jukola.com

    Lukkari-Jukola 2022, Jukolan Viesti

    Resultat

    Region i Finland / land  och
    Media  och
    Förening  och
    Bästa  
    Etelä-Pohjanmaa
      Alahärmän Kisa
      Atria
      Get Lost
      Hellanmaan Teräs
      Jalasjärven Jalas
      Järvisen Pekat
      Järviseudun Rasti
      Kauhajoen Karhu
      Kauhavan Wisa
      Kortesjärven Järvi-Veikot
      Kuortaneen Kunto
      Kyröön kiiturit
      Laihian Luja
      Lapuan Virkiä
      Lauttajärvi Bisons
      Lääkintävarikko
      Metsäpalvelut Hautala
      OK Snabba Flickorna
      Pohjankyrön Rasti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Rastiketut
      Reilut Miehet Havumetsien
      Reiska
      Riikku Runners Alavus
      Sappion Veikot
      Stronger Together
      Suoraan sohvalta
      Suunnattomat Häjyt
      Suunta Jurva
      Team Tiuraniemi
      Teuvan Rivakka
      TreSeven
      Vaasan Suunnistajat
      Vähäkyrön Viesti
      Ylistaron Kilpa-Veljet
    Häme
      4Metco
      Akaan Reserviupseerikerho
      Amigos Riihimäki
      Annikin Voimailijat
      Annila
      Anu Meininki
      Ari Pojjaat
      Ark United
      Atmospiiri
      BE Group
      Boomi ry
      Brides babes
      COMATEC
      Dirty Seven
      Eksymä 360
      Epilän Esa
      Eränaali
      Essity Finland
      Fantastic Seven
      Fenix FT
      Fennia
      FTA
      Fujitsu
      GloHair
      Haikkiheikit
      Hatarasti
      HattikW
      Hauhon Sisu
      Hiiltomiehet
      Hiukkasen Hukassa
      Hämeenlinnan Suunnistajat
      Hämeenlinnan Tarmo
      Hämäläis-Osakunta
      Ikaalisten Nouseva-Voima
      Inbetweeners
      Insta Sports Club
      Jukolan jolkuttelijat
      Jutilan ykkönen
      Kalvolan Keihäs
      Kangasala SK
      Karvapallo
      KODIKAS TALO
      Koovee
      Korona
      kuraiset mullit
      Kyrön Sarvipäät
      Kyrös-Rasti
      Käräjävuoren Kävyt
      Laiskanpulskeet Jallit
      Lets get LOST
      Litran Mitta
      Louho Edustus
      Lounais-Hämeen Rasti
      Luonnontutkijat
      Luul-O
      Långgubbarnas
      MADROG
      Mattersoft
      Mhy Pirkanmaa
      MTK Asikkala
      Musta Neliö
      Mäntän Seudun Eräpirkat
      Möbiuksen matka
      Nokian Torpedo
      NordicSemi
      NääsCSA
      Organisaatio
      Oriveden Ponnistus
      Paha Rasti
      Partiolpk Harjun Veikot
      Partiolpk Tampereen Kotkat
      Pekan Ponit
      Pirkanmaan mittauspalvelu
      Pirkanmaan Rivakka
      Pirkkalan Hiihtäjät
      PK Racing Team
      Porvoon Tikki
      Posin kautta
      Pyrinnön tytöt
      Pälkäneen Luja-Lukko
      RaNcat
      Rasti-Nokia
      Rastiseiska
      RastiSpedet
      RC Eemeli
      Retkun Reipas
      Ristiin Rastiin
      Selviytyjät
      SEPI
      Sepontalon Vonkaus
      SK K3
      SK Samperi
      Solita
      Suunnistajat Sitaateissa
      Suuntavaisto SK
      Syrjäytyneet
      Tampereen Pyrintö
      Tampereen Varuskunnan Urhei
      Tampereen Yritys
      Tamrock
      Tarpian Suunta
      Team Armas
      Team Happonen
      Team Karanteeni
      Team Lost
      Team Puomitutut
      Telemark Team Örn
      Tietoevry
      Tommin virheet
      Tosta Lähtee-Team
      Tuomenmarjat
      Turengin RC
      Turengin Sarastus
      Urjalan Urheilijat
      Ursprungsland Biathlon Team
      Vaakavointi Hyvinlaudalla
      Vaisto Solutions
      Valkeakosken Haka
      Valmet Kestävyyskerho
      Vehkalahden Heikot
      Vertex Search Engines
      Viimeiset pirkkalaiset
      Viitamäen Veto
      Virtain Urheilijat
      WIO Team
    Kaakko
      101. Kadettikurssi
      Anttolan Urheilijat
      DG SataIT
      Elimäen Reserviupseerikerh
      Eläinlääkärien kuntoseu
      Enonkosken Urheilijat
      Etelä-Kymen Suunnistajat
      GimmeFive Multisport
      Havumetsän Veljet 287
      Husulan Kunto
      Häröt Lampaat
      Inkeroisten Terho
      INUS
      Joutsenon Kullervo
      Juntit OK
      Kaakon Rasti
      Karhunkaatajan kennel
      Kaslink
      Kaukaan Lyly
      Kops
      Korven Honka
      Kotka-Jukola 2026
      Kouvolan Suunnistajat
      Kunto Kaverit
      Kuusankosken Urheiluseura
      Kymin Suunnistajat
      Kyssin Kollit
      Käyrälammen Puristus
      Lappeen Riento
      Lappeen Siniset
      Lateksii
      Leppälän suuntavaisto
      Lost Bastards
      Luumäen Rasti
      Maaseutunuoret Kaakko
      Maasillat
      Metso Outotec Lappeenranta
      Metsä Forest
      Miehikkälän Vilkas
      MMK OK
      Mustalammen Pallo
      Navi
      Nostars
      Olavin Rasti
      Pernoon Rajamiehet
      Pullin serkut
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Rantasalmen Urheilijat
      Ristiinan Rasti-Reinot
      Ristin Miehet
      Saimaa Trail Runners
      Saimaan Sisäilma
      Serkkujen yö
      SK Vuoksi
      Skinnarillan Lutuset
      Sports by LUT
      Stora Enso Metsä
      Sulzer
      Superkompensaatio
      Suutarin tiimi
      Team Karjalanpiirakat
      Valkealan Kajo
      Varma Peesi
      Vehkalahden Veikot
      Ylämaan Pyrkijät
    Kainuu
      Kajaanin Kuohu
      Kajaanin Suunnistajat
      Kuhmon Peurat
      Ohovaaran sulttaanit
      PAinavat Suunnistajat KAinu
      Puolangan Ryhti
      Sotkamon Jymy
      Suomussalmen Rasti
      Väärälän Veto
    Keski-Pohjanmaa
      Gamlakarleby IF
      Himangan Urheilijat
      IF Pummen
      Kalajoen Junkkarit
      Kannuksen Ura
      Kaustisen Pohjan-Veikot
      KIP Sport
      Kokkolan Suunnistajat
      Lohtajan Veikot
      METSÄn tähden
      Nivalan Suunnistajat
      OK KPO
      Perhon Kiri
      Pietarsaaren Hiihtäjät
      RasTiimi
      Sievin Sisu
      Tosimiähet
      Vetelin Urheilijat
      Ylivieskan Kuula
    Keski-Suomi
      Finsilva
      Hernemäen Porina
      Herraseura
      Hirveet Käyrät (Hemska Ku
      IGOR
      Insinööritoimisto Kompass
      Iso Tonnikala
      Itä-Päijänteen Rasti
      Jyväskylän Metsänkävij�
      Jyväskylän Yliopiston yli
      Jämsän Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Keuruun Kisailijat
      Konneveden Urheilijat
      Kotirinteen Veljekset
      KRIK Finland
      Landis+Gyr
      Lankkuan Kyläjoukkue
      Lievestuoreen Kisa
      Liikunnan Riemu
      Metsänraikkaat
      Muuramen Rasti
      Petäjäveden Petäjäiset
      Pihkatapit Ambiotica
      Pönttövuoren Peikot
      Ramboll Finland
      Rasti E4
      Rempsun Metalli
      Saarijärven Pullistus
      Suunta Jyväskylä
      SuvunSuunta
      Toramäen Turha Toivo (TTT)
      Tuoreet jalat
      Uuraisten Urheilijat
      Vaajakosken Terä
      Valiokerho Jyväskylä
      Valmet Technologies
      Vihtavuoren Pamaus
      Viimeinen Rastiretki
      Viitasaaren Suunta
      VTT
    Lahti
      Artjärven Ahjo
      Asikkalan Raikas
      Hollolan Urheilijat -46
      Hönöt SK
      Iitin Pyrintö
      Itä-Hämeen Rasti
      KuoLOn Notkeat
      Kärkölän Kisa-Veikot
      Lahden Kaleva
      Lahden Suunnistajat -37
      Lahden Taimi
      Lammin Säkiä
      Nastolan Terä
      Pelastuslaitos Päijät-Hä
      Rastivarsat
      SEW Service
      SK Kanantaluttajat
      Thinkers
      YIT Suomi
    Lappi
      Alatornion Pirkat
      Arktinen keskus
      Ei se oo niin justiinsa!
      HV-Heli Oy
      JVK-Pojat
      Kaukaa haettu
      Keisus Extreme Saunas
      Lapin raja1
      Lapin Sudet
      Lapin Veikot
      LapIT Oy
      Länsi-Rajan Rasti
      Maanmittauslaitos Lappi
      ME Pummit
      Oulun Raksa
      Ounasvaaran Hiihtoseura
      Pellon Ponsi
      Pellon Ponsi Dream Team-80
      Posion Pyrintö
      RPU
      Sallan Karhut
      Sattajärven hukkautujat
      SukUdd
      Suunta 2000
      Team Kuraporras
      Ylläksen Rasti
    Pohjois-Pohjanmaa
      Betonitukku Oy
      Droit
      Haukiputaan Heitto
      Hätäkeskuslaitos
      Hääppöset
      Iin Yritys
      Iisu
      Inkeroisen Pojat
      Juti-team
      Karieksen porraus
      Kuusamon Erä-Veikot
      Laitasaaren Veto
      N(r)autaiset
      OK kunto OK
      OK Rastipaukut
      OK Suuntaa Ottavat
      OnSeKova / PehuTec
      Oulaisten Huima
      Oulun Poliisiurheilijat
      Oulun Reipas
      Oulun Tarmo
      Oulunsalon Vasama
      OYS Vapari
      Pudasjärven Urheilijat
      Rakettitukku
      Rastiveljet
      Raudaskylän Sisu
      Retkiryhmä 06
      Salamapartio
      Saloisten Reipas
      SK Huvin Vuoksi
      SK Mortis
      SK Pohjantähti
      SK Suokukot
      SK Uranus
      Soopa
      Team Carillo
      Toivontien Sport 22
      Törmän Eranto
      Vaalan Karhu
      Varvarin Lepsaus
      Vierestäohi
    Satakunta
      Eura-Kauttuan Urheilijat
      Eurajoen Wanhat Weikot
      Hiisirasti
      HiisirastiKiukU
      Honkajoen Seudun Urheilijat
      Kankaanpään Suunnistajat
      Kodisjoen Kaiku
      Kokemäen Kova-Väki
      Lauttakylän Luja
      Neliveto
      NOT-OK PKS SK
      Punkalaitumen Kunto
      Rasti-Lukko
      Rasti-Ukko Lauma
      Rastikarhut
      Rauman Työväen Urheilijat
      Rokkakoski SK
      Siikaisten Sisu
      Suosmeren Salpa
      Suunnaton YliValta
      Suunnattomat Suksijat
      Suunta-Sepot
      Team Tommila
      Ulvilan Ura
      Vallan Suunta
      Verttuun Namika
    Savo-Karjala
      Armatuuri
      Auringonlaskun Ratsastajat
      CIPPI (ASSA ABLOY)
      Enoon Eksyneet
      ESE Tiimi
      Fimea
      Geologian tutkimuskeskus
      Hamulan Hölökkeejät
      Helminiemen helmet
      Iisalmen Visa
      Ilomantsin Urheilijat
      Joen Suunta
      Joensuun SuppaKetut
      John Deere
      Judica
      Juuan Jänne
      Kalevan Rasti
      Karjalan Käki
      Karsu.fi
      Keski-Karjalan Rasti
      Kiuruveden Urheilijat
      KuoLOn Kankeat
      KuoLOn Kilpparit
      Kuopion Reserviupseerikerho
      Kuopion Suunnistajat
      Kuusiston Jylhä
      Lieksan Rasti
      Liperin Taimi
      Luonnonvarakeskus
      Lääkitys kunnossa
      Melassikatastrofi
      Metsästäjäliiton Hirviur
      mie-sie-hää
      Nenosen veljekset
      Nilsiän Nujakka
      Nurmeksen Sepot
      OK Pojkarnas Natt
      Oosin pullat
      Pentinmäen Weljet
      Piispan poijjat
      Pimeduse Ryytel RT
      Puijon Pojat
      Puijon Suunta
      Pulkanrannan Pullistus
      Puskasilimät OK
      Pussin Kiristäjät
      Ryhmä Heinonen
      Rässi-Rasti
      Savon Kylähullut
      Savon Suunta
      Selkien Sisu
      Siilin Rasti
      Sonkajärven Pahka
      Suonenjoen Vasama
      Suonsalmen Suunta
      Supertalentit
      SuppaMurmelit -17
      Säyneisen Salpa
      Team Kirvesmies
      Team Koo
      Team Olli Jokinen
      Team Proxion
      Tornator
      Tukikohdan Suunnistajat
      Tuupovaaran Sepot
      Varnitsa
      Vihman Veljekset
      Väli-Mikkolan Voima
    Uusimaa
      7 Oikein
      86. Kadettikurssi
      Aalto A!dventures
      ABB Harhaanjuoksijat
      ABB SK
      ABO Wind
      AFRY
      Aivan Sama
      Ajokoirat
      Ajolinja
      Akateemiset luonnon ystäv�
      Beach Boys
      Bertelin pojat
      Caruna
      cloudriven.fi
      CSC
      Digita
      Downtown 65
      Eduskunnan Urheilukerho
      EHS Espoon Hurjimmat Sivako
      EKI
      eLadies
      eLadies Jr
      Ericsson SK
      ESOn seniorit
      Espoon Akilles
      Espoon Akilles Venlat
      Espoon Suunta
      Espoon Tapiot
      Etelä-Suomen Yhteislähtij
      Ex-Legends
      Exme
      Fassetädit
      Gastrocnemius Ferreus
      GRK Infra Oy
      Haagan kuninkaalliset suunn
      Hakuliset
      Happy feet
      Harhaveikot
      Haukijahtaajat
      Havukka-Team
      Helsingin Ekonomit
      Helsingin Metsänkävijät
      Helsingin Palokunnan Urheil
      Helsingin Poliisi-Voimailij
      Helsingin Suunnistajat
      Herrasmies Suunnistajat
      HeSeKeKo
      Hiidenkiertäjät
      Hilti Suomi Oy
      HRUP
      HTJ Suunnistajat
      Humanitas-seura
      HydePakki
      Hyvinkään Rasti
      Hyytiälän Huutajat
      Hökkäilijät
      IBM Sport club
      IK Tunnelpojkarna
      Ilves-Jussit
      Insinöörit ASK
      Intersport
      Ison kirkon liha
      Itä-Jänkhän Jhullit
      Joosehukku
      Jukolan Lyömättömät
      Jussis seven
      Jutopia
      Jyrkkä Kerake
      Järvenpään Palo
      Karjaan Ura
      Karkki-Rasti
      Kaukametsän Pakolaiset
      Keffin suunnistajat
      Kela
      Kelpo Maisterit
      Keskiverto suunnistuksesta
      Kiinnostus Suunnistajat
      Kilon Kipinät
      Kkinimäen Weljekset
      Knut Posse
      Koneen Kerho
      KOP Pankki-Veikot
      Korpisoturit
      Kotipojat
      Kulman kiertäjät ry
      Kunnon Urheilijat
      Köntit
      Last and found
      Lastenklinikan haahuilijat
      Lauttapartio
      Leppävaaran Sisu
      Linnankiertäjät
      Lohi-Jussit
      Lrhto
      Luolamiehet
      Lynx
      Lynx 2007
      M68_Maanmittarit
      Maanpuolustuskorkeakoulu
      MAASK RUK Pioneerivoimaa
      Mellunkylän Kontio
      Menestyspojat
      Mesikämmenet
      Metos
      Metsän enkelit
      Metsäylioppilaat
      Mosapajannevan Karpaasit
      Mustat Veljet
      MVGA
      Myrskylän Myrsky
      Mäntsälän Urheilijat
      Märempi rasti
      Noin seitsemän veljestä
      Nordea Urheilu
      Nosht
      Numppi Brothers
      Nykyaikaiset 5-ottelijat
      OC Puisto
      OC Puisto Rastitykki
      OC Toffee
      OC Tuska
      Off Course
      OK Boomer
      OK Bölja
      OK Computer
      OK Kampen
      Olarin Omat Pojat
      OP
      OtaKraa
      Otaniemen Jyllääjät
      Panssariprikaati
      Petolintu
      Pihkaniskat
      Pikku Hukat
      Pinkki Dynamo
      Pitäjänmäen Tarmo
      Polvisuunta OK
      Polyteknikkojen Raittiusseu
      Porvoon Urheilijat
      Positiivinen yllätys
      Puolustuskiinteistöt
      Puutteenperän Konkelot
      Pyrinnön Riento
      PYVMM
      Päälliköt
      Päässä Viiraa
      Qtamolla team
      Quo Vadis
      Radiosuuntaajat
      Raisu Lumous
      Rajakylän Kuntogubbet
      Rajamäen Rykmentti
      Rajiksen uppopalloilijat
      Rastaalan rasti I
      Rasti K18
      Rasti-Jyry
      Rasti-Vihti
      Rasti-Wäinöt
      Rastihaukat
      Rastin Kiertäjät (RaKit)
      Rastinorsut
      RaTro
      Reaktor Innovations
      Riihimäen Suunnistajat
      Ristin Kilta
      Ryttylän Visa
      Saint-Gobain Finland
      SAKEn hivuttajat
      Samba Trail Running Club
      Satunnaiskulkijat
      Saviksen Rasti
      SC Väärä Suunta 180
      Seitsemän ja varanumero
      Seka-Suomen hitaastikävij�
      Semantum
      Senaatti-kiinteistöt
      Sipoon Hukat
      SK Kadonneet
      SK SK
      SK Uusi
      Skipoli-KJK
      Spektrum
      StadinMetsurit
      Sukset ristissä
      Suomen Suunnistusliitto
      Supan silottajat
      Suppaman
      Suunnaton Into
      Suunnilleenstajat
      Suunta-Veikot
      Taikametsän Seikkailijat
      Taxi Team
      Team Allback
      Team Electrofit
      Team Gulo gulo
      Team Keravan Urhot
      Team Klinga
      Team Laardi
      Team Lactic Acid
      Team Opintotuki
      Team SOSE
      Team Supponen
      Teme Ski Team
      The Elvis Challenge
      Tiedeyhteisö 95-97
      Tietokilta ry
      Toimen Pojat
      Tosisissit
      Treenitädit
      Tunturimuro
      Tuurihaukat
      Tuuripellet
      TuusRUK
      Tuusulan Tallaajat
      Täsmämätäs
      Uhkolan Akilles
      Urheilukoulu III81
      Varolat 3polvessa
      Varsinaissuomalainen osakun
      Veikkaus
      Vierivät sammalet
      VirNuMiToVi
      ViVi Master
      VR Suunnistajat
      Vuoristoradan Jarrumiehet
      Westendin Rasti-Bossit
      Wiipurilainen Osakunta
      Wonkamiehet
      ÄHPM! - Älä hitossa pees
      Äänekosken Sarjakuvaseura
    Varsinais-Suomi
      7 Sieppoa
      aimaterin harhailijat
      Alastaron Reserviläiset
      Angelniemen Ankkuri
      Antikaisen flikat ja vävyt
      Auran Vannas
      Bussikyyti
      CH-Polymers
      Functio Laesa
      Hal Bro
      Hepojoen Pinnistys
      Herrasmiespossukerho
      Hirvensalon Heitto
      Itä-Turun KuntoUrheilijat
      Jokikylän Pojat
      Jouluksi kotiin
      JS-Finance United
      Jääkarhu ry
      Kaarinan Ristiritarit
      Kaurakedon Kyljys
      Keihäsmatkat
      Kelmupojat
      Kemiön Kiilat
      Keski-Vantaan Suunnistajat
      Klenkat
      Korpikäninä
      Krouvinummisuutarit
      Kruxin Kiipeilijät
      Kultaiset Karhut
      Kustavin Ahto
      Kärkijoukkue
      Könnin Kuokkamiehet
      Laitilan Jyske
      Littoisten Partabooat
      Loimaan Jankko
      Lounais-Suomen poliisilaito
      LSA Akatemia
      Luiskaotsat
      LähiTapiola Varsinais-Suom
      Länsirannikon lönkyttelij
      Maarian Mahti
      MacGregor
      Mehiläinen Turku
      Metsänhoitoyhdistys Lounam
      Meyer Turku Jukola Luotsi
      Mikaelin Kiintopiste
      Mummo 70v
      Murskacardio
      Muurlan Vihuri
      Mynä-Pummit
      Mynämäen Maahiset ry
      Naantalin Reserviupseerit r
      Nabla
      Nahat
      Nevermind Nilkkaralli
      OC Harharetki
      OK EMitVit
      OK Jorren
      OK Markku!
      Paavo Nurmi Festival
      Paikkaan orientoituneet
      Paimion Rasti
      Pedienteering Turku
      Peikot Hiihto
      Perttelin Peikot
      Perämetsän Sarjaeksyjät
      Perän Pitäjät
      Pietinalhon Pamaus
      Piiroiset
      Pit Snakes
      PK-VEHMAA
      PohjaKosketus
      Puredent Oy
      Raision UrheiluAutoilijat
      RaKiNa
      Rasti 88
      Rasti-Perniö
      Rasti-UHO
      RastiPiikkiö
      Raula Team
      Rihtniemen Nuorisoseura
      Rymättylän soihtu
      Salon Viesti
      Salon Vilpas
      Sauvon Urheilijat
      Scrambled Legs
      SIGGE OK
      SK Herkkutatit
      SK Määrämiehet
      Someron Esa
      Suomusjärven Sisu
      Tammiston Veljekset
      Tapiolan kehonrakentajat ry
      Team Finge
      Team Intersport Skanssi
      Team Lunden
      Team Maha
      Team Peesi
      Telesten Veljekset
      Tiiäkstemitämävihaan
      TOAY - Hanttarin kovimmat j
      Trimap
      TSE for the Future
      Tunkiomadot
      Turun ammattikorkeakoulu
      Turun Eränkävijät
      Turun Metsänkävijät
      Turun NMKY
      Turun Puristus
      Turun Reservialiupseerit -
      Turun reserviupseerit
      Turun Sinikotkat
      Turun Suunnistajat
      Turun Tiemiehet
      Turun Visat
      UNO SK
      Urpon Rytky
      V-S pelastus
      Vakka-Rasti
      Vanutoppahousut
      Visma Financial Solutions
      Vähäperän kyntäjät
      Wihreä Weljeskunta
      Yläneen Kiri
      ÅboFitnessBois
    FSO
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Minken
      IF Åland
      IK Falken
      IK Kronan
      IK Örnen
      Malax IF
      Närpes OK
      OK Botnia
      OK Kristina
      OK Raseborg
      OK Terjärv
      OK Trian
      OK77
      Pargas IF
      Solf IK
      Victorious Secret
      Yle Åboland
    Denmark
      Farum-Tisvilde OK
      Lyngby OK
      OK Pan Århus
    Estonia
      Bona Fide
      Harju OK
      Hiiumaa OK
      JOKA
      LSF Pronoking Team
      OK Ilves
      OK Põrgupõhja
      OK Pölva Kobras
      OK TON
      OK Vöru
      RAE ROK
      SK Mercury
      SK Saue Tammed
      SK100
      Värska OK Peko
    Finland
      #äläkääjättäkö
      007Hyyppä
      2Einsteins
      AC Harharetki
      AS Skinnarila
      Bilot
      Etulan veljekset
      Futurice
      GetToMaso
      Gofore
      HelppoRasti
      Hiipuva Voima
      Kadettikurssi 67
      Kananpojat
      Kerkesix
      Lopen Uupuneet
      Murskaajat
      Ne vikatikit A. Kiven
      Pohjois-Haagan yhteiskoulu
      Rasti Elmo
      Rasti-Hukat
      Rastipukit
      Rastisedät
      Sweco
      Team FläktGroup Finland
      Team Spiritual Saramäki
      Tio Rättens Män
      TP Gourp
      Trastvik Kulturcentrum Cyck
      Tyrwään Woima
      Uroskarhut
      UV SISSIT
      Vauhtiveijarit
      Vesikämmenet
    United Kingdom
      AAOC
      DRONGO
    Lithuania
      Arboro OK
      Azuolas
      Medeina
      OK Perkunas
    Norway
      Asker SK
      Byåsen IL
      Bäkkelagets SK
      Centrum OK Oslo
      Emit
      Enga
      Fossum IF
      Fredrikstad SK
      Freidig SPK
      Frol IL
      Ganddal IL
      Halden SK
      IF Sturla
      IL Koll
      IL Tyrving
      Indre Östfold OK
      Kristiansand OK
      Lillomarka OL
      Modum OL
      NTHI Old boys
      NTNUI
      Nydalens SK
      OK Moss
      Oppsal orientering
      Porsgrunn OL
      Ramboll Transport Norge
      Raumar Orientering
      Röyken OL
      Slevik Idrettslag
      Stavanger Orienteringsklubb
      Stjördals-Blink Orienterin
      Team Johnny
      Tönsberg og omegn OL
      Verdal OK
      Wing OK
      Ås-NMBU Orientering
      Ök-94
    Russian Federation
      7RUN Spb
    Sweden
      Attunda OK
      Bredaryds SOK
      Centrum OK Stockholm
      Domnarvets GoIF
      Eksjö SOK
      FK Göingarna
      Frölunda OL
      Gävle OK
      Göteborg Majorna OK
      Hagaby GoIF
      Hammarby IF OF
      IF Hagen
      IF Rigor
      IF Thor
      IFK Enskede
      IFK Göteborg
      IFK Kiruna
      IFK Lidingö SOK
      IFK Mora OK
      IFK Umeå
      IK Hakarpspojkarna
      Järfälla OK
      Järla Orientering
      Jönköpings OK
      Kalmar OK
      Kalmar OKSOK Viljan
      KamratIdrottsföreningenKIF
      KFUM Örebro OK
      Kils OK
      KOMPISARNA
      Leksands OK
      Lerums SOK
      Linköpings OK
      Långhundra IF
      Malungs OK Skogsmårdarna
      Markbygdens OK
      Myggans OS
      Nyköpings OK
      OK Alehof
      OK Denseln
      OK GUBBS GÖTEBORG
      OK Hammaren Sandviken
      OK Hällen
      OK Klemmingen
      OK Kolmården
      OK Kullingshof
      OK Kåre
      OK Lalle
      OK Linné
      OK Löftan
      OK Måsen
      OK Nackhe
      OK Nolaskogsarna
      OK Orion
      OK Ravinen
      OK Rodhen
      OK Skogshjortarna
      OK Södertörn
      OK Tisaren
      OK Tyr
      OK Vivill
      OK Älvsjö Örby
      OK Österåker
      Pan-Kristianstad
      Rehns BK
      Rånäs OK Roslagen
      Sigtuna OK
      Sjövalla FK
      Skarpnäcks OL
      Skattkärrs SOK
      Skellefteå OK
      Skogsluffarnas OK
      Skogslöparna
      Snättringe SK
      SOK Viljan
      SOL Tranås
      Stora Tuna OK
      Sundbybergs IK
      Sundsvalls OK
      Surahammars SOK
      Sävedalens AIK
      Söderköpings OK
      Söders-Tyresö
      Södertälje Nykvarn Orient
      Tacton Systems AB
      TEAM M65 WESTSWEDEN
      Tullinge SK
      Tumba-Mälarhöjden OK
      Täby OK
      Ulricehamns OK
      UMA Idrottsförening
      Umeå OK
      Vallentuna /Össeby OL
      Väsby OK
      Västerviks OK
      Västerås SOK
      Växjö OK
      Waxholms OK
      Ärla IF
    Switzerland
      CA Rosé
      Ol Norska
      OLC Kapreolo
      OLG Galgenen
      OLG Suhr
      Sterneflitzer
      Vogulisi Team ThunHondrich
    Germany
      Bielefelder TG
      Kanin tahti
      OSC Hamburg
      USV TU Dresden
    Latvia
      30draugi.lv
      Burkanciems OK
      IK Auseklis
      OK Arona
      OK Kapa
      OK Meridians
      OK Ogre
      OK Saldus
      OZONS OK
      Siguldas Takas
      Surikati
      Ziemelkurzeme OK
      ZVOC
    Czech Republic
      Czech West O-team
    Spain
      Catalonia Team
      Spanish Army Team
    Poland
      OK!Sport
    Hungary
      Hungarian oldstars
    Slovakia
      OK SPIYSAK
    Luxembourg
      Luxembourg Orienteering Clu
    Utvalda föreningar och
    
    
     | < Tävlingens ramsida | << Andra tävlingar | Feedback | Sökning från resultat | www.jukola.com | 
    :