jukola.com

    Jmi-Jukola 2004, Jukolan Viesti

    Resultat

    Region i Finland / land  och
    Media  och
    Frening  och
    Bsta  
    Etel-Pohjanmaa
      Alahrmn Kisa
      Alajrven Ankkurit
      Ammattioppilaitos Kauhajoki
      Atria Oyj
      Evijrven Urheilijat
      Ilmajoen Kisailijat-75
      Ilmasotakoulu
      Isojoen Urheilijat
      Jalasjrven Jalas
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kortesjrven Jrvi-Veikot
      Kuortaneen Kunto
      Laihian Luja
      Lapuan Virki
      Lehtimen Jyske
      Pohjankyrn Rasti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rastiketut
      Reilut Miehet Havumetsien
      Seinjoen Yhteiskoulun opet
      Suunta 0700
      Suunta Jurva
      Teuvan Rivakka
      Vaasan Suunnistajat
      Valoristeyksen Voima
      Vhkyrn Viesti
      Ylistaron Kilpa-Veljet
      htrin Urheilijat
    Hme
      Ausgezeichnet -Klub
      Eksym 360
      Epiln Esa
      Fennia
      FTA
      Fys-Ikaalinen Urheilu ja Ri
      Hauhon Sisu
      Hiiltomiehet
      Hmeen Kuntoruukki
      Hmeenlinnan Seudun Poliisi
      Hmeenlinnan Suunnistajat
      Hmeenlinnan Tarmo
      Hmlis-Osakunta
      Kalvolan Keihs
      Kangasala SK
      Kiipeilykerho Vertikaali ry
      Koo-Vee
      Kuoreveden Krki
      Kyrs-Rasti
      Lounais-Hmeen Rasti
      Maanmittauslaitos Tre
      Metskeskus Hme-Uusimaa
      Metsmanaatit
      Mntn Seudun Erpirkat
      NCS Sport
      NMP Tampere
      Nokian MetsJoukko
      Oriveden Ponnistus
      Panssariprikaati
      Partiolpk Tampereen Kotkat
      Pirkkalan Hiihtjt
      Plkneen Lukko
      Rasti-Nokia
      Rastipeurat
      RC Eemeli
      Sentera
      Sepontalon Vonkaus
      Steri Oy
      Tampereen Poliisi-Urheilija
      Tampereen Pyrint
      Tampereen Yritys
      Tamrock
      Tarpian Suunta
      Team 800
      Temmi 98
      Tervakosken UA
      Toijalan Seudun Reserviupse
      Turengin Sarastus
      Urjalan Urheilijat
      Valkeakosken Haka
      Virtain-Ruoveden Suunnistaj
      Yljrven Urheilijat
    Kaakko
      Anjalan Liitto
      Anjalankosken kaupunki
      Enonkosken Urheilijat
      Etel-Kymen Suunnistajat
      Finnish Chemicals Joutseno
      Haukivuoren Kisailijat
      Imatran Passipojat
      Inkeroisten Terho
      INUS
      Joutsenon Kullervo
      Jukola 2003 Sulkava
      Juvan Tili Oy
      Kaakon Rasti
      Karhulan Korvenkvijt ry
      Karjalan Prikaati
      KarTR - Karjalan Prikaati
      Kaukaan Lyly
      Kokkosenkyln Rasti ja Risa
      Korven Honka
      Kotkan Rannikkoalue
      Kouvolan Rasti-72
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kymin Suunnistajat
      KymJP - Karjalan Prikaati
      Lappeen Riento
      Lappeen Siniset
      Lemin Eskot
      LTY Shktekniikka
      Luumen Rasti
      Maasotakoulu
      Miehikkln Vilkas
      Mikkelin Tervaniskat
      Mustalammen Pallo
      Navi
      Nostars
      Olavin Rasti
      Raja- ja Merivartiokoulu
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rantasalmen Urheilijat
      RAPSU
      Rasti-Saimaa
      Sippurasti
      SK Vuoksi
      Stora Enso Timber
      Team Yknharju
      Tukkisiat
      Valkealan Kajo
      Vehkalahden Veikot
      Ylmaan Pyrkijt
      ZSKA Sivatti
    Kainuu
      Kainuun Prikaati
      Kainuun Sinitakit
      Kainuun Tykistrykmentti
      Kainuun rjy
      Kajaanin Kuohu
      Kajaanin Suunnistajat
      Kuhmon Peurat
      Puolangan Ryhti
      Rasti-Hyry
      Sotkamon Jymy
      Suomussalmen Rasti
    Keski-Pohjanmaa
      Alavieskan Viri
      Aron Haka
      Halsuan Toivo
      Himangan Urheilijat
      Kalajoen Junkkarit
      Kannuksen Ura
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      KK team Pohjalainen
      Kokkolan Suunnistajat
      Klvin Tarmo
      Nivalan Urheilijat
      OMG
      Perhon Kiri
      Pyhjrven Pohti
      Rantalan Veljekset
      RasTiimi
      Schaumanin Urheilijat
      Sievin Sisu
      Vetelin Urheilijat
      Ylivieskan Kuula
    Keski-Suomi
      Enermet
      Hankasalmen Hanka
      Hernemen Porina
      Ilmavoimien Viestikoulu
      It-Pijnteen Rasti
      Jyvskyln normaalikoulu
      Jyvskyln Yliopiston yliop
      JYY Sporticus
      Jmsn Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Karstulan Kiva
      Keuruun Kisailijat
      Konneveden Urheilijat
      Lankkuan Kyljoukkue
      Laukaan Urheilijat
      Lievestuoreen Kisa
      Lievestuoreen varikko
      Lohimaan Rasti
      Metsliitto Keski-Suomi
      Muuramen Rasti
      Nestorin Tiimi
      Otto-Pojat
      Palokan Partiolaiset
      Petsamon Aurinko-pilkkijt
      Petjveden Petjiset
      Pihtiputaan Tuisku
      Pikkuhomma
      Pioneerirykmentti
      Pnttvuoren Peikot
      Rasti E4
      Rastinkiertjt
      Ruutiukot
      Saarijrven Pullistus
      Savon Rasti
      SC Savilahden Voima
      TietoEnator JKL
      Tikkakosken Suunnistajat
      UPM Mets Keski-Suomi
      Vaajakosken Ter
      Valtra
      Vihtavuoren Pamaus
      Viitasaaren Suunta
      Vnkypannu
    Lahti
      Artjrven Ahjo
      Asikkalan Raikas
      Hollolan Urheilijat -46
      Hnt SK
      It-Hmeen Rasti
      Keski-Hollolan Suunnistajat
      Koukut
      Krkln Kisa-Veikot
      Lahden Kaleva
      Lahden Suunnistajat -37
      Lahden Taimi
      Lahden Tyven Hiihtjt
      Lammin Ski
      Metsklusteri
      Nastolan Ter
      Oululaisen Reissumiehet
      Pijt-Rasti
      Rasti Reipas
      Rastivarsat
      SOC Asikkala
    Lappi
      Alatornion Pirkat
      Eka Chemicals Oy
      Ivalon rajavartioalue
      Kemijoki Oy
      Kemijrven Urheilijat
      Lapin Safarit
      Lapin Sudet
      Lapin Veikot
      Lnsi-Rajan Rasti
      ME Pummit
      Metshallitus
      Oulun Raksa
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Pellon Ponsi
      Permeren Rasti
      Ranuan Peura
      Sallan Rajakarhut
      Sodankyln Varuskunnan Urhe
      Suunta 2000
      X-suunnistajat
    Pohjois-Pohjanmaa
      Haapaveden Urheilijat
      Iisu
      Jylhnrannan Jyske
      Jmer Miehet
      Kiimingin Urheilijat
      Koskelankyln Riento
      Kuusamon Er-Veikot
      Krsmen Kataja
      Laitasaaren Veto
      Oulaisten Huima
      Oulaisten Taru
      Oulun Tarmo
      Oulun Yliopiston Urheiluseu
      Oulunsalon Vasama
      Pulkkilan Ponsi
      Saloisten Reipas
      Sinkki-Sepot
      Sir Mc Paksupatukan klaani
      SK Pohjanthti
      Taivalkosken Kuohu
      Universitet Tekniska Atlet
      Vaalan Karhu
    Satakunta
      A-Automaatio
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Hiisirasti
      Hinnerjoen Yritys
      Honkajoen Seudun Urheilijat
      Kiikoisten Kirma
      Kuntoutuskeskus Kankaanp
      Lauttakyln Luja
      Liikkuva poliisi Pori
      Lnsi-Lavian Loiske
      Metskeskus Lounais-Suomi
      Nakkilan Wisa
      Niksulan Pojat
      Outokumpu Research
      Palo-88
      Parkanon Urheilijat
      Punkalaitumen Kunto
      Rasti-Lukko
      Rastikarhut
      Rauman Tyven Urheilijat
      Rokkakoski SK
