jukola.com

    Tampere-Jukola 2008, Jukolan Viesti

    Resultat

    Region i Finland / land  och
    Media  och
    Frening  och
    Bsta  
    Etel-Pohjanmaa
      Alahrmn Kisa
      Alajrven Ankkurit
      Altia Koskenkorva
      Ammattioppilaitos Kauhajoki
      Honkarakenne
      Isojoen Urheilijat
      Jalasjrven Jalas
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kortesjrven Jrvi-Veikot
      Kuortaneen Kunto
      Laihian Luja
      Lapuan Virki
      Lehtimen Jyske
      Pohjankyrn Rasti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rastiketut
      Reilut Miehet Havumetsien
      Suunta Jurva
      SYK-OPET
      Teuvan Rivakka
      Vaasan Suunnistajat
      Vhkyrn Viesti
      Ylistaron Kilpa-Veljet
      htrin Urheilijat
    Hme
      Ausgezeichnet -Klub
      Eksym 360
      Epiln Esa
      FTA
      Fujitsu
      Hauhon Sisu
      Hiiltomiehet
      Hirviveikot
      Hmeen Kuntoruukki
      Hmeenlinnan Seudun Poliisi
      Hmeenlinnan Suunnistajat
      Hmeenlinnan Tarmo
      Hmlis-Osakunta
      Kangasala SK
      Kuoreveden Krki
      Kyrs-Rasti
      Kk
      Lounais-Hmeen Rasti
      Luonnontutkijat
      Maanmittauslaitos Tre
      Metskeskus Hme-Uusimaa
      Mntn Seudun Erpirkat
      NCS Sport
      Nokian MetsJoukko
      Oriveden Ponnistus
      Panssariprikaati
      Partiolpk Tampereen Kotkat
      Pirkkalan Hiihtjt
      Pitk Y
      PK Racing Team
      Plkneen Lukko
      Rasti-Nokia
      RC Eemeli
      Satakunnan Lennosto
      Sepontalon Vonkaus
      Tampereen Poliisi-Urheilija
      Tampereen Yritys
      Tamrock
      Tarpian Suunta
      Temmi 98
      Tervakosken UA
      Toijalan Seudun Reserviupse
      Turengin Sarastus
      Urjalan Urheilijat
      Valkeakosken Haka
      Virtain-Ruoveden Suunnistaj
      Yljrven Urheilijat
    Kaakko
      Anttolan Urheilijat
      Elinlkrien kuntoseura V
      Enonkosken Urheilijat
      Etel-Kymen Suunnistajat
      Finnish Chemicals Joutseno
      Haukivuoren Kisailijat
      Imatran Passipojat
      Inkeroisten Terho
      INUS
      Ittulli
      Joutsenon Kullervo
      Jukola 2003 Sulkava
      Juvan Urheilijat
      Kaakon Eranto
      Kaakon Rasti
      Kaukaan Lyly
      Kirves-RastiRUK
      Kokkosenkyln Rasti ja Risa
      Korven Honka
      Kouvolan Palokunnan Urheili
      Kouvolan Rasti-72
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kymin Suunnistajat
      Lappeen Riento
      Lappeen Siniset
      Lappeenrannan Walliveljet
      Lemin Eskot
      Leppln suuntavaisto
      LTY Shktekniikka
      Luumen Rasti
      Maasillat
      Maasotakoulu
      Miehikkln Vilkas
      Mikkelin Tervaniskat
      Mustalammen Pallo
      Navi
      Nostars
      Olavin Rasti
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rantasalmen Urheilijat
      Sippurasti
      SK Vuoksi
      Skinnarilan Dynamo
      Team Yknharju
      Valkealan Kajo
      Vehkalahden Veikot
      Vika Suunta
      Ylmaan Pyrkijt
      ZSKA Sivatti
    Kainuu
      Kainuun Sinitakit
      Kajaanin Kuohu
      Kajaanin Suunnistajat
      Kuhmon Peurat
      Puolangan Ryhti
      Rasti-Hyry
      Sotkamon Jymy
      Suomussalmen Rasti
    Keski-Pohjanmaa
      Aron Haka
      Boliden Kokkola
      Halsuan Toivo
      Himangan Urheilijat
      Kalajoen Junkkarit
      Kannuksen Ura
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Kokkolan Suunnistajat
      Klvin Tarmo
      Mhy Keskipohja
      Nivalan Urheilijat
      OMG
      Perhon Kiri
      Pietarsaaren Hiihtjt
      Pyhjrven Pohti
      RasTiimi
      Schaumanin Urheilijat
      Sievin Sisu
      Vetelin Urheilijat
      Ylivieskan Kuula
    Keski-Suomi
      Buildercom
      Haapamen Urheilijat
      Hankasalmen Hanka
      Hernemen Porina
      It-Pijnteen Rasti
      Jyvskyln Metsnkvijt
      JYY Sporticus
      Jmsn Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Karstulan Kiva
      Keuruun Kisailijat
      Konneveden Urheilijat
      Lankkuan Kyljoukkue
      Lievestuoreen Kisa
      Lohimaan Rasti
      Metso Paper Jyvskyl
      Muuramen Rasti
      Nestorin Tiimi
      Palokan Partiolaiset
      Petsamon Aurinko-pilkkijt
      Petjveden Petjiset
      Pihtiputaan Tuisku
      Pikkuhomma
      Pnttvuoren Peikot
      Rasti E4
      Rastinkiertjt
      Ruutiukot
      Saarijrven Pullistus
      Savon Rasti
      Suunta Jyvskyl
      Vaajakosken Ter
      Valtra
      Vihtavuoren Pamaus
      Viitasaaren Suunta
      VTT
      Vnkypannu
    Lahti
      4event
      Artjrven Ahjo
      Asikkalan Raikas
      Hollolan Urheilijat -46
      Hnt SK
      Iitin Pyrint
      It-Hmeen Rasti
      Keski-Hollolan Suunnistajat
      Koukut
      Krkln Kisa-Veikot
      Lahden Kaleva
      Lahden Suunnistajat -37
      Lahden Taimi
      Lahden Tyven Hiihtjt
      Lammin Ski
      Metsklusteri
      Nastolan Ter
      Oululaisen Reissumiehet
      Pijt-Rasti
      Rasti Reipas
      Rastivarsat
    Lappi
      Alatornion Pirkat
      Kaukaa haettu
      Kemijoki Oy
      Kemijrven Urheilijat
      Lapin Safarit
      Lapin Sudet
      Lapin Veikot
      Lnsi-Rajan Rasti
      ME Pummit
      Metshallitus
      Oulun Raksa
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Pellon Ponsi
      Sallan Rajakarhut
      Suunta 2000
      X-suunnistajat
    Pohjois-Pohjanmaa
      Iin Yritys
      Kiimingin Urheilijat
      Koskelankyln Riento
      Kuusamon Er-Veikot
      Laitasaaren Veto
      Oulaisten Huima
      Oulaisten Taru
      Oulun Tarmo
      Oulun Yliopiston Urheiluseu
      Oulunsalon Vasama
      Polar Electro
      Pudasjrven Urheilijat
      Pulkkilan Ponsi
      Saloisten Reipas
      Sinkki-Sepot
      SK Pohjanthti
      Taivalkosken Kuohu
      Universitet Tekniska Atlet
      Vaalan Karhu
      Vesaisen Pojat
      Ylikiimingin Nuijamiehet
    Satakunta
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Hiisi - Kokemen Kova-Vki
      Hiisirasti
      Hinnerjoen Yritys
      Honkajoen Seudun Urheilijat
      Kankaanpn Kalevankiertj
      Kankaanpn Suunnistajat
      Kodisjoen Kaiku
      Lauttakyln Luja
      Lnsi-Lavian Loiske
      Niinisalon Varuskunnan Urhe
      Palo-88
      Punkalaitumen Kunto
      Rasti-Lukko
      Rastikarhut
      Rauman Tyven Urheilijat
      Siikaisten Sisu
      Stormin Ters
      Suosmeren Salpa
      Suunta-Sepot
      Tykistprikaati
      Ulvilan Ura
      Vallan Suunta
      Verttuun Namika
    Savo-Karjala
      Akustin perikunta
      Geologian tutkimuskeskus
      Iisalmen Visa
      Ilomantsin Urheilijat
      John Deere
      Juuan Jnne
      Kalevan Rasti
      Keski-Karjalan Rasti
      Keski-Savon Sisu
      Kontiolahden Urheilijat
      Kuopion Poliisi-Urheilijat
      Kuopion Suunnistajat
      Liperin Taimi
      Louhelan Woima
      Mantsinen Group
      Metsntutkimuslaitos
      Nilsin Nujakka
      Rasti-Pielinen
      Rauhansalot
      Rautalammin Urheilijat
      Savon Suunta
      Seitsemn pummia
      Selkien Sisu
      Siilin Rasti
      Sonkajrven Pahka
      Suonenjoen Vasama
      Syneisen Salpa
      Terssiilit
      Tuupovaaran Sepot
      Yl-Savon ammattiopisto
      Yl-Savon Rasti
    Uusimaa
      86. Kadettikurssi
      ABB SK
      Aivan Sama
      Askolan Urheilijat
      CSC
      Delta
      EDS Finland
      Eduskunnan Urheilukerho
      EKSY
      Eliaksen Eksyjt
      Esashk
      Espoon Akilles
      Espoon Suunta
      Espoon Tapiot
      Etelsuomalainen osakunta
      Fiskarin Urheilijat -47
      Haukijahtaajat
      Helsingin Metsnkvijt
      Helsingin Poliisi-Voimailij
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Taxi Team
      Helsingin Tyven Hiihtjt
      Helsingin yliopiston Urheil
      Heltech
      Herrasmies Suunnistajat
      Hiidenkiertjt
      Hukka Suunta
      Hyvinkn Rasti
      IBM Sport club
      Jyrkk Kerake
      Jrvenpn Hiihtoseura
      Jrvenpn Palo
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Kelpo Maisterit
      Keravan Kaupunki
      Keravan Urheilijat
      Kiinnostus Suunnistajat
      Kiisseli.Com
      Koneen Kerho
      KOP Pankki-Veikot
      Koskenkorvan Suunta
      Kunnon Urheilijat
      Kntit
      Leppvaaran Sisu
      Liivin Tuki
      Linnankiertjt
      Lounapartio
      Lynx
      Lnsi-Uudenmaan Suunnistaja
      Lytnen Rastit
      M-real Kirkniemi
      Maanpuolustuskorkeakoulu
      Maanpuolustuskoulutus
      Mellunkyln Kontio
      Mesikmmenet
      Montun Uho
      Mntsln Urheilijat
      Noin seitsemn veljest
      Nykyaikaiset 5-ottelijat
      OC Puisto
      OC Toffee
      OK Flygpojkarna
      OK Kampen Revisited
      Olarin Omat Pojat
      Omnitele
      Otaniemen Jylljt
      Petolintu
      Pihkaniskat
      Pikku Hukat
      Pitjnmen Tarmo
      Pohjalainen Valtuuskunta
      Pohjolan Pojat
      Polyteknikkojen Raittiusseu
      Porvoon Urheilijat
      Puhakan Laurin Perilliset
      Pummin Suunta
      Pss Viiraa
      Raisu Lumous
      Rajamen Rykmentti
      Rasti K18
      Rasti-Jyry
      Rastihaukat
      Rejlers
      Riihimen Suunnistajat
      Ryttyln Visa
      Satakuntalainen Osakunta
      Savolainen Osakunta
      Seitsemn ja varanumero
      Seitsems joki
      SK-0K
      Skoyarit
      SOK Yosuustoiminta
      Suunnaton Into
      Suunta-Veikot
      Tapanilan Tarmo
      Team Gulo gulo
      Team Myrkoira
      Team Opintotuki
      Tecnomen
      Teekkarireserviliset
      Teepakki
      Tiedeyhteis 95-97
      TietoEnator Lean System
      Toimen Pojat
      Tuusulan Voima-Veikot
      Tyrskyviuhtojat
      Tln Luonnon Ystvt
      Ufak Autosuunnistajat
      Ukkoslahden kojootit
      Vantaan Metsnkvijt
      Varsinaissuomalainen osakun
      Veikkaus
      Viestirykmentti
      Vihdin Viesti hiihto
      Virnumitovi
      VRU Hyvink
      Wonkamiehet
      nekosken Sarjakuvaseura
    Varsinais-Suomi
      Alastaron Reserviliset
      Angelniemen Ankkuri
      Auran Vannas
      ElMys
      Hal Bro
      Hirvensalon Heitto
      Kemin Kiilat
      Kiskon Osuuspankki
      Kulkkilan Kala ja Kunto
      Kustavin Ahto
      Laitilan Jyske
      Laskuvarjojkrikilta
      Liedon Ernkvijt
      Littoisten Partabooat
      Loimaan Jankko
      Luiskaotsat
      Maarian Mahti
      Metsnhoitoyhdistys Louname
      MS Parma
      Muurlan Vihuri
      OK Jorren
      OK Skarpdal
      Paimion Rasti
      Partiolpk Mikon Pojat
      Peikot Hiihto
      Perttelin Peikot
      Pietinalhon pamaus
      Porin Prikaati
      Raision Kuula
      Rasti 88
      Rasti-Perni
      RastiPiikki
      Ruskon Maunun Partio
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Samppalinnan Voima
      Sauvon Urheilijat
      Seitsemn Oikein
      Someron Esa
      Suomusjrven Sisu
      Turun Metsnkvijt
      Turun NMKY
      Turun poliisi
      Turun Suunnistajat
      Turun Tiemiehet
      Turun Visat
      Turun Yliopisto
      Vakka-Rasti
      Ylneen Kiri
    FSO
      Akilles OK
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Minken
      IF Sibbo-Vargarna
      IF land
      IK Falken
      IK Kronan
      IK rnen
      Malax IF
      Nrpes OK
      OK Botnia
      OK Kristina
      OK Orient
      OK Raseborg
      OK Terjrv
      OK77
      Pargas IF
      Solf IK
    Denmark
      OK Pan rhus
    Estonia
      Eesti Sjakool
      Hiiumaa OK
      JOKA
      LSF Pronoking Team
      OK Ilves
      OK Kape
      OK M.A.R.U
      OK Orvand
      OK Plva Kobras
      OK Vru
      OK West
      RAE ROK
      Rakvere OK
      SK Mercury
      SRD SK
      Vrska OK Peko
    Finland
      2Einsteins
      Kemira Vastus
      Kerkesix
      Makulansuon TUPArit
      Nordkalk
      OK Lundo
      Rasti-Hukat
    United Kingdom
      Jesus Orienteering Club
      London Orienteering club
      NOC
    Lithuania
      Medeina
    Norway
      Bysen IL
      Fana IL
      Fredrikstad SK
      Frol IL
      Halden SK
      IK Grane
      IL Gular
      IL Tyrving
      Kristiansand OK
      Larvik OK
      Lillomarka OL
      Lten OL
      Modum OL
      NTNUI
      Nydalens SK
      OK Moss
      OK Skeidi
      OL Trollelg
      OSI - orientering
      Raumar O-lag
      Wing OK
      stmarka OK
    Russian Federation
      Kuzmolovo 110
      Kuzmolovo OK
      Mile-Sport
      MSU
      Nord West
      Northern Wind
      OK Gulfstream
      Saint-Petersburg
      Vyborg-orientir
      Yarkiy Mir
    Sweden
      10-6-6
      Arboga OK
      Bromma-Vllingby SOK
      Dalaportens OL
      Eksj SOK
      Fagersta OK
      Falkpings AIK
      FK Finn
      FK Gingarna
      Forsa OK
      Gotlands Bro OK
      Gvle OK
      Gteborg Majorna OK
      Hagaby GoIF
      Halmstad OK
      Haninge SOK
      Hellas
      Hestra IF
      Hjrnarps GH OL
      IF Thor
      IFK Gteborg
      IFK Kiruna
      IFK Liding SOK
      IFK Moras OK
      IFK Ume
      IK Hakarpspojkarna
      IK Trenne
      Jrflla OK
      Jrla IF OK
      KFUM rebro OK
      Klyftamo
      Kping-Kolsva OK
      Leksands OK
      Linkpings OK
      Malungs OK Skogsmrdarna
      Midlva OK
      Norbergs OK
      Nybro OK
      Nykpings OK
      OK Denseln
      OK Hammaren Sandviken
      OK Hllen
      OK Kolmrden
      OK Linne
      OK Lftan
      OK Nackhe
      OK Njudung
      OK Nolaskogsarna
      OK Orion
      OK Ravinen
      OK Reftele
      OK Rodhen
      OK Roslagen
      OK Skogsfalken
      OK Sdertrn
      OK Tisaren
      OK Triangeln
      OK Tyr
      OK Vilse 87
      OK lgen
      OK lvsj rby
      OK sterker
      Pan-Kristianstad
      Rehns BK
      Ronneby OK
      Rns OK
      Skarpncks OL
      Skogslparna
      Snttringe SK
      Stora Tuna IK
      Strngns Malmby OL
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Svedalens AIK
      Sderhamns OK
      Sders SOL-Tyres
      Sdertlje Nykvarn Orienter
      Tierps SOK
      Tjllmo-Godegrds Ok
      Tullinge SK
      Tumba-Mlarhjden OK
      Tby OK
      Ulricehamns OK
      Ume OK
      Vallentuna /sseby OL
      Vnersborgs SK
      Vsby OK
      Vsters SOK
      lvsby IF
      rla IF
      vertorne IF
    Switzerland
      Bussola OK
    Latvia
      30draugi.lv
      Briksnis
      Mona OK
      OK Purva Bridejs
      OK Saldus
      VIGA
    Bulgaria
      Bulgaria Team
    OTHER
      007Hyypp
      7 ihmett
      A. Ahlstrm
      Aamulehden lukijajoukkue
      ADOLINCE
      Ahman hiihtjt
      Akateemiset luonnon ystvt
      Aseman Lapset 4
      Asianajajat
      AtolliKyyrset
      Atria
      Attunda OK
      Aussie Kangaroos
      Auvon Perikunta
      Balise 25 Besancon
      BasWare
      Beach Boys
      Birkenes IL
      Bon Voyage Monsieur
      Bredaryds SOK
      Brownteam
      Burkanciems OK
      Bkkelagets SK
      Centrum OK Oslo
      Centrum OK Stockholm
      Cervesa OL
      Contact force
      Datactica
      DeeTee
      Destia
      DFO
      Digia-OpenX
      DJK Adler 07 Bottrop
      Econocap
      Eka Chemicals
      Elioni Spordiklubi
      Elisa
      Endurance
      Enen OKDalaportens OL
      EPR Fun Club
      Erhe
      Ericsson SK
      Erikoisrajajkrikomppania
      Eskilstuna OL
      Etel-Lapin Rakennus
      EUOC
      Evon Metspojat
      Ex-Legends
      Farum/Tisvilde-Spring Cup O
      FinaviaEfes
      Finnmap
      Finnstringers
      Fossum IF
      Functio Laesa
      Gammelstads IF
      GammelstadsIFBergnsetsAIK
      Golgin Laite
      Halsuan Mkijussit
      Harju KEK RSK
      HB-Betoni Team
      Helsingin Painesili
      Hervannan Rusakot
      Hiukkasen Hukassa
      Humanitas-seura
      Hungarian O-Fanatics
      IGTISA
      IK Auseklis
      IK Tunnelpojkarna
      IK Ymer Bredaryds SOK
      Ikaalisten Nouseva-Voima
      Ilkka-yhtym
      Ilmajoen Maratoonarit
      Indre stfold OK
      ISHR
      Isojen Poikien Iltapivker
      Isosyte-Jukola 1988
      IstrumKlyftamo
      JJ Puujalat
      Jouluksi kotiin
      just.1
      JVK-tiimi
      K3 IF
      Kaaderit-Leijonat
      Kaatiksen Toverit
      Kalmarin Suunnistajat
      Kankaantaan Kisa
      Karhulan Korvenkvijt
      Kartat Taskuun
      KAVo Ikaalinen
      Kela
      KeNsU 70s
      ketkupolkka
      Kiilto Oy
      Kiimingin Virkut
      Kiipeilykerho Vertikaali
      Kikka Dream Team
      Kilon Miekka
      Kilpparit
      Kirkkonummen Metsnkvijt
      Kokousyhdistys
      Kompleksi
      Korkeekotaniemi
      Kotipojat
      Kuokkalan Ryhti
      Kuolo
      Landis+Gyr
      Ligue Lorraine de CO
      Losti
      Maanpuolustuskorkeakoulu/ E
      Maavoimien Esikunta
      MacGREGOR
      Madonas BJSS
      Maltaan ystvt
      MANOMY
      MAP Medical Technologies
      Metso Automation Tampere
      Metsliitto etelsuomi
      Metsmannut
      Metsn Pojat
      MoVo
      MTK-Asikkalan maaseutunuore
      my heart has a helmet
      Nabla
      NCC
      Nokia Roamers
      Nord-Trndelag I
      Nordea Urheilu
      Notkeat puuhevoset
      Nousiaisten Alku
      Ogre OK
      OHVP
      Ok 7-up
      OK Kapa
      OK Lalle
      OK Meridians
      OK Mullekaikkiheti
      OK Renen
      OK RSP
      OK Tor
      Ok st
      OLG Biberist SO
      OLG Rymenzburg
      Omega
      OMIK
      OP-Pohjola
      Ota suunta
      OTO - OL Tnsberg og Omegn
      Paganuksen sukuseura
      Paroc
      Partiolpk Harjun Veikot
      Pasi Viberg
      Peab Seicon
      Pelastuslaitos Pijt-Hme
      Perkyln Ponnistus
      Petanaalpois
      Pitk Partio
      Pitkjrven Vaeltajat
      Pohjois-Euroopan MaratonKlu
      Porsgrunn OL Skien OK
      PorTu
      Posion Pyrint
      Powerfinn
      Pro Sport LO
      Puijon Pojat
      PV johtamisjrjestelmkesku
      PVJJK (Puolustusvoimat)
      PVSK
      Pyht Miehet
      Pmaja
      Rajaveljet
      Ramboll Finland
      Ramboll Norge AS
      RannJPn perinneyhdistys
      Rapalan Kunto
      Rapsu
      Reaktor Innovations
      Retkiryhm 06
      Riihon ukk
      Ristiin Rastiin
      Robertsfors IK-Hgkers OK
      RT-119
      RUK 2 Eksym
      Saimaan Nuohous
      Scania IF
      Schwabinger Lwen
      Seinjoen HS/ Ampumahiihto
      Setanta
      Sexthlon
      SK Mortis Elmex
      SK Mrmiehet
      SK Uranus
      Skattkrr Kristinehamn
      SKK-Dynamo
      SKM!
      skodeg-o.com
      Skogspojkarnas OK
      SLOW - South London
      Soilikin Suunta
      SOK Viljan
      Solita
      Sorsa Team
      Sponsor skes
      Sportvogl
      SPYMS
      Start Nachod
      Stora Enso Mets
      Sugar Loaf OK
      Suomen kasarmin suunnistaja
      Suuntahukat
      Suunto
      Sys Opendigia Tre
      Takas OK
      Tampereen Ammattikorkeakoul
      TampereenKristitytTeekkarit
      Tapani Jokela Team
      Team Taavi
      Team Happonen
      Team Icebug
      Team Nestle
      Team Tommila
      Tenala IF
      Thinkers
      TJ Turnov
      Tonttu-ukot
      Tornion Partiolaiset
      Tosta Lhtee-Team
      Trsken IL
      TTY Shkmagnetiikka
      Tupakkiaron Kilpasiskot
      Turun Sinikotkat
      Tuulipojat
      Tyhj Joukko
      Tynset IF
      Ultra
      UPM Raflatac
      Urpon Rytky
      Vaaran Vaeltajat
      Vaasan Poliisiurheilijat
      Varegg IL
      Vehkalahden Veikot 1983
      VMH
      YIT Rakennus
      Ziemelkurzeme OK
      s-UMB orientering
      dlt
    Spain
      Catalonia Team
    Poland
      OKS Otwock
    Utvalda freningar och
    
    
     | < Tvlingens ramsida | << Andra tvlingar | Feedback | Skning frn resultat | www.jukola.com | 
    Form av resultaten: