jukola.com
Kerava-Sipoo Jukola 1995, Jukolan Viesti
Limit results
Club
-- Choose club
A-Insinöörit
Aapasuon Rämpijät
Abloy
After Sports Society
Akilles OK
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Alatornion Pirkat
Alavieskan Viri
Alfta Ösa OK
Alta OL
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Arboga OK
Artjärven Ahjo
Asikkalan Raikas
Asker SK
Askolan Urheilijat
Auran Vannas
Avesta OK
AW-Suunta
Bjurholms IF
Bjursås OK
Bodens BK
Boxholm-Mjölby OL
Bredaryds SOK
Bromma-Vällingby SK
Brännans IF
Bul-Tromsö IL
Bäkkelagets SPK
Chalmers OL
CISM-Belgia
CISM-Kroatia
CISM-Poland
CISM-Ranska
CISM-Slovenia
Datex
Delta
Dialogos Team
Domnarvets GoIF
Eduskunnan Urheilukerho
Eiker OL
Eksjö SOK
Eksymä 360
Eliaksen Eksyjät
Elimäen Vauhti
Enebybergs IF
Enonkosken Urheilijat
Enso Gutzeit
Epilän Esa
Eskilstunafors OL
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Espoon Tapiot
Etelä-Kymen Suunnistajat
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Evijärven Urheilijat
Falköpings AIK
FIF Hilleröd
Finspångs AIK
Fiskarin Työväen Urheilijat
FK Friskus-Varberg
Forsa OK
Fredrikstad SK
Främmestad IK
Gagnets OK
GoIF Tjalve
Gotlands Bro OK
Grycksbo IF
Gustavsbergs IF
Gävle OK
Göingarna FK
Göteborg-Majorna OK
Hagaby GoIF
Halden SK
Halikon Hakoniskat
Halmstad OK
Halsuan Toivo
Haminan Ponteva
Haminan Varuskunnan Urh.
Hanhelan Veljekset
Haninge SOK
Hankasalmen Hanka
Hauhon Sisu
Haukiputaan Heitto
Haukivuoren Kisailijat
Helsingin Latu
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin Poliisi-Voim.
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Taxi Team
Helsingin Työväen Hiihtäjät
Helsingin Yliopiston Urh.
Hestra IF
Hiidenkiertäjät
Hiiumaa OK
Himangan Urheilijat
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
Hollolan Urheilijat-46
Honkajoen Seudun Urheilijat
Hyvinkään Ponteva
Hyvinkään Rasti
Hyytiälän Urheilijat
Hämeen Kuntoruukki
Hämeenlinnan Partiolaiset
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Hämeenlinnan Varuskunnan Ur
Hässleholms OK
IBM Sport Club
IF Brahe
IF Femman
IF Hagen
IF Minken
IF Sturla
IF Thor
IF Åland
IFK Enskede
IFK Göteborg
IFK Hedemora OK
IFK Lidingö
IFK Moras OK
IFK Norrköping
IFK Södertälje
IFK Tumba
Iisalmen Visa
Iisu
IK Falken
IK Grane
IK Hakarpspojkarna
IK Örnen
Ikaalisten Nouseva Voima
IL Gular
IL Tyrving
Ilomantsin Urheilijat
Imatran Suunnistajat
Indre Östfold OK
Inkeroisten Terho
Insto Helander&Nirkkonen
Itä-Hämeen Rasti
Itä-Päijänteen Rasti
IVOsport
Joensuun Metsä- ja Puutal.
Joensuun Yliopiston US
Joutsenon Kullervo
Juuan Jänne
Juvan Urheilijat
Jämsän Retki-Veikot
Järfälla OK
Järla IF
Järvenpään Hiihtoseura
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Järvensivun Kisa
Järvi-Espoon Eräpartio
K4 IF
Kaakonrasti
Kairankiertäjät
Kajaanin Kuohu
Kajaanin Suunnistajat
Kalajoen Junkkarit
Kalevan Rasti
Kallovaaran Urheilijat
Kalvolan Keihäs
Kangasala SK
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Suunnistajat
Kankaantaan Kisa
Kannuksen Ura
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Karstulan Kiva
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Kaustisen Pohjan-Veikot
Keimolan Kaiku
Kemijärven Urheilijat
Kemin Into
Kemiön Kiilat
Keski-Karjalan Rasti
Kesälahden Urheilijat
Keuruun Kisailijat
KFUM Örebro OK
Kiikoisten Kirma
Kiimingin Urheilijat
Kils OK
Kimito Sportförening
Kiskon Työväen Urheilijat
Kiukaisten Urheilijat
Kokemäen Kova-Väki
Kokkolan Suunnistajat
Kokkosenkylän Rasti ja Risa
Koneen Kerho
Kongliga Orienteringsteknol
Konneveden Urheilijat
Kontiolahden Urheilijat
Koo-Vee
KOP Pankki-Veikot
Korsnäs IFs OK
Kortesjärven Järvi-Veikot
Korven Honka
Koskenkorvan Suunta
Kouvolan Rasti-72
Kovlands IF
Krigsskolans IF
Kristiansand OK
Kuhmon Peurat
Kuopion Poliisi-Urheilijat
Kuopion Suunnistajat
Kuoreveden Kärki
Kuortaneen Kunto
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
Ky-Sport
Kymin Suunnistajat
Kyrös-Rasti
Kälviän Tarmo
Kärkölän Kisa-Veikot
Köping-Kolsva OK
Lahden Kafa
Lahden Kaleva
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Lahden Työväen Hiihtäjät
Laihian Liitto-Urheilijat
Laitasaaren Veto
Laitilan Jyske
Lammin Säkiä
Lapin Veikot
Lappeen Riento
Lappeenrannan Varusk. Urh.
Lapuan Virkiä
Larvik OK
Laskuvarjojääkärikilta
Laukaan Urheilijat
Lauttakylän Luja
Lehtimäen Jyske
Leksands OK
Lemin Eskot
Leppävaaran Sisu
Liedon Parma
Lieksan Rasti
Lievestuoreen Kisa
Liivin Tuki
Linköpings OK
Liperin Taimi
Littoisten Loiske
Lohimaan Rasti
Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Ludvika OK
Lunds OK
Luumäen Rasti
Luupparit
Lynx
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Rajan Rasti
Länsi-Saimaan Rasti
Länsi-Uudenmaan Suunn.
Maanpuolustusopisto
Maarian Mahti
Malax IF
Matteus Scoutkårs IA
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Suunnistajat
Mikkelin Varuskunnan Urh.
Modum OL
Mustalammen Pallo
Mynämäen Suunnistajat -52
Mälarhöjdens IK
Mäntsälän Urheilijat
Mäntän Seudun Eräpirkat
Nastolan Terä
NCS Sport Tampere
Niinisalon Varuskunnan Urh.
Nilsiän Nujakka
Nivalan Urheilijat
NMP Roamers
Nordlamex
Norrköpings AIS
NTHI
Nurmeksen Sepot
Nybro OK
Nydalens SK
Nyköpings OK
Nynäshamns OK
Närpes OK
O.T.O.
OK Alehof
OK Botnia
OK Denseln
OK Flygpojkarna
OK Gipen
OK Gisle
OK Grip
OK Hammaren
OK Hällen
OK Ilves Tartu
OK Kampen
OK Kobras
OK Kolmården
OK Kåre
OK Lalle
OK Linné
OK Magnets
OK Maru
OK Motala
OK Njudung
OK Nolaskogsarna
OK Orient
OK Orion
OK Pan Århus
OK Peko
OK Raseborg
OK Ravinen
OK Rodhen
OK Roslagen
OK Skeidi
OK Skogsfalken
OK Skogsstjärnan
OK Stigen
OK Södertörn
OK Terjärv
OK Tisaren
OK Tranan
OK Triangeln
OK Tyr
OK Vargen
OK Värend GN
OK Vöru
OK Älvsjö-Örby
OK Österåker
OK77
Okmetic
OL-Bowlare
Olavin Rasti
OP-Tiimi
Oppsal IF
Oriveden Ponnistus
Otaniemen Jyllääjät
Oulun Metsäoppilaitos
Oulun NMKY
Oulun Suunnistajat
Oulun Tarmo
Oulun Yliopiston US
Ounasvaaran Hiihtoseura
Paimion Rasti
Palo-88
Palokan Partiolaiset
Pan Kristianstad
Pargas IF
Parkanon Urheilijat
Paroc
Peikkoveikot
Pekolan Isku
Pellon Ponsi
Pelson Suo-Pojat
Peltosalmen Maaseutuopisto
Perhon Kiri
Perttelin Peikot
Pertunmaan Ponnistajat
Perämeren Rasti
Petäjäveden Petäjäiset
Pielaveden Sampo
Pihkaniskat
Pihtiputaan Tuisku
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pirkkalan Hiihtäjät
Pitäjänmäen Tarmo
Plusmetsä
Pohjankyrön Rasti
Pohjois-Karjalan Metsälaut.
Polvijärven Urheilijat
Polytekn. Urheiluseura
Polytekn. Us./HAUReVA
Polyteknikkojen Raittiuss.
Porin Pyrintö
Porin Seudun Suunnistajat
Porvoon Urheilijat
Posion Pyrintö
PSK Kupla
Pudasjärven Urheilijat
Pulkkilan Ponsi
Punkalaitumen Kunto
Puolangan Ryhti
Pyhäjokiseudun Suunnistajat
Pyhäjärven Pohti
Pyttis IK
Päijät-Rasti
Pälkäneen Lukko
Pönttövuoren Peikot
Raision Kuula
Raisu Lumous
Raja-Karjalan Suunnistajat
Rajamäen Rykmentti
Rantasalmen Urheilijat
Ranuan Peura
RAPSU
Rasti 88
Rasti E4
Rasti-Hyry
Rasti-Jussit
Rasti-Jyry
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Nokia
Rasti-Perniö
Rasti-Reipas
Rastihaukat
RasTiimi
Rastikarhut
Rastiketut
Rastiruotsalaiset
Rastivarsat
Rauman Työväen Urheilijat
Rautalammin Urheilijat
Rehns BK
Rengon Syke
Riihimäen Suunnistajat
Ringerike OL
Ringsaker OL
Ronneby OK
Rotebro IS
Rovaniemen Varusk.US
Ruokolahden Suunnistajat
Ruotsinpyhtään Riento
Rånäs OK
Rälingen OK
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Salgotarjan Team
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sandefjord OK
Santahaminan Varusk.Urh.
Sarpsborg OL
Sauvon Urheilijat
Savon Rasti
Savon Suunta
SCD Defsport
Schaumanin Urheilijat
Selkien Sisu
Seskarö IF
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
Sippurasti
Skarpnäcks OL
Skattkärrs IF
Skogsluffarnas OK
Skogslöparna
Snättringe SK
SOIK Hellas
SOK Viljan
Solf IK
Solv
Someron Esa
Sonkajärven Pahka
Sotkamon Jymy
SPK Freidig
SPK Wing OK
Steinkjer OK
Stigsökarna
Stjoerdals-Blink
Stora Tuna IK
Stord-Norway
Stormin Teräs
Storviks IF
Strängnäs-Malmby OL
Sulkavan Urheilijat-41
Sundbybergs IK
Sundsvalls OK
Suomenniemen Urheilijat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Suosmeren Salpa
Surahammars SOK
Suunta 2000
Suunta-101
Suunta-Hukat
Suunta-Jurva
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Säkylän Urheilijat
Sävedalens AIK
Säyneisen Salpa
Söderhamns OK
Söders OL
Södertälje IF
TA NMKY
Taipalsaaren Veikot
Taivalkosken Kuohu
Tampella Power
Tampereen Poliisiurheilijat
Tampereen Puhelinosuuskunta
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tapanilan Tarmo
Tapiola Yhtiöt
Tarpian Suunta
Tecnosuunnistajat
Teepakki
Tervakosken UA
Teuvan Rivakka
Tikkakosken Suunnistajat
Timberjack
Tjällmo-Godegårds OK
Tolered-Utby OL
Trollhättans SOK
Trosabygdens OK
Tullinge SK
Turebergs IF
Turengin Sarastus
Turun Metsänkävijät
Turun NMKY
Turun Poliisien US
Turun Suunnistajat
Turun Visat
Turun Yliopisto
Tuupovaaran Sepot
Tuusulan Voima-Veikot
Täby OK
Töölöön Luonnonystävät
Uddevalla OK
Ulricehamns OK
Ulvilan Ura
Umedalens IF
Urjalan Urheilijat
USK Praha
Utin Varuskunnan Urheilijat
Uuraisten Urheilijat
Vaasan Suunnistajat
Vakka-Rasti
Valkeakosken Haka
Valkeakosken Koskenpojat
Valkealan Kajo
Valkealan Varuskunnan Urh.
Vallan Suunta
Vallentuna/Össeby OL
Vantaan Sähkölaitos
Varpaisjärven Vire
Vehkalahden Veikot
Vetelin Urheilijat
Vierumäen Jytinä
Vihtavuoren Pamaus
Viitasaaren Suunta
Virtain-Ruoveden Suunn.
VR-U Hyvinkää
Vänersborgs SK
Väsby OK
Västerbergslagens OL
Västerås SOK
Växjö OK
X-Suunnistajat
XYZ
Yhdyspankin Urheilukerho
YLEn Suunta
Ylikiimingin Nuijamiehet
Ylistaron Alapään NS
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylivieskan Kuula
Ylläksen Rasti
Ylä-Savon Rasti
Ylämaan Pyrkijät
Yläneen Kiri
Ylöjärven Urheilijat
Ås IL
Ähtärin Urheilijat
Ärla IF
Äänekosken Sarjakuvaseura
Östersunds OK
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Best
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
A-Insinöörit
Aapasuon Rämpijät
Abloy
After Sports Society
Akilles OK
Alahärmän Kisa
Alajärven Ankkurit
Alatornion Pirkat
Alavieskan Viri
Alfta Ösa OK
Alta OL
Angelniemen Ankkuri
Anttolan Urheilijat
Arboga OK
Artjärven Ahjo
Asikkalan Raikas
Asker SK
Askolan Urheilijat
Auran Vannas
Avesta OK
AW-Suunta
Bjurholms IF
Bjursås OK
Bodens BK
Boxholm-Mjölby OL
Bredaryds SOK
Bromma-Vällingby SK
Brännans IF
Bul-Tromsö IL
Bäkkelagets SPK
Chalmers OL
CISM-Belgia
CISM-Kroatia
CISM-Poland
CISM-Ranska
CISM-Slovenia
Datex
Delta
Dialogos Team
Domnarvets GoIF
Eduskunnan Urheilukerho
Eiker OL
Eksjö SOK
Eksymä 360
Eliaksen Eksyjät
Elimäen Vauhti
Enebybergs IF
Enonkosken Urheilijat
Enso Gutzeit
Epilän Esa
Eskilstunafors OL
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Espoon Tapiot
Etelä-Kymen Suunnistajat
Eura-Kauttuan Urheilijat
Eurajoen Veikot
Evijärven Urheilijat
Falköpings AIK
FIF Hilleröd
Finspångs AIK
Fiskarin Työväen Urheilijat
FK Friskus-Varberg
Forsa OK
Fredrikstad SK
Främmestad IK
Gagnets OK
GoIF Tjalve
Gotlands Bro OK
Grycksbo IF
Gustavsbergs IF
Gävle OK
Göingarna FK
Göteborg-Majorna OK
Hagaby GoIF
Halden SK
Halikon Hakoniskat
Halmstad OK
Halsuan Toivo
Haminan Ponteva
Haminan Varuskunnan Urh.
Hanhelan Veljekset
Haninge SOK
Hankasalmen Hanka
Hauhon Sisu
Haukiputaan Heitto
Haukivuoren Kisailijat
Helsingin Latu
Helsingin Metsänkävijät
Helsingin Poliisi-Voim.
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Taxi Team
Helsingin Työväen Hiihtäjät
Helsingin Yliopiston Urh.
Hestra IF
Hiidenkiertäjät
Hiiumaa OK
Himangan Urheilijat
Hinnerjoen Yritys
Hirvensalon Heitto
Hollolan Urheilijat-46
Honkajoen Seudun Urheilijat
Hyvinkään Ponteva
Hyvinkään Rasti
Hyytiälän Urheilijat
Hämeen Kuntoruukki
Hämeenlinnan Partiolaiset
Hämeenlinnan Suunnistajat
Hämeenlinnan Tarmo
Hämeenlinnan Varuskunnan Ur
Hässleholms OK
IBM Sport Club
IF Brahe
IF Femman
IF Hagen
IF Minken
IF Sturla
IF Thor
IF Åland
IFK Enskede
IFK Göteborg
IFK Hedemora OK
IFK Lidingö
IFK Moras OK
IFK Norrköping
IFK Södertälje
IFK Tumba
Iisalmen Visa
Iisu
IK Falken
IK Grane
IK Hakarpspojkarna
IK Örnen
Ikaalisten Nouseva Voima
IL Gular
IL Tyrving
Ilomantsin Urheilijat
Imatran Suunnistajat
Indre Östfold OK
Inkeroisten Terho
Insto Helander&Nirkkonen
Itä-Hämeen Rasti
Itä-Päijänteen Rasti
IVOsport
Joensuun Metsä- ja Puutal.
Joensuun Yliopiston US
Joutsenon Kullervo
Juuan Jänne
Juvan Urheilijat
Jämsän Retki-Veikot
Järfälla OK
Järla IF
Järvenpään Hiihtoseura
Järvenpään Isku
Järvenpään Palo
Järvensivun Kisa
Järvi-Espoon Eräpartio
K4 IF
Kaakonrasti
Kairankiertäjät
Kajaanin Kuohu
Kajaanin Suunnistajat
Kalajoen Junkkarit
Kalevan Rasti
Kallovaaran Urheilijat
Kalvolan Keihäs
Kangasala SK
Kangasniemen Kalske
Kankaanpään Suunnistajat
Kankaantaan Kisa
Kannuksen Ura
Karjaan Ura
Karkki-Rasti
Karstulan Kiva
Kauhajoen Karhu
Kauhavan Wisa
Kaustisen Pohjan-Veikot
Keimolan Kaiku
Kemijärven Urheilijat
Kemin Into
Kemiön Kiilat
Keski-Karjalan Rasti
Kesälahden Urheilijat
Keuruun Kisailijat
KFUM Örebro OK
Kiikoisten Kirma
Kiimingin Urheilijat
Kils OK
Kimito Sportförening
Kiskon Työväen Urheilijat
Kiukaisten Urheilijat
Kokemäen Kova-Väki
Kokkolan Suunnistajat
Kokkosenkylän Rasti ja Risa
Koneen Kerho
Kongliga Orienteringsteknol
Konneveden Urheilijat
Kontiolahden Urheilijat
Koo-Vee
KOP Pankki-Veikot
Korsnäs IFs OK
Kortesjärven Järvi-Veikot
Korven Honka
Koskenkorvan Suunta
Kouvolan Rasti-72
Kovlands IF
Krigsskolans IF
Kristiansand OK
Kuhmon Peurat
Kuopion Poliisi-Urheilijat
Kuopion Suunnistajat
Kuoreveden Kärki
Kuortaneen Kunto
Kuusamon Erä-Veikot
Kuusankosken Urheiluseura
Ky-Sport
Kymin Suunnistajat
Kyrös-Rasti
Kälviän Tarmo
Kärkölän Kisa-Veikot
Köping-Kolsva OK
Lahden Kafa
Lahden Kaleva
Lahden Suunnistajat-37
Lahden Taimi
Lahden Työväen Hiihtäjät
Laihian Liitto-Urheilijat
Laitasaaren Veto
Laitilan Jyske
Lammin Säkiä
Lapin Veikot
Lappeen Riento
Lappeenrannan Varusk. Urh.
Lapuan Virkiä
Larvik OK
Laskuvarjojääkärikilta
Laukaan Urheilijat
Lauttakylän Luja
Lehtimäen Jyske
Leksands OK
Lemin Eskot
Leppävaaran Sisu
Liedon Parma
Lieksan Rasti
Lievestuoreen Kisa
Liivin Tuki
Linköpings OK
Liperin Taimi
Littoisten Loiske
Lohimaan Rasti
Loimaan Jankko
Lounais-Hämeen Rasti
Ludvika OK
Lunds OK
Luumäen Rasti
Luupparit
Lynx
Länsi-Lavian Loiske
Länsi-Rajan Rasti
Länsi-Saimaan Rasti
Länsi-Uudenmaan Suunn.
Maanpuolustusopisto
Maarian Mahti
Malax IF
Matteus Scoutkårs IA
Mellunkylän Kontio
Mesikämmenet
Miehikkälän Vilkas
Mikkelin Suunnistajat
Mikkelin Varuskunnan Urh.
Modum OL
Mustalammen Pallo
Mynämäen Suunnistajat -52
Mälarhöjdens IK
Mäntsälän Urheilijat
Mäntän Seudun Eräpirkat
Nastolan Terä
NCS Sport Tampere
Niinisalon Varuskunnan Urh.
Nilsiän Nujakka
Nivalan Urheilijat
NMP Roamers
Nordlamex
Norrköpings AIS
NTHI
Nurmeksen Sepot
Nybro OK
Nydalens SK
Nyköpings OK
Nynäshamns OK
Närpes OK
O.T.O.
OK Alehof
OK Botnia
OK Denseln
OK Flygpojkarna
OK Gipen
OK Gisle
OK Grip
OK Hammaren
OK Hällen
OK Ilves Tartu
OK Kampen
OK Kobras
OK Kolmården
OK Kåre
OK Lalle
OK Linné
OK Magnets
OK Maru
OK Motala
OK Njudung
OK Nolaskogsarna
OK Orient
OK Orion
OK Pan Århus
OK Peko
OK Raseborg
OK Ravinen
OK Rodhen
OK Roslagen
OK Skeidi
OK Skogsfalken
OK Skogsstjärnan
OK Stigen
OK Södertörn
OK Terjärv
OK Tisaren
OK Tranan
OK Triangeln
OK Tyr
OK Vargen
OK Värend GN
OK Vöru
OK Älvsjö-Örby
OK Österåker
OK77
Okmetic
OL-Bowlare
Olavin Rasti
OP-Tiimi
Oppsal IF
Oriveden Ponnistus
Otaniemen Jyllääjät
Oulun Metsäoppilaitos
Oulun NMKY
Oulun Suunnistajat
Oulun Tarmo
Oulun Yliopiston US
Ounasvaaran Hiihtoseura
Paimion Rasti
Palo-88
Palokan Partiolaiset
Pan Kristianstad
Pargas IF
Parkanon Urheilijat
Paroc
Peikkoveikot
Pekolan Isku
Pellon Ponsi
Pelson Suo-Pojat
Peltosalmen Maaseutuopisto
Perhon Kiri
Perttelin Peikot
Pertunmaan Ponnistajat
Perämeren Rasti
Petäjäveden Petäjäiset
Pielaveden Sampo
Pihkaniskat
Pihtiputaan Tuisku
Piikkiön Karhu
Piikkiön Kehitys
Pirkkalan Hiihtäjät
Pitäjänmäen Tarmo
Plusmetsä
Pohjankyrön Rasti
Pohjois-Karjalan Metsälaut.
Polvijärven Urheilijat
Polytekn. Urheiluseura
Polytekn. Us./HAUReVA
Polyteknikkojen Raittiuss.
Porin Pyrintö
Porin Seudun Suunnistajat
Porvoon Urheilijat
Posion Pyrintö
PSK Kupla
Pudasjärven Urheilijat
Pulkkilan Ponsi
Punkalaitumen Kunto
Puolangan Ryhti
Pyhäjokiseudun Suunnistajat
Pyhäjärven Pohti
Pyttis IK
Päijät-Rasti
Pälkäneen Lukko
Pönttövuoren Peikot
Raision Kuula
Raisu Lumous
Raja-Karjalan Suunnistajat
Rajamäen Rykmentti
Rantasalmen Urheilijat
Ranuan Peura
RAPSU
Rasti 88
Rasti E4
Rasti-Hyry
Rasti-Jussit
Rasti-Jyry
Rasti-Kurikka
Rasti-Lukko
Rasti-Nokia
Rasti-Perniö
Rasti-Reipas
Rastihaukat
RasTiimi
Rastikarhut
Rastiketut
Rastiruotsalaiset
Rastivarsat
Rauman Työväen Urheilijat
Rautalammin Urheilijat
Rehns BK
Rengon Syke
Riihimäen Suunnistajat
Ringerike OL
Ringsaker OL
Ronneby OK
Rotebro IS
Rovaniemen Varusk.US
Ruokolahden Suunnistajat
Ruotsinpyhtään Riento
Rånäs OK
Rälingen OK
Saarijärven Pullistus
Sahalahden Kunto
Salgotarjan Team
Saloisten Reipas
Salon Viesti
Salon Vilpas
Sandefjord OK
Santahaminan Varusk.Urh.
Sarpsborg OL
Sauvon Urheilijat
Savon Rasti
Savon Suunta
SCD Defsport
Schaumanin Urheilijat
Selkien Sisu
Seskarö IF
Siikaisten Sisu
Siilin Rasti
Sippurasti
Skarpnäcks OL
Skattkärrs IF
Skogsluffarnas OK
Skogslöparna
Snättringe SK
SOIK Hellas
SOK Viljan
Solf IK
Solv
Someron Esa
Sonkajärven Pahka
Sotkamon Jymy
SPK Freidig
SPK Wing OK
Steinkjer OK
Stigsökarna
Stjoerdals-Blink
Stora Tuna IK
Stord-Norway
Stormin Teräs
Storviks IF
Strängnäs-Malmby OL
Sulkavan Urheilijat-41
Sundbybergs IK
Sundsvalls OK
Suomenniemen Urheilijat
Suomusjärven Sisu
Suomussalmen Rasti
Suonenjoen Vasama
Suosmeren Salpa
Surahammars SOK
Suunta 2000
Suunta-101
Suunta-Hukat
Suunta-Jurva
Suunta-Sepot
Suunta-Veikot
Säkylän Urheilijat
Sävedalens AIK
Säyneisen Salpa
Söderhamns OK
Söders OL
Södertälje IF
TA NMKY
Taipalsaaren Veikot
Taivalkosken Kuohu
Tampella Power
Tampereen Poliisiurheilijat
Tampereen Puhelinosuuskunta
Tampereen Pyrintö
Tampereen Yritys
Tapanilan Tarmo
Tapiola Yhtiöt
Tarpian Suunta
Tecnosuunnistajat
Teepakki
Tervakosken UA
Teuvan Rivakka
Tikkakosken Suunnistajat
Timberjack
Tjällmo-Godegårds OK
Tolered-Utby OL
Trollhättans SOK
Trosabygdens OK
Tullinge SK
Turebergs IF
Turengin Sarastus
Turun Metsänkävijät
Turun NMKY
Turun Poliisien US
Turun Suunnistajat
Turun Visat
Turun Yliopisto
Tuupovaaran Sepot
Tuusulan Voima-Veikot
Täby OK
Töölöön Luonnonystävät
Uddevalla OK
Ulricehamns OK
Ulvilan Ura
Umedalens IF
Urjalan Urheilijat
USK Praha
Utin Varuskunnan Urheilijat
Uuraisten Urheilijat
Vaasan Suunnistajat
Vakka-Rasti
Valkeakosken Haka
Valkeakosken Koskenpojat
Valkealan Kajo
Valkealan Varuskunnan Urh.
Vallan Suunta
Vallentuna/Össeby OL
Vantaan Sähkölaitos
Varpaisjärven Vire
Vehkalahden Veikot
Vetelin Urheilijat
Vierumäen Jytinä
Vihtavuoren Pamaus
Viitasaaren Suunta
Virtain-Ruoveden Suunn.
VR-U Hyvinkää
Vänersborgs SK
Väsby OK
Västerbergslagens OL
Västerås SOK
Växjö OK
X-Suunnistajat
XYZ
Yhdyspankin Urheilukerho
YLEn Suunta
Ylikiimingin Nuijamiehet
Ylistaron Alapään NS
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylivieskan Kuula
Ylläksen Rasti
Ylä-Savon Rasti
Ylämaan Pyrkijät
Yläneen Kiri
Ylöjärven Urheilijat
Ås IL
Ähtärin Urheilijat
Ärla IF
Äänekosken Sarjakuvaseura
Östersunds OK
Selected clubs and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
|
< Competitions index page
|
<< Other Competitions
|
Feedback
|
Search from results
|
www.jukola.com
|
print $TEKSTIT['tulosten_muoto'] ?>:
Table
'Traditional'
Mobile devices
Press