jukola.com

    Joensuu-Jukola 2017, Jukolan Viesti

    Tulosten rajaus

    Alue Suomessa / maa  ja
    Media  ja
    Seura  ja
    Parhaat  
    Etel-Pohjanmaa
      000 Voorumi
      Alahrmn Kisa
      Alajrven Ankkurit
      Alanurmon Vire
      Atria
      Hellanmaan Ters
      Jalasjrven Jalas
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kortesjrven Jrvi-Veikot
      Kuortaneen Kunto
      Laihian Luja
      Lapua-ketjut
      Lapuan Virki
      Lauttajrvi Bisons
      Lepatiittos2
      Notkeat puuhevoset
      Nurmonjoen Tukki
      Peab Seicon
      Perseinjoen suunnistajat
      Pohjankyrn Rasti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rastiketut
      Rastiketut Team Leinonen
      Reilut Miehet Havumetsien
      Riikku Runners Alavus
      Salomonin pojat
      Sappion Veikot
      Suunta Jurva
      Team Tiuraniemi
      Teuvan Rivakka
      Tippausmonsterit
      Vaasan Suunnistajat
      Vhkyrn Viesti
      Ylistaron Kilpa-Veljet
      htrin Urheilijat
    Hme
      2. Logistiikkarykmentti
      Annikin Voimailijat
      Antin Enkelit
      Ari Pojjaat
      Ark United
      Datactica
      Dirty Seven
      Eksym 360
      Epiln Esa
      Ernaali
      FTA
      Fujitsu
      Haikkiheikit
      Hapsun enkelit ja demonit
      Hauhon Sisu
      Hiiltomiehet
      Hirviveikot
      Hiukkasen Hukassa
      Hmeenlinnan Suunnistajat
      Hmeenlinnan Tarmo
      Hmlis-Osakunta
      Ikaalisten Nouseva-Voima
      Ilmatorjunta
      J-Town O Bros
      Kalvolan Keihs
      Kangasala SK
      Kanin tahti
      KeparDI
      Koovee
      Korona
      Kyrs-Rasti
      Laiskanpulskeet Jallit
      Lets get LOST
      Litran Mitta
      Lounais-Hmeen Rasti
      Luonnontutkijat
      Maanmittauslaitos Tre
      MADROG
      Mattersoft
      MC Jymypallo
      Mets Board Kyro
      Mhy Pirkanmaa
      MTK-Asikkala
      Musta Neli
      Mntn Seudun Erpirkat
      Mbiuksen matka
      NCS Sport
      Nokian Torpedo
      OK Mullekaikkiheti
      Olvastin Tana
      Oriveden Ponnistus
      Paha Rasti
      Partiolpk Tampereen Lokit
      Pekan Ponit
      Pelikassit
      Pirkkalan Hiihtjt
      PK Racing Team
      Plkneen Luja-Lukko
      Rasti-Nokia
      Rastiaasit
      Rastiseiska
      RC Eemeli
      Ristiin Rastiin
      Ryttyln Kiri
      SCA Finland
      Selviytyjt
      Sepontalon Vonkaus
      Settiijt
      SK Samperi
      SK Sekameteli
      Solita
      Suomen metskeskus
      Suuntavaisto SK
      Syrjytyneet
      Tampereen Kotkat
      Tampereen Pyrint
      Tampereen varuskunta
      Tampereen Yritys
      Tamrock
      Tarpian Suunta
      Team Armas
      Team Happonen
      Team Lost
      Telemark Team rn
      Tieto
      Toijalan Seudun Reserviupse
      Toiska
      Tosta Lhtee-Team
      TT226
      Tukes
      Turengin RC
      Turengin Sarastus
      UPM 1-ERI
      Urjalan Urheilijat
      Valio Nestle
      Valkeakosken Haka
      Valmet Tampere
      Vertikaalimato
      Viimeiset pirkkalaiset
      Virtain Urheilijat
      WIO Team
    Kaakko
      101. Kadettikurssi
      AlppiEnkelit
      Anjalan Liitto
      Anttolan Urheilijat
      Barkit pll
      CADS Team
      Elimen Reserviupseerikerho
      Elinlkrien kuntoseura V
      Enonkosken Urheilijat
      Etel-Karjalan keskussairaa
      Etel-Kymen Suunnistajat
      Ette Lyd
      GimmeFive MultiSport
      HI-TEAM
      Hintsanen
      Husulan Kunto
      Hrt Lampaat
      Ihqumursuhuppelit4never
      Inkeroisten Terho
      INUS
      Joutsenon Kullervo
      Jukola 2003 Sulkava
      Juntit OK
      Juvan Urheilijat
      Jlkijristys
      K-SR rajatoimisto
      Kaakon Eranto
      Kaakon Rasti
      Karhulan Korvenkvijt
      Karhunkaatajan kennel
      Karjalan Prikaati
      Karjalan prikaati (KARTR)
      Karjalan prikaati (KYMPIONP
      Kaukaan Lyly
      Kokkosenkyln Rasti ja Risa
      Kops
      Korven Honka
      Kouvolan Palokunnan Urheili
      Kouvolan Suunnistajat
      Kunto Kaverit
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kymin Suunnistajat
      Lappeen Riento
      Lappeen Siniset
      Lemin Eskot
      Leppln suuntavaisto
      Lost Bastards
      Luumen Rasti
      Maaseutunuoret Kaakko
      Maasillat
      Maasotakoulu LPR
      Maavoimien Esikunta
      Mets Forest
      Miehikkln Vilkas
      Mustalammen Pallo
      Navi
      Nostars
      OC Utmanare
      Olavin Rasti
      Oscar Software
      Outotec Lappeenranta
      Pajusten poppoo
      Pernoon Rajamiehet
      Pimeyden Prinssit
      Prihat/EKKS
      Pullin serkut
      Ptilnkyln suunnistajat
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rajaveljet
      Rantaharjun Ponnistus
      Rantasalmen Urheilijat
      Rejlers
      Ristin Miehet
      RUK Pioneerivoimaa
      Saimaa Trail Runners
      Saimaan Sisilma
      salparasti
      Serkkujen y
      SK Porrassalmi
      SK Vuoksi
      Sports by LUT
      SPYMS
      Stora Enso Mets
      Stora Enso Rastiretkiliset
      Sulzer
      Superkompensaatio
      Suur-Savon Shk
      Skkijrven Hyppln Nuoris
      Team Lohkare
      TP Industrials
      Utin Jkrirykmentti
      Valkealan Kajo
      Vehkalahden Veikot
      Vuorenveikot
      Ylmaan Pyrkijt
    Kainuu
      Kainuun Prikaati
      Kainuun Rastiviikko
      Kajaanin Suunnistajat
      Kuhmon Peurat
      Ohovaaran sulttaanit
      Puolangan Ryhti
      Pydn ymprys
      Rasti-Hyry
      Sotkamon Jymy
      Suomussalmen Rasti
      VRUA koutsit
    Keski-Pohjanmaa
      Freeport Cobalt
      Gamlakarleby IF
      Halsuan Mkijussit
      Halsuan Toivo
      Himangan Urheilijat
      Kalajoen Junkkarit
      Kannuksen Ura
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Kokkolan Suunnistajat
      Lohtajan Veikot
      Messnthen
      Nivalan Suunnistajat
      OK KPO
      Perhon Kiri
      Pietarsaaren Hiihtjt
      RasTiimi
      RasTiimi - noname
      Sievin Sisu
      TosiMiehet
      Vetelin Urheilijat
      Ylivieskan Kuula
    Keski-Suomi
      Enegia
      Epselv Joukkue
      Firstbeat
      Hankasalmen Hanka
      Hernemen Porina
      Herraseura
      Huli 6 hyypit
      It-Pijnteen Rasti
      Jukolauta
      Jyvskyln amk
      Jyvskyln Metsnkvijt
      JYY Jopa
      Jmsn Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Kartankiertjt
      Keuruun Kisailijat
      Kuikan samoilijat
      Landis+Gyr
      Lankkuan Kyljoukkue
      Lievestuoreen Kisa
      Liikunnan Riemu
      Lohimaan Rasti
      Muuramen Rasti
      Palokan Partiolaiset
      PET orienteering Finland
      Petsamon Aurinko-pilkkijt
      Petjveden Petjiset
      Pieksmen Veikot
      Pihkatapit Ambiotica
      PVJJK
      Pyht Miehet
      Pnttvuoren Peikot
      Prssi ry
      Qvantel
      Ramboll Finland
      Rasti E4
      Rempsun Metalli
      Riihon ukk
      Rykimkallion Pojat
      Ryynikyln ryske
      Saarijrven Pullistus
      Suunta Jyvskyl
      SuvunSuunta
      Team EK Syksiss
      Team Kymppiremontit
      Tuoreet jalat
      Tsmis-Team
      Vaajakosken Ter
      Valiokerho Jyvskyl
      Valmet Technologies
      Valtra
      Vihtavuoren Pamaus
      Viimeinen Rastiretki
      Viitasaaren Suunta
      VTT
      Vnkypannu
    Lahti
      Artjrven Ahjo
      Asikkalan Raikas
      Flutingin pummit
      Hakuna Matata
      Hollolan Urheilijat -46
      Hnt SK
      Iitin Pyrint
      It-Hmeen Rasti
      Kuopankiertjt
      Krkln Kisa-Veikot
      Lahden Kaleva
      Lahden Suunnistajat -37
      Lahden Taimi
      Lammin Ski
      Metsklusteri
      Nastolan Ter
      Pijt-Rasti
      Rastivarsat
      SK Kanantaluttajat
      Syv pummi
      Thinkers
      YIT Rakennus
    Lappi
      Alatornion Pirkat
      Hyvt Hyssykt
      Kaukaa haettu
      Kemijrven Urheilijat
      Lapin Sudet
      Lapin Veikot
      Lnsi-Rajan Rasti
      Maanmittauslaitos Lappi
      ME Pummit
      Metshallitus
      Oulun Raksa
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Pellon Ponsi
      ROVANIEMEN VARUSKUNNAN URH.
      Sallan Karhut
      SK Salla
      Suunta 2000
      Team Kuraporras
      X-suunnistajat
    Pohjois-Pohjanmaa
      7veljest
      Droit
      Haapaveden Urheilijat
      Haukiputaan Heitto
      Iin Yritys
      Iisu
      Inkeroisen Pojat
      Kiimingin Urheilijat
      Koskelankyln Riento
      Kunnon Kompassit
      Kuusamon Er-Veikot
      Laitasaaren Veto
      Limingan Niittykrpt
      Oulaisten Huima
      Oulun NMKYn Urheilijat
      Oulun Poliisiurheilijat
      Oulun Reipas
      Oulun Tarmo
      Oulun Yliopiston Urheiluseu
      Oulunsalon Vasama
      OYS Vapari
      Pudasjrven Urheilijat
      Retkiryhm 06
      Saloisten Reipas
      SK Mortis
      SK Pohjanthti
      SK Uranus
      Taivalkosken Kuohu
      Vaalan Karhu
      Varvarin Lepsaus
      Vesaisen Pojat
      Vierestohi
    Satakunta
      APK-maratoonarit
      Boliden ja Vuorimieskilta 7
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Hiisirasti
      HiisirastiKiukU
      Honkajoen Seudun Urheilijat
      Huovinrinteen Raketit
      Kankaanpn Kalevankiertj
      Kankaanpn Suunnistajat
      Karhijrven Suunnistajat
      Kokemen Kova-Vki
      Lauttakyln Luja
      Neliveto
      Niinisalon Varuskunnan Urhe
      NOT-OK PKS SK
      Palo-88
      Punkalaitumen Kunto
      Rasti-Lukko
      Rasti-Ukko Lauma
      Rastikarhut
      Rastisudit
      Siikaisten Sisu
      Suosmeren Salpa
      Suunnaton YliValta
      Suunta-Sepot
      Team Tommila
      Ulvilan Ura
      Verttuun Namika
    Savo-Karjala
      1. Logistiikkarykmentti
      Abloy Oy
      Akustin perikunta
      Bajamajavat
      EnonPojat
      Enoon Eksyneet
      Errt Oppaat
      ESE Tiimi
      FullFit Team
      Geologian tutkimuskeskus
      Harpatin Hortoilijat
      Helminiemen helmet
      Herrasmiehet
      Iisalmen Visa
      Iivolan Team
      Ilomantsin Urheilijat
      Jako 1
      Joen Suunta
      Joensuun kaupunki
      Joensuun metsylioppilaat
      Joensuun SuppaKetut
      John Deere
      Judica
      Juuan Jnne
      Kaidan Tien Kulkijat
      Kanuuna
      Karjalainen
      Karjalan Kki
      Karjalan Lennosto
      Karsu.fi
      Keski-Karjalan Rasti
      Kompassibois
      Kontiolahden Urheilijat
      KuoLOn Kankeat
      Kuopion Reserviupseerikerho
      Kuopion Suunnistajat
      Kuusiston Jylh
      Laakkonen.fi
      Liperin Taimi
      Louhelan Woima
      Luonnonvarakeskus
      Maksimaiset
      Medisizen samoilijat
      Melassikatastrofi
      Metsstjliiton Hirviurhei
      Muuttofirma
      Nenosen veljekset
      Nilsin Nujakka
      OK minne
      P-K maakuntakomppania
      P-KR
      Piispan poijjat
      Pimeduse Ryytel RT
      Pohjois-Karjalan pelastusla
      Pttk
      Puijon Pojat
      Pulkanrannan Pullistus
      PulttiBoys Karjalan Pultti
      Puppeliskukkulan Pullistus
      Puskasilimt OK
      Pussin Kiristjt
      RAI lumnit
      Rasti-Pielinen
      Rautalammin Urheilijat
      Rssi-Rasti
      Savon Kylhullut
      Savon Suunta
      Scanpole
      Selkien Sisu
      Siilin Rasti
      Socca
      Soisalon Saaren Pummiveikot
      Sonkajrven Pahka
      Suonenjoen Vasama
      Suonsalmen Suunta
      SuppaMurmelit -17
      Syneisen Salpa
      Team Koo
      Team Lakka
      Team Olli Jokinen
      Team Proxion
      Tornator
      Tukikohdan Suunnistajat
      Tuupovaaran Sepot
      Varnitsa
      Veljekset Heiskanen
      Vihman Veljekset
      Wanhat weikot yr.
      Yl-Karjalan Poijat
      Yl-Karjalan Sepot ja Eerot
    Uusimaa
      103.Kadettikurssi
      86. Kadettikurssi
      Aalto A!dventures
      ABB SK
      Aivan Sama
      Ajokoirat
      Ajolinja
      Akateemiset luonnon ystvt
      Aseman Konttaajat
      Askolan Urheilijat
      ATC EFHK
      AVAIN Yhtit
      Basware
      Beach Boys
      Bertelin pojat
      Cadpool
      cloudriven.fi
      CSC
      Curious Al
      DB Schenker
      Digita
      Downtown 65
      Eduskunnan Urheilukerho
      EDX
      EKI
      eLadies
      Eliaksen Eksyjt
      Ericsson SK
      ESOn seniorit
      Espoo Expos
      Espoon Akilles
      Espoon Akilles Venlat
      Espoon Suunta
      Espoon Tapiot
      Etelsuomalainen osakunta
      Eversheds Sports Club
      Evitskog FBK r.f.
      Evoke Natural Goods
      Ex-Legends
      Fiskarin Urheilijat -47
      FUK1
      Fyysikkokilta
      Gauss-Krger
      Haagan kuninkaalliset suunn
      Hakuliset
      Harhaveikot
      Haukijahtaajat
      Helsingin Metsnkvijt
      Helsingin Poliisi-Voimailij
      Helsingin Suunnistajat
      Herrasmies Suunnistajat
      HeSeKeKo
      Hihhulit
      Hiidenkiertjt
      Hintsusti OK
      HRUP
      HTJ Suunnistajat
      Hukka Suunta
      Humanitas-seura
      Hutimn
      Hyde ja Teepakki
      Hyvinkn Rasti
      Hyytiln Huutajat
      Hkkilijt
      IBM Sport club
      IC-Electrofit
      IK Tunnelpojkarna
      Ilves-teatteri
      Intersport
      Ison kirkon liha
      It-Jnkhn Jhullit
      Jussis seven
      Jyrkk Kerake
      Jre
      Jrvenpn Hiihtoseura
      Jrvenpn Palo
      Kaaderi-Leijonat
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Kaveriporukka 2012
      Keffin suunnistajat
      Kelpo Maisterit
      Keravan Urheilijat
      Kiinnostus Suunnistajat
      Kiljavan opisto
      Kilon Kipint
      Kkinimen Weljekset
      Knut Posse
      Kohta lytyy
      Kokousyhdistys
      Koneen Kerho
      Konserni
      KOP Pankki-Veikot
      Korpisoturit
      Kotipojat
      KTTO
      Kunnon Urheilijat
      Kntit
      Lassila&Tikanoja
      Lauri Rehnin perilliset
      Lauttapartio
      Lekapojat
      Leppvaaran Sisu
      Linnankiertjt
      LKS
      Lounapartio
      Luolamiehet
      Lynx
      Lytnen Rastit
      MAASK RUK Eksym
      MAASK RUK Kirvesrasti
      MAASK RUK Pioneerivoimaa
      Matrix
      Mellunkyln Kontio
      Mesikmmenet
      Metos
      Metsylioppilaat
      Mustat Veljet
      Muumit suunnistaa
      Mntsln Urheilijat
      Net Man
      Noin seitsemn veljest
      Nordea Urheilu
      Nordenskilds Orienterare
      Numppi Brothers
      Nykyaikaiset 5-ottelijat
      OC Puisto
      OC Toffee
      OC Tuska
      OK Ostrobotnia
      Olarin Omat Pojat
      Olarinmen Samoojat
      OP
      Otaniemen Jylljt
      Otsolahden rastiveikot
      Outdoor Siskot
      Outotec
      Panssariprikaati
      PaVi
      Pekan Perhoset
      Petolintu
      Petj 246
      Pihkaniskat
      Pikku Hukat
      Pitkjrven Vaeltajat
      Pitjnmen Tarmo
      Polvisuunta OK
      Polyteknikkojen Raittiusseu
      Porvoon Urheilijat
      Puhakan Laurin Perilliset
      Puutteenpern Konkelot 1
      PYVMM
      Pllikt
      Pss Viiraa
      Radiosuuntaajat
      Raisu Lumous
      Rajakyln Kuntogubbet
      Rajamen Rykmentti
      Rannikkoprikaati
      Rastaalan rasti I
      Rasti K18
      Rasti-Jyry
      Rasti-Vihti
      Rastihaukat
      Rastikato
      Rastin Kiertjt (RaKit)
      Rastin Pojat
      Rastitykki
      RaTro
      Reaktor Innovations
      Riihimen Suunnistajat
      Ristin Kilta
      Roosan kuntokoulu
      Ryttyln Visa
      S-Yosuustoiminta
      SAKEn hivuttajat
      SAL
      Sappi Kirkniemi
      Saskan Talli
      Satakuntalainen Osakunta
      SC Vr Suunta 180
      Seitsemn ja varanumero
      SeNaatti
      Sirkan ja Pertin sakki
      Sito
      SK SK
      SK Uusi
      Skipoli-KJK
      Skrinnarit
      Spektrum
      Stadin Kummelit
      StadinMetsurit
      SukK 83
      Suomen Reserviupseeriliitto
      Suomen Suunnistusliitto
      Suppaman ja Liekehtiv Rast
      Suunnaton Into
      Suunta-Veikot
      Syv Pty
      Taxi Team
      Team Allback
      Team Azure
      Team Gulo gulo
      Team Laardi
      Team Lactic Acid
      Team Opintotuki
      Team SOSE
      Team Supponen
      Tekes InnOK
      Telko
      Teme Ski Team
      Teuvo goes 80s
      The Elvis Challenge
      Tiedeyhteis 95-97
      Timo Siikli ja Lemin Punais
      Toimen Pojat
      Trafix
      Turska
      Tuurihaukat
      Tuuripellet
      Tuusulan Tallaajat
      Tuusulan Voima-Veikot
      Tsmmts
      UPM Seekers
      Vantaan Metsnkvijt
      Varsinaissuomalainen osakun
      Vartiovuoren Pojat
      Veikkaus
      Vierivt sammalet
      VirNuMiToVi
      ViVi Master
      VR Suunnistajat
      VRU Hyvink
      Vuoristoradan Jarrumiehet
      Westendin Rasti-Bossit
      Wiipurilainen Osakunta
      Willows Tagalong
      Wonkamiehet
      X-Boomarit
      F
      HPM! - l hitossa peesaa
      nekosken Sarjakuvaseura
    Varsinais-Suomi
      (fos)Siilit
      Alastaron Reserviliset
      Angelniemen Ankkuri
      Auran Vannas
      Contact force
      ElMys
      Functio Laesa
      Hal Bro
      Hepojoen Pinnistys
      Hirvensalon Heitto
      Jokikyln Pojat
      Jouluksi kotiin
      Kaarinan Ristiritarit
      Katinkallion Rastikarjut
      Kemin Kiilat
      Keski-Vantaan Suunnistajat
      Kultaiset Karhut
      Kustavin Ahto
      Knnin Kuokkamiehet
      Laitilan Jyske
      Laskuvarjojkrikilta
      Littoisten Partabooat
      Loimaan Jankko
      Luiskaotsat
      Maarian Mahti
      MacGregor
      MS Parma
      Muurlan Vihuri
      Naantalin Seudun UA
      Nabla
      Nousiaisten Alku
      OC Harharetki
      OK EMitVit
      OK Jorren
      OK Skarpdal
      Paikkaan orientoituneet
      Paimion Rasti
      Peikot Hiihto
      Perttelin Peikot
      Pietinalhon pamaus
      Piiroiset
      PohjaKosketus
      Raision UrheiluAutoilijat
      RaKiNa
      Rasti 88
      Rasti-Perni
      Rasti-UHO
      RastiPiikki
      Raula Team
      Salon Seudun Kanakoiraharra
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Sauvon Urheilijat
      SK Herkkutatit
      SK Mrmiehet
      Someron Esa
      Sonnin Suti
      Suomusjrven Sisu
      Team Kenpes
      Telesten Veljekset
      TSE for the Future
      Tupifast
      Turun Ernkvijt
      Turun Metsnkvijt
      Turun NMKY
      Turun Puristus
      Turun Sinikotkat
      Turun Suunnistajat
      Turun Visat
      UNO SK
      UNO SK-harraste
      Urpon Rytky
      V-S maakuntakomppania
      Vaadin
      Vakka-Rasti
      ViLLE Team
      Ylneen Kiri
    FSO
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Minken
      IF land
      IK Falken
      IK Kronan
      IK rnen
      LNGWolfpack
      Nrpes OK
      OK Botnia
      OK Kristina
      OK Raseborg
      OK Terjrv
      OK Trian
      OK77
      Pargas IF
      Pargas IF 1997
      Solf IK
      Victorious Secret
    Australia
      Bushrangers
    Belgium
      Belgian Military Team
    Denmark
      Danish Military Team
      Farum-Tisvilde OK
      OK Pan rhus
      Phkinrinteen pallo
      Stronger Together
    Estonia
      Bona Fide
      JOKA
      LSF Pronoking Team
      OK Ilves
      OK Prguphja
      OK Plva Kobras
      OK TON
      OK Vru
      OK West
      Puujalad
      RAE ROK
      Rakvere OK
      SK Saue Tammed
      Vrska Vesi
    Finland
      007Hyypp
      2Einsteins
      AC Harharetki
      Alijmhyvitys
      AS Skinnarila
      AS Wassuttajat
      Dentina
      Endurance
      Ers seura
      Etulan veljekset
      Futisforum2
      Futurice
      HelppoRasti
      Hermannin kri
      Hiiltosiskot
      Huhtasen Heimo
      Kaaderi Leijonat res
      Kananpojat
      Kemira Vastus
      Kerkesix
      Keshovin Suunnistajat
      Kilpparit
      Kohti rastia ja sen ohi
      Liperin Lenkki
      Lopen Uupuneet
      LostBoys
      Murut
      Ne vikatikit A. Kiven
      PVTUTKL
      Rakennus Oy Antti J. Ahola
      Rasti Elmo
      Rasti-Hukat
      Rasti/C
      Rastipukit
      Retkeilymedia Ahola
      SK NappaRasti
      Sotkuman Haka
      Sweco
      Tampereen Ammattikorkeakoul
      Team Keisanen
      Team Rane Sport
      Team Spiritual Saramki
      Tio Rttens Mn
      TP Gourp
      Tyhmn rohkeat veljekset
      Tyrwn Woima
      Tytt
      Vauhtiveijarit
      Yrjnkadun Martat
    United Kingdom
      BOK-Kaukaa haettu 2
      EUOC
      London Lords
    Italy
      skodeg-o.com
    Lithuania
      Azuolas
      IGTISA
      Medeina
    Norway
      Asker SK
      Birkenes IL
      Bysen IL
      Bkkelagets SK
      Emblem IL
      Emit
      Enga
      Fossum IF
      Fredrikstad SK
      Freidig SPK
      Frol IL
      Ganddal IL
      GNEIST
      Halden SK
      Heming Orientering
      IF Sturla
      IL Tyrving
      Indre stfold OK
      Konnerud IL
      Kristiansand OK
      Lillomarka OL
      Modum OL
      Nikkelverk BIL
      NTNUI
      Nydalens SK
      Oppsal orientering
      Ringerike OL
      Steinkjer OK
      Stjrdals-Blink Orientering
      Trollelg
      Tnsberg og omegn OL
      Varegg IL
      Verdal OK
      Wing OK
      Young Boys Kongsberg
      k-94
    Russian Federation
      ALKO-STOP
      Black Sea OK
      Fryazino
      Izhora
      Kuzmolovo 110
      Kuzmolovo OS
      Legenda
      Mass-sport
      Nord West
      Northern Wind
      Omega
      Orienta Moscow Compass
      Orienta SKI-O
      PTZ-O
      Ultra
      Vyborg-orientir
      White Nights SPb
      Yarkiy Mir
    Sweden
      Attunda OK
      Bergnsets AIK
      Centrum OK Stockholm
      Eksj SOK
      Falkpings AIK OK
      Gvle OK
      Gteborg Majorna OK
      Gteborg-Majorna Gubballia
      Haninge SOK
      Hestra IF
      IFK Gteborg
      IFK Liding SOK
      IFK Moras OK
      IFK Ume
      IK Hakarpspojkarna
      Jrflla OK
      Jrla Orientering
      KamratIdrottsfreningenKIF
      Karlskrona SOK
      Linkpings OK
      Lnghundra IF
      Malungs OK Skogsmrdarna
      Markbygdens OK
      Nykpings OK
      OK Denseln
      OK Hammaren Sandviken
      OK Hedstrmmen - reunion 19
      OK Hllen
      OK Klemmingen
      OK Kolmrden
      OK Kre
      OK Linne
      OK Milan
      OK Nolaskogsarna
      OK Orion
      OK Pizzasalladland
      OK Ravinen
      OK Rodhen
      OK Roslagen
      OK Sdertrn
      OK Tisaren
      OK Tisaren / Kfum / Fiwspng
      OK lvsj rby
      OK sterker
      Pan-Kristianstad
      Pojkskoj
      Redtzer OK
      Rehns BK
      Ronneby OK
      Rns OK
      Skarpncks OL
      Skogslparna
      Snttringe SK
      Stora Tuna OK
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Surahammars SOK
      Svedalens AIK
      Sders-Tyres
      Sdertlje Nykvarn Orienter
      Tacton Systems AB
      Tullinge SK
      Tby OK
      UMA Idrottsfrening
      Vallentuna-ssby OL/Kunglig
      Vsters SOK
      Vxj OK
      rla IF
    Switzerland
      Bussola OK
      German Junior Team
      Ol Norska
      ol.biel.seeland
      OLC Kapreolo
      OLV Baselland
    United States
      OUSA
    Germany
      Team Baden-Wuerttemberg
      Team Sachsen
    Latvia
      30draugi.lv
      Briksnis
      Burkanciems OK
      IK Auseklis
      OK Arona
      OK Kapa
      OK Kurmis
      OK Meridians
      OK Ogre
      OK Saldus
      OZONS OK
      Surikati/SPAMMA
      Veselava
      Ziemelkurzeme OK
    Brazil
      Brazilian Military Team
    OTHER
      SKK-Dynamo
    Ukraine
      Korostyshiv
    Spain
      CAT mix
      Catalonia Team
      Spanish Military Team
    France
      French Military Team
    Poland
      OK!Sport
    Hungary
      Hungarian Orienteering Fana
    Valitut seurat ja
    
    
     | < Kilpailun etusivu | << Tulosten etusivu | Palaute | Haku tuloksista | www.jukola.com | 
    Tulosten muoto: