jukola.com

    Nuorten Jukola 1999

    Tulosten rajaus

    Alue Suomessa / maa  ja
    Media  ja
    Seura  ja
    Parhaat  
    Etelä-Pohjanmaa
      Kuortaneen Kunto
      Laihian Luja
      Lapuan Virkiä
      Pohjankyrön Rasti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Ylistaron Kilpa-Veljet
    Häme
      Hauhon Sisu
      Hämeenlinnan Suunnistajat
      Ikaalisten Nouseva Voima
      Kangasala SK
      Koo-Vee
      Kyrös-Rasti
      Lounais-Hämeen Rasti
      Oriveden Ponnistus
      Rasti-Nokia
      Tampereen Pyrintö
      Valkeakosken Haka
    Kaakko
      Joutsenon Kullervo
      Kymin Suunnistajat
      Lappeen Riento
      Luumäen Rasti
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rasti-Saimaa
      Sippurasti
      Vehkalahden Veikot
    Kainuu
      Kajaanin Suunnistajat
      Kuhmon Peurat
    Keski-Pohjanmaa
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Kokkolan Suunnistajat
      Nivalan Urheilijat
      Vetelin Urheilijat
    Keski-Suomi
      Jämsän Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Keuruun Kisailijat
      Saarijärven Pullistus
    Lahti
      Asikkalan Raikas
      Kärkölän Kisa-Veikot
      Nastolan Terä
      Rastivarsat
    Pohjois-Pohjanmaa
      Laitasaaren Veto
    Satakunta
      Hiisirasti
      Kankaanpään Suunnistajat
      Punkalaitumen Kunto
      Rasti-Lukko
      Rastikarhut
      Suunta-Sepot
      Vallan Suunta
    Savo-Karjala
      Kalevan Rasti
      Kuopion Suunnistajat
      Rasti-Pielinen
      Siilin Rasti
    Uusimaa
      Delta
      Espoon Suunta
      Helsingin Suunnistajat
      Järvenpään Palo
      Keravan Urheilijat
      Lynx
      Mäntsälän Urheilijat
      Pihkaniskat
      Rajamäen Rykmentti
      Riihimäen Suunnistajat
      Tuusulan Voima-Veikot
    Varsinais-Suomi
      Angelniemen Ankkuri
      Auran Vannas
      Hirvensalon Heitto
      Liedon Parma
      Mynämäen Suunnistajat -52
      Paimion Rasti
      Piikkiön Kehitys
      Someron Esa
      Turun Suunnistajat
      Vakka-Rasti
    FSO
      IF Brahe
      IF Femman
      IK Falken
      Malax IF
      Närpes OK
      OK Orient
      OK Raseborg
      OK Terjärv
      Pargas IF
      Solf IK
    OTHER
      Akilles Ok
      Akilles Ok Y
      Helsingin Suunnistajat Y
      Hy-Ra Y
      Hyvinkään Rasti Y
      IF Sibbo Vargarna
      Iisalmen Visa Y
      IK Kronan Y
      Iskatel RUS
      Jalasjärven Jalas Y
      Kangasala SK Y
      KauWi-RasKu Y
      KemKi-SuSi-KSF Y
      KemKi-SuSi-Pepe Y
      Keravan Urheilijat Y
      Kouvolan Rasti -72
      Kouvolan Rasti -72 Y
      KuoSu / SäynSa Y
      Köping-Kolva OK SWE
      Lahden Suunnistajat
      Lahti Suunnistusalue Y
      Laihian Luja Y
      Lapin Suunta -99 Y
      Liedon Parma Y
      Mikkelin Suunnistajat
      Nastolan Terä Y
      Nilsiän Nujakka Y
      Ok Botnia
      OK Pölva Kobras EST
      Ok Vöru EST
      Ok77
      Oulun Suunnistajat Y
      Petersburg-Russia RUS
      Pirkkalan Hiihtäjät Y
      PoPy / KanSu Y
      Ra-Ju/ÄU Y
      RapSu
      Rasti-Ketut
      RastiE4
      SalRe / SiSe Y
      Sintez O-klub RUS
      SSL:n Isot Oravat
      Suunnistajapankki
      Suunta-101
      Suunta2000
      Vetelin Urheilijat Y
    Valitut seurat ja
    
    
     | < Kilpailun etusivu | << Muut kilpailut | Palaute | Haku tuloksista | www.jukola.com | 
    :