All | Next 200 > |
1 | IFK Göteborg (5) | 4:45:19 | Fredrik Edn | 17:54 | ||
2 | Koovee (1) | +5:50 | Kenny Kivikas | 17:52 | ||
3 | Nydalens SK (20) | +9:13 | Eirik Langedal Breivik | 17:49 | ||
4 | Ärla IF (26) | +9:15 | Henrik Jonsson | 19:12 | ||
5 | Frol IL (7) | +9:25 | Martin Vister | 17:57 | ||
6 | Tampereen Pyrintö (12) | +9:41 | Aleksi Niemi | 17:05 | ||
7 | Halden SK (4) | +10:50 | Håkon Raadal Björlo | 17:46 | ||
8 | Vaajakosken Terä (23) | +10:52 | Jonne Lakanen | 17:55 | ||
9 | Södertälje Nykvarn Orienter (6) | +10:54 | Ralph Street | 17:06 | ||
10 | Helsingin Suunnistajat (33) | +11:46 | Ollipekka Heikkilä | 17:32 | ||
11 | MS Parma (10) | +11:47 | Sami Hämäläinen | 18:00 | ||
12 | Hiidenkiertäjät (9) | +11:50 | Olli-Pekka Koistinen | 18:12 | ||
13 | Vehkalahden Veikot (50) | +13:52 | Tuomas Mattila | 19:37 | ||
14 | OK Denseln (24) | +14:22 | August Mollen | 20:01 | ||
15 | Ikaalisten Nouseva-Voima (13) | +15:28 | Mikko Knuuttila | 17:58 | ||
16 | IGTISA (44) | +15:35 | Mantas Martinkus | 18:21 | ||
17 | IL Tyrving (49) | +16:44 | Torbjörn Sagberg | 20:15 | ||
18 | Turun Metsänkävijät 2 (34) | +17:05 | Gleb Tikhonov | 18:52 | ||
19 | Paimion Rasti (18) | +17:08 | Daniel Stenlund | 18:58 | ||
20 | OK Linne (8) | +18:40 | Jan Troeng | 18:37 | ||
21 | Hiisirasti (56) | +18:43 | Juha Tommila | 20:20 | ||
22 | Tampereen Pyrintö 2 (99) | +18:46 | Antti Saikko | 18:57 | ||
23 | Rajamäen Rykmentti (19) | +19:31 | Matti Liukkonen | 19:50 | ||
24 | Vaajakosken Terä 2 (54) | +19:49 | Antti Anttonen | 19:36 | ||
25 | Lillomarka OL (29) | +20:24 | Joe Woodley | 20:26 | ||
26 | Turun Metsänkävijät (22) | +20:59 | Alexander Chepelin | 24:06 | ||
27 | Koovee 2 (16) | +21:04 | Ari-Pekka Lassila | 18:45 | ||
28 | Angelniemen Ankkuri (38) | +21:05 | Vesa Mäkinen | 18:56 | ||
29 | Ol Norska (30) | +21:31 | Ueli Werren | 19:51 | ||
30 | NTNUI (28) | +21:56 | Vegard Blomseth Johnsen | 19:04 | ||
31 | OK Trian (11) | +21:57 | Victor Mansner | 19:10 | ||
32 | OK Ravinen (15) | +22:19 | Martin Poklop | 19:54 | ||
33 | Göteborg Majorna OK (21) | +24:45 | Jonas Merz | 18:43 | ||
34 | Hiidenkiertäjät 2 (61) | +24:51 | Lauri Sorsa | 20:47 | ||
35 | Espoon Suunta (47) | +24:53 | Alvar Palmen | 18:54 | ||
36 | OK Tisaren (41) | +25:58 | Tomas Hallmén | 19:49 | ||
37 | IFK Lidingö SOK (2) | +28:32 | David Andersson | 17:39 | ||
38 | Södertälje Nykvarn Orienter 2 (43) | +28:35 | Joakim Andén | 18:42 | ||
39 | Fredrikstad SK (39) | +28:42 | Audun Bjerkreim Nilsen | 18:44 | ||
40 | OLV Baselland (69) | +28:44 | Chamuel Zbinden | 18:53 | ||
41 | Malungs OK Skogsmårdarna (3) | +29:57 | Jimmy Larsson | 22:24 | ||
42 | IFK Moras OK (32) | +30:30 | Artem Panchenko | 18:37 | ||
43 | Pan-Kristianstad (31) | +30:35 | Marek Schuster | 20:20 | ||
44 | IK Hakarpspojkarna (46) | +30:40 | Filip Ossiansson | 19:11 | ||
45 | Lahden Suunnistajat -37 (52) | +30:43 | Matias Sankari | 20:37 | ||
46 | Järla Orientering (14) | +30:45 | Erik Berzell | 25:00 | ||
47 | Fossum IF (36) | +30:45 | Öyvind Hjermstad | 20:01 | ||
48 | Nyköpings OK (58) | +30:46 | Carl Carlsson | 19:58 | ||
49 | NTNUI 2 (82) | +30:48 | Simen Eid Nielsen | 19:21 | ||
50 | Lynx (27) | +31:37 | Tuomas Metsälä | 20:29 | ||
51 | OK Orion (48) | +32:13 | Erik Andersson | 18:34 | ||
52 | Kangasala SK (45) | +32:20 | Jere Ahonen | 20:03 | ||
53 | Hämeenlinnan Suunnistajat (75) | +32:33 | Jussi Jalonen | 22:36 | ||
54 | Nord West (198) | +32:55 | NIKOLAI KUDRIAVTSEV | 21:15 | ||
55 | OK Linne 2 (60) | +33:01 | Johannes Ridefelt | 25:02 | ||
56 | Kristiansand OK (25) | +33:42 | Sebastian Daland | 20:45 | ||
57 | IFK Lidingö SOK 2 (40) | +33:48 | Simon Schuster | 21:07 | ||
58 | Stora Tuna OK 2 (85) | +34:23 | Mattias Mårts | 20:50 | ||
59 | Malungs OK Skogsmårdarna 2 (37) | +34:25 | Jonas Bäckström | 23:02 | ||
60 | Paimion Rasti 2 (63) | +34:55 | Topias Arola | 17:53 | ||
61 | IFK Göteborg 2 (72) | +35:37 | Daniel Netz | 21:38 | ||
62 | Sävedalens AIK (64) | +37:04 | Albin Claesson | 22:21 | ||
63 | Göteborg Majorna OK 2 (96) | +37:23 | Viktor Stensson | 28:15 | ||
64 | Halden SK 2 (123) | +37:33 | Mats Nordbröden | 20:40 | ||
65 | Navi (92) | +38:23 | Lars Vicari | 23:25 | ||
66 | Bäkkelagets SK (178) | +40:09 | Vetle Christiansen | 19:17 | ||
67 | Rehns BK (42) | +40:12 | Anders Johansson | 18:58 | ||
68 | Långhundra IF (70) | +40:19 | Jesper Kullin Alfredsson | 20:51 | ||
69 | Rasti-Kurikka (71) | +40:20 | Niku Rintala | 20:49 | ||
70 | Ronneby OK (269) | +40:27 | Lindström Torgny | 20:50 | ||
71 | Heming Orientering (110) | +40:30 | Magnus Eide-Fredriksen | 24:57 | ||
72 | Northern Wind (288) | +40:31 | Vasiliy Fomichev | 20:30 | ||
73 | IF Femman (100) | +40:36 | Jan Torrkulla | 21:42 | ||
74 | Tullinge SK (55) | +41:56 | Niklas Sundqvist | 20:14 | ||
75 | Helsingin Suunnistajat 2 (84) | +42:09 | Matias Salonen | 20:23 | ||
76 | Suunta Jyväskylä (76) | +42:38 | Anton Sulkula | 24:06 | ||
77 | Ikaalisten Nouseva-Voima 2 (59) | +42:39 | Jooseppi Kalliokoski | 22:40 | ||
78 | Pellon Ponsi (57) | +42:52 | Sampo Hyppölä | 22:34 | ||
79 | OK Pan Århus (51) | +43:09 | Mads Skaug | 21:25 | ||
80 | MS Parma 2 (74) | +44:01 | Ricardo Esteves Ferreira | 23:31 | ||
81 | Eksjö SOK (86) | +45:31 | Viktor Antonsson | 21:35 | ||
82 | OK Södertörn (95) | +47:36 | Eklöw Georg | 21:11 | ||
