jukola.com
Jukola 1987, Jukolan Viesti
Pelkät sijanumerot ovat keskeyttäneiden ja hylättyjen joukkeiden. Niiden osuustuloksia ei ole järjestäjän lopputuloksissa.
< Sarjat
-
Joukkueet
-
Vaihto 12,3-12,6 km
-
Osuusajat
Tilanne viestissä 1. osuus Vaihto 12,3-12,6
< Edelliset 200
Kaikki
1001
FIN
Tuomarilan Urheilijat (952)
+1:00:48
Eero Kärkkäinen
2:13:15
1002
FIN
Helsingin Suunnistajat 7 (934)
+1:01:17
Tatu Kanniainen
2:13:44
1003
FIN
Muurlan Vihuri (909)
+1:01:20
Antti Rannikko
2:13:47
1004
FIN
Helsingin Suunnistajat 8 (981)
+1:01:30
Hannu Harkola
2:13:57
1005
FIN
Kuopion Suunnistajat 5 (935)
+1:01:39
Raimo Jääskeläinen
2:14:06
1006
FIN
Varpaisjärven Vire (958)
+1:01:51
Jari Nousiainen
2:14:18
1007
FIN
Ähtärin Urheilijat 3 (917)
+1:01:55
Martti Lehtinen
2:14:22
1008
FIN
Epilän Esa 5 (916)
+1:02:31
Pasi Karjalainen
2:14:58
1009
FIN
Hyytiälän Urheilijat 2 (846)
+1:03:15
Heikki Savolainen
2:15:42
1010
FIN
Rastikarhut 7 (946)
+1:03:47
Mauri Kuisma
2:16:14
1011
FIN
Lohimaan Rasti 3 (984)
+1:05:59
Matti Niskanen
2:18:26
1012
FIN
Eura-Kauttuan Urheilijat 2 (865)
+1:06:11
Petri Järvinen
2:18:38
1013
FIN
Pellon Ponsi 2 (730)
+1:06:31
Erkki Pietiläinen
2:18:58
1014
FIN
Kullaan Metsäpojat (988)
+1:08:45
Olli-Pekka Jalonen
2:21:12
1015
FIN
Kauhavan Varusk. Urheilijat (920)
+1:08:47
Juhani Tupasela
2:21:14
1016
FIN
Sauvon Urheilijat (961)
+1:09:02
Matti Isaksson
2:21:29
1017
FIN
Valkeakosken Haka 6 (962)
+1:09:15
Veikko Ruohomäki
2:21:42
1018
FIN
Myrskylän Myrsky (912)
+1:12:21
Erkki Penttilä
2:24:48
1019
FIN
Lappeen Riento 7 (753)
+1:12:48
Mikko Kotovaara
2:25:15
1020
FIN
Epilän Esa 3 (795)
+1:12:51
Ola Ritala
2:25:18
1021
FIN
Pyhtään Voima (976)
+1:13:56
Petteri Pirinen
2:26:23
1022
FIN
Angelniemen Ankkuri 7 (929)
+1:14:16
Eero Itkonen
2:26:43
1023
FIN
Energialaitoksen Ampujat (975)
+1:14:18
Leo Pakarinen
2:26:45
1024
FIN
Kuoreveden Kärki 3 (964)
+1:15:52
Jorma Nieminen
2:28:19
1025
FIN
Kauhajoen Karhu 6 (983)
+1:16:22
Raimo Myllyniemi
2:28:49
1026
FIN
Hyvinkään Ponteva 4 (848)
+1:17:37
Osmo Jortikka
2:30:04
1027
FIN
Helsingin Jyry 3 (980)
+1:21:11
M. Suur-Kujala
2:33:38
1028
FIN
Riihimäen Suunnistajat 5 (969)
+1:21:22
Jari Kosenius
2:33:49
1029
FIN
Hämeenlinnan Tarmo 3 (978)
+1:22:01
Eino Lehtovirta
2:34:28
1030
FIN
Kalevan Rasti 7 (937)
+1:22:28
Erkki Kauppila
2:34:55
1031
FIN
Lappeen Riento 8 (926)
+1:23:49
Jari Eskola
2:36:16
1032
(1039)
1033
(1040)
1034
FIN
Hyytiälän Urheilijat (927)
+1:23:51
Esa Ärölä
2:36:18
1035
FIN
Säyneisen Salpa 2 (1041)
+1:25:12
Hannu Komulainen
2:37:39
1036
FIN
Suolahden Urho 2 (915)
+1:26:05
Ilpo Kunelius
2:38:32
1037
FIN
Länsi-Rengon Esa (987)
+1:27:23
Jaakko Lähteenmäki
2:39:50
1038
FIN
Mesikämmenet 7 (754)
+1:35:06
Pekka Palokangas
2:47:33
1039
FIN
Suunta-Veikot 3 (989)
+1:38:26
Vilho Kesti
2:50:53
1040
FIN
Himangan Urheilijat 2 (899)
+1:46:12
Olavi Himanka
2:58:39
1041
(1042)
1042
FIN
Kärkölän Kisa-Veikot 2 (968)
+1:52:38
Aapeli Hyppölä
3:05:05
FIN
Angelniemen Ankkuri 6 (1043)
keskeytti
-
FIN
Espoon Rasti 4 (1046)
keskeytti
-
FIN
Heinolan Urheilukerho 2 (1049)
keskeytti
-
FIN
Helsingin Työv. Hiihtäjät (1050)
keskeytti
-
FIN
Helsingin Yliopiston Urheilija (1051)
keskeytti
-
FIN
Hiidenkiertäjät 2 (1052)
keskeytti
-
FIN
Hiidenkiertäjät 4 (1053)
keskeytti
-
FIN
Hyvinkään Rasti 6 (1055)
keskeytti
-
SWE
Hällefors OK (1056)
keskeytti
-
FIN
Iisu 3 (1058)
keskeytti
-
FIN
Järvenpään Palo 5 (1060)
keskeytti
-
FIN
Kajaanin Suunnistajat 3 (1061)
keskeytti
-
FIN
Kalevan Rasti 11 (1062)
keskeytti
-
FIN
Kangasalan Kisa 9 (1063)
keskeytti
-
FIN
Kiuruveden Jänne 2 (1067)
keskeytti
-
FIN
Lynx 7 (1070)
keskeytti
-
FIN
Länsi-Lavian Loiske 2 (1071)
keskeytti
-
NOR
Nordpil (1074)
keskeytti
-
SWE
OK Hällen 2 (1076)
keskeytti
-
SWE
OK Vilse 87 (1080)
keskeytti
-
FIN
Pargas IF 3 (1085)
keskeytti
-
FIN
Pargas IF 4 (1086)
keskeytti
-
FIN
Rajamäen Rykmentti 4 (1087)
keskeytti
-
FIN
Rasti-Hyry (1088)
keskeytti
-
FIN
Rautalammin Urheilijat 2 (1089)
keskeytti
-
NOR
Steinkjer OK 2 (1092)
keskeytti
-
FIN
Suomusjärven Sisu 3 (1093)
keskeytti
-
SWE
Tullinge SK 5 (1095)
keskeytti
-
SWE
Umeå OK 2 (1096)
keskeytti
-
FIN
Vakka-Rasti 7 (1097)
keskeytti
-
FIN
Valkeakosken Haka 2 (1098)
keskeytti
-
FIN
Valkeakosken Haka 5 (1099)
keskeytti
-
FIN
Ylämaan Pyrkijät 2 (1103)
keskeytti
-
NOR
BUL Tromsö (1044)
hylätty
-
SWE
Domnarvets IF 2 (1045)
hylätty
-
NOR
Frol IL 2 (1047)
hylätty
-
FIN
Heinolan Isku (1048)
hylätty
-
FIN
Himangan Urheilijat (1054)
hylätty
-
SWE
IFK Mora (1057)
hylätty
-
SWE
IK Hellas (1059)
hylätty
-
FIN
Kauhavan Visa (1064)
hylätty
-
FIN
Keimolan Kaiku (1065)
hylätty
-
FIN
Kihniön Urheilijat (1066)
hylätty
-
FIN
Laitilan Jyske 3 (1068)
hylätty
-
FIN
Lapinlahden Veto (1069)
hylätty
-
FIN
Muurlan Kiri (1072)
hylätty
-
FIN
Nastolan Terä 2 (1073)
hylätty
-
FIN
Nurmeksen Sepot 3 (1075)
hylätty
-
FIN
OK Orient 2 (1077)
hylätty
-
FIN
OK Orient 3 (1078)
hylätty
-
SWE
OK Södertörn (1079)
hylätty
-
NOR
OL Flaggtreff 2 (1081)
hylätty
-
NOR
Oppsal IF (1082)
hylätty
-
FIN
Oulun Tarmo 2 (1083)
hylätty
-
FIN
Ounasvaaran Hiihtoseura 3 (1084)
hylätty
-
FIN
Reima -34 2 (1090)
hylätty
-
FIN
Sippurasti 5 (1091)
hylätty
-
SWE
Trosabygdens OK (1094)
hylätty
-
SWE
Vallentuna OK (1100)
hylätty
-
FIN
Viitasaaren Suunta (1101)
hylätty
-
SWE
Väddö OK 2 (1102)
hylätty
-
NOR
Ås IL (1104)
hylätty
-
< Edelliset 200
Kaikki
|
< Kilpailun etusivu
|
<< Muut kilpailut
|
Palaute
|
Haku tuloksista
|
www.jukola.com
|