      Satakunnan Kansa
      Siikaisten Sisu
      Stormin Ters
      Suosmeren Salpa
      Suunta-Sepot
      Ulvilan Suunnistajat
      Ulvilan Ura
      Vallan Suunta
      Verttuun Namika
    Savo-Karjala
      Errt Oppaat
      Geologian tutkimuskeskus
      Iisalmen Visa
      Ilomantsin Urheilijat
      Juuan Jnne
      Kalevan Rasti
      Keski-Karjalan Rasti
      Keski-Savon Sisu
      Kontiolahden Urheilijat
      Kuopion Poliisi-Urheilijat
      Kuopion Suunnistajat
      Liperin Taimi
      Louhelan Woima
      Metskeskus Pohjois-Karjala
      Metsntutkimuslaitos
      Nilsin Nujakka
      Puijon Pakertajat
      Rasti-Pielinen
      Rautalammin Urheilijat
      Savon Prikaati
      Savon Suunta
      Siilin Rasti
      SK Savo
      Sonkajrven Pahka
      Suonenjoen Vasama
      Syneisen Salpa
      Team KUOLO
      Terssiilit
      Tulikivi
      Tuupovaaran Sepot
      Yl-Savon ammattiopisto
      Yl-Savon Rasti
    Uusimaa
      86. Kadettikurssi
      ABB SK
      Agrimarket
      Aivan Sama
      Askolan Urheilijat
      CSC
      Delta
      Eduskunnan Urheilukerho
      Eliaksen Eksyjt
      Esashk
      Espoon Akilles
      Espoon Suunta
      Espoon Tapiot
      Fin5 2004-Kerava-Sipoo-Porn
      Fiskarin Urheilijat -47
      Haukijahtaajat
      Helsingin Metsnkvijt
      Helsingin Painesili Oy
      Helsingin Poliisi-Voimailij
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Taxi Team
      Helsingin Tyven Hiihtjt
      Helsingin Yliopiston Urheil
      Heltech
      HeMe-Legendat
      Herrasmies Suunnistajat
      Hiidenkiertjt
      Hiihtoliiton Coachit
      Hukka Suunta
      Hyvinkn Ponteva
      Hyvinkn Rasti
      IBM Sport club
      Iivosport
      Ilvesveikot ry
      JMFC
      Jyrkk Kerake
      Jrvenpn Hiihtoseura
      Jrvenpn Palo
      Kaaderi-Leijonat
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Kelpo Maisterit
      Keravan Kaupunki
      Keravan Urheilijat
      Kerttu Leen pojat
      Kiinnostus Suunnistajat
      Kiisseli.Com
      Kkinimen Weljekset
      Koneen Kerho
      KOP Pankki-Veikot
      Koskenkorvan Suunta
      Kntit
      Leppvaaran Sisu
      Liivin Tuki
      Linnankiertjt
      Lynx
      Lnsi-Uudenmaan pelastuslai
      Lnsi-Uudenmaan Suunnistaja
      Lytnen Rastit
      M-real Kirkniemi
      Maanpuolustuskorkeakoulu
      Maanpuolustuskoulutus
      Medone
      Mellunkyln Kontio
      Meridea
      Mesikmmenet
      Mit Miss Milloin
      Montun Uho
      Mntsln Urheilijat
      Noin seitsemn veljest
      Nordea Urheilu ry
      Nykyaikaiset 5-ottelijat
      OC Toffee
      OK Flygpojkarna
      OK Kampen Revisited
      Olarin Omat Pojat
      Onni ja Oikaisijat
      OP-tiimi
      Otaniemen Jylljt
      Pihkaniskat
      Pikku Hukat
      Pitkjrven Vaeltajat ry
      Pitjnmen Tarmo
      Polyteknikkojen Raittiusseu
      Porvoon Urheilijat
      Pummin Suunta
      Pss Viiraa
      Radiosuuntaajat
      Raisu Lumous
      Rajamen Rykmentti
      Rasti-Jyry
      Rastihaukat
      Real Vallila
      Rejlers
      Riihimen Suunnistajat
      Ryttyln Visa
      Satakuntalainen Osakunta
      Savolainen Osakunta
      Seitsemn ja varanumero
      Sibelius-Akatemian Yo-kunta
      SK-0K
      Skoyarit
      SOK Yosuustoiminta
      Susiveikot
      Suunnaton Into
      Suunta-Hukat
      Suunta-Veikot
      Tapanilan Tarmo
      Team Gulo gulo
      Team Myrkoira
      Team Opintotuki
      Tecnomen
      Teepakki / Hyde
      Tenala Idrottsfrening r.f.
      Tiedeyhteis 95-97
      Tiedon Luupparit
      TietoEnator Dialogos
      Tipsy Titans
      Tuska 04
      Tuusulan Voima-Veikot
      Tln Luonnon Ystvt
      Ufak Autosuunnistajat
      Ukkoslahden kojootit
      Vaisala Oyj
      Virnumitovi
      VRU Hyvink
      Wonkamiehet
      XYZ
      YLEn Suunta
      nekosken Sarjakuvaseura
    Varsinais-Suomi
      Angelniemen Ankkuri
      Auran Vannas
      Er- ja herrasmiesten ruoka
      Hal Bro
      Hanaley Boys
      Hirvensalon Heitto
      Ihode-Vermuntilan Metsstys
      Kannonkiertjt
      Kustavin Ahto
      Laitilan Jyske
      Laskuvarjojkrikilta
      Leukakiikku
      Liedon Ernkvijt
      Loimaan Jankko
      Luiskaotsat
      Maarian Mahti
      Merivoimien Varikko
      Metsnhoitoyhdistys Louname
      MS Parma
      OK Skarpdal
      Paimion Rasti
      Partiolpk Mikon Pojat
      Perttelin Peikot
      Pietinalhon pamaus
      Piikkin Karhu
      Piikkin Kehitys
      Porin Prikaati
      Raision Kuula
      Rasti 88
      Rasti-Perni
      Ruskon Maunun Partio
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Samppalinnan Voima
      Sauvon Urheilijat
      Someron Esa
      Suomusjrven Sisu
      Turku Energia OY
      Turun Metsnkvijt
      Turun NMKY
      Turun poliisi
      Turun Suunnistajat
      Turun Tiemiehet
      Turun Visat
      Turun Yliopisto
      Uskelan Urhot
      Vakka-Rasti
      Ylneen Kiri
    FSO
      Akilles OK
      Djupsundspojkarna OK
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Minken
      IF Sibbo-Vargarna
      IF land
      IK Falken
      IK Kronan
      IK rnen
      Kimito SF
      Malax IF
      Metsnhoitoyhdistys Norrsko
      Nrpes OK
      OK Botnia
      OK Kristina
      OK Orient
      OK Raseborg
      OK Terjrv
      OK77
      Pargas IF
      Solf IK
    Australia
      Australia
    Belgium
      Trol-Belgium
    Denmark
      Danish Military National Te
      Farum-Tisvilde OK
      Spring Cup OK
    Estonia
      Eesti Sjakool
      Hiiumaa OK
      JOKA
      OK Kape
      OK M.A.R.U
      OK Orvand
      OK Plva Kobras
      OKH
      RAE ROK
      Rakvere OK
      SK Saue Tammed
      Vrska OK Peko
    Finland
      2Einsteins
      CISM-IOF event advisors
      Kaavin Timantit
      Kemira Vastus
      Kerkesix
      Nordkalk
      Pulse Increase Adventure Cl
      Rasti-Hukat
    United Kingdom
      London Orienteering club
    Lithuania
      Medeina
    Norway
      Baekkelagets SK
      Bul-Troms
      Bysen IL
      Centrum OK
      Fana IL
      Halden SK
      IL Gneist
      IL Gular
      IL Tyrving
      Konnerud IL
      Kristiansand OK
      Larvik OK
      Notodden O-lag
      NTNUI
      Nydalens SK
      OK Moss
      OK Skeidi
      OL Flaggtreff 1984
      OL Trollelg
      Oppsal IF
      OSI - orientering
      OTO
      Ryken O-lag
      Team ShanglaBangla
      Tistedalen FL
      Vang OL
      Wing OK
      stmarka OK
    Russian Federation
      Kuzmolovo OK
      Northern Wind
      OK Gulfstream
      Saint-Petersburg
      Vyborg-orientir
    Sweden
      Alfta SA OK
      Arboga OK
      Bromma-Vllingby SOK
      Dalaportens OL
      Deje SF
      Domnarvets GoIF
      Enen Orienteringsklubb
      Eskilstunafors OL
      Eslvs FK
      Fagersta OK
      FK Finn-Ljungby
