jukola.com

    Nuorten Jukola 2008

    Limit results

    Region in Finland / country  and
    Media  and
    Club  and
    Best  
    Etel-Pohjanmaa
      Jalasjrven Jalas
      Kortesjrven Jrvi-Veikot
      Kuortaneen Kunto
      Lapuan Virki
      Pohjankyrn Rasti
      Rasti-Jussit
      Rasti-Kurikka
      Suunta Jurva
      Teuvan Rivakka
      Vaasan Suunnistajat
      Ylistaron Kilpa-Veljet
    Hme
      Hauhon Sisu
      Hmeenlinnan Suunnistajat
      Kangasala SK
      Koo-Vee
      Kyrs-Rasti
      Lounais-Hmeen Rasti
      Rasti-Nokia
      Tampereen Pyrint
      Valkeakosken Haka
    Kaakko
      Kouvolan Rasti-72
      Kuusankosken Urheiluseura
      Navi
      Raja-Karjalan Suunnistajat
      Sippurasti
      SK Vuoksi
      Vehkalahden Veikot
    Kainuu
      Kajaanin Suunnistajat
    Keski-Pohjanmaa
      Kokkolan Suunnistajat
    Keski-Suomi
      Jmsn Retki-Veikot
      Kangasniemen Kalske
      Keuruun Kisailijat
      Saarijrven Pullistus
      Suunta Jyvskyl
    Lahti
      Asikkalan Raikas
      Lahden Suunnistajat -37
      Lammin Ski
      Nastolan Ter
      Rastivarsat
    Lappi
      Lapin Veikot
    Pohjois-Pohjanmaa
      Kuusamon Er-Veikot
      Oulaisten Huima
      SK Pohjanthti
    Satakunta
      Hiisirasti
      Kankaanpn Suunnistajat
      Lnsi-Lavian Loiske
      Rasti-Lukko
      Rastikarhut
      Siikaisten Sisu
      Suunta-Sepot
      Ulvilan Ura
    Savo-Karjala
      Kalevan Rasti
      Kuopion Suunnistajat
      Savon Suunta
    Uusimaa
      Delta
      Helsingin Suunnistajat
      Isot Hipot
      Karjaan Ura
      Keravan Urheilijat
      Lynx
      Mntsln Urheilijat
      Pihkaniskat
      Rajamen Rykmentti
      Tuusulan Voima-Veikot
    Varsinais-Suomi
      Angelniemen Ankkuri
      MS Parma
      Paimion Rasti
      Suomusjrven Sisu
      Turun Suunnistajat
    FSO
      IF Brahe
      IF Femman
      IF Sibbo-Vargarna
      Malax IF
      OK Botnia
      OK Orient
      OK Raseborg
      OK77
      Pargas IF
    Estonia
      OK Orvand
      OK Plva Kobras
      OK Vru
    Russian Federation
      Nord West
      Northern Wind
    Sweden
      IFK Moras OK
      Kvarnsvedens GoIF OK
      OK Ravinen
      OK Skogsfalken
      OK Tisaren
      Tullinge SK
    OTHER
      Espoon Akilles - Kauhavan Y
      euunnistajapankki
      Haapavesi-Krsmki
      Hauhon Sisu - Hmeenlinna Y
      Ikaalisten Nouseva-Voima
      It-Hmeen Rasti - KrkKV Y
      Kalevan Rasti Y
      Kangasniemen Kalske - IPR Y
      Kankaanpn Suunnistajat Y
      Kauhajoen Karhu - KauKa 1 Y
      Kouvolan Rasti-72 - KouRa Y
      Kuusankosken Urheiluseura Y
      Kymin Suunnistajat - Antt Y
      Kyrs-Rasti - KyRaIkNvEE Y
      Laitasaaren Veto Y
      Lapin Veikot - Lapin Veik Y
      Lappeen Riento Y
      Osuusisnnt
      Rastihaukat - RaHaHSKRPih Y
      Rastikarhut - Uura 1 Y
      Rastikarhut - Uura 2 Y
      RastiPiikki - HirvHe-Rai Y
      SK Pohjanthti - Pargas I Y
      Suunnistajapankki
      Suunta Jyvskyl Y
      Turun Suunnistajat Y
    Selected clubs and
    
    
     | < Competitions index page | << Other Competitions | Feedback | Search from results | www.jukola.com | 
    Form of the results: