jukola.com

    Lappee-Jukola 2016, Jukolan Viesti

    Tulosten rajaus

    Alue Suomessa / maa  ja
    Media  ja
    Seura  ja
    Parhaat  
    Etel-Pohjanmaa
      000 Voorumi
      Alahrmn Kisa
      Alajrven Ankkurit
      Alanurmon Vire
      Atria
      Hellanmaan Ters
      Jalasjrven Jalas
      Jucat Team
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kortesjrven Jrvi-Veikot
      Kuortaneen Kunto
      Laihian Luja
      Lapua-ketjut
      Lapuan Virki
      Lauttajrvi Bisons
      Lepatiittos2
      Notkeat puuhevoset
      Nurmonjoen Tukki
      Peab Seicon
      Pohjankyrn Rasti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rastiketut
      Rastiketut Team Leinonen
      Reilut Miehet Havumetsien
      Riikku Runners Alavus
      Salomonin pojat
      Sappion Veikot
      Suunta Jurva
      Teuvan Rivakka
      Vaasan Suunnistajat
      Vhkyrn Viesti
      Ylistaron Kilpa-Veljet
    Hme
      2. Logistiikkarykmentti
      Annikin Voimailijat
      Antin Enkelit
      Ari Pojjaat
      Ark United
      Datactica
      Dirty Seven
      Eksym 360
      Epiln Esa
      Ernaali
      FTA
      Fujitsu
      HappyOrNot
      Hauhon Sisu
      Hiiltomiehet
      Hirviveikot
      Hiukkasen Hukassa
      Hmeenlinnan Suunnistajat
      Hmeenlinnan Tarmo
      Hmlis-Osakunta
      Ikaalisten Nouseva-Voima
      Ilmatorjunta
      Insta Sports Club
      J-Town O Bros
      Kalvolan Keihs
      Kangasala SK
      Kanin tahti
      KeparDI
      Koovee
      Korona
      Koskitukki
      Kuoreveden Krki
      Kyrs-Rasti
      Laiskanpulskeet Jallit
      Lammin Betoni
      Lets get LOST
      Litran Mitta
      Lounais-Hmeen Rasti
      Luonnontutkijat
      M Room - Noname
      Maanmittauslaitos Tre
      MADROG
      Mattersoft
      MC Jymypallo
      Mets Board Kyro
      Metsn menee
      Mhy Pirkanmaa
      MTK-Asikkala
      Musta Neli
      Mntn Seudun Erpirkat
      Mbiuksen matka
      NCS Sport
      Nokian Torpedo
      Olvastin Tana
      Oriveden Ponnistus
      Paha Rasti
      Partiolpk Tampereen Lokit
      Pirkanmaan mittauspalvelu
      Pirkkalan Hiihtjt
      PK Racing Team
      Pyrinnn tytt
      Plkneen Luja-Lukko
      RaNcat ladyt
      Rasti-Nokia
      Rastiaasit
      RC Eemeli
      Ristiin Rastiin
      Ryttyln Kiri
      Sahalahden Kunto
      Satakunnan Lennosto
      SCA Finland
      Selviytyjt
      Sepontalon Vonkaus
      Settiijt
      SK Samperi
      SK Sekameteli
      Solita
      Suomen metskeskus
      Suuntavaisto SK
      Syrjytyneet
      Tampereen Kotkat
      Tampereen Pyrint
      Tampereen Yritys
      TampereenKristitytTeekkarit
      Tamrock
      Tarpian Suunta
      Team Armas
      Team Happonen
      Team HMR
      Team Lost
      Telemark Team rn
      Tieto
      Toijalan Seudun Reserviupse
      Toiska
      Tosta Lhtee-Team
      TT226
      Tukes
      Turengin RC
      Turengin Sarastus
      UPM 1-ERI
      Urheiluseura Kunnon Urhot
      Urjalan Urheilijat
      Valio Nestle
      Valkeakosken Haka
      Valmet Tampere
      vATE kings
      Viimeiset pirkkalaiset
      Virtain Urheilijat
      WIO Team
      Yksi elm
    Kaakko
      101 Kadettikurssi
      Anjalan Liitto
      Anttolan Urheilijat
      Barkit pll
      CADS Team
      EKMAAKK
      El Pioneros
      Elimen Reserviupseerikerho
      Elinlkrien kuntoseura V
      Enonkosken Urheilijat
      Etel-Karjalan keskussairaa
      Etel-Karjalan Mhy
      Etel-Kymen Suunnistajat
      Ette Lyd
      Haukivuoren Kisailijat
      HI-TEAM
      Hintsanen
      Husulan Kunto
      Hrt Lampaat
      Inkeroisten Terho
      INUS
      Joutsenon Kullervo
      Jukola 2003 Sulkava
      Juntit OK
      Juvan Urheilijat
      K-SR rajatoimisto
      Kaakkois-Suomen Poliisilait
      Kaakon Rasti
      Karhukopla
      Karhulan Korvenkvijt
      Karhunkaatajan kennel
      Karjalan Prikaati
      Kokkosenkyln Rasti ja Risa
      Kops
      Korven Honka
      Kouvolan Palokunnan Urheili
      Kouvolan Suunnistajat
      Kunto Kaverit
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kymin Suunnistajat
      Kyssin Kollit
      Lahti 2017
      Lappeen Siniset
      Lappeenrannan Energia
      Lappeenrannan Lyseon lukio
      Lappeenrannan Uutiset
      Lauritsalan Siniveljet
      Lemin Eskot
      Leppln suuntavaisto
      Liikuntakeskus Lehmus
      Lost Bastards
      Luumen Rasti
      Lnsi-Lappeenrannan Jolkott
      Maaseutunuoret Kaakko
      Maasillat
      Maasotakoulu LPR
      Maavoimien Esikunta
      Mets Forest
      Miehikkln Vilkas
      Mustalammen Pallo
      Myllriset
      Navi
      Nostars
      OC Utmanare
      Olavin Rasti
      Onnella perille
      Oscar Software
      Outotec Lappeenranta
      Pernoon Rajamiehet
      Prihat
      Ptilnkyln suunnistajat
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rajaveljet
      Rantasalmen Urheilijat
      RAPSU
      Rejlers
      Ristin Miehet
      RS Kyhk
      RUK Eksym
      RUK Kirvesrasti
      RUK Pioneerivoimaa
      Saimaan ammattiopisto Sampo
      Saimaan Sisilma
      salparasti
      Serkkujen y
      SK Etsi
      SK Porrassalmi
      SK Taipalsaaren Evakot
      SK Vuoksi
      Sports by LUT
      SPYMS
      Stora Enso Mets
      Stora Enso Rastiretkiliset
      Sulzer
      Superkompensaatio
      Suur-Savon Shk
      Skkijrven Hyppln Nuoris
      Team Lohkare
      Tervajoen Metsstjt
      TP Industrials
      Tullilaitoksen Urheilukerho
      UPM Kaukaan Lyly
      Utin Jkrirykmentti
      Valkealan Kajo
      Vehkalahden Veikot
      Vuorenveikot
      WillTri
      Ylmaan Pyrkijt
