Lappee-Jukola 2016, Venlojen Viesti - | Resultat |




	

	

jukola.com

    Strcktider

    Alla Nsta 200 >
    Nr Lag Vlj etapp
    1 Domnarvets GoIF, SWE 1 2 3 4
    2 Alfta SA OK, SWE 1 2 3 4
    3 Jrla Orientering, SWE 1 2 3 4
    4 SK Pohjanthti, FIN 1 2 3 4
    5 Leksands OK, SWE 1 2 3 4
    6 Tampereen Pyrint, FIN 1 2 3 4
    7 Nydalens SK, NOR 1 2 3 4
    8 Halden SK, NOR 1 2 3 4
    9 OK Tisaren, SWE 1 2 3 4
    10 IFK Liding SOK, SWE 1 2 3 4
    11 Bkkelagets SK, NOR 1 2 3 4
    12 OK Pan rhus, DEN 1 2 3 4
    13 Koovee, FIN 1 2 3 4
    14 Hiidenkiertjt, FIN 1 2 3 4
    15 MS Parma, FIN 1 2 3 4
    16 Gteborg Majorna OK, SWE 1 2 3 4
    17 Kalevan Rasti, FIN 1 2 3 4
    18 OK Linne, SWE 1 2 3 4
    19 Fredrikstad SK, NOR 1 2 3 4
    20 IFK Liding SOK 2, SWE 1 2 3 4
    21 Sdertlje Nykvarn Orienter, SWE 1 2 3 4
    22 Stora Tuna OK, SWE 1 2 3 4
    23 OK Kre, SWE 1 2 3 4
    24 Lillomarka OL, NOR 1 2 3 4
    25 Svedalens AIK, SWE 1 2 3 4
    26 IFK Gteborg, SWE 1 2 3 4
    27 Kangasala SK, FIN 1 2 3 4
    28 IFK Moras OK, SWE 1 2 3 4
    29 OK Orion, SWE 1 2 3 4
    30 Hiisirasti, FIN 1 2 3 4
    31 IGTISA, LTU 1 2 3 4
    32 Hmeenlinnan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    33 Eksj SOK, SWE 1 2 3 4
    34 NTNUI, NOR 1 2 3 4
    35 Lahden Suunnistajat -37, FIN 1 2 3 4
    36 Lynx, FIN 1 2 3 4
    37 Jmsn Retki-Veikot, FIN 1 2 3 4
    38 OK Linne 2, SWE 1 2 3 4
    39 Tullinge SK, SWE 1 2 3 4
    40 Jrla Orientering 2, SWE 1 2 3 4
    41 Linkpings OK, SWE 1 2 3 4
    42 IK Hakarpspojkarna, SWE 1 2 3 4
    43 Rastikarhut, FIN 1 2 3 4
    44 Halden SK 3, NOR 1 2 3 4
    45 OK Pan rhus 2, DEN 1 2 3 4
    46 Angelniemen Ankkuri, FIN 1 2 3 4
    47 Frol IL, NOR 1 2 3 4
    48 Pan-Kristianstad, SWE 1 2 3 4
    49 Hagaby GoIF, SWE 1 2 3 4
    50 Black Sea OK, RUS 1 2 3 4
    51 Anttolan Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    52 Koovee 2, FIN 1 2 3 4
    53 Pargas IF, FIN 1 2 3 4
    54 IFK Liding SOK 3, SWE 1 2 3 4
    55 Konnerud IL, NOR 1 2 3 4
    56 NTNUI 2, NOR 1 2 3 4
    57 MS Parma 2, FIN 1 2 3 4
    58 Rasti-Kurikka, FIN 1 2 3 4
    59 OK Denseln, SWE 1 2 3 4
    60 Tampereen Pyrint 2, FIN 1 2 3 4
    61 Fossum IF, NOR 1 2 3 4
    62 rla IF, SWE 1 2 3 4
    63 Helsingin Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    64 Rajamen Rykmentti, FIN 1 2 3 4
    65 OK Linne 3, SWE 1 2 3 4
    66 NTNUI 3, NOR 1 2 3 4
    67 Domnarvets GoIF 2, SWE 1 2 3 4
    68 Tampereen Pyrint 4, FIN 1 2 3 4
    69 OK Sdertrn, SWE 1 2 3 4
    70 OK Trian, FIN 1 2 3 4
    71 KFUM rebro OK, SWE 1 2 3 4
    72 Raja-Karjalan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    73 Suunta Jyvskyl, FIN 1 2 3 4
    74 Kalevan Rasti 3, FIN 1 2 3 4
    75 Espoon Suunta, FIN 1 2 3 4
    76 OK Tisaren 3, SWE 1 2 3 4
    77 Halden SK 4, NOR 1 2 3 4
    78 Lynx 2, FIN 1 2 3 4
    79 IF Femman, FIN 1 2 3 4
    80 Tullinge SK 2, SWE 1 2 3 4
    81 Kangasala SK 2, FIN 1 2 3 4
    82 Espoon Akilles, FIN 1 2 3 4
    83 Paimion Rasti, FIN 1 2 3 4
    84 Kalevan Rasti 2, FIN 1 2 3 4
    85 Nord West, RUS 1 2 3 4
    86 OK Orion 2, SWE 1 2 3 4
    87 SK Pohjanthti 2, FIN 1 2 3 4
    88 Bysen IL, NOR 1 2 3 4
    89 Vehkalahden Veikot, FIN 1 2 3 4
    90 Rehns BK, SWE 1 2 3 4
    91 OK Ravinen, SWE 1 2 3 4
    92 Turun Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    93 Tampereen Pyrint 3, FIN 1 2 3 4
    94 Kouvolan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    95 Halden SK 2, NOR 1 2 3 4
    96 OK Tisaren 2, SWE 1 2 3 4
    97 SK Uusi, FIN 1 2 3 4
    98 Tullinge SK 3, SWE 1 2 3 4
    99 Keuruun Kisailijat, FIN 1 2 3 4
    100 OK Tyr, SWE 1 2 3 4
    101 Vaasan Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    102 Rastivarsat, FIN 1 2 3 4
    103 Bredaryds SOK, SWE 1 2 3 4
    104 Gteborg Majorna OK 3, SWE 1 2 3 4
    105 Nydalens SK 2, NOR 1 2 3 4
    106 OK Vru, EST 1 2 3 4
    107 OK Linne 4, SWE 1 2 3 4
    108 Helsingin Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    109 Ume OK, SWE 1 2 3 4
    110 Koovee 3, FIN 1 2 3 4
    111 OK Raseborg, FIN 1 2 3 4
    112 Kouvolan Suunnistajat 3, FIN 1 2 3 4
    113 SK Vuoksi, FIN 1 2 3 4
    114 SK Uusi 2, FIN 1 2 3 4
    115 Gteborg Majorna OK 2, SWE 1 2 3 4
    116 Tullinge SK 4, SWE 1 2 3 4
    117 Omega, RUS 1 2 3 4
    118 Angelniemen Ankkuri 2, FIN 1 2 3 4
    119 Tidligere topplpere, FIN 1 2 3 4
    120 IK Hakarpspojkarna 2, SWE 1 2 3 4
    121 IFK Moras OK 2, SWE 1 2 3 4
    122 Paimion Rasti 2, FIN 1 2 3 4
    123 Asker SK, NOR 1 2 3 4
    124 Lillomarka OL 2, NOR 1 2 3 4
    125 Kangasala SK 4, FIN 1 2 3 4
    126 Kangasala SK 5, FIN 1 2 3 4
    127 Helsingin Suunnistajat 20, FIN 1 2 3 4
    128 Kongsberg OL, NOR 1 2 3 4
    129 OK Kompas, UKR 1 2 3 4
    130 Sdertlje Nykvarn Orienter 2, SWE 1 2 3 4
    131 Vsters SOK, SWE 1 2 3 4
    132 Turun Suunnistajat 2, FIN 1 2 3 4
    133 Koovee 4, FIN 1 2 3 4
    134 Hiidenkiertjt 2, FIN 1 2 3 4
    135 MS Parma 3, FIN 1 2 3 4
    136 Centrum OK Stockholm, SWE 1 2 3 4
    137 Sundsvalls OK, SWE 1 2 3 4
    138 Ainot, FIN 1 2 3 4
    139 Trollhttans SOK, SWE 1 2 3 4
    140 Helsingin Suunnistajat 3, FIN 1 2 3 4
    141 Kangasniemen Kalske, FIN 1 2 3 4
    142 IFK Gteborg 2, SWE 1 2 3 4
    143 Fossum IF 2, NOR 1 2 3 4
    144 Hiiltonaiset, FIN 1 2 3 4
    145 OK Kre 2, SWE 1 2 3 4
    146 Kymin Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    147 Espoon Suunta 2, FIN 1 2 3 4
    148 OK Trian 2, FIN 1 2 3 4
    149 OK Kapa, LAT 1 2 3 4
    150 Rasti-Kurikka 2, FIN 1 2 3 4
    151 Suunta Jyvskyl 2, FIN 1 2 3 4
    152 Leppvaaran Sisu, FIN 1 2 3 4
    153 Navi, FIN 1 2 3 4
    154 Varegg IL, NOR 1 2 3 4
    155 Kuopion Suunnistajat, FIN 1 2 3 4
    156 Paimion Rasti 3, FIN 1 2 3 4
    157 Kalevan Rasti 4, FIN 1 2 3 4
    158 Turun Suunnistajat 3, FIN 1 2 3 4
    159 Tby OK, SWE 1 2 3 4
    160 Oppsal IF, NOR 1 2 3 4
    161 Kristiansand OK, NOR 1 2 3 4
    162 Baltiyskiy Bereg, RUS 1 2 3 4
    163 Espoon Suunta 7, FIN 1 2 3 4
    164 MS Parma 4, FIN 1 2 3 4
    165 Kping-Kolsva OK, SWE 1 2 3 4
    166 EUOC, GBR 1 2 3 4
    167 Espoon Suunta 5, FIN 1 2 3 4
    168 Ounasvaaran Hiihtoseura, FIN 1 2 3 4
    169 Omega 2, RUS 1 2 3 4
    170 OK Meridians, LAT 1 2 3 4
    171 Modum OL, NOR 1 2 3 4
    172 Lapuan Virki, FIN 1 2 3 4
    173 Jrla Orientering 3, SWE 1 2 3 4
    174 OK Trian 4, FIN 1 2 3 4
    175 Oriveden Ponnistus, FIN 1 2 3 4
    176 Hiidenkiertjt 3, FIN 1 2 3 4
    177 Domnarvets GoIF 3, SWE 1 2 3 4
    178 Attunda OK, SWE 1 2 3 4
    179 Asker SK 2, NOR 1 2 3 4
    180 Hiisirasti 2, FIN 1 2 3 4
    181 Vetelin Urheilijat, FIN 1 2 3 4
    182 Espoon Suunta 4, FIN 1 2 3 4
    183 Svedalens AIK 2, SWE 1 2 3 4
    184 Jmsn Retki-Veikot 2, FIN 1 2 3 4
    185 Lahden Suunnistajat -37 3, FIN 1 2 3 4
    186 Kangasala SK 3, FIN 1 2 3 4
    187 Alatornion Pirkat, FIN 1 2 3 4
    188 OK77, FIN 1 2 3 4
    189 Kuzmolovo OS, RUS 1 2 3 4
    190 Eksj SOK 2, SWE 1 2 3 4
    191 Rasti-Lukko, FIN 1 2 3 4
    192 Suomusjrven Sisu, FIN 1 2 3 4
    193 Lahden Suunnistajat -37 2, FIN 1 2 3 4
    194 Ylistaron Kilpa-Veljet, FIN 1 2 3 4
    195 OK Milan, SWE 1 2 3 4
    196 Kyrs-Rasti, FIN 1 2 3 4
    197 OK Trian 3, FIN 1 2 3 4
    198 Kongsberg OL 2, NOR 1 2 3 4
    199 Paimion Rasti 4, FIN 1 2 3 4
    200 Sders SOL-Tyres, SWE 1 2 3 4
    Alla Nsta 200 >