Jms-Jukola 2013, Venlojen viesti - | Tulokset |




	

	

jukola.com

    Rastivliaika-analyysi

    Kaikki Seuraavat 200 >
    Nro Joukkue Valitse osuus
    1 Halden SK, NOR 1 2 3 4
    2 Paimion Rasti, FIN 1 2 3 4
    3 OK Pan rhus, DEN 1 2 3 4
    4 Svedalens AIK, SWE 1 2 3 4
    5 Leksands OK, SWE 1 2 3 4
    6 SK Pohjanthti, FIN 1 2 3 4
    7 OK Linne, SWE 1 2 3 4
    8 Bkkelagets SK, NOR 1 2 3 4
    9 OK Tisaren, SWE 1 2 3 4
    10 Domnarvets GoIF, SWE 1 2 3 4
    11 Asikkalan Raikas, FIN 1 2 3 4
    12 Gteborg Majorna OK, SWE 1 2 3 4
    13 Halden SK 2, NOR 1 2 3 4
    14 Kalevan Rasti, FIN 1 2 3 4
    15 Tullinge SK, SWE 1 2 3 4
    16 IFK Liding SOK, SWE 1 2 3 4
    17 Sdertlje Nykvarn Orienter, SWE 1 2 3 4
    18 Konnerud IL, NOR 1 2 3 4
    19 Rastikarhut, FIN 1 2 3 4
    20 Lynx, FIN 1 2 3 4
    21 OK Linne 2, SWE 1 2 3 4
    22 Eksj SOK, SWE 1 2 3 4
    23 NTNUI, NOR 1 2 3 4
    24 OK Kolmrden, SWE 1 2 3 4
    25 Stora Tuna OK, SWE 1 2 3 4
    26 Kongsberg OL, NOR 1 2 3 4
    27 IFK Moras OK, SWE 1 2 3 4
    28 Jrla Orientering, SWE 1 2 3 4
    29 IGTISA, LTU 1 2 3 4
    30 OK Linne 3, SWE 1 2 3 4
    31 Kangasala SK, FIN 1 2 3 4
    32 MS Parma, FIN 1 2 3 4
    33 IFK Liding SOK 3, SWE 1 2 3 4
    34 OK Skogsfalken, SWE 1 2 3 4
    35 Svedalens AIK 2, SWE 1 2 3 4
    36 Lillomarka OL, NOR 1 2 3 4
    37 Vehkalahden Veikot, FIN 1 2 3 4
    38 IFK Moras OK 2, SWE 1 2 3 4
    39 Koovee, FIN 1 2 3 4
    40 OK Hllen, SWE 1 2 3 4
    41 Tampereen Pyrint, FIN 1 2 3 4
    42 Helsingin Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    43 Tby OK, SWE 1 2 3 4
    44 OK Rodhen, SWE 1 2 3 4
    45 IFK Gteborg, SWE 1 2 3 4
    46 OK Orion, SWE 1 2 3 4
    47 Gteborg Majorna OK 2, SWE 1 2 3 4
    48 Angelniemen Ankkuri, FIN 1 2 3 4
    49 Paimion Rasti 2, FIN 1 2 3 4
    50 MS Parma 2, FIN 1 2 3 4
    51 Lahden Suunnistajat -37, FIN 1 2 3 4
    52 Keuruun Kisailijat, FIN 1 2 3 4
    53 Pihkaniskat, FIN 1 2 3 4
    54 Pargas IF, FIN 1 2 3 4
    55 Hiidenkiertjt, FIN 1 2 3 4
    56 IF Femman, FIN 1 2 3 4
    57 Alfta SA OK, SWE 1 2 3 4
    58 Koovee 2, FIN 1 2 3 4
    59 Haninge SOK, SWE 1 2 3 4
    60 Hmeenlinnan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    61 Hiisirasti, FIN 1 2 3 4
    62 Frol IL, NOR 1 2 3 4
    63 OK Ravinen, SWE 1 2 3 4
    64 Wing OK, NOR 1 2 3 4
    65 IF Sibbo-Vargarna, FIN 1 2 3 4
    66 Rajamen Rykmentti, FIN 1 2 3 4
    67 Northern Wind, RUS 1 2 3 4
    68 Kangasala SK 2, FIN 1 2 3 4
    69 IK Hakarpspojkarna, SWE 1 2 3 4
    70 Tampereen Pyrint 2, FIN 1 2 3 4
    71 Kristiansand OK, NOR 1 2 3 4
    72 Rasti-Kurikka, FIN 1 2 3 4
    73 IFK Liding SOK 2, SWE 1 2 3 4
    74 OK Sdertrn, SWE 1 2 3 4
    75 Koovee 4, FIN 1 2 3 4
    76 Hagaby GoIF, SWE 1 2 3 4
    77 Domnarvets GoIF 2, SWE 1 2 3 4
    78 Rastivarsat, FIN 1 2 3 4
    79 Rasti-Lukko, FIN 1 2 3 4
    80 Varegg IL, NOR 1 2 3 4
    81 Keravan Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    82 Baltiyskiy Bereg, RUS 1 2 3 4
    83 Anttolan Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    84 Kuzmolovo 110, RUS 1 2 3 4
    85 NTNUI 2, NOR 1 2 3 4
    86 OK Tyr, SWE 1 2 3 4
    87 Lynx 2, FIN 1 2 3 4
    88 Espoon Suunta, FIN 1 2 3 4
    89 Tullinge SK 2, SWE 1 2 3 4
    90 Fredrikstad SK, NOR 1 2 3 4
    91 Hiidenkiertjt 2, FIN 1 2 3 4
    92 Kangasniemen Kalske, FIN 1 2 3 4
    93 Pihkaniskat 2, FIN 1 2 3 4
    94 Tampereen Pyrint 3, FIN 1 2 3 4
    95 Bromma-Vllingby SOK/Jrfl, SWE 1 2 3 4
    96 OK Raseborg, FIN 1 2 3 4
    97 OK Pan rhus 2, DEN 1 2 3 4
    98 Paimion Rasti 3, FIN 1 2 3 4
    99 Konnerud IL 2, NOR 1 2 3 4
    100 Linkpings OK, SWE 1 2 3 4
    101 Kouvolan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    102 Helsingin Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    103 Vehkalahden Veikot 2, FIN 1 2 3 4
    104 SK Vuoksi, FIN 1 2 3 4
    105 IFK Ume, SWE 1 2 3 4
    106 Lappeen Riento, FIN 1 2 3 4
    107 Kangasala SK 3, FIN 1 2 3 4
    108 Halden SK 3, NOR 1 2 3 4
    109 Kalevan Rasti 2, FIN 1 2 3 4
    110 Rastikarhut 2, FIN 1 2 3 4
    111 OK Tisaren 2, SWE 1 2 3 4
    112 Keravan Urheilijat 2, FIN 1 2 3 4
    113 Lytkarino, RUS 1 2 3 4
    114 MS Parma 4, FIN 1 2 3 4
    115 Tumba-Mlarhjden OK, SWE 1 2 3 4
    116 Tnsberg og omegn OL, NOR 1 2 3 4
    117 Sdertlje Nykvarn Orienter 2, SWE 1 2 3 4
    118 Vaasan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    119 IFK Liding SOK 4, SWE 1 2 3 4
    120 Sundsvalls OK, SWE 1 2 3 4
    121 Raja-Karjalan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    122 Rajamen Rykmentti 2, FIN 1 2 3 4
    123 Nykpings OK, SWE 1 2 3 4
    124 Asker SK, NOR 1 2 3 4
    125 Lapuan Virki, FIN 1 2 3 4
    126 Asikkalan Raikas 2, FIN 1 2 3 4
    127 Ounasvaaran Hiihtoseura, FIN 1 2 3 4
    128 Halmstad OK, SWE 1 2 3 4
    129 Hiisirasti 2, FIN 1 2 3 4
    130 Tullinge SK 3, SWE 1 2 3 4
    131 OK77, FIN 1 2 3 4
    132 OK Orient, FIN 1 2 3 4
    133 Pihkaniskat 3, FIN 1 2 3 4
    134 Porsgrunn OL, NOR 1 2 3 4
    135 KFUM rebro OK, SWE 1 2 3 4
    136 Kangasala SK 5, FIN 1 2 3 4
    137 Sandefjord OK, NOR 1 2 3 4
    138 Oppsal IF, NOR 1 2 3 4
    139 Helsingin Suunnistajat 8, FIN 1 2 3 4
    140 Kokkolan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    141 Helsingin Suunnistajat 4, FIN 1 2 3 4
    142 IL Tyrving, NOR 1 2 3 4
    143 Ulricehamns OK, SWE 1 2 3 4
    144 Kuopion Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    145 Angelniemen Ankkuri 2, FIN 1 2 3 4
    146 Nord West, RUS 1 2 3 4
    147 IK Kronan, FIN 1 2 3 4
    148 Lillomarka OL 2, NOR 1 2 3 4
    149 Attunda OK, SWE 1 2 3 4
    150 OK Meridians, LAT 1 2 3 4
    151 OK Kapa, LAT 1 2 3 4
    152 Raumar OL, NOR 1 2 3 4
    153 Turun Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    154 Lnghundra IF, SWE 1 2 3 4
    155 Helsingin Suunnistajat 13, FIN 1 2 3 4
    156 Lynx 3, FIN 1 2 3 4
    157 Nydalens SK, NOR 1 2 3 4
    158 Nord West 2, RUS 1 2 3 4
    159 Hiidenkiertjt 3, FIN 1 2 3 4
    160 Helsingin Suunnistajat 3, FIN 1 2 3 4
    161 Hyvinkn Rasti, FIN 1 2 3 4
    162 OK Saldus, LAT 1 2 3 4
    163 Espoon Suunta 2, FIN 1 2 3 4
    164 OK Tyr 2, SWE 1 2 3 4
    165 Rajamen Rykmentti 4, FIN 1 2 3 4
    166 Mntsln Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    167 Hernemen Porina, FIN 1 2 3 4
    168 IFK Moras OK 3, SWE 1 2 3 4
    169 Rasti-Kurikka 2, FIN 1 2 3 4
    170 Suunta Jyvskyl, FIN 1 2 3 4
    171 Hiiltonaiset, FIN 1 2 3 4
    172 Svedalens AIK 3, SWE 1 2 3 4
    173 Lahden Taimi, FIN 1 2 3 4
    174 OK Dacke, SWE 1 2 3 4
    175 Olavin Rasti, FIN 1 2 3 4
    176 Omega, RUS 1 2 3 4
    177 Rasti E4, FIN 1 2 3 4
    178 SK- Mik Koodi, FIN 1 2 3 4
    179 IF Femman 2, FIN 1 2 3 4
    180 Frol IL 2, NOR 1 2 3 4
    181 Someron Esa, FIN 1 2 3 4
    182 Keravan Urheilijat 3, FIN 1 2 3 4
    183 OK Kre, SWE 1 2 3 4
    184 Jnkpings OK, SWE 1 2 3 4
    185 Hmeenlinnan Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    186 Bussola OK, SUI 1 2 3 4
    187 Mezmalas MTB, LAT 1 2 3 4
    188 IF Sibbo-Vargarna 2, FIN 1 2 3 4
    189 OK Sdertrn 2, SWE 1 2 3 4
    190 Tampereen Pyrint 4, FIN 1 2 3 4
    191 MS Parma 3, FIN 1 2 3 4
    192 Jrla Orientering 2, SWE 1 2 3 4
    193 Iisalmen Visa, FIN 1 2 3 4
    194 Pargas IF 2, FIN 1 2 3 4
    195 Scotland, GBR 1 2 3 4
    196 Gvle OK, SWE 1 2 3 4
    197 Askolan Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    198 ASOP Erstein, FRA 1 2 3 4
    199 Ylikiimingin Nuijamiehet, FIN 1 2 3 4
    200 Suunta Jyvskyl 2, FIN 1 2 3 4
    Kaikki Seuraavat 200 >