jukola.com
Jukola 1982, Jukolan Viesti
Hajonnan vuoksi osuustulokset suuntaa-antavia
< Sarjat
-
Joukkueet
-
Vaihto 8,0 km
-
Osuusajat
Tilanne viestissä 5. osuus Vaihto 8,0 km
< Edelliset 200
Kaikki
Seuraavat 200 >
401
FIN
Rastikarhut 4 (430)
+2:42:53
1:15:47
402
FIN
Savon Suunta 2 (366)
+2:42:58
1:31:26
403
FIN
Mikkelin Varuskunnan Urh. (403)
+2:42:59
1:15:48
404
FIN
Vetelin Urheilijat (377)
+2:43:05
1:12:53
405
FIN
Sodankylän Varuskunnan Urh. (393)
+2:43:06
1:57:45
406
FIN
Haukiputaan Veikot 2 (418)
+2:43:11
1:30:31
407
FIN
Nastolan Terä 2 (346)
+2:43:13
1:22:35
408
FIN
Hiidenkiertäjät 2 (354)
+2:43:20
1:40:19
409
FIN
Suunta-Veikot (328)
+2:43:22
1:27:57
410
FIN
Itä-Päijänteen Rasti 2 (405)
+2:43:27
1:16:13
411
FIN
Mellunkylän Kontio (436)
+2:43:28
1:33:16
412
FIN
Saarijärven Pullistus 2 (421)
+2:43:32
1:16:05
413
FIN
Jämsänkosken Retki-Veikot 4 (452)
+2:43:40
1:36:59
414
FIN
Turun Suunnistajat 2 (443)
+2:43:43
1:32:28
415
FIN
Hirvensalon Heitto (332)
+2:43:45
1:35:48
416
FIN
Haukiputaan Veikot 3 (456)
+2:43:48
1:12:19
417
FIN
Valkeakosken Koskenpojat (440)
+2:44:18
1:24:28
418
FIN
Savon Suunta 3 (475)
+2:44:45
1:22:51
419
FIN
Keravan Urheilijat 6 (478)
+2:44:53
1:42:13
420
FIN
Backaksen Isku (376)
+2:45:05
1:45:07
421
FIN
Ounasvaaran Hiihtoseura 3 (417)
+2:47:24
1:20:54
422
FIN
Maarian Mahti (340)
+2:47:26
1:27:24
423
FIN
Luumäen Pojat (398)
+2:47:26
1:24:15
424
FIN
Tohmajärven Urheilijat 2 (420)
+2:47:33
1:17:18
425
FIN
Taipalsaaren Veikot (385)
+2:47:34
1:36:22
426
FIN
Tapanilan Tarmo (400)
+2:47:38
1:23:15
427
FIN
Vaasan Suunnistajat 2 (423)
+2:48:34
1:30:48
428
FIN
Vehkalahden Veikot 6 (438)
+2:48:44
1:27:50
429
SWE
Bromma OK 2 (663)
+2:49:02
1:28:55
430
FIN
Länsi-Saimaan Rasti (419)
+2:49:08
1:19:33
431
FIN
Leppävaaran Sisu 3 (519)
+2:50:30
1:30:09
432
FIN
Ruotsinpyhtään Riento (370)
+2:50:32
1:34:48
433
SWE
OK Vargen (361)
+2:50:39
1:43:22
434
FIN
Outokummun Partio (374)
+2:50:48
1:35:11
435
FIN
Hyvinkään Ponteva 3 (427)
+2:53:57
1:29:42
436
SWE
Snättringe SK 2 (665)
+2:53:57
1:26:33
437
FIN
Mynämäen Suunnistajat -52 2 (383)
+2:54:13
1:33:51
438
FIN
Turun Suunnistajat 4 (402)
+2:54:39
1:21:40
439
FIN
Kiteen Urheilijat (425)
+2:56:19
1:28:52
440
FIN
Hyvinkään Rasti 3 (389)
+2:56:53
1:23:06
441
FIN
Vehkalahden Veikot 4 (408)
+2:57:00
1:34:13
442
FIN
Puolangan Ryhti (371)
+2:57:04
1:33:51
443
FIN
Petäjäveden Petäjäiset (390)
+2:57:35
1:49:05
444
FIN
Imatran Suunnistajat 2 (422)
+2:58:26
1:28:37
445
FIN
Lahden Suunnistajat-37 5 (365)
+2:58:38
1:22:02
446
FIN
Länsi-Lavian Loiske (411)
+2:59:03
1:46:21
447
FIN
Pihkaniskat 3 (399)
+2:59:10
1:12:31
448
FIN
Inkeroisten Terho (424)
+3:00:36
1:26:16
449
FIN
Tarpian Suunta 2 (431)
+3:00:50
1:41:37
450
FIN
Kuopion Suunnistajat 4 (511)
+3:01:25
2:00:25
451
FIN
Jyväskylän Kisa-Toverit 2 (435)
+3:01:32
1:40:05
452
FIN
Parkanon Urheilijat (469)
+3:02:12
1:42:03
453
FIN
Rautalammin Urheilijat (558)
+3:02:22
1:29:15
454
FIN
Lapuan Virkiä (494)
+3:02:31
1:30:24
455
SWE
Bergnäsets AIK (395)
+3:03:03
1:44:27
456
FIN
Rasti-Vihti 3 (416)
+3:03:24
1:16:07
457
FIN
Simpeleen Urheilijat 2 (445)
+3:03:26
1:05:28
458
FIN
Karjaan Ura (428)
+3:03:58
1:46:14
459
FIN
Sahalahden Kunto 2 (446)
+3:04:05
1:34:23
460
FIN
Malax IF 2 (514)
+3:04:12
1:24:21
461
FIN
Suunta-Sepot 2 (410)
+3:04:31
1:17:56
462
FIN
Hinnerjoen Yritys (499)
+3:05:21
1:32:04
463
FIN
OK Järven 3 (555)
+3:05:22
1:32:46
464
FIN
Kokkolan Suunnistajat 3 (489)
+3:05:30
1:48:21
465
FIN
Koo-Vee 2 (409)
+3:06:00
1:43:49
466
FIN
Rajamäen Rykmentti 4 (434)
+3:06:05
1:36:17
467
SWE
OS Svackan 2 (666)
+3:06:08
1:34:19
468
FIN
Hyvinkään Rasti 2 (492)
+3:06:25
1:18:35
469
FIN
Keljon Nuorisoseuran Urheilija 5 (401)
+3:06:38
1:25:28
470
FIN
Hankasalmen Hanka 3 (472)
+3:06:46
1:18:13
471
FIN
Alahärmän Kisa (458)
+3:07:00
1:46:59
472
FIN
Vakka-Rasti 4 (664)
+3:07:26
1:26:38
473
FIN
Akilles OK 3 (447)
+3:08:06
1:20:40
474
SWE
Gammelstads IF (397)
+3:08:13
1:29:32
475
FIN
Lemin Eskot (442)
+3:08:23
1:54:24
476
FIN
Ruokolahden Suunnistajat 3 (488)
+3:08:31
1:21:42
477
FIN
Kolarin Työväen Urheilijat (460)
+3:08:41
1:57:13
478
FIN
Suomenniemen Urheilijat (462)
+3:08:47
1:31:35
479
FIN
Tampereen Poliisi-Urheilijat 2 (501)
+3:08:48
1:26:32
480
FIN
Angelniemen Ankkuri 4 (676)
+3:08:58
1:53:22
481
SWE
Västerås OK 2 (684)
+3:09:36
1:23:56
482
FIN
Suunta-Veikot 2 (521)
+3:09:39
1:39:53
483
SWE
IK Westmannia 2 (668)
+3:09:57
1:18:55
484
FIN
Nokian Urheilijat 2 (457)
+3:10:53
1:36:04
485
FIN
IK Falken 2 (432)
+3:10:56
1:18:43
486
FIN
Lohtajan Veikot 2 (685)
+3:11:11
1:24:24
487
FIN
Oulun Suunnistajat 2 (453)
+3:11:18
1:23:54
488
FIN
Pyhäselän Retki-Veikot (414)
+3:11:24
1:23:35
489
FIN
Hanhelan veljekset (455)
+3:11:29
1:44:33
490
FIN
Helsingin Metsänkävijät (686)
+3:12:06
1:38:09
491
FIN
Rasti-Jussit 4 (578)
+3:12:51
1:46:10
492
FIN
Heinolan Isku (380)
+3:13:25
1:36:52
493
FIN
Kyrön Voima (343)
+3:13:38
1:09:06
494
FIN
Pargas IF 4 (480)
+3:13:46
1:25:14
495
SWE
Skarpnäcks OL 2 (497)
+3:14:02
2:04:07
496
FIN
Lauttakylän Pyry (547)
+3:14:08
1:39:51
497
FIN
Savon Suunta 4 (433)
+3:14:11
1:49:08
498
FIN
IF Femman 3 (437)
+3:14:20
1:13:48
499
FIN
Helsingin Suunnistajat 8 (483)
+3:14:35
1:37:07
500
FIN
Kauhajoen Karhu 3 (467)
+3:14:47
1:24:13
501
FIN
Lynx 2 (439)
+3:15:57
1:33:13
502
FIN
Turun Metsänkävijät (473)
+3:16:10
1:44:46
503
FIN
Keuruun Kisailijat 2 (404)
+3:16:12
1:21:21
504
FIN
Tampereen Pyrintö 3 (451)
+3:16:29
1:39:23
505
FIN
Päijät-Rasti (464)
+3:16:48
1:26:13
506
FIN
Salon Vilpas (341)
+3:17:34
2:24:29
507
SWE
Skellefteå OK 2 (337)
+3:17:58
2:18:16
508
FIN
Ylivieskan Kuula (448)
+3:18:16
1:40:21
509
FIN
Rasti-Lukko 4 (441)
+3:20:11
1:18:38
510
SWE
Haninge SOK (667)
+3:20:43
2:07:08
511
FIN
Reima -34 (449)
+3:23:47
1:13:48
512
FIN
IF Brahe 3 (669)
+3:25:48
1:23:12
513
FIN
Järvenpään Palo 5 (498)
+3:25:58
1:33:29
514
FIN
Länsi-Saimaan Rasti 2 (463)
+3:28:58
1:21:03
515
FIN
OK Orren 2 (477)
+3:29:02
1:37:00
516
FIN
Kauvatsan Ponteva (468)
+3:29:23
2:13:32
517
FIN
Pusulan Urheilijat -58 (466)
+3:30:34
1:43:15
518
FIN
Lahden Suunnistajat-37 3 (347)
+3:30:45
2:22:33
519
FIN
Epilän Esa 2 (474)
+3:30:51
1:16:34
520
FIN
Hämeenlinnan Tarmo 2 (471)
+3:30:54
1:38:23
521
FIN
Järvenpään Palo 4 (459)
+3:31:19
1:17:04
522
FIN
Tikkakosken Suunnistajat (407)
+3:31:31
1:30:55
523
FIN
Hartolan Voima 3 (490)
+3:33:06
1:31:55
524
FIN
Heinolan Isku 2 (500)
+3:33:18
1:37:30
525
FIN
Pitäjänmäen Tarmo (486)
+3:33:40
2:04:02
526
FIN
Vehkalahden Veikot 5 (512)
+3:34:07
1:42:40
527
FIN
IF Minken (479)
+3:35:04
1:21:01
528
FIN
Kokkolan Suunnistajat 2 (465)
+3:35:05
1:23:30
529
FIN
Kiikoisten Kirma (525)
+3:35:31
1:43:37
530
FIN
Helsingin Suunnistajat 4 (454)
+3:35:35
1:26:46
531
FIN
Liperin Taimi 2 (522)
+3:35:37
2:17:15
532
FIN
Kouvolan Rasti 5 (484)
+3:35:38
1:23:12
533
FIN
Pieksämäen Pyrintö (496)
+3:35:45
1:36:46
534
FIN
Rajamäen Kehitys (493)
+3:35:58
1:36:41
535
FIN
Maarian Mahti 3 (504)
+3:36:21
1:40:57
536
FIN
Reima -34 2 (528)
+3:36:23
1:32:41
537
FIN
Liedon Parma 5 (671)
+3:37:40
1:36:17
538
FIN
Kuopion Poliisi-Urh. (571)
+3:39:03
1:48:23
539
FIN
Rastihaukat 3 (564)
+3:39:19
1:34:44
540
FIN
Pihtiputaan Tuisku (481)
+3:40:50
1:32:57
541
FIN
Nurmeksen Sepot 2 (513)
+3:41:01
1:53:50
542
FIN
Luvian Kisa-Toverit (491)
+3:41:03
2:03:37
543
FIN
Salon Vilpas 2 (543)
+3:41:05
1:37:55
544
FIN
Suunta -57 2 (487)
+3:41:25
1:32:33
545
FIN
Pihkaniskat 5 (515)
+3:41:32
1:27:43
546
FIN
Turun Visat (529)
+3:41:33
1:51:06
547
FIN
Keravan Urheilijat 5 (509)
+3:42:33
1:28:46
548
FIN
Iitin Pyrintö (540)
+3:43:13
2:05:06
549
FIN
Hyvinkään Rasti 4 (615)
+3:43:19
1:38:35
550
FIN
Reima -34 3 (554)
+3:43:44
1:29:59
551
FIN
OK77 2 (476)
+3:44:31
1:48:42
552
FIN
Säyneisen Salpa (485)
+3:44:50
1:37:37
553
FIN
Suunta-Sepot 3 (517)
+3:45:44
1:38:12
554
FIN
Taivassalon Tahti (502)
+3:46:34
1:59:18
555
FIN
Turun Suunnistajat 5 (526)
+3:47:12
1:55:40
556
FIN
Rastikarhut 5 (559)
+3:47:22
1:28:46
557
FIN
Aavasaksan Urheilijat (574)
+3:48:18
1:29:40
558
FIN
Liperin Taimi 3 (535)
+3:48:36
1:34:39
559
FIN
Riihimäen Suunnistajat 4 (482)
+3:48:39
1:29:35
560
FIN
Mikkelin Vauhti (567)
+3:48:52
1:38:22
561
FIN
Tampereen Pyrintö 5 (545)
+3:49:52
1:36:09
562
FIN
Perttelin Peikot (495)
+3:49:57
1:31:47
563
FIN
Hyytiälän Urheilijat (583)
+3:51:00
1:57:37
564
FIN
Keljon Nuorisoseuran Urheilija 4 (542)
+3:51:11
1:39:19
565
FIN
Hirvensalon Heitto 2 (470)
+3:51:14
1:48:28
566
FIN
Kuusankosken Urheiluseura 3 (523)
+3:51:15
1:47:22
567
FIN
Tampereen Yritys 3 (532)
+3:51:16
29:01
568
FIN
Espoon Rasti 2 (534)
+3:51:22
1:36:37
569
FIN
Riihimäen Suunnistajat 2 (524)
+3:53:25
1:33:53
570
FIN
IF Lovisa Tor 2 (560)
+3:53:30
2:11:51
571
FIN
Turun Poliisien Urh.Seura (508)
+3:54:05
1:48:57
572
FIN
Viitasaaren Suunta 2 (580)
+3:54:16
1:45:26
573
FIN
Halsuan Toivo (536)
+3:54:51
2:03:04
574
FIN
Töysän Veto (675)
+3:55:05
1:48:13
575
FIN
Punkalaitumen Kunto (505)
+3:55:17
1:41:16
576
FIN
OK77 3 (510)
+3:57:45
1:28:50
577
FIN
Pertunmaan Ponnistajat 2 (518)
+3:57:59
1:42:17
578
FIN
Pihkaniskat 8 (577)
+3:58:00
2:10:37
579
FIN
Viipurin Reipas (687)
+3:58:00
2:10:08
580
FIN
Rasti-Jussit 3 (533)
+3:59:33
2:00:21
581
FIN
Loimaan Jankko (546)
+4:00:12
1:42:07
582
FIN
Eräpirkat 2 (538)
+4:00:31
2:13:34
583
FIN
Siikaisten Sisu (556)
+4:00:41
1:55:50
584
FIN
Suolahden Urho (563)
+4:01:48
1:44:36
585
FIN
Puumalan Viri (670)
+4:04:11
1:44:03
586
FIN
Helsingin Suunnistajat 9 (570)
+4:04:19
1:35:25
587
FIN
Rauman Työväen Urh. (552)
+4:04:49
1:32:55
588
FIN
Helsingin Jyry 2 (537)
+4:04:54
2:08:12
589
FIN
IK Kronan 2 (608)
+4:05:20
1:50:18
590
FIN
Laihian Liitto-Urheilijat (553)
+4:05:21
1:33:40
591
FIN
Kärkölän Kisa-Veikot (573)
+4:06:04
2:05:55
592
FIN
Littoisten Loiske (530)
+4:06:25
2:19:07
593
FIN
Kankaanpään Suunnistajat 3 (539)
+4:06:42
2:01:16
594
FIN
Mesikämmenet 4 (506)
+4:07:38
1:26:05
595
FIN
Imatran Suunnistajat 3 (520)
+4:07:43
1:43:06
596
FIN
Lahden Suunnistajat-37 6 (576)
+4:07:46
1:53:53
597
FIN
OK Terjärv (541)
+4:07:48
2:12:46
598
FIN
Joensuun Työväen Suunnistajat (503)
+4:07:49
1:26:36
599
FIN
Pihkaniskat 9 (565)
+4:08:15
1:38:59
600
FIN
Helsingin Suunnistajat 7 (568)
+4:08:25
1:46:23
< Edelliset 200
Kaikki
Seuraavat 200 >
|
< Kilpailun etusivu
|
<< Muut kilpailut
|
Palaute
|
Haku tuloksista
|
www.jukola.com
|