Kytj-Jukola 2010, Venlojen Viesti - | Resultat |




	

	

jukola.com

    Strcktider

    Alla Nsta 200 >
    Nr Lag Vlj etapp
    1 Ulricehamns OK, SWE 1 2 3 4
    2 Hellas, SWE 1 2 3 4
    3 Tampereen Pyrint, FIN 1 2 3 4
    4 Halden SK, NOR 1 2 3 4
    5 OK Linne, SWE 1 2 3 4
    6 Turun Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    7 IFK Liding SOK, SWE 1 2 3 4
    8 Svedalens AIK, SWE 1 2 3 4
    9 Domnarvets GoIF, SWE 1 2 3 4
    10 Asikkalan Raikas, FIN 1 2 3 4
    11 Wing OK, NOR 1 2 3 4
    12 Paimion Rasti, FIN 1 2 3 4
    13 Tullinge SK, SWE 1 2 3 4
    14 Angelniemen Ankkuri, FIN 1 2 3 4
    15 Bkkelagets SK, NOR 1 2 3 4
    16 Leksands OK, SWE 1 2 3 4
    17 SK Pohjanthti, FIN 1 2 3 4
    18 OK Hllen, SWE 1 2 3 4
    19 Nydalens SK, NOR 1 2 3 4
    20 Konnerud IL, NOR 1 2 3 4
    21 NTNUI, NOR 1 2 3 4
    22 Koovee, FIN 1 2 3 4
    23 Lynx, FIN 1 2 3 4
    24 OK Kolmrden, SWE 1 2 3 4
    25 Kalevan Rasti, FIN 1 2 3 4
    26 Domnarvets GoIF 2, SWE 1 2 3 4
    27 Hiisirasti, FIN 1 2 3 4
    28 OK Rodhen, SWE 1 2 3 4
    29 IF Thor, SWE 1 2 3 4
    30 Gteborg Majorna OK, SWE 1 2 3 4
    31 Sdertlje Nykvarn Orienter, SWE 1 2 3 4
    32 Tullinge SK 2, SWE 1 2 3 4
    33 Pargas IF, FIN 1 2 3 4
    34 Bromma-Vllingby SOK/Jrfl, SWE 1 2 3 4
    35 Northern Wind, RUS 1 2 3 4
    36 Tampereen Pyrint 2, FIN 1 2 3 4
    37 Lillomarka OL, NOR 1 2 3 4
    38 Helsingin Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    39 MS Parma, FIN 1 2 3 4
    40 OK Denseln, SWE 1 2 3 4
    41 Stora Tuna IK, SWE 1 2 3 4
    42 Ultra, RUS 1 2 3 4
    43 Tumba-Mlarhjden OK, SWE 1 2 3 4
    44 Vehkalahden Veikot, FIN 1 2 3 4
    45 OK Skogsfalken, SWE 1 2 3 4
    46 Koovee 2, FIN 1 2 3 4
    47 Svedalens AIK 2, SWE 1 2 3 4
    48 Alfta SA OK, SWE 1 2 3 4
    49 IFK Moras OK, SWE 1 2 3 4
    50 Jrla IF OK, SWE 1 2 3 4
    51 Navi, FIN 1 2 3 4
    52 Hmeenlinnan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    53 Tullinge SK 4, SWE 1 2 3 4
    54 KFUM rebro OK, SWE 1 2 3 4
    55 OK Kape, EST 1 2 3 4
    56 Bkkelagets SK 2, NOR 1 2 3 4
    57 Tampereen Pyrint 3, FIN 1 2 3 4
    58 Kangasniemen Kalske, FIN 1 2 3 4
    59 Rastivarsat, FIN 1 2 3 4
    60 Kangasala SK, FIN 1 2 3 4
    61 IFK Ume, SWE 1 2 3 4
    62 Fredrikstad SK, NOR 1 2 3 4
    63 Sundsvalls OK, SWE 1 2 3 4
    64 Dalaportens OL, SWE 1 2 3 4
    65 IFK Liding SOK 2, SWE 1 2 3 4
    66 Gteborg Majorna OK 2, SWE 1 2 3 4
    67 Vsters SOK, SWE 1 2 3 4
    68 Ulricehamns OK 2, SWE 1 2 3 4
    69 Lynx 2, FIN 1 2 3 4
    70 Tby OK, SWE 1 2 3 4
    71 Tullinge SK 3, SWE 1 2 3 4
    72 IK Hakarpspojkarna, SWE 1 2 3 4
    73 Linkpings OK, SWE 1 2 3 4
    74 Nrpes OK, FIN 1 2 3 4
    75 Asikkalan Raikas 2, FIN 1 2 3 4
    76 Rasti-Kurikka, FIN 1 2 3 4
    77 OK Linne 2, SWE 1 2 3 4
    78 Espoon Suunta, FIN 1 2 3 4
    79 Helsingin Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    80 OK Sdertrn, SWE 1 2 3 4
    81 Koovee 4, FIN 1 2 3 4
    82 rla IF, SWE 1 2 3 4
    83 OK Kre, SWE 1 2 3 4
    84 NTNUI 2, NOR 1 2 3 4
    85 Kalevan Rasti 2, FIN 1 2 3 4
    86 Lappeen Riento, FIN 1 2 3 4
    87 Delta, FIN 1 2 3 4
    88 Raja-Karjalan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    89 Kongsberg OL, NOR 1 2 3 4
    90 SK Vuoksi, FIN 1 2 3 4
    91 Paimion Rasti 2, FIN 1 2 3 4
    92 Halden SK 2, NOR 1 2 3 4
    93 Navi 2, FIN 1 2 3 4
    94 Rasti-Lukko, FIN 1 2 3 4
    95 IF Sibbo-Vargarna, FIN 1 2 3 4
    96 Scotland, GBR 1 2 3 4
    97 Eksj SOK, SWE 1 2 3 4
    98 OK Tisaren, SWE 1 2 3 4
    99 Sandefjord OK, NOR 1 2 3 4
    100 Nykpings OK, SWE 1 2 3 4
    101 Koovee 3, FIN 1 2 3 4
    102 Vehkalahden Veikot 2, FIN 1 2 3 4
    103 Lahden Suunnistajat -37, FIN 1 2 3 4
    104 Tampereen Pyrint 4, FIN 1 2 3 4
    105 Lapuan Virki, FIN 1 2 3 4
    106 Kouvolan Rasti-72, FIN 1 2 3 4
    107 Pihkaniskat, FIN 1 2 3 4
    108 Kangasala SK 2, FIN 1 2 3 4
    109 Delta 2, FIN 1 2 3 4
    110 Jmsn Retki-Veikot, FIN 1 2 3 4
    111 MS Parma 2, FIN 1 2 3 4
    112 htrin Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    113 IF Femman, FIN 1 2 3 4
    114 Attunda OK, SWE 1 2 3 4
    115 SK Saue Tammed, EST 1 2 3 4
    116 Suunta Jyvskyl, FIN 1 2 3 4
    117 Gvle OK, SWE 1 2 3 4
    118 OK Purva Bridejs, LAT 1 2 3 4
    119 OK Gulfstream, RUS 1 2 3 4
    120 s-UMB orientering, NOR 1 2 3 4
    121 Madonas BJSS, LAT 1 2 3 4
    122 Anttolan Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    123 Lahden Taimi, FIN 1 2 3 4
    124 OK Orient 2, FIN 1 2 3 4
    125 Pan-Kristianstad, SWE 1 2 3 4
    126 OK Pan rhus, DEN 1 2 3 4
    127 Vimmerby OK, SWE 1 2 3 4
    128 Pargas IF 2, FIN 1 2 3 4
    129 Hiisirasti 2, FIN 1 2 3 4
    130 South Yorkshire, GBR 1 2 3 4
    131 MS Parma 3, FIN 1 2 3 4
    132 Jrla IF OK 2, SWE 1 2 3 4
    133 Ganddal IL, NOR 1 2 3 4
    134 OSI - orientering, NOR 1 2 3 4
    135 OK Tyr, SWE 1 2 3 4
    136 Nord West, RUS 1 2 3 4
    137 IK Kronan, FIN 1 2 3 4
    138 Omega, RUS 1 2 3 4
    139 Hagaby GoIF, SWE 1 2 3 4
    140 OK Orient, FIN 1 2 3 4
    141 Navi 3, FIN 1 2 3 4
    142 Domnarvets GoIF 3, SWE 1 2 3 4
    143 Keuruun Kisailijat, FIN 1 2 3 4
    144 Lunds OK, SWE 1 2 3 4
    145 OK Orvand, EST 1 2 3 4
    146 Halden SK 3, NOR 1 2 3 4
    147 Victoria Jozefow, POL 1 2 3 4
    148 Rastikarhut, FIN 1 2 3 4
    149 Kokkolan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    150 Balise 25 Besancon, FRA 1 2 3 4
    151 OK Skogsfalken 2, SWE 1 2 3 4
    152 Hankasalmen Hanka, FIN 1 2 3 4
    153 Gwardia Warszawa, POL 1 2 3 4
    154 Lynx 3, FIN 1 2 3 4
    155 Kongsberg OL 2, NOR 1 2 3 4
    156 Rns OK, SWE 1 2 3 4
    157 Ounasvaaran Hiihtoseura, FIN 1 2 3 4
    158 Valkeakosken Haka, FIN 1 2 3 4
    159 Angelniemen Ankkuri 2, FIN 1 2 3 4
    160 Catalonia Team, ESP 1 2 3 4
    161 OK Nackhe, SWE 1 2 3 4
    162 Kristiansand OK, NOR 1 2 3 4
    163 Olavin Rasti, FIN 1 2 3 4
    164 Tous Azimuts Douai, FRA 1 2 3 4
    165 IGTISA, LTU 1 2 3 4
    166 Siilin Rasti, FIN 1 2 3 4
    167 IFK Moras OK 2, SWE 1 2 3 4
    168 Suunta Jyvskyl 4, FIN 1 2 3 4
    169 Paimion Rasti 3, FIN 1 2 3 4
    170 Konnerud IL 2, NOR 1 2 3 4
    171 Espoon Suunta 2, FIN 1 2 3 4
    172 IK Auseklis, LAT 1 2 3 4
    173 Navi 4, FIN 1 2 3 4
    174 OK Ilves, EST 1 2 3 4
    175 Turun Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    176 Kankaanpn Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    177 Tumba-Mlarhjden OK 2, SWE 1 2 3 4
    178 OK Vilse 87, SWE 1 2 3 4
    179 Klyftamo, SWE 1 2 3 4
    180 stmarka OK, NOR 1 2 3 4
    181 Vsters SOK 2, SWE 1 2 3 4
    182 Sdertlje Nykvarn Orienter 2, SWE 1 2 3 4
    183 Delta 4, FIN 1 2 3 4
    184 Hmeenlinnan Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    185 MS Parma 8, FIN 1 2 3 4
    186 SK Aasa 5, EST 1 2 3 4
    187 OK Linne 3, SWE 1 2 3 4
    188 Ylikiimingin Nuijamiehet, FIN 1 2 3 4
    189 Baltiyskiy Bereg, RUS 1 2 3 4
    190 OK Botnia, FIN 1 2 3 4
    191 Lapin Veikot, FIN 1 2 3 4
    192 OK Ravinen, SWE 1 2 3 4
    193 Vesta, RUS 1 2 3 4
    194 OK Raseborg, FIN 1 2 3 4
    195 Fana IL, NOR 1 2 3 4
    196 Suunta-Sepot, FIN 1 2 3 4
    197 Someron Esa, FIN 1 2 3 4
    198 Kangasniemen Kalske 2, FIN 1 2 3 4
    199 Skattkrrs IF, SWE 1 2 3 4
    200 OK Rodhen 2, SWE 1 2 3 4
    Alla Nsta 200 >