      Yn Pandat
      ZSKA Sivatti
    Kainuu
      Kainuun Prikaati
      Kajaanin Suunnistajat
      Kuhmon Peurat
      Puolangan Ryhti
      Rasti-Hyry
      SK Krmeenkantajat
      Sotkamon Jymy
      Suomussalmen Rasti
    Keski-Pohjanmaa
      Aron Haka
      Freeport Cobalt
      Halsuan Mkijussit
      Halsuan Toivo
      Himangan Urheilijat
      Kalajoen Junkkarit
      Kannuksen Ura
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Kokkolan Suunnistajat
      Lohtajan Veikot
      Messnthen
      Mhy Keskipohja
      Nivalan Suunnistajat
      Perhon Kiri
      Pietarsaaren Hiihtjt
      PR-Shkty
      RasTiimi
      SaniBeach Rats
      Sievin Sisu
      TosiMiehet
      Vetelin Urheilijat
      Ylivieskan Kuula
    Keski-Suomi
      Enegia
      Epselv Joukkue
      Fc Yjuoksun varjorasti
      Firstbeat
      Grano
      Hankasalmen Hanka
      Hernemen Porina
      Herraseura
      IPRn naiset
      It-Pijnteen Rasti
      Jyvskyln amk
      Jyvskyln Metsnkvijt
      JYY Jopa
      Jmsn Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Kartankiertjt
      Keuruun Kisailijat
      Kuikan samoilijat
      Landis+Gyr
      Lankkuan Kyljoukkue
      Lievestuoreen Kisa
      Liikunnan Riemu
      Lohimaan Rasti
      MAP Medical Technologies
      Muuramen Rasti
      OL-Bowlare
      Palokan Partiolaiset
      PET orienteering Finland
      Petsamon Aurinko-pilkkijt
      Petjveden Petjiset
      Pihkatapit Ambiotica
      PVJJK (Puolustusvoimat)
      Pyht Miehet
      Pnttvuoren Peikot
      Ramboll Finland
      Rasti E4
      Rempsun Metalli
      Riihon ukk
      Rykimkallion Pojat
      Saarijrven Pullistus
      Suunta Jyvskyl
      SuvunSuunta
      Team EK Syksiss
      Tikkakosken Suunnistajat
      Tuoreet jalat
      Tsmis-Team
      Vaajakosken Ter
      Valiokerho Jyvskyl
      Valmet Technologies
      Valtra
      Vihtavuoren Pamaus
      Viimeinen Rastiretki
      Viitasaaren Suunta
      VTT
      Vnkypannu
    Lahti
      alssn mmt
      Artjrven Ahjo
      Asikkalan Raikas
      Flutingin pummit
      Hakuna Matata
      Hollolan Urheilijat -46
      Hnt SK
      Iitin Pyrint
      It-Hmeen Rasti
      Kuopankiertjt
      Krkln Kisa-Veikot
      Lahden Kaleva
      Lahden Suunnistajat -37
      Lahden Taimi
      Lammin Ski
      Metsklusteri
      Nastolan Ter
      Pijt-Rasti
      Rastivarsat
      SK Kanantaluttajat
      Syv pummi
      Thinkers
      YIT Rakennus
    Lappi
      Alatornion Pirkat
      Eka Chemicals
      Hyvt Hyssykt
      Kaukaa haettu
      Kemijrven Urheilijat
      Lapin Safarit
      Lapin Sudet
      Lapin Veikot
      Lnsi-Rajan Rasti
      ME Pummit
      Metshallitus
      Oulun Raksa
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Pellon Ponsi
      ROVANIEMEN VARUSKUNNAN URH.
      Sallan Karhut
      SK Salla
      Suunta 2000
      Team Kuraporras
    Pohjois-Pohjanmaa
      Haapaveden Urheilijat
      Haukiputaan Heitto
      Iisu
      Inkeroisen Pojat
      Kiimingin Urheilijat
      Kiimingin Virkut
      Koskelankyln Riento
      Kunnon Kompassit
      Kuusamon Er-Veikot
      Laitasaaren Veto
      Limingan Niittykrpt
      Oulun Poliisiurheilijat
      Oulun Reipas
      Oulun Tarmo
      Oulun Yliopiston Urheiluseu
      Oulunsalon Vasama
      OYS Vapari
      Pudasjrven Urheilijat
      Retkiryhm 06
      Saloisten Reipas
      SK Mortis
      SK Pohjanthti
      SK Uranus
      Sport in Muhos
      Terwaskannot
      Vaalan Karhu
      Vesaisen Pojat
      Vierestohi
    Satakunta
      APK-maratoonarit
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Hiisirasti
      HiisirastiKiukU
      HiisirastiKLa
      Honkajoen Seudun Urheilijat
      Kankaanpn Suunnistajat
      Karhijrven Suunnistajat
      Kodisjoen Kaiku
      Kokemen Kova-Vki
      Lauttakyln Luja
      Neliveto
      Niinisalon Varuskunnan Urhe
      NOT-OK PKS SK
      Palo-88
      Porin Prikaati
      Punkalaitumen Kunto
      Rasti-Lukko
      Rasti-Ukko Lauma
      Rastikarhut
      Rastisudit
      Rauman Tyven Urheilijat
      Rokkakoski SK
      Siikaisten Sisu
      Sotatieteiden opiskelijat
      Suosmeren Salpa
      Suunta-Sepot
      Team Tommila
      Ulvilan Ura
      Verttuun Namika
    Savo-Karjala
      1. Logistiikkarykmentti
      Akustin perikunta
      e-Sakki
      ESE Tiimi
      Geologian tutkimuskeskus
      Helminiemen helmet
      Iisalmen Visa
      Iivolan Team
      Ilomantsin Urheilijat
      Joen Suunta
      Joensuun metsylioppilaat
      Joensuun SuppaKetut
      John Deere
      Juuan Jnne
      Kaidan Tien Kulkijat
      Kalevan Rasti
      Kanuuna
      Karsu.fi
      Keski-Karjalan Rasti
      Kompassibois
      KRK feat. Pelletti
      KuoLOn Kankeat
      Kuopion Reserviupseerikerho
      Kuopion Suunnistajat
      Kuusiston Jylh
      Liperin Taimi
      Louhelan Woima
      Melassikatastrofi
      Nenosen veljekset
      Nilsin Nujakka
      P-KR
      Pelastajakurssi 91
      Piispan poijjat
      Pimeduse Ryytel RT
      PKMAAKK
      Puijon Pojat
      Pulkanrannan Pullistus
      Puppeliskukkulan Pullistus
      PuTi
      Puutalon Pojat
      Rasti-Pielinen
      Rauhansalot
      Rautalammin Urheilijat
      Rssi-Rasti
      Savcor
      Savon Kylhullut
      Savon Suunta
      Selkien Sisu
      Siilin Rasti
      Socca
      Sonkajrven Pahka
      Suonenjoen Vasama
      SuuntaSuutarit
      Syneisen Salpa
      Team Kesko
      Team Olli Jokinen
      Team Proxion
      Tornator
      Tukikohdan Suunnistajat
      Tuupovaaran Sepot
      Varnitsa
      Veljekset Heiskanen
      Vihman Veljekset
      Wanhat weikot yr.
    Uusimaa
      86. Kadettikurssi
      Aalto A!dventures
      ABB SK
      Aivan Sama
      Ajokoirat
      Ajolinja
      Akateemiset luonnon ystvt
      Aseman Konttaajat
      Askolan Urheilijat
      ATC EFHK
      AVAIN Yhtit
      B-Tiimi
      Beach Boys
      Bertelin pojat
      Bylsuojaosto
      Cadpool
      Cage
      cloudriven.fi
      CSC
      Digita
      Downtown 65
      Eduskunnan Urheilukerho
      EDX
      eLadies
      Electrofit
      Eliaksen Eksyjt
      Ericsson SK
      ESOn seniorit
      Espoo Expos
      Espoon Akilles
      Espoon Akilles Venlat
      Espoon Suunta
      Espoon Tapiot
      Etelsuomalainen osakunta
      Eversheds Sports Club
      Evitskog FBK r.f.
      Ex-Legends
      FCG Finnish Consulting Grou
      FUK1
      Fyysikkokilta
      Gauss-Krger
      Haagan kuninkaalliset suunn
      Hakuliset
      Hanhipern Vauhti
      Harhaveikot
      Haukijahtaajat
      Helsingin kaupunkiLiikunta
      Helsingin Metsnkvijt
      Helsingin Painesili Oy
      Helsingin Poliisi-Voimailij
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Yliopiston Urheil
      Herrasmies Suunnistajat
      HeSeKeKo
      Hiidenkiertjt
      Hintsusti OK
      HRUP
      HuippuJoukko
      Hukka Suunta
      Humanitas-seura
      Hyde ja Teepakki
      Hyvinkn Rasti
      Hyytiln Huutajat
      Hmliset nuoret miehet
      Hkkilijt
      IBM Sport club
      IC Events
      IK Tunnelpojkarna
      Ilves-teatteri
      Intelligence in People Flow
      Intersport
      Ison kirkon liha
      J5 Pesikunta PESUUNNOS
      Jarmo Viirto
      Jarnat
      Jiiriveljet
      Jukolatiimi
      Jussis seven
      Jutopia
      Jyrkk Kerake
      Jre
      Jrvenpn Hiihtoseura
      Jrvenpn Palo
      Kaaderi-Leijonat
      Kahden Suvun Naiset
      Kalevan Kierros
      Kallen Kesport
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Kaukasten Nuoret Kotkat
      Kaveriporukka 2012
      Keffin suunnistajat
      Kela
      Kelpo Maisterit
      Keravan Urheilijat
      Kiinnostus Suunnistajat
      Kilon Kipint
      Kkinimen Weljekset
      Knut Posse
      Kohta lytyy
      Kokousyhdistys
      Koneen Kerho
      Konserni
      KOP Pankki-Veikot
      Korpisoturit
      Koskenkorvan Suunta
      Kotipojat
      KTTO
      Kunnon Urheilijat
      Kuokkalan Ryhti
      Kntit
      Lauri Rehnin perilliset
      Lauttapartio
      Leppvaaran Sisu
      Linnankiertjt
      LKS dexter
      LKS sinister
      Lounapartio
      Luolamiehet
      Lynx
      Lytnen Rastit
      Matrix
      Matti Remes
      Mellunkyln Kontio
      Mesikmmenet
      Metos
      Metsylioppilaat
      Mittatekniikan keskus
      Mosapajannevan Karpaasit
      Mustat Veljet
      Mntsln Urheilijat
      Net Man
      Nixu
      Noin seitsemn veljest
      Nordea Urheilu
      Nordenskilds Orienterare
      Nummen Kipin
      Numppi Brothers
      Nykyaikaiset 5-ottelijat
      OC Puisto
      OC Toffee
      OC Tuska
      OK Ostrobotnia
      OK Susi
      Olarin Omat Pojat
      Olarinmen Samoojat
      OP
      Otaniemen Jylljt
      Otava
      Otsolahden rastiveikot
      Outotec
      Panssariprikaati
      PaVi
      Pekan Perhoset
      Petolintu
      Pihkaniskat
      Pikku Hukat
      Pipelife
      Pitkjrven Vaeltajat
      Pitjnmen Tarmo
      Poitsilan pamaus
      Polvisuunta OK
      Polyteknikkojen Raittiusseu
      Porvoon Urheilijat
      Puhakan Laurin Perilliset
      PULS-Myrt
      PYVMM
      Pllikt
      Pss Viiraa
      Radiosuuntaajat
      Raisu Lumous
      Rajakyln Kuntogubbet
      Rajamen Rykmentti
      Rannikkoprikaati
      Rastaalan rasti I
      Rasti K18
      Rasti-Jyry
      Rasti-Vihti
      Rastihaukat
      Rastikato
      Rastitykki
      RaTro
      Reaktor Innovations
      Reservin lkintupseerit
      Riihimen Suunnistajat
      Ristin Kilta
      Ryttyln Visa
      S-Yosuustoiminta
      SAKEn hivuttajat
      SAL
      Sappi Kirkniemi
      Satakuntalainen Osakunta
      SC Vr Suunta 180
      Seitsemn ja varanumero
      Sekavaa sakkia
      Sirolan pojat
      Sito
      SK SK
      SK Uusi
      Skipoli
      Skipoli-KJK
      Skrinnarit
      Sonninmen Karjut
      Spektrum
      Stadin Kummelit
      StadinMetsurit
      SukK 83
      Suomen Reserviupseeriliitto
      Suomen Suunnistusliitto
      Surut
      Suunnaton Into
      Suunta-Veikot
      Taivasvarjele
      Tapanilan Tarmo
      Taxi Team
      Team Allback
      Team Azure
      Team Gulo gulo
      Team Laardi
      Team Lactic Acid
      Team Opintotuki
      Team SnowFlakes
      Team SOSE
      Team Supponen
      Team Villisika
      Team Ylikunto
      Tekes InnOK
      Teme Ski Team
      TERO
      Tervanjuojat
      Teuvo goes 80s
      The Elvis Challenge
      Tiedeyhteis 95-97
      Toimen Pojat
      TosiPahaRasti
      Trafix
      Turska
      Tuurihaukat
      Tuuripellet
      Tuusulan Tallaajat
      Tuusulan Voima-Veikot
      Tyrskyviuhtojat
      UPM Seekers
      Usmin PaTut
      Valio
      Vantaan Metsnkvijt
      Varsinaissuomalainen osakun
      Vartiovuoren Pojat
      Veikkaus
      Vierivt sammalet
      Vihdin Viesti hiihto
      VirNuMiToVi
      VR Suunnistajat
      VRU Hyvink
      Vuoristoradan Jarrumiehet
      Westendin Rasti-Bossit
      Wiipurilainen Osakunta
      Wonkamiehet
      X-Boomarit
      F
      nekosken Sarjakuvaseura
    Varsinais-Suomi
      Alastaron Reserviliset
      Angelniemen Ankkuri
      Auran Vannas
      Contact force
      Dimenteq
      ElMys
      Functio Laesa
      Hal Bro
      Hepojoen Pinnistys
      Hirvensalon Heitto
      Jokikyln Pojat
      Jouluksi kotiin
      K-98
      Kaarinan Ristiritarit
      Katinkallion Rastikarjut
      Keski-Vantaan Suunnistajat
      Korvaklinikan pojat
      Kustavin Ahto
      Knnin Kuokkamiehet
      Laitilan Jyske
      Lajikokeilusekoilut
      Laskuvarjojkrikilta
      Liedon Ernkvijt
      Littoisten Partabooat
      Loimaan Jankko
      Luiskaotsat
      Ltynkntjt
      Maarian Mahti
      MacGregor
      MS Parma
      Muurlan Vihuri
      Naantalin Seudun UA
      Nabla
      Noin 7 Lampea
      Nordkalk Agri
      Nordkalk Nighthawks
      Nordkalk Poland Team
      Nousiaisten Alku
      OC Harharetki
      OK Jorren
      OK Skarpdal
      Paikkaan orientoituneet
      Paimion Rasti
      Pedienteering Turku
      Peikot Hiihto
      Perttelin Peikot
      Pietinalhon pamaus
      Piiroiset
      PohjaKosketus
      Raision Kuula
      Raision UrheiluAutoilijat
      RaKiNa
      Rasti 88
      Rasti-Perni
      Rasti-UHO
      RastiPiikki
      Real Seeniors
      Ronnys Angels
      Salon Seudun Kanakoiraharra
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Saurusmetsn Suunnistajat
      Sauvon Urheilijat
      SK Mrmiehet
      Someron Esa
      Suomusjrven Sisu
      Team Kenpes
      Telesten Veljekset
      TSE for the Future
      Tupifast
      Turku Multisport
      Turun Ernkvijt
      Turun Metsnkvijt
      Turun NMKY
      Turun palokunnan urheilijat
      Turun Puristus
      Turun Sinikotkat
      Turun Suunnistajat
      Turun Tiemiehet
      Turun Visat
      UNO SK
      UNO SK-support
      Urpon Rytky
      Vaadin
      Vakka-Rasti
      ViLLE Team
      VSMAAKK
      Ylneen Kiri
    FSO
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Minken
      IF land
      IK Falken
      IK Kronan
      IK rnen
      Nrpes OK
      OK Botnia
      OK Damlaget Victorious Secr
      OK Kristina
      OK Raseborg
      OK Terjrv
      OK Trian
      OK77
      Pargas IF
      Solf IK
    Denmark
      OK Pan rhus
      OK-SYD
      Stronger Together
    Estonia
      Bona Fide
      Hiiumaa OK
      JOKA
      LSF Pronoking Team
      OK Ilves
      OK Plva Kobras
      OK Vru
      OK West
      Puujalad
      RAE ROK
      Rakvere OK
      SK Saue Tammed
      SK100
      Vrska Vesi
    Finland
      007Hyypp
      2Einsteins
      AC Harharetki
      Alijmhyvitys
      AS Skinnarila
      AS Wassuttajat
      Dentina
      Endurance
      Ers seura
      Etulan veljekset
      Futisforum2
      Futurice
      Handelsbanken
      HelppoRasti
      Hermannin kri
      Hiiltosiskot
      Huhtasen Heimo
      Kaaderi Leijonat res
      Kananpojat
      Kemira Vastus
      Kerkesix
      Keshovin Suunnistajat
      Kilpparit
      Kohti rastia ja sen ohi
      L.O.S.T
      Liperin Lenkki
      Lopen Uupuneet
      LostBoys
      Murut
      Ne vikatikit A. Kiven
      OpusCapita
      PVTUTKL
      Rakennus Oy Antti J. Ahola
      Rasti Elmo
      Rasti-Hukat
      Rastipukit
      Retkeilymedia Ahola
      SK NappaRasti
      Sotkuman Haka
      Sweco
      Tampereen Ammattikorkeakoul
      Team Keisanen
      Team Spiritual Saramki
      Tio Rttens Mn
      TP Gourp
      Tyhmn rohkeat veljekset
      Tyrwn Woima
      Vauhtiveijarit
      Vincit
      Yrjnkadun Martat
    United Kingdom
      AAOC
      BOK-Kaukaa haettu 2
      CLYDE
      DRONGO
      EUOC
      Interlopers
      London Lords
      Sheffield University Orient
    Lithuania
      Azuolas
      IGTISA
      Medeina
    Norway
      1664 AKP Jagers
      Asker SK
      Bysen IL
      Bkkelagets SK
      Emit
      Enga
      Fossum IF
      Fredrikstad SK
      Freidig SPK
      Frol IL
      Ganddal IL
      GNEIST
      Halden SK
      Hamar Katedralskole
      Heming Orientering
      IF Sturla
      IL Tyrving
      Indre stfold OK
      Kongsberg OL
      Konnerud IL
      Kristiansand OK
      Larvik OK
      Lillomarka OL
      Malvik IL
      Modum OL
      Need for speed
      NTNUI
      Nydalens SK
      OK Skeidi
      Oppsal IF
      Porsgrunn OL
      Ringerike OL
      Stord Orientering
      Trollelg
      Tnsberg og omegn OL
      Varegg IL
      Verdal OK
      Wing OK
      k-94
    Russian Federation
      ALKO-STOP
      balalaika
      Black Sea OK
      Fryazino
      Izhora
      Kuzmolovo 110
      Kuzmolovo OS
      Legenda
      Mile-Sport
      Nord West
      Northern Wind
      Ohta
      OK Gulfstream
      Omega
      Orienta Moscow Compass
      Orienta SKI-O
      RunLab
      Vyborg-orientir
      White Nights SPb
      Yaroslavl
      Your Own Adventure
    Sweden
      Aaterbaaten
      Alfta SA OK
      Andrarums IF
      Attunda OK
      Bergnsets AIK
      Centrum OK Stockholm
      Dela
      Eksj SOK
      EKSJ SOK LAG 2 / OK BBERN
      Falkpings AIK OK
      Frlunda OL
      Ganska OK
      Gotlands OF
      Gvle OK
      Gteborg Majorna OK
      Gteborg-Majorna Gubballia
      Halmstad OK
      Hammarby IF OF
      Haninge SOK
      Hestra IF
      IF Thor
      IFK Gteborg
      IFK Kiruna
      IFK Liding SOK
      IFK Moras OK
      IFK Ume
      IK Hakarpspojkarna
      IOF Office
      Jrla Orientering
      Jnkpings OK
      KamratIdrottsfreningenKIF
      Karlskrona SOK
      Katrineholms OK
      Kompisarnas IF
      Kongliga OrienteringsTeknol
      Korsns IF OK
      Linkpings OK
      Lnghundra IF
      Malungs OK Skogsmrdarna
      Markbygdens OK
      Nykpings OK
      OK Alehof
      OK Denseln
      OK Hammaren Sandviken
      OK Hllen
      OK Klemmingen
      OK Kullingshof
      OK Kre
      OK Lalle
      OK Linne
      OK Milan
      OK Msen
      OK Orion
      OK Ravinen
      OK Rodhen
      OK Roslagen
      OK Sdertrn
      OK Tisaren
      OK lvsj rby
      OS Hjlpkurvan 82
      Pan-Kristianstad
      Pojkskoj
      Redtzer OK
      Rehns BK
      Rns OK
      Sigtuna OK
      Skarpncks OL
      Skogslparna
      Skneslttens OL
      Snttringe SK
      Stora Tuna OK
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Surahammars SOK
      Svedalens AIK
      Sders SOL-Tyres
      Sdertlje Nykvarn Orienter
      Tacton Systems AB
      Tibro OK
      Trollhttans SOK
      Tullinge SK
      Tby OK
      UMA Idrottsfrening
      Ume OK
      Vnersborgs SK
      Vsters SOK
      Vxj OK
      rla IF
    Switzerland
      Bucheggberger OL
      Bussola OK
      OL Regio Wil
      OLC Kapreolo
      OLG Basel - IG Bloch
      OLG Pfffikon
      OLV Hindelbank
      Stefan60
    United States
      Cambridge Sports Union
      OUSA
    Germany
      Berlin Orienteering Team
      OLG Regensburg
      Sportvogl
      Team Baden-Wuerttemberg
    Latvia
      30draugi.lv
      Burkanciems OK
      IK Auseklis
      Mezmalas MTB
      OK Arona
      OK Kapa
      OK Kurmis/Spamma
      OK Meridians
      OK Ogre
      OK Saldus
      OZONS OK
      Veselava
      Ziemelkurzeme OK
    OTHER
      SKK-Dynamo
    Ukraine
      OK Kompas
      OK Slavutich
    Spain
      Catalonia Team
    Ireland
      Easter Rising Orienteering
    France
      Annecy Sports Orientation
      Brive Correze C.O
    Canada
      OTTAWA OC
      Yukon
    Austria
      OLC Graz
    Poland
      OK!Sport
      UNTS
    Hungary
      Hungarian idols
    Israel
      Emek Hefer OK
    Belarus
      Nemiga-Nord
      Sozh
    China
      Shanghai Orienteering team
    Hong Kong
      Hong Kong Island Orienteeri
    Slovenia
      Mariborski orientacijski kl
    Valitut seurat ja
    
    
     | < Kilpailun etusivu | << Muut kilpailut | Palaute | Haku tuloksista | www.jukola.com | 
    Tulosten muoto: