jukola.com

    Nuorten Jukola 2011

    Stllningen i budkavle 2. etapp Vxling 5,0 km

    1FINTampereen Pyrint (12)59:04Aleksi Niemi27:22
    2FINHelsingin Suunnistajat (1)+9Arttu Syrjlinen28:11
    3FINMS Parma (4)+2:58Arto Talvinen27:08
    4FINDelta (13)+3:37Edvard Sundman30:56
    5NORNydalens SK (31)+4:30Erik Olsvik Dengerud30:13
    6FINHelsingin Suunnistajat 2 (8)+4:32Ville Lampinen31:34
    7FINNavi (7)+4:38Topias Ahola31:31
    8RUSNord West (6)+4:52Nikita Stepanov31:56
    9FINDelta 2 (59)+4:55Eemeli Suominen30:58
    10FINSK Vuoksi (99)+4:56Osku Lyytikinen31:20
    11FINKoovee (3)+5:06Markus Arvola32:04
    12FINSK Pohjanthti (9)+5:06Santeri Schroderus32:27
    13FINRasTiimi (43)+5:21Jooseppi Kalliokoski32:33
    14FINOK Orient (27)+5:32Casper Linnaila32:21
    15FINOunasvaaran Hiihtoseura (34)+5:46Anna Haataja32:22
    16FINSK Vuoksi 2 (131)+5:51Antti Tonder32:25
    17FINRajamen Rykmentti (22)+6:28Akseli Leino31:00
    18FINMntsln Urheilijat (42)+6:29Arttu Nummela33:28
    19FINNavi 2 (26)+6:33Antti-Ville Salomaa33:43
    20FINRastivarsat (19)+6:41Olli Liikkanen33:46
    21FINHmeenlinnan Suunnistajat (44)+6:45Pyry-Santeri Paloposki31:57
    22FINLynx (15)+8:11Niklas Sarparanta33:42
    23FINIF Femman (21)+8:12joakim Hakala34:51
    24RUSPolar Star (153)+8:18Ilia Didenko35:19
    25FINLaitasaaren Veto (64)+8:23Jaakko Heikkinen35:38
    26FINKangasala SK (2)+8:27Eevert Toivonen35:09
    27RUSKuzmolovo 110 (30)+10:44Konstant Serebryanitskiy31:52
    28FINVehkalahden Veikot (14)+11:00Valtteri Heikkinen36:05
    29FINTuusulan Voima-Veikot 2 (89)+11:02Aleksi Menp37:49
    30FINEspoon Suunta (72)+11:04Lari Pernu36:28
    31FINYl-Savon Rasti (80)+11:05Aapo Tanskanen38:08
    32FINUlvilan Ura (45)+11:21Ville Sundelin36:24
    33FINHiisirasti (57)+11:50Joona Huila35:44
    34FINTuusulan Voima-Veikot (18)+12:55Eero Saleva32:13
    35FINLahden Suunnistajat -37 (35)+13:05Joni Solonen40:30
    36FINMS Parma 2 (24)+13:10Eero Lapila37:24
    37FINKeuruun Kisailijat (61)+13:11Ari Anttonen32:17
    38RUSNord West 2 (28)+13:51Sergey Krasilnikov37:08
    39FINKangasala SK 2 (20)+14:03Panu Ternola38:20
    40FINNrpes OK (141)+14:08Ken Eriksson39:18
    41FINKalevan Rasti (63)+14:11Henry Hyytiinen38:35
    42FINRasti-Lukko (39)+14:30Jaki Verhonen38:20
    43FINPihkaniskat - KSK Y (32)+15:51Janne Lousio36:05
    44FINKouvolan Suunnistajat (17)+17:12Tiia Kunelius42:44
    45FINKymin Suunnistajat (100)+18:03Robert Bjrnman36:40
    46FINHelsingin Suunnistajat 4 (65)+18:16Artur Kulagin37:24
    47FINRaKaS-LuuRa Y (137)+18:19Janne Ovaska41:56
    48FINTampereen Pyrint 2 (16)+18:23Konsta Pitknen43:59
    49FINPellon Ponsi (85)+18:25Heikki Vuopio43:24
    50FINLappeen Riento (23)+18:32Joonas Kortela43:05
    51FINKoovee 2 (25)+19:30Konsta Puranen38:32
    52FINAlatPi-LnRa-S-2000 (149)+19:34Juho Korpi38:20
    53FINOunasvaaran Hiihtoseura 2 (126)+19:41Santeri Oikkonen38:17
    54FINSuunta Jyvskyl 2 (40)+19:54Kalle Hkkinen43:04
    55FINAngelniemen Ankkuri (51)+20:07Lilia Emaldinova38:40
    56FINPohjankyrn Rasti (107)+20:14Jani Saari45:32
    57FINKuopion Suunnistajat (11)+20:21Jaakko Hallikainen45:09
    58FINVehkalahden Veikot 2 (81)+20:29Timi Jaarinen39:21
    59FINHelsingin Suunnistajat 3 (54)+20:29Max-Mikael Wrlin43:55
    60FINKankaanpn Suunnistajat (66)+20:37Juho Tuominen43:41
    61FINIK Falken (94)+21:29Hannes Stubb44:55
    62FINSuomusjrven Sisu - Rasti Y (79)+21:31Nico Kerkola41:32
    63FINLounais-Hmeen Rasti (69)+21:33Akseli Julkunen40:43
    64FINVaasan Suunnistajat (82)+21:49Hanne Manderbacka40:56
    65FINSaarijrven Pullistus (88)+22:32Sakari lgars41:57
    66FINRasti-Lukko 2 (113)+23:24Sami Laurila42:51
    67FINRasti-Kurikka (38)+23:33Suvi Heittola35:33
    68FINTurun Suunnistajat (5)+23:52Otto Itkonen45:04
    69FINKuhmon Peurat Y (139)+23:53Jukka-Pekka Juntunen41:33
    70FINMntsln Urheilijat 2 (140)+23:58Kiia Lampinen42:36
    71FINNavi 3 (68)+24:25Santtu Virjula49:48
    72RUSKuzmolovo 110 2 (119)+24:36Mikhail Tyulenev38:59
    73FINSK Pohjanthti - Iisu Ou Y 4 (150)+24:49Aapo Viippola43:27
    74FINOK Raseborg (75)+24:50Michael Lindholm37:55
    75FINTampereen Pyrint 3 (101)+24:58Jutta Jussila43:43
    76FINKangasniemen Kalske (36)+25:00Mikael Sippo39:19
    77FINSotkamon Jymy (92)+25:17Pyry Hyppl50:52
    78FINKokkolan Suunnistajat (48)+25:22Roosa Hmlinen39:49
    79FINRastikarhut 2 (145)+25:26Pekka Mkel49:33
    80FINValkeakosken Haka (97)+25:31Valtteri Halonen44:14
    81FINTurun Suunnistajat 2 (37)+25:36Venla Kinnala43:48
    82FINDelta 3 (103)+25:40Waltteri Hyvnen42:46
    83FINRasti-Jussit (62)+25:54Joni Hemminki42:02
    84FINOK Orient 2 (93)+26:01Eric Lnnstrm43:41
    85FINLapuan Virki (46)+26:13Jenna Lehto43:35
    86FINPuolangan Ryhti Y (133)+26:32Aatu Korja44:16
    87FINKangasniemen Kalske 2 (138)+26:49Pietu Heiskanen43:56
    88FINHmeenlinnan Suunnistajat 2 (95)+27:06Antti Kivikko47:05
    89FINKaustisen Pohjan-Veikot (52)+27:31Markus Mattila41:50
    90FINPaimion Rasti (50)+27:40Camilla Fingerroos45:22
    91FINKouvolan Suunnistajat 2 (60)+27:44Maria Espo42:00
    92FINPudasjrven Urheilijat (71)+27:46Arttu Jokikokko40:35
    93FINRastivarsat 2 (86)+27:48Juho Kuoppamki42:01
    94FINSK Pohjanthti 2 (53)+27:49Joni Nissinen45:00
    95FINEspoon Suunta 2 (78)+27:50Alvar Palmen45:10
    96FINRastivarsat 3 (104)+27:50Verneri Nieminen41:15
    97FINKajaanin Ammattikorkeakoulu (130)+27:52Mikko Kernen46:45
    98FINKuopion Suunnistajat 2 (123)+28:09Antti Jrvenp42:30
    99FINKangasala SK 3 (47)+28:26Emmi Santamki42:50
    100FINOulaisten Huima - Ylivies Y (111)+30:51Peetu Jumeri56:04
    101FINRastiketut (91)+30:54Iina Kaitola44:59
    102FINHyvinkn Rasti (151)+31:09Oskari Jumppanen45:16
    103FINIkaalisten Nouseva-Voima (90)+31:20Maiju Oksanen45:13
    104FINKangasala SK 4 (98)+32:10Mikko Ahola44:37
    105FINIF Sibbo-Vargarna (33)+32:31Benjamin Holmgren49:12
    106FINIsot Hipot (83)+33:44Esa Tihil51:33
    107FINEspoon Akilles - Espoon A Y (118)+33:52Petys Matias Mki-53:05
    108FINTampereen Pyrint 4 (102)+34:06Maria Kontoniemi48:23
    109FINHaapaveden Urheilijat Y (58)+34:36Jussi Rytky46:40
    110FINKortesjrven Jrvi-Veikot (77)+34:40Hermanni Sankelo53:10
    111FINAngelniemen Ankkuri 2 (132)+34:56Selja Kaartinen49:16
    112FINKiimingin Urheilijat (76)+35:24Ella Jurvakainen49:42
    113FINOK Botnia (105)+36:30Jonas Vertanen50:47
    114FINYlistaron Kilpa-Veljet (109)+36:31Timo Punkari44:12
    115FINTampereen Pyrint 6 (129)+36:52Miikka Korhonen55:33
    116FINKoovee 3 (56)+37:04Eemi Konttila44:34
    117FINOK Botnia 2 (154)+40:49Mika Sjlund50:34
    118FINVehkalahden Veikot - VeVe Y 3 (124)+41:00Anni-Elina Koskiaho54:48
    119FINOlavin Rasti - JuvU Y (136)+41:21Virpi Hyytiinen56:06
    120FINTampereen Pyrint 5 (110)+41:41Vili Mhnen53:31
    121FINKuopion Suunnistajat 3 (147)+41:57Anni Lavi55:56
    122FINHauhon Sisu - HlS Y (55)+42:06Joona Leipijrvi42:54
    123FINPohjois-Satakunta (127)+42:20Hannele Tenhonen1:01:28
    124FINKokkolan Suunnistajat 2 (125)+43:46Henna Virkkala56:55
    125FINIF Femman 2 (128)+44:46Josefin Knipstrm52:08
    126FINLynx 2 (120)+45:14Nelli Rehn52:58
    127FINIF Brahe - IFMinken Y (122)+45:21Jimmy Fagersund56:15
    128FINVaasan Suunnistajat 2 (142)+45:24Frida Reinikka54:57
    129FINSuunnistajapankki Y (155)+45:31Jarkko Rantoja52:56
    130FINNavi 5 (135)+45:56Janni Ollikainen54:59
    131FINLapuan Virki Y 2 (116)+46:03Anni Peltola1:04:43
    132FINRiihimen Suunnistajat (74)+46:03Justus Rantala56:05
    133FINIF Sibbo-Vargarna - OK77 Y 3 (148)+46:23Jonne Kunnas1:00:32
    134FINLahden Suunnistajat -37 2 (144)+46:28Minerva Juhola53:56
    135FINOK Raseborg Y 2 (117)+46:57Veeti Otsamo44:24
    136FINHaukiputaan Heitto Y (67)+47:10Milja Jaatinen54:39
    137FINMntsln Urheilijat 3 (152)+47:59Hilla Antikainen57:37
    138FINTurun Suunnistajat 3 (73)+48:14Anna-Erika Korpi58:23
    139FINMS Parma 3 (87)+48:22Rasmus Ekstrm1:01:39
    140FINSolf IK (84)+52:21Johannes Hyvnen48:21
    141FINLnsi-Lavian Loiske (112)+52:29Suvi Jokinen1:04:42
    142FINRajamen Rykmentti 2 (29)+53:57Riina Karppinen1:01:45
    143FINHyvinkn Rasti - HyRa-Pe Y 2 (114)+56:35Sakari Puolakanaho53:37
    144FINKoovee 4 (108)+57:10Otso Westerlund52:50
    145FINIF Sibbo-Vargarna 2 (146)+57:50Maximilian Jrvinen59:06
    146FINYlivieskan Kuula - Nuoret Y (96)+1:07:39Pekka Linna1:03:28
    147FINNavi 4 (115)+1:10:01Elina Nissinen1:00:06
    148FINKalevan Rasti Y 2 (121)+1:11:20Oskari Silvennoinen46:41
    149FINSK Pohjanthti 3 (106)+1:13:25Juuso Keinnen1:31:56
    150FINValkeakosken Haka - Tampe Y 2 (143)+1:32:01Viktor Aaltio1:04:47
    FINSuunta Jyvskyl (10)diskMiro Tuomala(30:42)
    FINKuusamon Er-Veikot (70)diskSamuli Ervasti(42:52)