jukola.com
Nuorten Jukola 2018
Limit results
Region in Finland / country
-- Choose region/country
Etelä-Pohjanmaa
Häme
Kaakko
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Lahti
Lappi
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Savo-Karjala
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSO
Finland
Russian Federation
Sweden
OTHER
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Media
-- Choose media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Club
-- Choose club
Alatornion Pirkat
Angelniemen Ankkuri
Angelniemen Ankkuri Y
Anttolan Urheilijat
Asikkalan Raikas
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Helsingin Suunnistajat
Hollolan Urheilijat -46
HyRa - Mäntsälä Y
Hyvinkään Rasti
Hämeenlinnan Suunnistajat
IF Brahe
IF Femman
Iisalmen Visa
IK Falken
Ikaalisten Nouseva-Voima
Joutsenon Kullervo
Jämsän Retki-Veikot
Kajaanin Suunnistajat
Kalevan Rasti
Kangasala SK
Kankaanpään Suunnistajat
Kauhavan Wisa
Keuruun Kisailijat
Kokkolan Suunnistajat
Koovee
Kouvolan Suunnistajat
Kuopion Suunnistajat
Kuzmolovo OS
Kymin Suunnistajat
Kyrös-Rasti
Lahden Suunnistajat -37
Laihian Luja
Lappeen Riento
Lapuan Virkiä
Lounais-Hämeen Rasti
Luumäen Rasti
Lynx
MS Parma
Mäntän Seudun Eräpirkat
Navi
Nord West
Northern Wind
Närpes OK
OK Botnia
OK Raseborg
OK Trian
OK77
Olavin Rasti
Orienta SKI-O
Osuusisännät
Oulun Seudun Suunnistajat
Ounasvaaran Hiihtoseura
Paimion Rasti
Pargas IF
Pihkaniskat
Punkalaitumen Kunto
Raja-Karjalan Suunnistajat
Rajamäen Rykmentti
Rasti 88
Rasti-Jussit
Rasti-Lukko
Rasti-Vihti
Rastikarhut
Rastivarsat
Saarijärven Pullistus Y
SK Pohjantähti
SK Uusi
SK Vuoksi
Solf IK
Sotkamon Jymy
Suunnistajapankki
Suunta Jyväskylä
Södertälje Nykvarn Orienter
Tampereen Pyrintö
Turun Suunnistajat
Ulvilan Ura
Vaasan Suunnistajat
Valkeakosken Haka
Valkeakosken Haka Y
Vehkalahden Veikot
Vetelin Urheilijat
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Best
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Etelä-Pohjanmaa
Kauhavan Wisa
Laihian Luja
Lapuan Virkiä
Rasti-Jussit
Vaasan Suunnistajat
Häme
Hämeenlinnan Suunnistajat
Ikaalisten Nouseva-Voima
Kangasala SK
Koovee
Kyrös-Rasti
Lounais-Hämeen Rasti
Mäntän Seudun Eräpirkat
Tampereen Pyrintö
Valkeakosken Haka
Valkeakosken Haka Y
Kaakko
Anttolan Urheilijat
Joutsenon Kullervo
Kouvolan Suunnistajat
Kymin Suunnistajat
Lappeen Riento
Luumäen Rasti
Navi
Olavin Rasti
Raja-Karjalan Suunnistajat
SK Vuoksi
Vehkalahden Veikot
Kainuu
Kajaanin Suunnistajat
Sotkamon Jymy
Keski-Pohjanmaa
Kokkolan Suunnistajat
Vetelin Urheilijat
Keski-Suomi
Jämsän Retki-Veikot
Keuruun Kisailijat
Saarijärven Pullistus Y
Suunta Jyväskylä
Lahti
Asikkalan Raikas
Hollolan Urheilijat -46
Lahden Suunnistajat -37
Rastivarsat
Lappi
Alatornion Pirkat
Ounasvaaran Hiihtoseura
Pohjois-Pohjanmaa
Oulun Seudun Suunnistajat
SK Pohjantähti
Satakunta
Kankaanpään Suunnistajat
Punkalaitumen Kunto
Rasti-Lukko
Rastikarhut
Ulvilan Ura
Savo-Karjala
Iisalmen Visa
Kalevan Rasti
Kuopion Suunnistajat
Uusimaa
Espoon Akilles
Espoon Suunta
Helsingin Suunnistajat
HyRa - Mäntsälä Y
Hyvinkään Rasti
Lynx
Pihkaniskat
Rajamäen Rykmentti
Rasti-Vihti
SK Uusi
Varsinais-Suomi
Angelniemen Ankkuri
Angelniemen Ankkuri Y
MS Parma
Paimion Rasti
Rasti 88
Turun Suunnistajat
FSO
IF Brahe
IF Femman
IK Falken
Närpes OK
OK Botnia
OK Raseborg
OK Trian
OK77
Pargas IF
Solf IK
Finland
Osuusisännät
Russian Federation
Kuzmolovo OS
Nord West
Northern Wind
Orienta SKI-O
Sweden
Södertälje Nykvarn Orienter
OTHER
Suunnistajapankki
Selected clubs and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
|
< Competitions index page
|
<< Other Competitions
|
Feedback
|
Search from results
|
www.jukola.com
|
print $TEKSTIT['tulosten_muoto'] ?>:
Table
'Traditional'
Mobile devices
Press