83 | Hestra IF (119) | +47:51 | Linus Landergren | 23:27 | ||
84 | OK Hammaren Sandviken (753) | +48:48 | Persson Andreas | 25:49 | ||
85 | Lillomarka OL 2 (186) | +48:50 | Eirik Fossgard | 27:02 | ||
86 | Tampereen Pyrintö 3 (118) | +51:39 | Akseli Konttila | 25:31 | ||
87 | Trollelg (144) | +51:40 | Tommy Schmid | 28:04 | ||
88 | Black Sea OK (81) | +53:03 | Sergey Borovkov | 31:53 | ||
89 | Ärla IF 2 (126) | +53:33 | Lars Drageryd | 33:27 | ||
90 | IFK Umeå (67) | +53:48 | Johansson Jan | 22:30 | ||
91 | Kokkolan Suunnistajat (150) | +54:17 | Joose Nurmela | 22:00 | ||
92 | Bergnäsets AIK (229) | +54:26 | Oskar Öqvist | 22:31 | ||
93 | Frol IL 2 (107) | +54:39 | Johan Otto Munkeby | 24:57 | ||
94 | Valkeakosken Haka (136) | +54:46 | Seeti Salonen | 22:58 | ||
95 | OK Trian 2 (53) | +55:15 | Emil Sevelius | 26:09 | ||
96 | Freidig SPK (133) | +55:21 | Tomas Eidsmo | 22:35 | ||
97 | Anttolan Urheilijat (83) | +55:22 | Kalle Manninen | 23:58 | ||
98 | Attunda OK (140) | +55:32 | Johan Persson | 23:49 | ||
99 | OK Ravinen 2 (233) | +55:54 | Victor Wohlgemuth | 24:28 | ||
100 | Turun Suunnistajat (114) | +56:50 | Oskari Nummelin | 21:59 | ||
101 | Lapuan Virkiä (141) | +56:51 | Antton Sankelo | 21:23 | ||
102 | Kristiansand OK 2 (79) | +56:53 | Kristian Pytten | 32:47 | ||
103 | Vaajakosken Terä 3 (200) | +57:59 | Janne Hartman | 22:37 | ||
104 | OK Hällen (77) | +58:15 | Adam Hellstadius | 26:10 | ||
105 | OK Rodhen (68) | +58:22 | Albin Olausson | 23:27 | ||
106 | IFK Moras OK 2 (111) | +59:01 | Daniel Duhlbo | 20:59 | ||
107 | OK Kolmården (721) | +59:21 | Kacper Kuca | 20:56 | ||
108 | Växjö OK (202) | +59:39 | Johan Eklund | 24:24 | ||
109 | SK Pohjantähti (93) | +59:59 | Lauri Heikka | 22:12 | ||
110 | Jämsän Retki-Veikot (112) | +1:01:33 | Roope Sormunen | 21:36 | ||
111 | Linköpings OK (89) | +1:02:20 | Felix Hartlieb | 22:23 | ||
112 | Hiidenkiertäjät 3 (104) | +1:02:36 | Leevi Roine | 27:17 | ||
113 | OK Tisaren / Kfum / Fiwspång 2 (134) | +1:02:48 | Thorsten Svensson | 28:17 | ||
114 | Rajamäen Rykmentti 2 (87) | +1:03:19 | Ilari Laakso | 36:47 | ||
115 | MS Parma 3 (122) | +1:03:25 | Oskari Lepistö | 23:00 | ||
116 | Kuopion Suunnistajat (62) | +1:04:17 | Aleksi Tuovinen | 22:12 | ||
117 | German Junior Team (598) | +1:04:28 | Ellen Klueser | 27:30 | ||
118 | Emblem IL (215) | +1:04:30 | Åsmund Steen | 26:13 | ||
119 | Nydalens SK 2 (66) | +1:04:52 | Lars Eid Nielsen | 23:12 | ||
120 | Koovee 3 (80) | +1:05:03 | Daniel Vandas | 25:17 | ||
121 | Kouvolan Suunnistajat (78) | +1:05:15 | Joona Tynys | 22:29 | ||
122 | EUOC (167) | +1:05:19 | Michael Adams | 25:23 | ||
123 | SK Saue Tammed (108) | +1:05:31 | Andreas Aadli | 22:00 | ||
124 | Turun Metsänkävijät 3 (238) | +1:05:51 | Mikko Ääri | 29:48 | ||
125 | OLV Baselland 2 (249) | +1:06:20 | Thomas Meier | 25:50 | ||
126 | Suunta Jyväskylä 2 (264) | +1:06:38 | Arttu Kaario | 22:31 | ||
127 | Konnerud IL (117) | +1:06:50 | Håvard Svingheim | 33:52 | ||
128 | Gävle OK (172) | +1:06:54 | Erik Hållström | 23:03 | ||
129 | Sundbybergs IK (194) | +1:07:09 | Fredrik Bjernulf | 22:42 | ||
130 | Helsingin Suunnistajat 3 (138) | +1:07:12 | Atte Ikola | 21:55 | ||
131 | Markbygdens OK (328) | +1:07:34 | Filip Andersson | 26:12 | ||
132 | Pan-Kristianstad 2 (106) | +1:07:40 | Sofie Josefsson | 27:12 | ||
133 | RasTiimi - noname (231) | +1:07:54 | Petteri Arovainio | 24:13 | ||
134 | Tullinge SK 2 (121) | +1:09:09 | Emil Andersson | 23:36 | ||
135 | Rastivarsat (177) | +1:09:20 | Lauri Leirimaa | 25:08 | ||
136 | Asker SK (170) | +1:09:28 | Myhr Trygve | 24:10 | ||
137 | OK Pan Århus 2 (146) | +1:09:41 | Camilla Bevensee | 24:50 | ||
138 | Vihtavuoren Pamaus (187) | +1:09:42 | Juha Häkkinen | 25:02 | ||
139 | Hungarian Orienteering Fana (318) | +1:10:58 | Zoltan Bujdoso | 24:54 | ||
140 | Järla Orientering 2 (98) | +1:11:24 | Henric Carlsson | 23:58 | ||
141 | Catalonia Team (181) | +1:12:07 | Sebastian Ordonez | 35:34 | ||
142 | Karlskrona SOK (256) | +1:13:13 | Moa Pettersson | 24:33 | ||
143 | Lahden Suunnistajat -37 2 (101) | +1:13:14 | Aaro Virtanen | 24:06 | ||
144 | ALKO-STOP 2 (259) | +1:13:16 | Sergey Matyash | 22:54 | ||
145 | IK Hakarpspojkarna 2 (65) | +1:13:58 | Andreas Gustafsson | 21:52 | ||
146 | Hauhon Sisu (217) | +1:14:46 | Viljo Oripelto | 22:49 | ||
147 | Snättringe SK (145) | +1:15:02 | Martin Nilsson | 23:17 | ||
148 | Pojkskoj (97) | +1:15:25 | David Risberg | 22:35 | ||
149 | Täby OK (171) | +1:16:00 | Edvin Nordström | 21:55 | ||
150 | Angelniemen Ankkuri 2 (116) | +1:16:23 | Joel Hakala | 23:14 | ||
151 | Azuolas (193) | +1:16:42 | Augusts Velde | 24:09 | ||
152 | Kymin Suunnistajat (113) | +1:16:51 | Akseli Virtanen | 24:30 | ||
153 | Vehkalahden Veikot 2 (103) | +1:16:57 | Janne Ovaska | 24:18 | ||
154 | Rasti-Kurikka 2 (125) | +1:17:01 | Pekka Huhtanen | 23:32 | ||
155 | Nord West 2 (633) | +1:17:03 | Mihail Malyshev | 23:42 | ||
156 | Värska Vesi (155) | +1:17:14 | Kevin Hallop | 22:46 | ||
157 | Farum-Tisvilde OK (330) | +1:17:23 | Lasse Weber | 23:05 | ||
158 | Fossum IF 2 (115) | +1:17:35 | Martin Skotte Andersen | 24:27 | ||
159 | Espoon Akilles (127) | +1:17:53 | Valtteri Torsti | 22:08 | ||
160 | Medeina (275) | +1:18:09 | Arturas Vaitiekus | 23:08 | ||
161 | Ylistaron Kilpa-Veljet (185) | +1:18:13 | Jussi Koski | 24:23 | ||
162 | IL Tyrving 2 (131) | +1:18:37 | Christian Grotnes | 24:48 | ||
163 | OK Denseln 2 (147) | +1:18:59 | Yevheniia Veremeienko | 25:44 | ||
164 | Ikaalisten Nouseva-Voima 3 (163) | +1:19:00 | Erkki Taanila | 29:07 | ||
165 | Pihkaniskat (220) | +1:19:02 | Aleksi Pietikäinen | 23:56 | ||
166 | Tampereen Pyrintö 4 (173) | +1:20:09 | Tero Järvinen | 28:40 | ||
167 | Hämeenlinnan Suunnistajat 2 (188) | +1:20:32 | Antti-Jussi Oksa | 21:48 | ||
168 | IF Femman 2 (195) | +1:20:34 | Michael Torrkulla | 25:14 | ||
169 | ALKO-STOP (166) | +1:21:18 | Andrey Petukhov | 23:19 | ||
170 | OK Ogre (94) | +1:21:19 | Andris Sarksna | 25:52 | ||
171 | Skogslöparna (189) | +1:21:25 | Arvid Strandberg | 26:01 | ||
172 | KamratIdrottsföreningenKIF 2 (360) | +1:21:25 | Axel Bååt | 21:33 | ||
173 | OK Södertörn 2 (236) | +1:21:27 | Louise Markstedt | 24:09 | ||
174 | Suunta-Sepot (135) | +1:22:13 | Lauri Tolkki | 29:58 | ||
175 | Orienta Moscow Compass (132) | +1:22:32 | Aleksey Zotov | 21:33 | ||
176 | White Nights SPb (164) | +1:22:51 | Igor Gorbatenkov | 21:25 | ||
177 | Rastikarhut (253) | +1:23:00 | Pietu Jutila | 23:21 | ||
178 | Lappeen Riento (91) | +1:23:10 | Miko Saarilaakso | 22:45 | ||
179 | Kuzmolovo OS (124) | +1:23:13 | Igor Zvontsov | 25:41 | ||
180 | Koovee 4 (192) | +1:23:55 | Otso Westerlund | 21:48 | ||
181 | Hiidenkiertäjät 5 (120) | +1:24:07 | Harri Räty | 25:12 | ||
182 | Brazilian Military Team (1592) | +1:24:29 | Iromir| | 21:23 | ||
183 | Sotkamon Jymy (503) | +1:24:36 | Marko Hoikka | 24:05 | ||
184 | OK Roslagen (237) | +1:24:51 | Tekle Gvildyte | 24:09 | ||
185 | OK Meridians (214) | +1:26:23 | Kristaps Bruners | 26:02 | ||
186 | Helsingin Suunnistajat 8 (159) | +1:26:31 | Mikko Savelainen | 24:43 | ||
187 | Raja-Karjalan Suunnistajat (175) | +1:26:31 | Markus Hakkarainen | 25:17 | ||
188 | OK77 2 (218) | +1:26:39 | Tomas Ray | 25:29 | ||
189 | Järfälla OK (148) | +1:26:45 | Ludwig Bergfalk | 25:21 | ||
190 | OK Raseborg (153) | +1:26:50 | Mats Lundström | 26:13 | ||
191 | Paimion Rasti 3 (251) | +1:27:03 | Antti Veijalainen | 25:44 | ||
192 | Oppsal orientering (137) | +1:28:08 | Ole Martin Edström | 22:00 | ||
193 | Kaustisen Pohjan-Veikot (278) | +1:28:14 | Mitri Lerssi | 29:12 | ||
194 | IF Femman 3 (276) | +1:28:15 | Natasha Key | 26:29 | ||
195 | OK Saldus (161) | +1:28:17 | Gatis Grinbergs | 24:30 | ||
196 | Varegg IL (73) | +1:28:18 | Kristian Rykkje | 26:49 | ||
197 | Keuruun Kisailijat (203) | +1:28:26 | Pauli Laurila | 25:25 | ||
198 | Bussola OK (209) | +1:28:35 | Valerie Widmer | 30:11 | ||
199 | IF Brahe (230) | +1:29:03 | Emil Johansson | 23:50 | ||
200 | IFK Lidingö SOK 3 (373) | +1:29:50 | Per Damberg | 30:34 |
All | Next 200 > |