jukola.com

    Jukola 1986, Jukolan Viesti

    Resultat

    Förening  och
    Bästa  
      
      Akilles OK
      Alahärman Kisa
      Alajärven Ankkurit
      Alastaron Urheilijat
      Alfta-Ösa OK
      Almby IK
      Angelniemen Ankkuri
      Anttolan Urheilijat
      Arboga OK
      Artjärven Ahjo
      Asikkalan Raikas
      Auran Vannas
      Avesta OK
      Backaksen Isku
      Bjursås OK
      Bromma OK
      BUL Tromsö
      Bäkkelagets SK
      Dansk Orienterings Förbund
      Domnarvets IF
      Eidsvoll OL
      Eksjö SOK
      Eksport OL
      Elimäen Vauhti
      Enebybergs IFK
      Energialaitoksen Ampujat, Hki
      Enköpings AIF
      Enon Kisa-Pojat
      Enonkosken Urheilijat
      Eräpirkat
      Esbo IF
      Espoon Rasti
      Espoon Tapiot
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Eurajoen Veikot
      Evijärven Urheilijat
      Fet OL
      Finnspångs AIK
      Fiskarin Työväen Urheilijat
      Fjärås AIK
      Flaggtreff OL
      Fredrikstad SK
      Frol IL
      Föreningsbankens IK
      Gamlakarleby IF
      Gustavsbergs IF
      Gårdsby IK
      Gävle OK
      Haagan Terä
      Haapajärven Kiilat
      Haapamäen Urheilijat
      Haapaveden Urheilijat
      Hagaby GoIF
      Halden SK
      Halen OK
      Halikon Hakoniskat
      Halsuan Toivo
      Haminan Tarmo
      Hanhelan Veljekset
      Hankasalmen Hanka
      Hartolan Voima
      Hauhon Sisu
      Haukiputaan Heitto
      Haukiputaan Veikot
      Haukivuoren Kisailijat
      Hedströmmen OK
      Heinolan Isku
      Heinolan Ruutiveikot
      Helsingborgs SOK
      Helsingin Jyry
      Helsingin Metsänkävijät
      Helsingin NMKY
      Helsingin Poliisi-Voimailijat
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Työv. Hiihtäjät
      Helsingin Yliopiston Urheiluse
      Hestra IF
      Hiidenkiertäjät
      Himangan Urheilijat
      Hinnerjoen Yritys
      Hirvensalon Heitto
      HJS-Vansbro OK
      Hollolan Urheilijat -46
      Huhtasuon Kisa
      Hylte OK
      Hyvinkään Ponteva
      Hyvinkään Rasti
      Hyytiälän Urheilijat
      Hällefors OK
      Hämeenlinnan seudun Poliisi-Ur
      Hämeenlinnan Suunnistajat
      Hämeenlinnan Tarmo
      IBM Sport Club
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Hagen
      IF Minken
      IF Sibbo-Vargarna
      IF Sturla
      IF Tjalve
      IF Åland
      IFK Enskede
      IFK Göteborg
      IFK Lidingö
      IFK Linköping
      IFK Mora
      IFK Norrköping
      IFK Södertälje
      IFK Tumba
      Iisalmen Visa
      Iisu
      Iitin Pyrintö
      IK Falken
      IK Fyris
      IK Grane
      IK Hakarpspojkarna
      IK Hellas
      IK Jarl
      IK Kronan
      IK Standard
      IK Örnen
      Ikaalisten Nouseva-Voima
      IL Stjördals-Blink
      IL Tyrving
      Ilomantsin Urheilijat
      Imatran Suunnistajat
      Inkeroisten Terho
      Insjöns IF
      Istrums SK
      Itä-Päijänteen Rasti
      Ivo-sport
      Joensuun Työväen Suunnistajat
      Joutsenon Kullervo
      Jurvan Urheilijat
      Jurvan Voima
      Juvan Urheilijat
      Jyväskylän Kisa-Toverit
      Jyväskylän Suunnistajat
      Jämsän Retki-Veikot
      Järbo OK
      Järfälla OK
      Järla IF
      Järvenpään Isku
      Järvenpään Palo
      Järvensivun Kisa
      Kaavin Kaiku
      Kajaanin Kuohu
      Kajaanin Suunnistajat
      Kalajoen Junkkarit
      Kalevan Rasti
      Kalmar OK
      Kalvolan Keihäs
      Kangasalan Kisa
      Kangasniemen Kalske
      Kankaanpään Suunnistajat
      Kankaantaan Kisa
      Kannuksen Ura
      Karhulan Korvenkiertäjät
      Karjaan Ura
      Karkkilan Pojat
      Karkkilan Urheilijat
      Karlsbyhedens IK
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan varuskunnan Urheilija
      Kauhavan Visa
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Kauvatsan Ponteva
      Keimolan Kaiku
      Kemijärven Urheilijat
      Kensu
      Keravan Kisa-Veikot
      Keravan Urheilijat
      Keuruun Kisailijat
      KFUM Örebro
      Kihniön Urheilijat
      Kiikoisten Kirma
      Kils OK
      Kimito SF
      Kiteen Urheilijat
      Kiukaisten Urheilijat
      Kiuruveden Jänne
      Kjula IF
      Kodisjoen Kaiku
      Kokemäen Kova-Väki
      Kokkolan Suunnistajat
      Kolarin Työväen Urheilijat
      Kongsberg OL
      Konneveden Urheilijat
      Kontiolahden Urheilijat
      Korian varuskunnan Urheilijat
      Kortesjärven Järvi-Veikot
      Korven Honka
      Koskelankylän Riento
      Kosken Kaiku
      Kouvolan Rasti
      Kovlands IF
      Krokeks OK
      Kuhmon Peurat
      Kuopion Poliisi-Urh.
      Kuopion Suunnistajat
      Kuoreveden Kärki
      Kuortaneen Kunto
      Kuusamon Erä-Veikot
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kvarnsvedens GoIF
      Kymin Suunnistajat
      Kyrös-Rasti
      Kälviän Tarmo
      Kärkölän Kisa-Veikot
      Köpings OK
      Köyliön Lallit
      Lahden Suunnistajat - 37
      Lahden Suunnistajat-37
      Lahden Taimi
      Lahden Työväen Hiihtäjät
      Laihian Liitto-Urheilijat
      Laitilan Jyske
      Lammin Säkiä
      Lapin Veikot
      Lapinlahden Veto
      Lappajärven Veikot
      Lappeen Riento
      Lapuan Virkiä
      Laukaan Urh. 3/Tammelan velj.
      Laukaan Urheilijat
      Lauttakylän Luja
      Lauttakylän Pyry
      Lehtimäen Jyske
      Leksands OK
      Lemin Eskot
      Leppävaaran Sisu
      Lessebo OK
      Liedon Parma
      Lieksan Rasti
      Lievestuoreen Kisa
      Lillomarka OL
      Linköpings OK
      Liperin Taimi
      Littoisten Loiske
      Lohimaan Rasti
      Lohtajan Veikot
      Loimaan Jankko
      Lounais-Hämeen Rasti
      Ludvika OK
      Luumäen Pojat
      Luvian Kisa-Toverit
      Lynx
      Långhundra IF
      Länsi-Lavian Loiske
      Länsi-Rajan Rasti
      Länsi-Rengon Esa
      Länsi-Saimaan Rasti
      Länsi-Uudenmaan Suunnist.
      Maarian Mahti
      Majornas IK
      Malax IF
      Malmby IF
      Masalan Kisa
      Matinkylän Akilles
      Matteus SI
      Mellunkylän Kontio
      Mesikämmenet
      Miehikkälän Vilkas
      Mikkelin Suunnistajat
      Mikkelin varuskunnan Urheilija
      Modum OL
      Muurlan Vihuri
      Mynämäen Suunnistajat -52
      Mälarhöjdens IK
      Mäntsälän Urheilijat
      Nastolan Terä
      Nilsiän Nujakka
      Nivalan Urheilijat
      Nokian Urheilijat
      Norbergs OK
      Norrköpings AIS
      NTHI
      Nurmeksen Sepot
      Nydalens OK
      Nyköpings OK
      Närpes OK
      Nässjö OK
      O-52
      Ockelby OK
      Oddersjaa SSK
      OK Björken
      OK Denseln
      OK Freidig
      OK Fyrismalm
      OK Hammaren
      OK Hällen
      OK Järven
      OK Kristina
      OK Kåre
      OK Mangen
      OK Milan
      OK Moss
      OK Måsen
      OK Nolasskogsarna
      OK Norrtälje
      OK Orient
      OK Orion
      OK Orren
      OK Ravinen
      OK Renen
      OK Rodhen
      OK Skeidi
      OK Skogsfalken
      OK Skogsmårdarna
      OK Skogsstjärnan
      OK Skogsströvarna
      OK Stigen
      OK Svackan
      OK Södertörn
      OK Sör
      OK Terjärv
      OK Tisaren
      OK Tyr
      OK Vargen
      OK Älvsjö Örby
      OK Österåker
      OK77
      OL Trollo
      Olarin Eräkotkat
      Olavin Rasti
      Oppsal IF
      Oriveden Ponnistus
      OS Svackan
      Oulun Suunnistajat
      Oulun Tarmo
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Outokummun Partio
      Paimion Rasti
      Pan/Önos
      Pargas IF
      Parkanon Urheilijat
      Pekolan Isku
      Pellon Ponsi
      Pelson Suo-Pojat
      Perniön Urheilijat
      Perttelin Peikot
      Pertunmaan Ponnistajat
      Petäjäveden Petäjäiset
      Pieksämäen Pyrintö
      Pieksämäen Veikot
      Pielaveden Sampo
      Pihkaniskat
      Pihtiputaan Tuisku
      Piikkiön Karhu
      Piikkiön Kehitys
      Pirkkalan Hiihtäjät
      Pitäjänmäen Tarmo
      Pohjankyrön Rasti
      Polvijärven Urheilijat
      Polyteknikkojen Raittiusseura
      Porin Pyrintö
      Porsgrunn OL
      Porvoon Urheilijat
      Posion Pyrintö
      Pudasjärven Urheilijat
      Punkalaitumen Kunto
      Puolangan Ryhti
      Puumalan Viri
      Pyhtään Voima
      Pyhäjärven Pohti
      Päijät-Rasti
      Raision Kuula
      Raisu Lumous
      Rajamäen Kehitys
      Rajamäen Rykmentti
      Rasti-Hyry
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rasti-Lukko
      Rasti-Vihti
      Rastihaukat
      Rastikarhut
      Rastiketut
      Rastivarsat
      Rauman Työväen Urh.
      Rautalammin Urheilijat
      Rehns BK
      Reima -34
      Riihimäen Suunnistajat
      Rimbo SOK
      Ringerike OL
      Rotebro IF
      Ruokolahden Suunnistajat
      Ruotsinpyhtään Riento
      Rydboholms SK
      Rånäs OK
      Rälingen OK
      Saarijärven Pullistus
      Sahalahden Kunto
      Saloisten Reipas
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Sarpsborg OL
      Sauvon Urheilijat
      Savitaipaleen Urheilijat
      Savon Suunta
      Selkien Sisu
      Seskarö IF
      Siikaisten Sisu
      Siilin Rasti
      Simpeleen Urheilijat
      Sipoon Nousu
      Sippurasti
      SK Wing
      Skene SoIS
      Skogsluffarnas OK
      Skogslöparna
      Snättringe SK
      Sodankylän varuskunnan Urheili
      SOK Viljan
      Sotkamon Jymy
      Stockholms OK
      Stora Tuna IK
      Stormin Teräs
      Storviks IF
      Sulkavan Urheilijat -41
      Sumiaisten Kunto
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Suolahden Urho
      Suomen Autourheiluliitto
      Suomenniemen Urheilijat
      Suomusjärven Sisu
      Suomussalmen Rasti
      Suonenjoen Vasama
      Suosmeren Salpa
      Surahammars OK
      Suunta -57
      Suunta-Sepot
      Suunta-Veikot
      Säkylän Urheilijat
      Säterbygdens OK
      Säyneisen Salpa
      Söderhamns OK
      Södertälje IF
      Taipalsaaren Veikot
      Taivassalon Tahti
      Tampereen NMKYn Urheilijat
      Tapanilan Tarmo
      Tarpian Suunta
      Tarvasjoen Urheilijat
      Teijon Toverit
      Tervakosken Pato
      Teuvan Rivakka
      Tibro AIK
      Tikkakosken Suunnistajat
      Trollhättans SOK
      Tullinge SK
      Tuomarilan Urheilijat
      Turebergs IF
      Turengin Sarastus
      Turun Metsänkävijät
      Turun Poliisien Urh.Seura
      Turun Suunnistajat
      Turun Visat
      Tuupovaaran Ilves
      Tuupovaaran Sepot
      Tuusulan Voima-Veikot
      Täby IS
      Täby SOK
      Töölön Luonnon Ystävät
      Ulvilan Ura
      Urjalan Urheilijat
      Utin Varuskunnan Urheilijat
      Uuraisten Urheilijat
      Vaajakosken Terä
      Vaasan Suunnistajat
      Vakka-Rasti
      Valkeakosken Haka
      Valkeakosken Koskenpojat
      Valkealan Kajo
      Vallan Suunta
      Vallentuna OK
      Valtion Rautateiden Urheilijat
      Vehkalahden Veikot
      Veitsiluodon Metsäurheilijat
      Verdal OK
      Vesaisen Pojat
      Vetelin Urheilijat
      Vihtavuoren Pamaus
      Viitasaaren Suunta
      Vimmerby OK
      Virtain-Ruoveden Suunnistajat
      Väddö OK
      Väsby OK
      Västerås OK
      Växjö OK
      Vörå IF
      XYZ
      Ylikiimingin Niittomiehet
      Ylivieskan Kuula
      Ylämaan Pyrkijät
      Ylämyllyn varuskunnan Urheilij
      Yläneen Kiri
      Ylöjärven Urheilijat
      Åby SOK
      Årsunda IF
      Ähtärin Urheilijat
      Älvsby IF
      Ärla IF
      Äänekosken Urheilijat
      Örkeljunga FK
      Österåker OK
    Utvalda föreningar och
    
    
     | < Tävlingens ramsida | << Andra tävlingar | Feedback | Sökning från resultat | www.jukola.com | 
    :