jukola.com

    Jämi-Jukola 2004, Jukolan Viesti

    Tulosten rajaus

    Alue Suomessa / maa  ja
    Media  ja
    Seura  ja
    Parhaat  
    Etelä-Pohjanmaa
      Alahärmän Kisa
      Alajärven Ankkurit
      Ammattioppilaitos Kauhajoki
      Atria Oyj
      Evijärven Urheilijat
      Ilmajoen Kisailijat-75
      Ilmasotakoulu
      Isojoen Urheilijat
      Jalasjärven Jalas
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kortesjärven Järvi-Veikot
      Kuortaneen Kunto
      Laihian Luja
      Lapuan Virkiä
      Lehtimäen Jyske
      Pohjankyrön Rasti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rastiketut
      Reilut Miehet Havumetsien
      Seinäjoen Yhteiskoulun opet
      Suunta 0700
      Suunta Jurva
      Teuvan Rivakka
      Vaasan Suunnistajat
      Valoristeyksen Voima
      Vähäkyrön Viesti
      Ylistaron Kilpa-Veljet
      Ähtärin Urheilijat
    Häme
      Ausgezeichnet -Klub
      Eksymä 360
      Epilän Esa
      Fennia
      FTA
      Fys-Ikaalinen Urheilu ja Ri
      Hauhon Sisu
      Hiiltomiehet
      Hämeen Kuntoruukki
      Hämeenlinnan Seudun Poliisi
      Hämeenlinnan Suunnistajat
      Hämeenlinnan Tarmo
      Hämäläis-Osakunta
      Kalvolan Keihäs
      Kangasala SK
      Kiipeilykerho Vertikaali ry
      Koo-Vee
      Kuoreveden Kärki
      Kyrös-Rasti
      Lounais-Hämeen Rasti
      Maanmittauslaitos Tre
      Metsäkeskus Häme-Uusimaa
      Metsämanaatit
      Mäntän Seudun Eräpirkat
      NCS Sport
      NMP Tampere
      Nokian MetsäJoukko
      Oriveden Ponnistus
      Panssariprikaati
      Partiolpk Tampereen Kotkat
      Pirkkalan Hiihtäjät
      Pälkäneen Lukko
      Rasti-Nokia
      Rastipeurat
      RC Eemeli
      Sentera
      Sepontalon Vonkaus
      Säteri Oy
      Tampereen Poliisi-Urheilija
      Tampereen Pyrintö
      Tampereen Yritys
      Tamrock
      Tarpian Suunta
      Team 800
      Temmi 98
      Tervakosken UA
      Toijalan Seudun Reserviupse
      Turengin Sarastus
      Urjalan Urheilijat
      Valkeakosken Haka
      Virtain-Ruoveden Suunnistaj
      Ylöjärven Urheilijat
    Kaakko
      Anjalan Liitto
      Anjalankosken kaupunki
      Enonkosken Urheilijat
      Etelä-Kymen Suunnistajat
      Finnish Chemicals Joutseno
      Haukivuoren Kisailijat
      Imatran Passipojat
      Inkeroisten Terho
      INUS
      Joutsenon Kullervo
      Jukola 2003 Sulkava
      Juvan Tili Oy
      Kaakon Rasti
      Karhulan Korvenkävijät ry
      Karjalan Prikaati
      KarTR - Karjalan Prikaati
      Kaukaan Lyly
      Kokkosenkylän Rasti ja Risa
      Korven Honka
      Kotkan Rannikkoalue
      Kouvolan Rasti-72
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kymin Suunnistajat
      KymJP - Karjalan Prikaati
      Lappeen Riento
      Lappeen Siniset
      Lemin Eskot
      LTY Sähkötekniikka
      Luumäen Rasti
      Maasotakoulu
      Miehikkälän Vilkas
      Mikkelin Tervaniskat
      Mustalammen Pallo
      Navi
      Nostars
      Olavin Rasti
      Raja- ja Merivartiokoulu
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rantasalmen Urheilijat
      RAPSU
      Rasti-Saimaa
      Sippurasti
      SK Vuoksi
      Stora Enso Timber
      Team Ykänharju
      Tukkisiat
      Valkealan Kajo
      Vehkalahden Veikot
      Ylämaan Pyrkijät
      ZSKA Sivatti
    Kainuu
      Kainuun Prikaati
      Kainuun Sinitakit
      Kainuun Tykistörykmentti
      Kainuun Ärjy
      Kajaanin Kuohu
      Kajaanin Suunnistajat
      Kuhmon Peurat
      Puolangan Ryhti
      Rasti-Hyry
      Sotkamon Jymy
      Suomussalmen Rasti
    Keski-Pohjanmaa
      Alavieskan Viri
      Aron Haka
      Halsuan Toivo
      Himangan Urheilijat
      Kalajoen Junkkarit
      Kannuksen Ura
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      KK team Pohjalainen
      Kokkolan Suunnistajat
      Kälviän Tarmo
      Nivalan Urheilijat
      OMG
      Perhon Kiri
      Pyhäjärven Pohti
      Rantalan Veljekset
      RasTiimi
      Schaumanin Urheilijat
      Sievin Sisu
      Vetelin Urheilijat
      Ylivieskan Kuula
    Keski-Suomi
      Enermet
      Hankasalmen Hanka
      Hernemäen Porina
      Ilmavoimien Viestikoulu
      Itä-Päijänteen Rasti
      Jyväskylän normaalikoulu
      Jyväskylän Yliopiston yliop
      JYY Sporticus
      Jämsän Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Karstulan Kiva
      Keuruun Kisailijat
      Konneveden Urheilijat
      Lankkuan Kyläjoukkue
      Laukaan Urheilijat
      Lievestuoreen Kisa
      Lievestuoreen varikko
      Lohimaan Rasti
      Metsäliitto Keski-Suomi
      Muuramen Rasti
      Nestorin Tiimi
      Otto-Pojat
      Palokan Partiolaiset
      Petsamon Aurinko-pilkkijät
      Petäjäveden Petäjäiset
      Pihtiputaan Tuisku
      Pikkuhomma
      Pioneerirykmentti
      Pönttövuoren Peikot
      Rasti E4
      Rastinkiertäjät
      Ruutiukot
      Saarijärven Pullistus
      Savon Rasti
      SC Savilahden Voima
      TietoEnator JKL
      Tikkakosken Suunnistajat
      UPM Metsä Keski-Suomi
      Vaajakosken Terä
      Valtra
      Vihtavuoren Pamaus
      Viitasaaren Suunta
      Vänkypannu
    Lahti
      Artjärven Ahjo
      Asikkalan Raikas
      Hollolan Urheilijat -46
      Hönöt SK
      Itä-Hämeen Rasti
      Keski-Hollolan Suunnistajat
      Koukut
      Kärkölän Kisa-Veikot
      Lahden Kaleva
      Lahden Suunnistajat -37
      Lahden Taimi
      Lahden Työväen Hiihtäjät
      Lammin Säkiä
      Metsäklusteri
      Nastolan Terä
      Oululaisen Reissumiehet
      Päijät-Rasti
      Rasti Reipas
      Rastivarsat
      SOC Asikkala
    Lappi
      Alatornion Pirkat
      Eka Chemicals Oy
      Ivalon rajavartioalue
      Kemijoki Oy
      Kemijärven Urheilijat
      Lapin Safarit
      Lapin Sudet
      Lapin Veikot
      Länsi-Rajan Rasti
      ME Pummit
      Metsähallitus
      Oulun Raksa
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Pellon Ponsi
      Perämeren Rasti
      Ranuan Peura
      Sallan Rajakarhut
      Sodankylän Varuskunnan Urhe
      Suunta 2000
      X-suunnistajat
    Pohjois-Pohjanmaa
      Haapaveden Urheilijat
      Iisu
      Jylhänrannan Jyske
      Jämerä Miehet
      Kiimingin Urheilijat
      Koskelankylän Riento
      Kuusamon Erä-Veikot
      Kärsämäen Kataja
      Laitasaaren Veto
      Oulaisten Huima
      Oulaisten Taru
      Oulun Tarmo
      Oulun Yliopiston Urheiluseu
      Oulunsalon Vasama
      Pulkkilan Ponsi
      Saloisten Reipas
      Sinkki-Sepot
      Sir Mc Paksupatukan klaani
      SK Pohjantähti
      Taivalkosken Kuohu
      Universitet Tekniska Atlet
      Vaalan Karhu
    Satakunta
      A-Automaatio
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Hiisirasti
      Hinnerjoen Yritys
      Honkajoen Seudun Urheilijat
      Kiikoisten Kirma
      Kuntoutuskeskus Kankaanpää
      Lauttakylän Luja
      Liikkuva poliisi Pori
      Länsi-Lavian Loiske
      Metsäkeskus Lounais-Suomi
      Nakkilan Wisa
      Niksulan Pojat
      Outokumpu Research
      Palo-88
      Parkanon Urheilijat
      Punkalaitumen Kunto
      Rasti-Lukko
      Rastikarhut
      Rauman Työväen Urheilijat
      Rokkakoski SK
      Satakunnan Kansa
      Siikaisten Sisu
      Stormin Teräs
      Suosmeren Salpa
      Suunta-Sepot
      Ulvilan Suunnistajat
      Ulvilan Ura
      Vallan Suunta
      Verttuun Namika
    Savo-Karjala
      Erräät Oppaat
      Geologian tutkimuskeskus
      Iisalmen Visa
      Ilomantsin Urheilijat
      Juuan Jänne
      Kalevan Rasti
      Keski-Karjalan Rasti
      Keski-Savon Sisu
      Kontiolahden Urheilijat
      Kuopion Poliisi-Urheilijat
      Kuopion Suunnistajat
      Liperin Taimi
      Louhelan Woima
      Metsäkeskus Pohjois-Karjala
      Metsäntutkimuslaitos
      Nilsiän Nujakka
      Puijon Pakertajat
      Rasti-Pielinen
      Rautalammin Urheilijat
      Savon Prikaati
      Savon Suunta
      Siilin Rasti
      SK Savo
      Sonkajärven Pahka
      Suonenjoen Vasama
      Säyneisen Salpa
      Team KUOLO
      Terässiilit
      Tulikivi
      Tuupovaaran Sepot
      Ylä-Savon ammattiopisto
      Ylä-Savon Rasti
    Uusimaa
      86. Kadettikurssi
      ABB SK
      Agrimarket
      Aivan Sama
      Askolan Urheilijat
      CSC
      Delta
      Eduskunnan Urheilukerho
      Eliaksen Eksyjät
      Esasähkö
      Espoon Akilles
      Espoon Suunta
      Espoon Tapiot
      Fin5 2004-Kerava-Sipoo-Porn
      Fiskarin Urheilijat -47
      Haukijahtaajat
      Helsingin Metsänkävijät
      Helsingin Painesäiliö Oy
      Helsingin Poliisi-Voimailij
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Taxi Team
      Helsingin Työväen Hiihtäjät
      Helsingin Yliopiston Urheil
      Heltech
      HeMe-Legendat
      Herrasmies Suunnistajat
      Hiidenkiertäjät
      Hiihtoliiton Coachit
      Hukka Suunta
      Hyvinkään Ponteva
      Hyvinkään Rasti
      IBM Sport club
      Iivosport
      Ilvesveikot ry
      JMFC
      Jyrkkä Kerake
      Järvenpään Hiihtoseura
      Järvenpään Palo
      Kaaderi-Leijonat
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Kelpo Maisterit
      Keravan Kaupunki
      Keravan Urheilijat
      Kerttu Leen pojat
      Kiinnostus Suunnistajat
      Kiisseli.Com
      Kkinimäen Weljekset
      Koneen Kerho
      KOP Pankki-Veikot
      Koskenkorvan Suunta
      Köntit
      Leppävaaran Sisu
      Liivin Tuki
      Linnankiertäjät
      Lynx
      Länsi-Uudenmaan pelastuslai
      Länsi-Uudenmaan Suunnistaja
      Löytänen Rastit
      M-real Kirkniemi
      Maanpuolustuskorkeakoulu
      Maanpuolustuskoulutus
      Medone
      Mellunkylän Kontio
      Meridea
      Mesikämmenet
      Mitä Missä Milloin
      Montun Uho
      Mäntsälän Urheilijat
      Noin seitsemän veljestä
      Nordea Urheilu ry
      Nykyaikaiset 5-ottelijat
      OC Toffee
      OK Flygpojkarna
      OK Kampen Revisited
      Olarin Omat Pojat
      Onni ja Oikaisijat
      OP-tiimi
      Otaniemen Jyllääjät
      Pihkaniskat
      Pikku Hukat
      Pitkäjärven Vaeltajat ry
      Pitäjänmäen Tarmo
      Polyteknikkojen Raittiusseu
      Porvoon Urheilijat
      Pummin Suunta
      Päässä Viiraa
      Radiosuuntaajat
      Raisu Lumous
      Rajamäen Rykmentti
      Rasti-Jyry
      Rastihaukat
      Real Vallila
      Rejlers
      Riihimäen Suunnistajat
      Ryttylän Visa
      Satakuntalainen Osakunta
      Savolainen Osakunta
      Seitsemän ja varanumero
      Sibelius-Akatemian Yo-kunta
      SK-0K
      Skoyarit
      SOK Yöosuustoiminta
      Susiveikot
      Suunnaton Into
      Suunta-Hukat
      Suunta-Veikot
      Tapanilan Tarmo
      Team Gulo gulo
      Team Mäyräkoira
      Team Opintotuki
      Tecnomen
      Teepakki / Hyde
      Tenala Idrottsförening r.f.
      Tiedeyhteisö 95-97
      Tiedon Luupparit
      TietoEnator Dialogos
      Tipsy Titans
      Tuska 04
      Tuusulan Voima-Veikot
      Töölön Luonnon Ystävät
      Ufak Autosuunnistajat
      Ukkoslahden kojootit
      Vaisala Oyj
      Virnumitovi
      VRU Hyvinkää
      Wonkamiehet
      XYZ
      YLEn Suunta
      Äänekosken Sarjakuvaseura
    Varsinais-Suomi
      Angelniemen Ankkuri
      Auran Vannas
      Erä- ja herrasmiesten ruoka
      Hal Bro
      Hanaley Boys
      Hirvensalon Heitto
      Ihode-Vermuntilan Metsästys
      Kannonkiertäjät
      Kustavin Ahto
      Laitilan Jyske
      Laskuvarjojääkärikilta
      Leukakiikku
      Liedon Eränkävijät
      Loimaan Jankko
      Luiskaotsat
      Maarian Mahti
      Merivoimien Varikko
      Metsänhoitoyhdistys Louname
      MS Parma
      OK Skarpdal
      Paimion Rasti
      Partiolpk Mikon Pojat
      Perttelin Peikot
      Pietinalhon pamaus
      Piikkiön Karhu
      Piikkiön Kehitys
      Porin Prikaati
      Raision Kuula
      Rasti 88
      Rasti-Perniö
      Ruskon Maunun Partio
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Samppalinnan Voima
      Sauvon Urheilijat
      Someron Esa
      Suomusjärven Sisu
      Turku Energia OY
      Turun Metsänkävijät
      Turun NMKY
      Turun poliisi
      Turun Suunnistajat
      Turun Tiemiehet
      Turun Visat
      Turun Yliopisto
      Uskelan Urhot
      Vakka-Rasti
      Yläneen Kiri
    FSO
      Akilles OK
      Djupsundspojkarna OK
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Minken
      IF Sibbo-Vargarna
      IF Åland
      IK Falken
      IK Kronan
      IK Örnen
      Kimito SF
      Malax IF
      Metsänhoitoyhdistys Norrsko
      Närpes OK
      OK Botnia
      OK Kristina
      OK Orient
      OK Raseborg
      OK Terjärv
      OK77
      Pargas IF
      Solf IK
    Australia
      Australia
    Belgium
      Trol-Belgium
    Denmark
      Danish Military National Te
      Farum-Tisvilde OK
      Spring Cup OK
    Estonia
      Eesti Söjakool
      Hiiumaa OK
      JOKA
      OK Kape
      OK M.A.R.U
      OK Orvand
      OK Pölva Kobras
      OKH
      RAE ROK
      Rakvere OK
      SK Saue Tammed
      Värska OK Peko
    Finland
      2Einsteins
      CISM-IOF event advisors
      Kaavin Timantit
      Kemira Vastus
      Kerkesix
      Nordkalk
      Pulse Increase Adventure Cl
      Rasti-Hukat
    United Kingdom
      London Orienteering club
    Lithuania
      Medeina
    Norway
      Baekkelagets SK
      Bul-Tromsö
      Byåsen IL
      Centrum OK
      Fana IL
      Halden SK
      IL Gneist
      IL Gular
      IL Tyrving
      Konnerud IL
      Kristiansand OK
      Larvik OK
      Notodden O-lag
      NTNUI
      Nydalens SK
      OK Moss
      OK Skeidi
      OL Flaggtreff 1984
      OL Trollelg
      Oppsal IF
      OSI - orientering
      OTO
      Röyken O-lag
      Team ShanglaBangla
      Tistedalen FL
      Vang OL
      Wing OK
      Östmarka OK
    Russian Federation
      Kuzmolovo OK
      Northern Wind
      OK Gulfstream
      Saint-Petersburg
      Vyborg-orientir
    Sweden
      Alfta ÖSA OK
      Arboga OK
      Bromma-Vällingby SOK
      Dalaportens OL
      Deje SF
      Domnarvets GoIF
      Enen Orienteringsklubb
      Eskilstunafors OL
      Eslövs FK
      Fagersta OK
      FK Finn-Ljungby
      FK Friskus Varberg
      FK Göingarna
      Forsa OK
      Gandvik IK
      Gotlands Bro OK
      Gustavsbergs IF
      Gävle OK
      Göteborg Majorna OK
      Hagaby GoIF
      Halmstad OK
      Hellas
      Helsingborgs SOK
      Hjobygdens OKTibro AIK SOK
      Härlövs IF
      Härnösands OK
      IF Thor
      IFK Enskede
      IFK Göteborg
      IFK Lidingö SOK
      IFK Moras OK
      IFK Umeå
      IK Hakarpspojkarna
      IK Trenne
      Järfälla OK
      Järla IF OK
      Jönköpings OK
      K 3 IF
      Kalmar OK
      KFUM Örebro OK
      Kils OK
      Klyftamo
      Köping-Kolsva OK
      Leksands OK
      Linköpings OK
      Lunds OK
      Malungs OK Skogsmårdarna
      Mariestads FK
      Midälva OK
      Norbergs OK
      Nyköpings OK
      OK Dacke
      OK Denseln
      OK Djerf
      OK Gisle
      OK Hammaren Sandviken
      OK Hällen
      OK Klemmingen
      OK Kolmården
      OK Kåre
      OK Linne
      OK Milan Nora
      OK Nackhe
      OK Nolaskogsarna
      OK Nylund
      OK Orion
      OK Ravinen
      OK Roslagen
      OK Skogsfalken
      OK Skogshjortarna
      OK Södertörn
      OK Tisaren
      OK TOR Torshälla
      OK Tranan
      OK Triangeln
      OK Tyr
      OK Vilse 87
      OK Älgen
      OK Älvsjö Örby
      OK Österåker
      Pan-Kristianstad
      Rehns BK
      Rejlers IF
      Ronneby OK
      Rotebro Is
      Rånäs OK
      Skarpnäcks OL
      Skogslöparna
      Snättringe SK
      Stora Tuna IK
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Sävedalens AIK
      Söders SOL-Tyresö
      Södertälje Nykvarn Orienter
      Tierps SOK
      Tjällmo-Godegårds Ok
      Tolered-Utby OL
      Trollhättans SOK
      Tullinge SK
      Tumba-Mälarhöjden OK
      Turebergs IF
      Täby OK
      Uddevalla OK
      Ulricehamns OK
      Umeå OK
      Valbo AIF
      Vallentuna /Össeby OL
      Vattenfalls IF
      Vittjärvs IK
      Vänersborgs SK
      Väsby OK
      Västerbergslagens OL
      Västerås SOK
      Växjö OK
      Älvsby IF
      Övertorneå IF
    Switzerland
      Kapreolo
    United States
      Team AttackPoint
    Germany
      PTSV Dresden
      USV TU Dresden
    Latvia
      Briksnis
      IK AUSEKLIS
      OK Purva Bridejs
      VIGA
    Czech Republic
      OB Luhacovice-CZ
    OTHER
      A. Ahlström Osakeyhtiö
      Altia
      Asker Skiklubb
      Bredaryds SOK
      Eläintarhan Kuninkaallinen
      Ex-Legends
      Finnair Suhi 1
      Fredrikstad Skiklubb
      Genimap
      Hirviveikot ry
      Hurskaat Pulut (HuPu)
      Indre Östfold OK
      Kokemäen Kova-Väki
      Kokkola Zinc
      Kongsberg O-lag
      KÄÄK
      Liedon Parma 1974
      Lillomarka O-lag
      Modum O-lag
      NMP Roamers
      OK ILVES
      OK Vivill
      Opticoncept
      Orion Pharma Eläinlääkärit
      Oy Sisu Auto Ab
      Polar Elektro
      Päämaja
      Ramboll
      Rannikkojääkäripataljoonan
      Ringerike O-Lag
      Ringsjö OK Stigmännen OK
      SK Nokia
      Skien OK
      SKK-Dynamo
      SOK Viljan - OK Torfinn
      Suunta-101
      Team Austria
      Teekkarireserviläiset Ry
      Timberjack
      Toimen Pojat ry
      VTT Prosessit
      Yarky Mir
      YIT Rakennus Oy TKA
      Ås-NLH orientering
    Valitut seurat ja
    
    
     | < Kilpailun etusivu | << Muut kilpailut | Palaute | Haku tuloksista | www.jukola.com | 
    :