
    Pohjois-Pohjanmaa
      Haapaveden Urheilijat
      Haukiputaan Heitto
      Iin Yritys
      Iisu
      Kiimingin Urheilijat
      Koskelankyln Riento
      Kuusamon Er-Veikot
      Laitasaaren Veto
      Oulaisten Huima
      Oulaisten Taru
      Oulun Tarmo
      Permeren Rasti
      Pudasjrven Urheilijat
      Pulkkilan Ponsi
      Saloisten Reipas
      SK Pohjanthti
      Taivalkosken Kuohu
      Vaalan Karhu
    Satakunta
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Hiisirasti
      Hinnerjoen Yritys
      Kankaanpn Suunnistajat
      Kiikoisten Kirma
      Kokemen Kova-Vki
      Lauttakyln Luja
      Lnsi-Lavian Loiske
      Palo-88
      Punkalaitumen Kunto
      Rasti-Lukko
      Rastikarhut
      Siikaisten Sisu
      Stormin Ters
      Suosmeren Salpa
      Suunta-Sepot
      Ulvilan Suunnistajat
      Vallan Suunta
    Savo-Karjala
      Iisalmen Visa
      Ilomantsin Urheilijat
      Juuan Jnne
      Kalevan Rasti
      Keiteleen Nuju
      Keski-Karjalan Rasti
      Keslahden Urheilijat
      Kontiolahden Urheilijat
      Kuopion Suunnistajat
      Liperin Taimi
      Nilsin Nujakka
      Pielaveden Sampo
      Rasti-Pielinen
      Selkien Sisu
      SK Savo
      Sonkajrven Pahka
      Suonenjoen Vasama
      Syneisen Salpa
      Tuupovaaran Sepot
      Vehmersalmen Vesa
      Yl-Savon Rasti
    Uusimaa
      Askolan Urheilijat
      Delta
      Espoon Akilles
      Espoon Suunta
      Espoon Tapiot
      Helsingin Metsnkvijt
      Helsingin Suunnistajat
      Hiidenkiertjt
      Hyvinkn Ponteva
      Hyvinkn Rasti
      JMFC
      Jrvenpn Hiihtoseura
      Jrvenpn Palo
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Keimolan Kaiku
      Keravan Urheilijat
      Koskenkorvan Suunta
      Leppvaaran Sisu
      Lynx
      Mellunkyln Kontio
      Merita Urheilu
      Mesikmmenet
      Mntsln Urheilijat
      OK Flygpojkarna
      Otaniemen Jylljt
      Pihkaniskat
      Pitjnmen Tarmo
      Porvoon Urheilijat
      Raisu Lumous
      Rajamen Rykmentti
      Rasti-Jyry
      Rastihaukat
      Riihimen Suunnistajat
      Suunta-Veikot
      Tapanilan Tarmo
      Tuusulan Voima-Veikot
      XYZ
      nekosken Sarjakuvaseura
    Varsinais-Suomi
      Angelniemen Ankkuri
      Auran Vannas
      Hirvensalon Heitto
      Kemin Kiilat
      Kiskon Tyven Urheilijat
      Laitilan Jyske
      Liedon Parma
      Loimaan Jankko
      Maarian Mahti
      MS Parma
      Mynmen Suunnistajat -52
      Paimion Rasti
      Piikkin Karhu
      Piikkin Kehitys
      Raision Kuula
      Rasti 88
      Rasti-Perni
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Sauvon Urheilijat
      Someron Esa
      Suomusjrven Sisu
      Turun Metsnkvijt
      Turun NMKY
      Turun Suunnistajat
      Turun Visat
      Vakka-Rasti
    FSO
      Gamlakarleby IF
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Minken
      IF land
      IK Falken
      IK Kronan
      Malax IF
      Nrpes OK
      OK Botnia
      OK Kristina
      OK Orient
      OK Raseborg
      OK Terjrv
      OK77
      Pargas IF
      Solf IK
    OTHER
      86. Kadettikurssi
      A Ahlstrm Osakeyhti
      ABB SK
      Absoluuttinen Massa
      Akilles Ok
      Alfta-sa OK
      Almby IK/OK Lestigen
      Ammattioppilaitos Kauhajoki
      Anjalan Liitto
      Aron Haka
      Asker Skiklubb
      Atomen Bil
      Ausgezeichnet -Klub
      Baekkelagets SK
      Bredaryds SOK
      Caipirinha OK
      Cambridge Sports Union
      Centrum OK
      Dalaportens OL
      Djupsundspojkarna OK SV 6
      Down Under Racing Team
      Eduskunnan Urheilukerho
      Ehrukainen
      Eka Chemicals Oy
      Eksj SOK
      Eksym 360
      Elcoteq
      Eliaksen Eksyjt
      Enebybergs IF
      Enen Orienteringsklubb
      Enermet
      EOL/OK Grip
      Errt Oppaat
      Esashk
      EslvsFK
      Etel-Pohjanmaan Metskesku
      Ex Legends
      Falkenbergs OK
      Farum Tisvilde OK
      FIBA
      Finnair Suhi 1
      Finnish Chemicals Joutseno
      Fiskarsin Urheilijat -47
      FK Friskus Varberg
      Fortum Sport
      Fredrikstad Skiklubb
      FWE Lahnat
      Geologian Tutkimuskeskus
      Golgin-Laite
      Great Britain
      Grycksbo IF OK
      Gular IL
      Gustavsbergs IF/Jrla IF OK
      Gvle OK
      Gteborg-Majorna OK
      Hagaby GoIF
      Haka Ski
      Halden SK
      Haminan Varuskunnan Urheili
      Hanalei Boys
      Haukijahtaajat
      Hautamet
      Hellas
      Helsingin Poliisi-Voimailij
      Helsingin Taxi Team
      Helsingin Varuskunnan Urhei
      Heming/Njrd O-lag
      Hernemen Porina
      Hestra Idrottsfrening
      Hiihtoliiton Coachit
      Hiiumaa OK
      Honkajoen Seudun Urheilijat
      Hukka Suunta
      Hmeen Kuntoruukki Hkuru
      Hmeenlinnan Seudun Poliisi
      Hmeenlinnan Varuskunnan Ur
      Hrlvs IF
      IBM Sport Club
      Idrottsklubben rnen
      IF Femman 5 Kuni Stars
      IF Sibbo Vargarna
      IF Sturla
      IF Thor
      IFK Enskede
      IFK Gteborg
      IFK Hedemora OK
      IFK Liding SOK
      IFK Moras OK
      IFK Ume
      IK Hakarpspojkarna
      IK-Maratoonarit
      Ikaalisten Kylpyl
      IL Tyrving
      Indre Ostfold OK
      Innotiimi
      INUS
      Isojoen Urheilijat
      Italia
      Itkonen team
      Jaakko Pyry Consulting
      Joensuun Metsylioppilaat
      JOKA
      JS-Team
      Jyrkk Kerake
      Jyvskyln Metsnkvijt
      Jyvskyln Yliopiston Yo-ku
      Jrflla OK
      Kaavin Pohjat
      Kainuun Sinitakit
      Kanavan Kiertjt
      Kannonkiertjt
      Karhulan Korvenkvijt
      Kaukaan Lyly
      Kemijoki Oy
      Kemira Chemicals Oy/Vastus
      Keravan kaupunki
      Kfum rebro OK
      Kils Ok
      Kjula-Standard OK
      KK Team Pohjalainen
      Kkinimen Weljekset
      Kompa
      Koneen Kerho
      KOP Pankki-Veikot
      Korahdus
      Koukut
      Kouvolan Rasti -72
      Kovlands IF
      Kristiansand OK
      Kristinehamns OK
      Kunglvs OK
      Kunnon Etsijt
      Kuopion Poliisi-Urheilijat
      Kuopion Varuskunnan Urheili
      KY-Sport
      Kymen Vetokoiraseura
      Kymenlaakson Osakunta
      Kyrs Rasti
      Krpt Fan-Club
      Kntit
      Kping-Kolsva OK/Arboga OK
      Labas Rytas
      Laboratorion Noutajat
      Lahden Suunnistajat -37
      Lankkuan Kyljoukkue
      Lapin Safarit
      Laskuvarjojkrikilta
      Leksands OK
      Lifjell OL
      Liitu
      Lillomarka O-lag
      Linkpings OK
      Louhelan Woima
      LTKK Shktekniikka
      Luiskaotsat
      Lypsy
      Lngvikens OK
      Lnsi-Uudenmaan Suunnistaja
      Lytnen Rastit
      Maanmittauslaitos Pisa
      Maanpuolustusopisto
      Malungs OK Skogsmrdarna
      Mariestads FK/OK
      Metso Paper Oy
      Metshallitus Alp.
      Metskeskus Kaakkois-Suomi
      Metskeskus P-K
      Metsklusteri
      Metsliitto Keski-Suomi
      Metsliitto Pohjanmaa
      Metsntutkimuslaitos
      Metsteho
      Mikkelin Tervaniskat
      Mit Miss Milloin
      Modum O-lag
      NCS-Sport
      Niinisalon Varuskunnan Urhe
      Niksulan Pojat
      NMP Roamers
      Nokia JKL
      Nokia NDPS
      Nokia Networks
      Nokia Research Center
      NTNUI
      Nydalens SK
      Nykyaikaiset 5-ottelijat
      Nykpings OK
      OC Toffee
      Oddersjaa
      Oijustusjuoksijat
      OK Alehof
      OK Dacke
      OK Denseln
      OK Gisle
      OK Hammaren Sandviken
      OK Hedstrmmen
      OK Hllen
      OK Ilves Tartu
      OK Klemmingen
      OK Kolmrden
      OK Kre
      OK Linne
      OK Lti Tiss
      OK Lftan/IK trenne
      OK M.A.R.U.
      OK Milan
      OK Nolaskogsarna
      OK Orion
      OK Orvand
      OK PAN rhus
      OK Plva Kobras
      OK Ravinen
      OK Roslagen
      OK Skarpdal
      OK Skeidi
      OK Skogsfalken
      OK Skogshjortarna
      OK Sdertrn
      OK Tisaren
      OK Tor Torshlla
      OK Tranan
      OK Triangeln/Forsa OK/FIF
      OK Tylskog
      OK TYR
      OK Vilse 87
      OK Vru
      OK lvsj rby
      OL Trollelg
      Olarin Omat Pojat
      OLC Kapreolo
      OLG Gordoba
      OMEGA
      OMG
      Onni ja Oikaisijat
      OP-Tiimi
      Oppipojat
      Oppsal IF
      OptiConcept
      Orion Pharma Elinlkrit
      OSI
      Oulun NMKY
      Oulun Raksa
      Oulun Yliopiston urheiluseu
      Outokumpu
      Outokumpu Zinc
      Palokan Partiolaiset
      PAN-Kristianstad
      Parkanon urheilijat
      Partek
      Partiolippukunta Mikon Poja
      Partiolippukunta Tampereen
      Partiolpk Tampereen Kotkat
      Peltosalmen Maaseutuopisto
      Perttelin peikot
      Petsamon Aurinko-Pilkkijt
      Pikkuhomma
      PK 57/Tiedustelu- ja liikun
      PMJ automec
      Pohjolan Pojat
      Polyteknikkojen Raittiusseu
      Primalco
      Pummin Suunta
      Pnttvuoren Peikot
      Radiolinja
      Radiosuuntaajat
      Rae Rok
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rastinkiertjt
      Rauman Tyven Urheilijat
      Rehns BK
      Reilut Miehet Havumetsien
      Rejlers Oy
      Ringerike OL
      Rivonmen Ruoska
      Ronneby OK
      Rotebro IS
      Rovaniemen Varuskunnan Urhe
      Ruskon Maunun Partio
      Ruutiukot
      Rns OK
      Sandefjord OK
      SCC Helander ja Tirkkonen
      Schaumanin Urheilijat
      Scotland
      Seitsemn ja varanumero
      Seminaarin Kipin
      Sepontalon Vonkaus
      Sexthlon
      Sibelius-Akatemian yo-kunta
      Silva Vikings
      Skarpncks OL
      Skellefte OK
      Skogslparna-vik
      SKOK
      Skoyarit
      SM-2001 R2
      Snttringe SK
      SOK Viljan
      Soon Communications Oyj
      Sotakorkeakoulun oppilaskun
      SP Team
      Spain
      Spring Cup OK
      Stora Enso Timber 1
      Stora Tuna IK
      Storviks IF
      Strngns-Malmby OL
      Sulkava 2003
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Suomen Laskuvarjokerho
      Suunnaton Into
      Suunta 101
      Suunta-Hukat
      Symbioosi
      Sterbygdens OK
      Svedalens AIK
      Sders SOL-Tyres
      Sdertlje Orientering
      Tampereen Poliisiurheilijat
      Tamrock
      Taunon Talli
      Team KuoLO (Kuopion Lketi
      Team Potero
      Team Savolax
      Tecnomen Oyj
      Teekkarireserviliset
      Teepakki
      Temmi 98
      Tervakosken Urheiluautoilij
      Terssiilit
      Tiedeyhteis 95-97
      Tiedon Luupparit
      Tierps SOK / OK Roslagen
      Tieto EnatorDialogos
      Timberjack
      Tipsy Titans
      Tistedalen FL
      Tjllmo-Godegrds OK
      TLK
      Toijalan seudun reserviupse
      Tukkisiat
      Tulikivi Oyj
      Tullinge SK
      Tumba-Mlarhjden OK
      Turebergs IF
      Turun Poliisien Urheiluseur
      Turun Sinikotkat
      Turun Tiemiehet
      Turun Yliopisto
      Tby OK
      Tln luonnonystvt
      U.S Primiero
      Ufak Autosuunnistajat
      Ulricehamns OK
      Ume OK
      Uskelan Urhot
      Utin Haukat
      Uuraisten urheilijat
      Valbo AIF
      Vallentuna/sseby OL
      Valoristeyksen Voima
      Valtra OY
      Vang OL
      Vattenfalls IF
      Velsa Oy
      Verdal OK
      Verttuun Namika
      Viikin Ekotehoseura
      Virnumitovi
      Virtain-Ruoveden Suunnnista
      Volvo Skvde OK
      VRU Hyvink
      VTT Energia
      Vhnkyrn Viesti
      Vnersborgs SK
      Vnkypannu
      Vrska OK Peko
      Vsby OK
      Vsterbergslagens OL
      Vsters SOK
      Wing OK
      Wonkamiehet
      X-suunnistajat
      Yarky Mir OK
      YLEn Suunta
      Ylivieskan kuula
      YSI-5
      ZSKA Sivatti
      s-NLH Orientering
      rla IF
      stersunds OK
      stmarka OK
    Valitut seurat ja
    
    
     | < Kilpailun etusivu | << Muut kilpailut | Palaute | Haku tuloksista | www.jukola.com | 
    Tulosten muoto: