jukola.com

    Lappee-Jukola 2016, Jukolan Viesti

    Resultat

    Region i Finland / land  och
    Media  och
    Förening  och
    Bästa  
    Etelä-Pohjanmaa
      000 Voorumi
      Alahärmän Kisa
      Alajärven Ankkurit
      Alanurmon Vire
      Atria
      Hellanmaan Teräs
      Jalasjärven Jalas
      Jucat Team
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kortesjärven Järvi-Veikot
      Kuortaneen Kunto
      Laihian Luja
      Lapua-ketjut
      Lapuan Virkiä
      Lauttajärvi Bisons
      Lepatiittos2
      Notkeat puuhevoset
      Nurmonjoen Tukki
      Peab Seicon
      Pohjankyrön Rasti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rastiketut
      Rastiketut Team Leinonen
      Reilut Miehet Havumetsien
      Riikku Runners Alavus
      Salomonin pojat
      Sappion Veikot
      Suunta Jurva
      Teuvan Rivakka
      Vaasan Suunnistajat
      Vähäkyrön Viesti
      Ylistaron Kilpa-Veljet
    Häme
      2. Logistiikkarykmentti
      Annikin Voimailijat
      Antin Enkelit
      Ari Pojjaat
      Ark United
      Datactica
      Dirty Seven
      Eksymä 360
      Epilän Esa
      Eränaali
      FTA
      Fujitsu
      HappyOrNot
      Hauhon Sisu
      Hiiltomiehet
      Hirviveikot
      Hiukkasen Hukassa
      Hämeenlinnan Suunnistajat
      Hämeenlinnan Tarmo
      Hämäläis-Osakunta
      Ikaalisten Nouseva-Voima
      Ilmatorjunta
      Insta Sports Club
      J-Town O Bros
      Kalvolan Keihäs
      Kangasala SK
      Kanin tahti
      KeparDI
      Koovee
      Korona
      Koskitukki
      Kuoreveden Kärki
      Kyrös-Rasti
      Laiskanpulskeet Jallit
      Lammin Betoni
      Lets get LOST
      Litran Mitta
      Lounais-Hämeen Rasti
      Luonnontutkijat
      M Room - Noname
      Maanmittauslaitos Tre
      MADROG
      Mattersoft
      MC Jymypallo
      Metsä Board Kyro
      Metsään menee
      Mhy Pirkanmaa
      MTK-Asikkala
      Musta Neliö
      Mäntän Seudun Eräpirkat
      Möbiuksen matka
      NCS Sport
      Nokian Torpedo
      Olvastin Tana
      Oriveden Ponnistus
      Paha Rasti
      Partiolpk Tampereen Lokit
      Pirkanmaan mittauspalvelu
      Pirkkalan Hiihtäjät
      PK Racing Team
      Pyrinnön tytöt
      Pälkäneen Luja-Lukko
      RaNcat ladyt
      Rasti-Nokia
      Rastiaasit
      RC Eemeli
      Ristiin Rastiin
      Ryttylän Kiri
      Sahalahden Kunto
      Satakunnan Lennosto
      SCA Finland
      Selviytyjät
      Sepontalon Vonkaus
      Settiäijät
      SK Samperi
      SK Sekameteli
      Solita
      Suomen metsäkeskus
      Suuntavaisto SK
      Syrjäytyneet
      Tampereen Kotkat
      Tampereen Pyrintö
      Tampereen Yritys
      TampereenKristitytTeekkarit
      Tamrock
      Tarpian Suunta
      Team Armas
      Team Happonen
      Team HMR
      Team Lost
      Telemark Team Örn
      Tieto
      Toijalan Seudun Reserviupse
      Toiska
      Tosta Lähtee-Team
      TT226
      Tukes
      Turengin RC
      Turengin Sarastus
      UPM 1-ERI
      Urheiluseura Kunnon Urhot
      Urjalan Urheilijat
      Valio Nestle
      Valkeakosken Haka
      Valmet Tampere
      vATE kings
      Viimeiset pirkkalaiset
      Virtain Urheilijat
      WIO Team
      Yksi elämä
    Kaakko
      101 Kadettikurssi
      Anjalan Liitto
      Anttolan Urheilijat
      Barkit päällä
      CADS Team
      EKMAAKK
      El Pioneros
      Elimäen Reserviupseerikerho
      Eläinlääkärien kuntoseura V
      Enonkosken Urheilijat
      Etelä-Karjalan keskussairaa
      Etelä-Karjalan Mhy
      Etelä-Kymen Suunnistajat
      Ette Löydä
      Haukivuoren Kisailijat
      HI-TEAM
      Hintsanen
      Husulan Kunto
      Häröt Lampaat
      Inkeroisten Terho
      INUS
      Joutsenon Kullervo
      Jukola 2003 Sulkava
      Juntit OK
      Juvan Urheilijat
      K-SR rajatoimisto
      Kaakkois-Suomen Poliisilait
      Kaakon Rasti
      Karhukopla
      Karhulan Korvenkävijät
      Karhunkaatajan kennel
      Karjalan Prikaati
      Kokkosenkylän Rasti ja Risa
      Kops
      Korven Honka
      Kouvolan Palokunnan Urheili
      Kouvolan Suunnistajat
      Kunto Kaverit
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kymin Suunnistajat
      Kyssin Kollit
      Lahti 2017
      Lappeen Siniset
      Lappeenrannan Energia
      Lappeenrannan Lyseon lukio
      Lappeenrannan Uutiset
      Lauritsalan Siniveljet
      Lemin Eskot
      Leppälän suuntavaisto
      Liikuntakeskus Lehmus
      Lost Bastards
      Luumäen Rasti
      Länsi-Lappeenrannan Jolkott
      Maaseutunuoret Kaakko
      Maasillat
      Maasotakoulu LPR
      Maavoimien Esikunta
      Metsä Forest
      Miehikkälän Vilkas
      Mustalammen Pallo
      Mylläriset
      Navi
      Nostars
      OC Utmanare
      Olavin Rasti
      Onnella perille
      Oscar Software
      Outotec Lappeenranta
      Pernoon Rajamiehet
      Prihat
      Pätilänkylän suunnistajat
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rajaveljet
      Rantasalmen Urheilijat
      RAPSU
      Rejlers
      Ristin Miehet
      RS Käyhkää
      RUK Eksymä
      RUK Kirvesrasti
      RUK Pioneerivoimaa
      Saimaan ammattiopisto Sampo
      Saimaan Sisäilma
      salparasti
      Serkkujen yö
      SK Etsi
      SK Porrassalmi
      SK Taipalsaaren Evakot
      SK Vuoksi
      Sports by LUT
      SPYMS
      Stora Enso Metsä
      Stora Enso Rastiretkiläiset
      Sulzer
      Superkompensaatio
      Suur-Savon Sähkö
      Säkkijärven Hyppälän Nuoris
      Team Lohkare
      Tervajoen Metsästäjät
      TP Industrials
      Tullilaitoksen Urheilukerho
      UPM Kaukaan Lyly
      Utin Jääkärirykmentti
      Valkealan Kajo
      Vehkalahden Veikot
      Vuorenveikot
      WillTri
      Ylämaan Pyrkijät
      Yön Pandat
      ZSKA Sivatti
    Kainuu
      Kainuun Prikaati
      Kajaanin Suunnistajat
      Kuhmon Peurat
      Puolangan Ryhti
      Rasti-Hyry
      SK Käärmeenkantajat
      Sotkamon Jymy
      Suomussalmen Rasti
    Keski-Pohjanmaa
      Aron Haka
      Freeport Cobalt
      Halsuan Mäkijussit
      Halsuan Toivo
      Himangan Urheilijat
      Kalajoen Junkkarit
      Kannuksen Ura
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      Kokkolan Suunnistajat
      Lohtajan Veikot
      Messäntähen
      Mhy Keskipohja
      Nivalan Suunnistajat
      Perhon Kiri
      Pietarsaaren Hiihtäjät
      PR-Sähkötyö
      RasTiimi
      SaniBeach Rats
      Sievin Sisu
      TosiMiehet
      Vetelin Urheilijat
      Ylivieskan Kuula
    Keski-Suomi
      Enegia
      Epäselvä Joukkue
      Fc Yöjuoksun varjorasti
      Firstbeat
      Grano
      Hankasalmen Hanka
      Hernemäen Porina
      Herraseura
      IPRn naiset
      Itä-Päijänteen Rasti
      Jyväskylän amk
      Jyväskylän Metsänkävijät
      JYY Jopa
      Jämsän Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Kartankiertäjät
      Keuruun Kisailijat
      Kuikan samoilijat
      Landis+Gyr
      Lankkuan Kyläjoukkue
      Lievestuoreen Kisa
      Liikunnan Riemu
      Lohimaan Rasti
      MAP Medical Technologies
      Muuramen Rasti
      OL-Bowlare
      Palokan Partiolaiset
      PET orienteering Finland
      Petsamon Aurinko-pilkkijät
      Petäjäveden Petäjäiset
      Pihkatapit Ambiotica
      PVJJK (Puolustusvoimat)
      Pyhät Miehet
      Pönttövuoren Peikot
      Ramboll Finland
      Rasti E4
      Rempsun Metalli
      Riihon ukk
      Rykimäkallion Pojat
      Saarijärven Pullistus
      Suunta Jyväskylä
      SuvunSuunta
      Team EK Syksissä
      Tikkakosken Suunnistajat
      Tuoreet jalat
      Täsmis-Team
      Vaajakosken Terä
      Valiokerho Jyväskylä
      Valmet Technologies
      Valtra
      Vihtavuoren Pamaus
      Viimeinen Rastiretki
      Viitasaaren Suunta
      VTT
      Vänkypannu
    Lahti
      alässän ämmät
      Artjärven Ahjo
      Asikkalan Raikas
      Flutingin pummit
      Hakuna Matata
      Hollolan Urheilijat -46
      Hönöt SK
      Iitin Pyrintö
      Itä-Hämeen Rasti
      Kuopankiertäjät
      Kärkölän Kisa-Veikot
      Lahden Kaleva
      Lahden Suunnistajat -37
      Lahden Taimi
      Lammin Säkiä
      Metsäklusteri
      Nastolan Terä
      Päijät-Rasti
      Rastivarsat
      SK Kanantaluttajat
      Syvä pummi
      Thinkers
      YIT Rakennus
    Lappi
      Alatornion Pirkat
      Eka Chemicals
      Hyvät Hyssykät
      Kaukaa haettu
      Kemijärven Urheilijat
      Lapin Safarit
      Lapin Sudet
      Lapin Veikot
      Länsi-Rajan Rasti
      ME Pummit
      Metsähallitus
      Oulun Raksa
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Pellon Ponsi
      ROVANIEMEN VARUSKUNNAN URH.
      Sallan Karhut
      SK Salla
      Suunta 2000
      Team Kuraporras
    Pohjois-Pohjanmaa
      Haapaveden Urheilijat
      Haukiputaan Heitto
      Iisu
      Inkeroisen Pojat
      Kiimingin Urheilijat
      Kiimingin Virkut
      Koskelankylän Riento
      Kunnon Kompassit
      Kuusamon Erä-Veikot
      Laitasaaren Veto
      Limingan Niittykärpät
      Oulun Poliisiurheilijat
      Oulun Reipas
      Oulun Tarmo
      Oulun Yliopiston Urheiluseu
      Oulunsalon Vasama
      OYS Vapari
      Pudasjärven Urheilijat
      Retkiryhmä 06
      Saloisten Reipas
      SK Mortis
      SK Pohjantähti
      SK Uranus
      Sport in Muhos
      Terwaskannot
      Vaalan Karhu
      Vesaisen Pojat
      Vierestäohi
    Satakunta
      APK-maratoonarit
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Hiisirasti
      HiisirastiKiukU
      HiisirastiKöLa
      Honkajoen Seudun Urheilijat
      Kankaanpään Suunnistajat
      Karhijärven Suunnistajat
      Kodisjoen Kaiku
      Kokemäen Kova-Väki
      Lauttakylän Luja
      Neliveto
      Niinisalon Varuskunnan Urhe
      NOT-OK PKS SK
      Palo-88
      Porin Prikaati
      Punkalaitumen Kunto
      Rasti-Lukko
      Rasti-Ukko Lauma
      Rastikarhut
      Rastisudit
      Rauman Työväen Urheilijat
      Rokkakoski SK
      Siikaisten Sisu
      Sotatieteiden opiskelijat
      Suosmeren Salpa
      Suunta-Sepot
      Team Tommila
      Ulvilan Ura
      Verttuun Namika
    Savo-Karjala
      1. Logistiikkarykmentti
      Akustin perikunta
      e-Sakki
      ESE Tiimi
      Geologian tutkimuskeskus
      Helminiemen helmet
      Iisalmen Visa
      Iivolan Team
      Ilomantsin Urheilijat
      Joen Suunta
      Joensuun metsäylioppilaat
      Joensuun SuppaKetut
      John Deere
      Juuan Jänne
      Kaidan Tien Kulkijat
      Kalevan Rasti
      Kanuuna
      Karsu.fi
      Keski-Karjalan Rasti
      Kompassibois
      KRK feat. Pelletti
      KuoLOn Kankeat
      Kuopion Reserviupseerikerho
      Kuopion Suunnistajat
      Kuusiston Jylhä
      Liperin Taimi
      Louhelan Woima
      Melassikatastrofi
      Nenosen veljekset
      Nilsiän Nujakka
      P-KR
      Pelastajakurssi 91
      Piispan poijjat
      Pimeduse Ryytel RT
      PKMAAKK
      Puijon Pojat
      Pulkanrannan Pullistus
      Puppeliskukkulan Pullistus
      PuTi
      Puutalon Pojat
      Rasti-Pielinen
      Rauhansalot
      Rautalammin Urheilijat
      Rässi-Rasti
      Savcor
      Savon Kylähullut
      Savon Suunta
      Selkien Sisu
      Siilin Rasti
      Socca
      Sonkajärven Pahka
      Suonenjoen Vasama
      SuuntaSuutarit
      Säyneisen Salpa
      Team Kesko
      Team Olli Jokinen
      Team Proxion
      Tornator
      Tukikohdan Suunnistajat
      Tuupovaaran Sepot
      Varnitsa
      Veljekset Heiskanen
      Vihman Veljekset
      Wanhat weikot yr.
    Uusimaa
      86. Kadettikurssi
      Aalto A!dventures
      ABB SK
      Aivan Sama
      Ajokoirat
      Ajolinja
      Akateemiset luonnon ystävät
      Aseman Konttaajat
      Askolan Urheilijat
      ATC EFHK
      AVAIN Yhtiöt
      B-Tiimi
      Beach Boys
      Bertelin pojat
      Bylsuojaosto
      Cadpool
      Cage
      cloudriven.fi
      CSC
      Digita
      Downtown 65
      Eduskunnan Urheilukerho
      EDX
      eLadies
      Electrofit
      Eliaksen Eksyjät
      Ericsson SK
      ESOn seniorit
      Espoo Expos
      Espoon Akilles
      Espoon Akilles Venlat
      Espoon Suunta
      Espoon Tapiot
      Eteläsuomalainen osakunta
      Eversheds Sports Club
      Evitskog FBK r.f.
      Ex-Legends
      FCG Finnish Consulting Grou
      FUK1
      Fyysikkokilta
      Gauss-Krüger
      Haagan kuninkaalliset suunn
      Hakuliset
      Hanhiperän Vauhti
      Harhaveikot
      Haukijahtaajat
      Helsingin kaupunkiLiikunta
      Helsingin Metsänkävijät
      Helsingin Painesäiliö Oy
      Helsingin Poliisi-Voimailij
      Helsingin Suunnistajat
      Helsingin Yliopiston Urheil
      Herrasmies Suunnistajat
      HeSeKeKo
      Hiidenkiertäjät
      Hintsusti OK
      HRUP
      HuippuJoukko
      Hukka Suunta
      Humanitas-seura
      Hyde ja Teepakki
      Hyvinkään Rasti
      Hyytiälän Huutajat
      Hämäläiset nuoret miehet
      Hökkäilijät
      IBM Sport club
      IC Events
      IK Tunnelpojkarna
      Ilves-teatteri
      Intelligence in People Flow
      Intersport
      Ison kirkon liha
      J5 Pääesikunta PESUUNNOS
      Jarmo Viirto
      Jarnat
      Jiiriveljet
      Jukolatiimi
      Jussis seven
      Jutopia
      Jyrkkä Kerake
      Järeä
      Järvenpään Hiihtoseura
      Järvenpään Palo
      Kaaderi-Leijonat
      Kahden Suvun Naiset
      Kalevan Kierros
      Kallen Kesport
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Kaukasten Nuoret Kotkat
      Kaveriporukka 2012
      Keffin suunnistajat
      Kela
      Kelpo Maisterit
      Keravan Urheilijat
      Kiinnostus Suunnistajat
      Kilon Kipinät
      Kkinimäen Weljekset
      Knut Posse
      Kohta löytyy
      Kokousyhdistys
      Koneen Kerho
      Konserni
      KOP Pankki-Veikot
      Korpisoturit
      Koskenkorvan Suunta
      Kotipojat
      KTTO
      Kunnon Urheilijat
      Kuokkalan Ryhti
      Köntit
      Lauri Rehnin perilliset
      Lauttapartio
      Leppävaaran Sisu
      Linnankiertäjät
      LKS dexter
      LKS sinister
      Lounapartio
      Luolamiehet
      Lynx
      Löytänen Rastit
      Matrix
      Matti Remes
      Mellunkylän Kontio
      Mesikämmenet
      Metos
      Metsäylioppilaat
      Mittatekniikan keskus
      Mosapajannevan Karpaasit
      Mustat Veljet
      Mäntsälän Urheilijat
      Net Man
      Nixu
      Noin seitsemän veljestä
      Nordea Urheilu
      Nordenskiölds Orienterare
      Nummen Kipinä
      Numppi Brothers
      Nykyaikaiset 5-ottelijat
      OC Puisto
      OC Toffee
      OC Tuska
      OK Ostrobotnia
      OK Susi
      Olarin Omat Pojat
      Olarinmäen Samoojat
      OP
      Otaniemen Jyllääjät
      Otava
      Otsolahden rastiveikot
      Outotec
      Panssariprikaati
      PaVi
      Pekan Perhoset
      Petolintu
      Pihkaniskat
      Pikku Hukat
      Pipelife
      Pitkäjärven Vaeltajat
      Pitäjänmäen Tarmo
      Poitsilan pamaus
      Polvisuunta OK
      Polyteknikkojen Raittiusseu
      Porvoon Urheilijat
      Puhakan Laurin Perilliset
      PULS-Mäyrät
      PYVMM
      Päälliköt
      Päässä Viiraa
      Radiosuuntaajat
      Raisu Lumous
      Rajakylän Kuntogubbet
      Rajamäen Rykmentti
      Rannikkoprikaati
      Rastaalan rasti I
      Rasti K18
      Rasti-Jyry
      Rasti-Vihti
      Rastihaukat
      Rastikato
      Rastitykki
      RaTro
      Reaktor Innovations
      Reservin lääkintäupseerit
      Riihimäen Suunnistajat
      Ristin Kilta
      Ryttylän Visa
      S-Yöosuustoiminta
      SAKEn hivuttajat
      SAL
      Sappi Kirkniemi
      Satakuntalainen Osakunta
      SC Väärä Suunta 180
      Seitsemän ja varanumero
      Sekavaa sakkia
      Sirolan pojat
      Sito
      SK SK
      SK Uusi
      Skipoli
      Skipoli-KJK
      Skrinnarit
      Sonninmäen Karjut
      Spektrum
      Stadin Kummelit
      StadinMetsurit
      SukK 83
      Suomen Reserviupseeriliitto
      Suomen Suunnistusliitto
      Surut
      Suunnaton Into
      Suunta-Veikot
      Taivasvarjele
      Tapanilan Tarmo
      Taxi Team
      Team Allback
      Team Azure
      Team Gulo gulo
      Team Laardi
      Team Lactic Acid
      Team Opintotuki
      Team SnowFlakes
      Team SOSE
      Team Supponen
      Team Villisika
      Team Ylikunto
      Tekes InnOK
      Teme Ski Team
      TERO
      Tervanjuojat
      Teuvo goes 80s
      The Elvis Challenge
      Tiedeyhteisö 95-97
      Toimen Pojat
      TosiPahaRasti
      Trafix
      Turska
      Tuurihaukat
      Tuuripellet
      Tuusulan Tallaajat
      Tuusulan Voima-Veikot
      Tyrskyviuhtojat
      UPM Seekers
      Usmin PaTut
      Valio
      Vantaan Metsänkävijät
      Varsinaissuomalainen osakun
      Vartiovuoren Pojat
      Veikkaus
      Vierivät sammalet
      Vihdin Viesti hiihto
      VirNuMiToVi
      VR Suunnistajat
      VRU Hyvinkää
      Vuoristoradan Jarrumiehet
      Westendin Rasti-Bossit
      Wiipurilainen Osakunta
      Wonkamiehet
      X-Boomarit
      ÅF
      Äänekosken Sarjakuvaseura
    Varsinais-Suomi
      Alastaron Reserviläiset
      Angelniemen Ankkuri
      Auran Vannas
      Contact force
      Dimenteq
      EläMys
      Functio Laesa
      Hal Bro
      Hepojoen Pinnistys
      Hirvensalon Heitto
      Jokikylän Pojat
      Jouluksi kotiin
      K-98
      Kaarinan Ristiritarit
      Katinkallion Rastikarjut
      Keski-Vantaan Suunnistajat
      Korvaklinikan pojat
      Kustavin Ahto
      Könnin Kuokkamiehet
      Laitilan Jyske
      Lajikokeilusekoilut
      Laskuvarjojääkärikilta
      Liedon Eränkävijät
      Littoisten Partabooat
      Loimaan Jankko
      Luiskaotsat
      Lätynkääntäjät
      Maarian Mahti
      MacGregor
      MS Parma
      Muurlan Vihuri
      Naantalin Seudun UA
      Nabla
      Noin 7 Lampea
      Nordkalk Agri
      Nordkalk Nighthawks
      Nordkalk Poland Team
      Nousiaisten Alku
      OC Harharetki
      OK Jorren
      OK Skarpdal
      Paikkaan orientoituneet
      Paimion Rasti
      Pedienteering Turku
      Peikot Hiihto
      Perttelin Peikot
      Pietinalhon pamaus
      Piiroiset
      PohjaKosketus
      Raision Kuula
      Raision UrheiluAutoilijat
      RaKiNa
      Rasti 88
      Rasti-Perniö
      Rasti-UHO
      RastiPiikkiö
      Real Seeniors
      Ronnys Angels
      Salon Seudun Kanakoiraharra
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Saurusmetsän Suunnistajat
      Sauvon Urheilijat
      SK Määrämiehet
      Someron Esa
      Suomusjärven Sisu
      Team Käenpesä
      Telesten Veljekset
      TSE for the Future
      Tupifast
      Turku Multisport
      Turun Eränkävijät
      Turun Metsänkävijät
      Turun NMKY
      Turun palokunnan urheilijat
      Turun Puristus
      Turun Sinikotkat
      Turun Suunnistajat
      Turun Tiemiehet
      Turun Visat
      UNO SK
      UNO SK-support
      Urpon Rytky
      Vaadin
      Vakka-Rasti
      ViLLE Team
      VSMAAKK
      Yläneen Kiri
    FSO
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Minken
      IF Åland
      IK Falken
      IK Kronan
      IK Örnen
      Närpes OK
      OK Botnia
      OK Damlaget Victorious Secr
      OK Kristina
      OK Raseborg
      OK Terjärv
      OK Trian
      OK77
      Pargas IF
      Solf IK
    Denmark
      OK Pan Århus
      OK-SYD
      Stronger Together
    Estonia
      Bona Fide
      Hiiumaa OK
      JOKA
      LSF Pronoking Team
      OK Ilves
      OK Pölva Kobras
      OK Vöru
      OK West
      Puujalad
      RAE ROK
      Rakvere OK
      SK Saue Tammed
      SK100
      Värska Vesi
    Finland
      007Hyyppä
      2Einsteins
      AC Harharetki
      Alijäämähyvitys
      AS Skinnarila
      AS Wassuttajat
      Dentina
      Endurance
      Eräs seura
      Etulan veljekset
      Futisforum2
      Futurice
      Handelsbanken
      HelppoRasti
      Hermannin kööri
      Hiiltosiskot
      Huhtasen Heimo
      Kaaderi Leijonat res
      Kananpojat
      Kemira Vastus
      Kerkesix
      Kesähovin Suunnistajat
      Kilpparit
      Kohti rastia ja sen ohi
      L.O.S.T
      Liperin Lenkki
      Lopen Uupuneet
      LostBoys
      Murut
      Ne vikatikit A. Kiven
      OpusCapita
      PVTUTKL
      Rakennus Oy Antti J. Ahola
      Rasti Elmo
      Rasti-Hukat
      Rastipukit
      Retkeilymedia Ahola
      SK NappaRasti
      Sotkuman Haka
      Sweco
      Tampereen Ammattikorkeakoul
      Team Keisanen
      Team Spiritual Saramäki
      Tio Rättens Män
      TP Gourp
      Tyhmän rohkeat veljekset
      Tyrwään Woima
      Vauhtiveijarit
      Vincit
      Yrjönkadun Martat
    United Kingdom
      AAOC
      BOK-Kaukaa haettu 2
      CLYDE
      DRONGO
      EUOC
      Interlopers
      London Lords
      Sheffield University Orient
    Lithuania
      Azuolas
      IGTISA
      Medeina
    Norway
      1664 AKP Jagers
      Asker SK
      Byåsen IL
      Bäkkelagets SK
      Emit
      Enga
      Fossum IF
      Fredrikstad SK
      Freidig SPK
      Frol IL
      Ganddal IL
      GNEIST
      Halden SK
      Hamar Katedralskole
      Heming Orientering
      IF Sturla
      IL Tyrving
      Indre Östfold OK
      Kongsberg OL
      Konnerud IL
      Kristiansand OK
      Larvik OK
      Lillomarka OL
      Malvik IL
      Modum OL
      Need for speed
      NTNUI
      Nydalens SK
      OK Skeidi
      Oppsal IF
      Porsgrunn OL
      Ringerike OL
      Stord Orientering
      Trollelg
      Tönsberg og omegn OL
      Varegg IL
      Verdal OK
      Wing OK
      Ök-94
    Russian Federation
      ALKO-STOP
      balalaika
      Black Sea OK
      Fryazino
      Izhora
      Kuzmolovo 110
      Kuzmolovo OS
      Legenda
      Mile-Sport
      Nord West
      Northern Wind
      Ohta
      OK Gulfstream
      Omega
      Orienta Moscow Compass
      Orienta SKI-O
      RunLab
      Vyborg-orientir
      White Nights SPb
      Yaroslavl
      Your Own Adventure
    Sweden
      Aaterbaaten
      Alfta ÖSA OK
      Andrarums IF
      Attunda OK
      Bergnäsets AIK
      Centrum OK Stockholm
      Dela
      Eksjö SOK
      EKSJÖ SOK LAG 2 / OK BÄBERN
      Falköpings AIK OK
      Frölunda OL
      Ganska OK
      Gotlands OF
      Gävle OK
      Göteborg Majorna OK
      Göteborg-Majorna Gubballia
      Halmstad OK
      Hammarby IF OF
      Haninge SOK
      Hestra IF
      IF Thor
      IFK Göteborg
      IFK Kiruna
      IFK Lidingö SOK
      IFK Moras OK
      IFK Umeå
      IK Hakarpspojkarna
      IOF Office
      Järla Orientering
      Jönköpings OK
      KamratIdrottsföreningenKIF
      Karlskrona SOK
      Katrineholms OK
      Kompisarnas IF
      Kongliga OrienteringsTeknol
      Korsnäs IF OK
      Linköpings OK
      Långhundra IF
      Malungs OK Skogsmårdarna
      Markbygdens OK
      Nyköpings OK
      OK Alehof
      OK Denseln
      OK Hammaren Sandviken
      OK Hällen
      OK Klemmingen
      OK Kullingshof
      OK Kåre
      OK Lalle
      OK Linne
      OK Milan
      OK Måsen
      OK Orion
      OK Ravinen
      OK Rodhen
      OK Roslagen
      OK Södertörn
      OK Tisaren
      OK Älvsjö Örby
      OS Hjälpkurvan 82
      Pan-Kristianstad
      Pojkskoj
      Redtzer OK
      Rehns BK
      Rånäs OK
      Sigtuna OK
      Skarpnäcks OL
      Skogslöparna
      Skåneslättens OL
      Snättringe SK
      Stora Tuna OK
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Surahammars SOK
      Sävedalens AIK
      Söders SOL-Tyresö
      Södertälje Nykvarn Orienter
      Tacton Systems AB
      Tibro OK
      Trollhättans SOK
      Tullinge SK
      Täby OK
      UMA Idrottsförening
      Umeå OK
      Vänersborgs SK
      Västerås SOK
      Växjö OK
      Ärla IF
    Switzerland
      Bucheggberger OL
      Bussola OK
      OL Regio Wil
      OLC Kapreolo
      OLG Basel - IG Bloch
      OLG Pfäffikon
      OLV Hindelbank
      Stefan60
    United States
      Cambridge Sports Union
      OUSA
    Germany
      Berlin Orienteering Team
      OLG Regensburg
      Sportvogl
      Team Baden-Wuerttemberg
    Latvia
      30draugi.lv
      Burkanciems OK
      IK Auseklis
      Mezmalas MTB
      OK Arona
      OK Kapa
      OK Kurmis/Spamma
      OK Meridians
      OK Ogre
      OK Saldus
      OZONS OK
      Veselava
      Ziemelkurzeme OK
    OTHER
      SKK-Dynamo
    Ukraine
      OK Kompas
      OK Slavutich
    Spain
      Catalonia Team
    Ireland
      Easter Rising Orienteering
    France
      Annecy Sports Orientation
      Brive Correze C.O
    Canada
      OTTAWA OC
      Yukon
    Austria
      OLC Graz
    Poland
      OK!Sport
      UNTS
    Hungary
      Hungarian idols
    Israel
      Emek Hefer OK
    Belarus
      Nemiga-Nord
      Sozh
    China
      Shanghai Orienteering team
    Hong Kong
      Hong Kong Island Orienteeri
    Slovenia
      Mariborski orientacijski kl
    Utvalda föreningar och
    
    
     | < Tävlingens ramsida | << Andra tävlingar | Feedback | Sökning från resultat | www.jukola.com | 
    :