< Förra 200 | Alla |
1601 | MTK-Asikkala (1363) | +3:48:51 | Olli Suntiola | 3:33:02 | ||
1602 | Kunnon Urheilijat (1023) | +3:49:00 | Tuukka Kosola | 3:44:17 | ||
1603 | Prihat (1441) | +3:57:10 | Matti Pajari | 2:20:37 | ||
1604 | Noin seitsemän veljestä (1449) | +3:59:13 | Mika RAITOLA | 3:22:04 | ||
1605 | Syrjäytyneet (1644) | +3:59:44 | Ville Syrjä | 3:23:19 | ||
1606 | Flutingin pummit (1699) | +3:59:48 | Jarmo Joronen | 3:23:11 | ||
1607 | Maaseutunuoret Kaakko (1502) | +4:09:20 | Juha Sajomaa | 4:52:04 | ||
1608 | Hakuna Matata 2 (1664) | +4:16:46 | Elias Partti | 3:51:12 | ||
1609 | Team Lost 2 (1413) | +4:16:50 | Tomi Liljemark | 4:30:23 | ||
1610 | Polyteknikkojen Raittiusseu (1486) | +4:19:34 | Olli Kanerva | 3:44:10 | ||
1611 | FUK1 (1703) | +4:24:47 | Erkki Pulkkinen | 2:23:40 | ||
1612 | Knut Posse (1511) | +4:25:07 | Mikko Forss | 4:21:44 | ||
1613 | Karjaan Ura 2 (1380) | +4:25:16 | Pekka Hilke | 3:48:25 | ||
1614 | Itä-Hämeen Rasti 2 (1206) | +4:27:02 | Hannu Sireni | 4:11:07 | ||
1615 | Jarnat (1231) | +4:34:26 | Hannu Peltola | 3:36:10 | ||
1616 | Lauttajärvi Bisons (1667) | +4:36:23 | Mikko Peltoniemi | 3:40:03 | ||
1617 | Nordkalk Poland Team 3 (1598) | +4:36:50 | Grzegorz Zurakowski | 4:06:41 | ||
1618 | Reilut Miehet Havumetsien 2 (1516) | +4:39:33 | Arto Remes | 4:02:14 | ||
1619 | Kelpo Maisterit (1137) | +4:52:11 | Jyrki Kiviniitty | 2:50:56 | ||
1620 | Kankaanpään Suunnistajat 4 (1482) | +5:13:13 | Jukka Katajisto | 4:14:58 | ||
1621 | Jutopia (1254) | +5:27:55 | Jukka Song | 5:25:03 | ||
1622 | Spektrum (1509) | +5:33:57 | Jeremias Berg | 4:17:02 | ||
1623 | Stadin Kummelit (1702) | +7:24:50 | Erkki Soininen | 5:46:56 | ||
1624 | AAOC 3 (1392) | +7:40:22 | Julian Morgone | 7:49:55 | ||
Stora Tuna OK 3 (296) | bröt | Niklas Löwegren | (1:24:18) | |||
Kuopion Suunnistajat 2 (443) | bröt | Ville Pasanen | ||||
Lappeenrannan Uutiset (1519) | bröt | Markus Karjalainen | ||||
HuippuJoukko (1496) | bröt | Juha Ferin | (2:53:49) | |||
Ajokoirat 2 (1494) | bröt | Matti Rahkonen | ||||
Lauri Rehnin perilliset (1454) | bröt | Anssi Ljungberg | ||||
Suur-Savon Sähkö (1414) | bröt | Aki Tenhunen | ||||
Ikaalisten Nouseva-Voima 6 (915) | bröt | Jukka-Pekka Salmela | ||||
SPYMS (1045) | bröt | Risto Savelius | (1:17:01) | |||
RaNcat ladyt (1051) | bröt | Kiia Isokallio | (2:19:14) | |||
Helsingin Suunnistajat 5 (1063) | bröt | Satu Tala | (2:23:37) | |||
SK Etsi (1552) | disk | Mika Välitalo | ||||
IL Tyrving 2 (79) | disk | Christian Grotnes | (1:51:23) | |||
Taxi Team (1103) | disk | Tommy Selin | (2:11:28) | |||
Melassikatastrofi (1477) | disk | Joona Jalava | (2:40:44) | |||
Kokkolan Suunnistajat 5 (1176) | disk | Kari Myllymäki | (2:00:18) | |||
Lahden Taimi (476) | disk | Timo Sarkkinen | (1:40:40) | |||
RunLab (1491) | disk | Oleg Kalinin | (1:39:20) | |||
Rykimäkallion Pojat (1484) | disk | Nikke Partio | (2:56:18) | |||
Hiidenkiertäjät 8 (1208) | disk | Jouni Nurminen | (1:50:12) | |||
Lauttapartio (1455) | disk | Atte Österholm | (3:06:43) | |||
Tacton Systems AB (1230) | disk | Henrik Flordal | (2:09:46) | |||
RAPSU (686) | disk | Aarne Vartiainen | (2:17:08) | |||
HI-TEAM (1438) | disk | Markus Tynkkynen | (3:32:33) | |||
Tampereen Yritys (741) | disk | Kari Kyyrönen | (2:59:51) | |||
RUK Pioneerivoimaa (756) | disk | Joni Krook | (2:10:39) | |||
Rasti-Ukko Lauma (1681) | disk | Mika Lammi | (1:46:58) | |||
Haukiputaan Heitto (955) | disk | Mika Rahja | (1:56:42) |
< Förra 200 | Alla |