      FK Friskus Varberg
      FK Gingarna
      Forsa OK
      Gandvik IK
      Gotlands Bro OK
      Gustavsbergs IF
      Gvle OK
      Gteborg Majorna OK
      Hagaby GoIF
      Halmstad OK
      Hellas
      Helsingborgs SOK
      Hjobygdens OKTibro AIK SOK
      Hrlvs IF
      Hrnsands OK
      IF Thor
      IFK Enskede
      IFK Gteborg
      IFK Liding SOK
      IFK Moras OK
      IFK Ume
      IK Hakarpspojkarna
      IK Trenne
      Jrflla OK
      Jrla IF OK
      Jnkpings OK
      K 3 IF
      Kalmar OK
      KFUM rebro OK
      Kils OK
      Klyftamo
      Kping-Kolsva OK
      Leksands OK
      Linkpings OK
      Lunds OK
      Malungs OK Skogsmrdarna
      Mariestads FK
      Midlva OK
      Norbergs OK
      Nykpings OK
      OK Dacke
      OK Denseln
      OK Djerf
      OK Gisle
      OK Hammaren Sandviken
      OK Hllen
      OK Klemmingen
      OK Kolmrden
      OK Kre
      OK Linne
      OK Milan Nora
      OK Nackhe
      OK Nolaskogsarna
      OK Nylund
      OK Orion
      OK Ravinen
      OK Roslagen
      OK Skogsfalken
      OK Skogshjortarna
      OK Sdertrn
      OK Tisaren
      OK TOR Torshlla
      OK Tranan
      OK Triangeln
      OK Tyr
      OK Vilse 87
      OK lgen
      OK lvsj rby
      OK sterker
      Pan-Kristianstad
      Rehns BK
      Rejlers IF
      Ronneby OK
      Rotebro Is
      Rns OK
      Skarpncks OL
      Skogslparna
      Snttringe SK
      Stora Tuna IK
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Svedalens AIK
      Sders SOL-Tyres
      Sdertlje Nykvarn Orienter
      Tierps SOK
      Tjllmo-Godegrds Ok
      Tolered-Utby OL
      Trollhttans SOK
      Tullinge SK
      Tumba-Mlarhjden OK
      Turebergs IF
      Tby OK
      Uddevalla OK
      Ulricehamns OK
      Ume OK
      Valbo AIF
      Vallentuna /sseby OL
      Vattenfalls IF
      Vittjrvs IK
      Vnersborgs SK
      Vsby OK
      Vsterbergslagens OL
      Vsters SOK
      Vxj OK
      lvsby IF
      vertorne IF
    Switzerland
      Kapreolo
    United States
      Team AttackPoint
    Germany
      PTSV Dresden
      USV TU Dresden
    Latvia
      Briksnis
      IK AUSEKLIS
      OK Purva Bridejs
      VIGA
    Czech Republic
      OB Luhacovice-CZ
    OTHER
      A. Ahlstrm Osakeyhti
      Altia
      Asker Skiklubb
      Bredaryds SOK
      Elintarhan Kuninkaallinen
      Ex-Legends
      Finnair Suhi 1
      Fredrikstad Skiklubb
      Genimap
      Hirviveikot ry
      Hurskaat Pulut (HuPu)
      Indre stfold OK
      Kokemen Kova-Vki
      Kokkola Zinc
      Kongsberg O-lag
      KK
      Liedon Parma 1974
      Lillomarka O-lag
      Modum O-lag
      NMP Roamers
      OK ILVES
      OK Vivill
      Opticoncept
      Orion Pharma Elinlkrit
      Oy Sisu Auto Ab
      Polar Elektro
      Pmaja
      Ramboll
      Rannikkojkripataljoonan
      Ringerike O-Lag
      Ringsj OK Stigmnnen OK
      SK Nokia
      Skien OK
      SKK-Dynamo
      SOK Viljan - OK Torfinn
      Suunta-101
      Team Austria
      Teekkarireserviliset Ry
      Timberjack
      Toimen Pojat ry
      VTT Prosessit
      Yarky Mir
      YIT Rakennus Oy TKA
      s-NLH orientering
    Utvalda freningar och
    
    
     | < Tvlingens ramsida | << Andra tvlingar | Feedback | Skning frn resultat | www.jukola.com | 
    Form av resultaten: